تیم تبلیغاتی و طراحی یافابرند مجری طراحی سایت و تبلیغات

1- اگر تبلیغ شما معرفی کانال باشد، هیچ پستی از کانال نباید تصویر برهنه یا نیمه برهنه زنان و یا مردان خارجی یا تصویر بی حجاب از زنان و یا مردان ایرانی، افراد ممنوع التصویر باشد و نباید صدای خواننده زن، مطالب افراد ضدانقلاب و یا مشرک وجود داشته باشد.

2- مطالب داخل کانال، سایت یا اپلیکیشن نباید خلاف قوانین جمهوری اسلامی، اخلاق، شرع و موازین اسلام باشد. افرادی که تبلیغ کانال(رسمی)، سایت(مجوزدار) یا اپلیکیشن(ثبت در اپ استور های رسمی) می کنند باید یک شماره تماس ثابت و همراه برای مواقع ضروری از خود ارایه دهند.

3- تا زمانی که آگهی مورد نظر داخل کانال ما وجود دارد، آگهی دهنده نباید حتی یک مورد از موارد بالا تخطی کند، که فقط پس از یک بار تذکر برای رفع آن، اگر به هر دلیلی موارد سریعا برطرف نشود، آگهی از رسانه ما حذف شده و مبلغی عودت داده نخواهد شد و از آن به عنوان خسارت به ما، بعنوان حق التزام و عدم رعایت قوانین ضبط خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراض یا شکایتی را نخواهد داشت که در غیر اینصورت هر گونه مسوولیت کیفری یا حقوقی با شخص خاطی می باشد.
4- درصورتی که آگهی به خرید و فروش در رسانه شما منجر می شود، فرد باید دارای مجوزهای لازم کسب کار خود باشد و فعالیت کاملا قانونی داشته و تمام مسئولیت های حقیقی، حقوقی و یا صنفی اعم از انتشار، پیگیری ، ارایه، خرید یا فروش محصول و یا خدمت آن با اگهی دهنده می باشد.

5- رعایت فهرست مصادیق محتوای مجرمانه فضای مجازی و اجرای تمام مفاد آن جز لاینفک انتشار آگهیست که جهت اطلاع کامل از این فهرست و تایید آن به کانال @ads_policy مراجعه نمایید.
6- پیرو توافقات بالا که بصورت تلگرامی و یا بصورت شفاهی صورت گرفته و بر اساس قوانین و نظامات عامه کشور و اصل آزادی قراردادی(ماده 10 قانون مدنی) قرارداد تلگرامی تبلیغات در رسانه ما منعقد می گردد و سفارش دهنده با رضایت تام و کامل و با اسقاط حق هر گونه اعتراض در هر مرجعی این قرارداد را منعقد می نماید.
7-در حد امکان تبلیغات در ساعاتی که هماهنگی انجام شده درج می شود و تمامی کانالها ملزم به رعایت درج آگهی از زمان #شروع و گذراندن تایم پست آخر هستند اما با توجه به اینکه کانال های گروه ما ممکن هست بدلیل درج اخبار حساس در مواقع خاص تبلیغات با تاخیر چند ساعته درج شوند.
8- آگهی دهنده محترم لطفا پس از خوانش متن بالا و اطلاع از قوانین، مقررات، قیمت ها و میزان انتشار آگهی، نسبت به نوع نشر تبلیغ خود اطلاع کامل حاصل نموده و با شرط اینکه ما هیچ تضمینی نسبت به بازخورد آگهی منتشره نداریم و در لحظه ای که اگهی منتشر شود به هیچ عنوان تبلیغ کنسل نمی شود و هزینه عودت داده نخواهد شد، این متن را تایید فرمایید.

🚨نکته:
آیدی دریافت تبلیغ https://t.me/yafa_ads می باشد
در نقل و انتقال پول خود دقت کنید

از اینکه با همراهی خود باعث بهبود فرآیند تبلیغات و اعتماد بیشتر مخاطبین می شوید از شما سپاسگذاریم.

🅰️ yafabrand.ir
یافا برند 🍊