تبلیغات در روزنامه در مشهد

تبلیغات در روزنامه مشهد : در بین انواع و اقسام رسانه هایی که برای تبلیغات وجود دارد، رسانه های نوشتاری از قدیمی ترین نوع رسانه ها هستند. از زمانی که روزنامه ها و مجلات سیاه و سفید و با برگه های کاهی بودند تا کنون که روزنامه و مجلاتی که به دست مردم میرسند روز به روز جذاب تر و رنگارنگ تر میشوند و انسان را بیشتر به مطالعه آن ها تشویق میکنند. پیش تر در مورد تراکت صحبت کردیم و آن را به عنوان یکی از رسانه های نوشتاری معرفی کردیم و در مورد نحوه چاپ تراکت در مشهد نیز توضیح دادیم. در این مقاله بیشتر به توضیحاتی در مورد رسانه های نوشتاری خصوصا روزنامه و نحوه تبلیغات در آن ها میپردازیم و مزایا و معایب آن را نیز بیان میکنیم. در میان روزنامه ها نیز میتوان به روزنامه خراسان و شهرآرا به عنوان بهترین روزنامه ها ذر سطح مشهد برای تبلیغات اشاره نمود.

 

برای ارتباط با مشاوران یافابرند و کسب اطلاعات بیشتر راجع به انواع خدمات مجموعه یافابرند به روش های زیر با ما در ارتباط باشید :

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت یافا برند مشهد ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در مشهد و دیگر شهر ها ::

05191690541
تلگرام ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

 

تبلیغات در روزنامه مشهد

چرا تبلیغات در روزنامه ؟

ابتدا به مزایای تبلیغات در روزنامه میپردازیم :

1 – روزنامه به صورت روزانه در تمامی نقاط یک شهر یا یک استان یا حتی کشور توزیع میشود و به دلیل گسترده بودن دایره توزیع آن مورد استفاده عده بسیار زیادی از مردم قرار میگیرد. به طور مثال روزنامه شهرآرا و روزنامه خراسان که از مطرح ترین روزنامه های مشهد هستند به صورت استانی و یا کشوری توزیع میشوند.

 

2 – روزنامه به دلیل توزیع گسترده و فراگیر بودن آن در در دسترس تمامی سنین و اقشار جامعه قرار میگیرد.

 

3 – مخاطبان آن معمولا از اقشار با سواد و تحصیل کرده و آگاه جامعه هستند.

 

4 – به دلیل این که روزنامه ها هر مطلبی را چاپ نمیکنند و اعتبار مطالبی که میخواهند چاپ کنند برایشان اهمیت دارد، چاپ تبلیغات شما در روزنامه به برند و کسب و کار شما اعتبار میبخشد و تایید تحریریه و عوامل روزنامه برای چاپ آگهی شما، قانونی بودن کسب و کارتان را اثبات مینماید.

 

5 – به دلیل معتبر بودن و دسترسی زیاد مردم به روزنامه اگر تبلیغات شما چند بار و یا به صورت معتبر در روزنامه چاپ شود موجب تثبیت برند شما در ذهن مردم میشود.

 

6 – روزنامه ها فضاهای مختلفی برای چاپ مطالب دارند. با در نظر گرفتن نوع آگهی خود و سازگاری آن با ستون های مختلف روزنامه مانند ورزشی، سلامت و … میتوانید آگهی تان را به صورت هدفمند به چاپ برسانید.

 

7 – برای تبلیغات در روزنامه این آزادی عمل را دارید که با ابعاد مورد نظر و مطابق چیزی که در ذهن تان است آگهی خود را به چاپ برسانید.

 

8 – روزنامه به دلیل تیراژ بالایی که دارد به نسبت بسیاری از روش های تبلیغات محیطی مانند بیلبورد و استرابورد و تبلیغات روی بدنه اتوبوس در مشهد و … به هزینه پایین تری برای درج آگهی نیاز دارد.

 

9 – روزنامه مرجع مناسب و قابل اعتمادی برای خرید مشتریان است و تحقیقات نشان داده است که افراد بسیار زیادی برای مقایسه قیمت ها و خرید به روزنامه روی می آورند. در نتیجه یکی از بهترین راه ها برای دیده شدن و سرآمد شدن در بین رقباست.

 

10 – تبلیغات در روزنامه این قابلیت را به شما میدهد که در سریع ترین زمان ممکن آگهی خود را منتشر نمایید و مانند بسیاری از رسانه های دیگر زمان انتظار زیادی برای درج آگهی شما ندارد.

 

11 – تبلیغات در روزنامه از نظر زمانی انعطاف پذیر است و میتوانید از قبل تعیین کنید که آگهی شما در چه روزی از هفته در روزنامه چاپ شود. این مساله میتواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش بازخورد آگهی تان داشته باشد. به طور مثال اگر شما در یک روز مشخص میخواهید جشنواره ای برای کسب و کار خود برگزار نمایید، میتوانید مشخص کنید که آگهی تان روز پیش از جشنواره شما در صفحات روزنامه قرار گیرد.

 

تبلیغات در روزنامه

برخی از معایب چاپ آگهی در روزنامه؟

 

1 – آگهی شما به نسبت برخی دیگر از روش های تبلیغات محیطی مانند رزرو و اجاره بیلبورد و استرابورد در مشهد ماندگاری و عمر کمتری دارد زیرا روزنامه به صورت روزنامه چاپ میشود و معمولا مردم روزنامه های جدید و به روز را مطالعه مینمایند.

 

2 – شلوغی و ازدحام نسبتا زیاد صفحات روزنامه ممکن است باعث کمتر دیده شدن آگهی شما به نسبت سایر روش های تبلیغات محیطی شود. این مساله زمانی که آگهی شما در سایز کوچک در صفحات روزنامه بیشتر باشد محتمل تر است.

 

3 – اگر کیفیت چاپ آگهی مناسب نباشد ممکن است کیفیت نامناسب چاپ آگهی شما باعث شود که آگهی شما کمتر دیده شود.

 

تبلیغات روزنامه ای در مشهد

فوت کوزه گری تبلیغات در روزنامه 

یکی از چیز هایی که میتوانیم برای تبلیغات در روزنامه در مشهد به شما پیشنهاد دهیم این است که از تخفیفات و طرح های ویژه درج آگهی در روزنامه ها استفاده نمایید. این کار به شما کمک میکند که آگهی های خود را با قیمت بسیار مناسب تر و به صرفه تر در روزنامه چاپ نمایید. ما در آژانس دیجیتال مارکتتینگ یافابرند مشهد میتوانیم شما را از طرح های تخفیفی در موارد مختلف بهره مند سازیم. به طور مثال اگر برای چند نوبت رزرو تبلیغات در روزنامه خراسان یا روزنامه شهرآرا داشته باشید از تخفیف ویژه بهره مند میشوید و یا در بعضی از مناسبت ها و یا روز های تعطیل نیز میتوانید از تخفیفات بسیار خوبی بهره مند شوید.

برای شروع کسب و کار در مشهد اولین کار مشاوره کسب و کار است در این صفحه شرایط مشاوره کسب و کار در مشهد را بررسی کنید

 

برای اطلاع از تعرفه های تبلیغات در روزنامه در مشهد و یا طرح های تخفیفاتی آن و سایر روش های تبلیغات محیطی مانند تبلیغات در مترو مشهد میتوانید با مشاوران یافابرند در ارتباط باشید. 

یک دیدگاه برای “تبلیغات در روزنامه در مشهد”

پاسخی بگذارید