تبلیغ در تهران

برای تبلیغ در تهران یا به نوعی تبلیغات در تهران چه راه هایی وجود دارد تا بتوانیم بیشترین بازدهی رو در شهر تهران داشته باشیم ؟ این سوال بارها تکرار شده و باید خدمتتان عرض کنیم که شهر تهران به جهت وسعت جمعیت بالا، حدود ۹ میلیون جمعیت ، و هم به دلیل وسعت و وسیع بودن جغرافیایی شهر از لحاظ تبلیغاتی نیازمند استراتژی تبلیغاتی متفاوتی است . بهتر بگوییم اگر بخواهید در تهران بزرگ به گونه ای تبلیغات کنید که تقریبا اکثر مردم شهر از وجود خدمات و یا محصولات شما مطلع شوند یا باید کل شهر را بیلبورد بزنید (که این تبلیغ نیازمند هزینه ی بالایی است) یا باید تبلیغات تلویزیونی انجام بدید(که این نوع تبلیغات، هم نیازمند هزینه ی بالاست و هم هدر رفت بودجه دارد اگر کسب و کار شما مختص تهرانی ها باشد.) و یاهم در فضای مجازی کار کنید که این بحث هم نیازمند شناخت کامل بسترهایی در فضای مجازی است که بتواند بهترین نوع تبلیغات در تهران را شامل شود و البته مناسب ترین قیمت تبلیغ در تهران را در بر گیرد.

اینجاست که صحبت از آژانس های تبلیغاتی به میان می آید و بهتر است از تخصص شرکت های تبلیغاتی استفاده کرد. واقعیت این است که همه چیز بستگی به بودجه ی تبلیغاتی و هدف تبلیغاتی شما برای تبلیغات در یک شهر و مثلا تبلیغ در تهران به عنوان یک کلان شهر دارد. باید در نظر داشته باشید که تبلیغات انواع مختلفی دارد. گاهی هدف شما از تبلیغات لانچ کردن یک محصول جدید از یک برند است و جا انداخت همان محصول خاص. گاهی هدفتان در تبلیغات برندینگ یک کسب و کار است . گاهی فروش لحظه ای و یا مواردی مانند افتتاحیه ها یا رویدادهای خاصی که زمان خاصی را در مد نظر دارید . خیلی واضح و مبرهنه که تبلیغات برای هر مدل متفاوت است و هر مورد تبلیغ خاص خود را می طلبد . برای همین از ابتدا گفته ایم که یک مشاوره ی رایگان با ما داشته باشید تا بتوانید بودجه ی خود را به بهترین حالت صرف کنید .

 

یادتان باشد، هر کاری را باید به متخصص آن کار واگذار کرد و یا حداقل از متخصص آن کار مشورت گرفت. برای همین شما برای سلامت دندان به دندانپزشکی، برای خرید لباسشویی به لوازم خانگی، برای مشکلات روانی به روانشناس مراجعه می کنید . برای تبلیغات هم باید با متخصص تبلیغات صحبت کنید . قطعا کسی که سالها در حوزه ی تبلیغات کار کرده به مراتب می تواند تصمیمات بهتری برای شما بگیرد.

تبلیغ در تهران

تبلیغات در تهران

 

ما در تیم تبلیغات یافابرند با سابقه ی بیش از  ۳۵۰۰ تبلیغ برای کسب و کارهای مختلف در طی چندین سال می توانیم تجربه ی کاری خودمان را برای تبلیغ شما به کار ببریم . به این فکر کرده اید که تبلیغ شما بهترین بازدهی را کجا دارد ؟ تراکت ؟ بیلبورد ؟ استرابورد ؟ تلگرام ؟ اینستاگرام ؟ اینفلوئنسر مارکتینگ در تهران ؟ سلبریتی مارکتینگ ؟ بهتر نیست کمی در مورد تبلیغات حرفه ای تر فکر کنیم و با کمترین هزینه بهترین بازدهی رو داشته باشیم ؟ ما برای شما هزینه را کم و بازدهی را بیشتر می کنیم به مانند تمام مشتریانی که در این ۶ سال با آنها کار کرده ایم و انتخابشان بوده ایم .

برای ارتباط با مشاوران یافابرند و کسب اطلاعات بیشتر راجع به تبلیغ در تهران و تبلیغات مدرن در تهران به روش های زیر با ما در ارتباط باشید :

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت تبلیغ مدرن یافا برند ::
https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در تهران و دیگر شهر ها ::

 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

یکی از روش های مناسب برای تبلیغات در تهران قطعا استفاده از فضای مجازی است . ما در تیم تخصصی تبلیغ یافابرند بهترین بسترهای فضای مجازی در هر شهر را با استفاده از ابزارهای تحلیلی، آنالیز های کارشناسی و نظرات متخصصین را گردآوری می کنیم تا کسب و کارهای مختلف بتوانند با کمترین مبلغ در بهترین پیج های اینستاگرام یا کانال های تلگرام تبلیغات هدفمند داشته باشند .یادتون باشه، برای تبلیغ در مشهد به ما پیام بدین.

تبلیغات هدفمند در تهران :

یکی از مواردی که حتما باید در تبلیغات در نظر گرفت این است که آیا تبلیغ شما مختص یک شهر است یا نه ؟ اگر تبلیغ شما مختص یک شهر خاص است مثلا تبلیغ مختص تهران است ما در یافابرند بسترهای هدفمند کسب و کار شما را شناسایی می کنیم از جمله مواردی که در یافابرند مورد توجه قرار می گیرد، توجه به آقا یا خانم بودن جامعه ی هدف شما، جوان یا میانسال بودن و یا نوجوان بودن جامعه ی هدف شما و … است .

کمپین تبلیغاتی در تهران :

برای کسب و کار شما یک کمپین تبلیغاتی شامل کانال های تلگرامی که بنر شما را درج می کنند و پیج های اینستاگرامی تشکیل می شود . اگر نیاز به اینفلوئنسر مارکتینگ در تهران باشد انجام خواهد شد و یک برنامه ی شامل و کامل برای تبلیغات بسته خواهد شد . حال اینجا فقط زمان درج آن می ماند که با توجه به برنامه ریزی تیم تبلیغاتی یافابرند زمان بندی انجام خواهد شد و حال همه چیز برای دیده شدن هر چه بیشتر شما در کمپین تبلیغاتی تان آماده است.

 

 

پاسخی بگذارید