انواع خرید ممبر گروه ایتا فیک یا واقعی با بهترین سرعت و کیفیت. ایتا، یک پیامرسان های داخلی با ظاهری مشابه به تلگرام  است که کاملا کارایی های مشابه تلگرام را دارد. با خرید ممبر گروه ایتا، می توانید در راستای جذب اعتبار بسیار موفق تر اقدام کنید. در مقایسه با تلگرام، قوانین ایتا سختگیری زیادی ندارد و با خیال راحت می توانید دنبال کننده کانال ایتا خرید کنید.

در ایتا میتوانید گروه تشکیل دهید و با مخاطبان گروه تعامل داشته باشید . 2 نوع گروه در ایتا گروه عمومی و خصوصی هستند همانند: تلگرام

در گروه های عمومی همه افراد میتوانند به وسیله لینک عضو شوند و محدودیتی از این نظر وجود ندارد.

اما در گروه های خصوصی ، این گروه ها در جستجو سراسری نشان داده نمیشوند و افراد به وسیله اد شدن توسط ادمین میتوانند وارد گروه شوند یا ، با لینک خصوصی که توسط ادمین برای فرد ارسال میشود میتوانند عضو شوند.

ضرورت خرید ممبر گروه ایتا

یکی از لازمه های مهم برای استفاده از کانال و گروه در تبلیغات، جمع آوری ممبر است. از این رو کسب و کارهای مختلف برای دسترسی راحت تر به مخاطبان هدف خود در شبکه های اجتماعی مختلف برای خود کانال و گروه می ‌سازند و سپس از روش‌ های مختلفی تعداد اعضای کانال و گروه خود را بالا می ‌برند.

تجربه ثابت کرده است که درصد بالایی از اعضای جمع آوری شده برای کانال ها و گروه های شبکه های اجتماعی به راحتی تبدیل به مشتریان بالقوه برای کسب و کارهای مختلف می شوند.

در حال حاضر روش های متنوعی برای جمع آوری ممبر وجود دارد که یکی از بهترین و راحت ترین روش های موجود خرید ممبر است.

 

نحوه خرید ممبر ایتا

خرید ممبر ایتا روند بسیار راحتی دارد. در واقع در این فرایند شما باید به قسمت توضیحات کانال خود بروید و سپس آیدی یا لینک کانال یا گروه خود را کپی کنید. آنگاه باید روی گزینه سفارش بزنید و لینک کانال یا گروه را اضافه کنید. سپس از بین سرویس های مختلفی که شامل تعداد مشخصی هستند، باید یکی را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید. پس از انتخاب سرویس و تعداد مورد نظر، باید وجه تعیین شده برای خرید را نیز بپردازید. به این ترتیب خرید شما در سایت ثبت خواهد شد.

گروه های ایتا چه ویژگی هایی دارند؟

گروه‌های ایتا ابزار‌های بسیار قدرتمندی برای ارتباطات هستند و در فاز نخست می‌توانند تا 5۰۰ عضو داشته باشند. برخی ویژگی‌های گروه در ایتا تاریخچه یکپارچه ، قابلیت ویرایش و حذف پیام‌ها پس از انتشار موجودیت در بسترهای گوناگون دسترسی آنی به پیام‌های خود در هر زمان، از هر تعداد دستگاه موبایل اندروید و یا نسخه
جستجو در پیام‌ها: امکان پاسخ به پیام دیگران و بکارگیری هشتگ
دنبال کردن آسان یک مکالمه بدون در نظر گرفتن اندازه گروه
اعلان‌های هوشمند: گروه را در حالت سکوت قرار دهید تا فقط هنگامی که کسی نام شما را ذکر می‌کند یا به پیام شما پاسخ می‌دهد اطلاعیه دریافت کنید.
قابلیت پین کردن یک پیام:فقط در ابرگروه ها
ابزارهای مدیریتی: برای گروه مدیر انتخاب کنید تا پیام‌ها را به صورت جمعی پاک، عضویت را کنترل و پیام‌های مهم را سنجاق کند.
اشتراک فایل: هر نوع فایلی را، می توانید ارسال یا دریافت کنید و به صورت آنی در تمام دستگاه‌های خود دسترسی داشته باشید.
سفارشی سازی با استفاده از ربات‌ها

تفاوت میان گروه‌ و ابرگروه‌ در ایتا چیست؟

گروه‌های ایتا برای اشتراک مطلب بین دوستان و خانواده یا همکاری بین تیم‌های کوچک ایده‌آل هستند. آن‌ها می‌توانند تا سقف ۵۰۰ عضو داشته باشند و به صورت پیش فرض هر کسی می‌تواند اعضای جدید را به گروه اضافه کند و نام و عکس گروه را تغییر دهد.
شما میتوانید گروه خود را تبدیل به ابر گروه کنید و به امکانات بیشتری در مدیریت و فعالیت گروه دست یابید . تعداد اعضا در ابرگروه ایتا نامحدود است . ابرگروه‌ها یک تاریخچه یکسان دارند، بنابر‌این پیام‌های حذف شده از دید همه اعضاء پنهان خواهند شد. شما میتوانید پیام دلخواه خود را در بالای گروه سنجاق ( پین ) کنید تا همه اعضا آن را ببینند، حتی اعضایی که به تازگی عضو شده‌اند . ابرگروه ها برای اعضا بالاتر از 500 نفر پیشنهاد میشود که میخواهند امکانات بیشتری دریافت کنند اما اگر کمتر از این تعداد مخاطب داردی نیازی به تبدیل کردن گروه به ابر گروه نیست.

آیا ممبرهای خریداری شده برای گروه ایتا ریزش دارند؟

در رابطه با ریزش ممبر کانال گروه ایتا باید گفت که همه چیز بستگی به سیستم ایتا دارد. اما در حالت کلی احتمال ریزش برای ممبر فیک کم است. علت ریزش اندک ممبرهای واقعی در برخی از موارد از آن جهت است که این دسته از موارد کاملا واقعی هستند و به اختیار خود می ‌توانند در یک گروه بمانند و یا آنکه پس از افزوده شدن با گروه آن را ترک کرده و خارج شوند.

به همین دلیل لازم است که شما در حین خرید ممبر برای ایتا از سایت انتخابی خود بخواهید که ممبرها را متناسب با موضوع گروه به شما ارائه دهند. زیرا در چنین شرایطی به احتمال زیاد تمایل دارند از محتوای موجود در گروه شما بهره ببرند و از لفت دادن صرف نظر کنند.

از کجا ممبر ایتا بخریم ؟

در حالت کلی فرآیند خرید ممبر ایتا نسبت به دیگر نرم افزارها راحت تر می باشد. اما آن چیزی که روند خرید شما را حساس تر می کند، دقت در انتخاب سایت است. به عبارت دیگر در حال حاضر مراجع مختلفی وجود دارد که می توانید با مراجعه به آنها برای خرید ممبر ایتا اقدام کنید.

منتهی اگر می ‌خواهید ممبر های با کیفیت بخرید، باید سایتی را انتخاب کنید که در این باره قابل اعتماد است. متاسفانه موارد زیادی وجود دارند که همواره در تلاش هستند که از نیاز افراد مختلف برای خرید ممبر های واقعی و با کیفیت ایتا سوء استفاده کرده و با عرضه ممبر های فیک به جای ممبر های واقعی با قیمت بالاتر سر آنها کلاه می گذارند.

به همین دلیل بهتر است برای این مورد به آن دسته از مواردی که شناخته شده هستند و به نوعی اعتبار خود را به هر چیزی ترجیح می ‌دهند، مراجعه کنید

سخن پایانی

ما در مجموعه یافا برند تلاش داریم تا بهترین کیفیت را در کنار قیمت مناسب برای رشد گروه شما در ایتا ، ارائه کنیم

.ما می توانیم به صورت کاملا طبیعی و با حفظ قوانین ایتا، ممبر گروه ایتا شما را افزایش دهیم

.افزایش ممبر گروه ایتا ، سبب رشد گروه و همچنین ترغیب مخاطبان برای ماندن در گروه و همچنین دعوت از دیگران برای عضویت در گروه شما می شود.

شما می توانید یک گروه ایتا قدرتمند و با اعضا بالا را راه اندازی و مدیریت کنید و مخاطبان بیشتری را جذب گروه خود کنید. بازدید تان را افزایش داده و سپس فروش تان را چند برابر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *