تبلیغات گسترده

تبلیغات گسترده:: تبلیغات در تلگرام به سرعت در حال گسترش است و یکی از به صرفه ترین نوع آن تبلیغات گسترده است. تلگرام با جامعه آماری بالا بستر مناسبی برای معرفی کسب و کار شما است. در نگاه اول تبلیغات گسترده بسیار پرهزینه به نظر می آید اما با توجه به پوشش جامعه آماری بالا و هماهنگی در اکران بسیار به صرفه است. اگر شما شخصا به دنبال هماهنگی برای اکران تبلیغ خودتون باشید این روند با توجه به تعداد بالای کانال ها بسیار زمان گیر خواهد بود و با توجه به این که صاحبان برند تبلیغات گسترده هماهنگی لازم با کانال ها دارند قیمت بسیار پایین تر ی برای صاحبان برند وجود دارد پس با سپردن تبلیغات خود به تبلیغات گسترده هم در زمان و هم در هزینه می توانید صرفه جویی کنید.
نحوه کار به این صورت است که بعد از طراحی یک بنر با کیفیت و محتوی که به اندازه کافی برای مخاطب جالب باشد این پست به صورت هماهنگ و طی زمان خاصی در تعداد بالایی کانال اکران می شود و تعداد زیادی بازدید در طی زمان کوتاهی خواهد داشت. معمولا این نوع از تبلیغ به دو صورت انجام می گیرد

تبلیغات روزانه

در تبلیغات روزانه که به آن پست آزاد یا معمولی هم میگویند پس از قرارگیری تبلیغ شما در کانال بعد از مدتی کانال ها روال کاری خود را ادامه می دهند و پست شما برای مدت زمان مشخصی در کانال خواهد ماند. در زیر یک پست روزانه را می بینید که مدت زمان 24 ساعت در 25 کانال از شهرستان های خراسان اکران شده است و 269 هزار نفر از آن بازدید کردند.

 

 

تبلیغات شبانه

میزان هزینه تبلیغات شبانه نسبت به روزانه بیشتر است. تبلیغ شبانه به عنوان پست آخر در کانال قرار می گیرد و تا صبح روز بعد پستی بعد از آن قرار نخواهد گرفت. میزان بازدهی این نوع پست بسیار بالاست زیرا میزان بازدید کانال ها در ساعات پایانی شب معمولا بالاست. در زیر یک پست شبانه را می بینید که در 32 کانال شهر مشهد اکران شد و 93 هزار مخاطب آن را دیده اند.

 

 

 

خدمات تبلیغات گسترده با یافا برند

تیم یافا برند پلتفرمی را در اختیار شما قرار می دهد تا به راحتی کسب و کارتان را به همه معرفی کنید. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام را هدفمند و بااطمینان کامل برای شما اجرا خواهیم کرد. سابقه کاری ما بهترین معرف ما است و با تجارب ما کاملا مطمئن و به دور از هرگونه مشکلی در فضای مجازی تبلیغ کنید.

 

گام های تبلیغ در تلگرام با یافا برند

روال قرار گیری تبلیغ در تلگرام به مدت 24 ساعت است. در حالت روزانه یا معمولی پست شما راس ساعت خاصی در کانال قرار می گیرد و بعد از بیست دقیقه کانال به روند کاری خود باز می گردد ولی همچنان تبلیغ شما به مدت 24 ساعت در کانال خواهد ماند. برای حالت شبانه تبلیغ شما آخرین تبلیغ پست شب کانال است و تا 8 صبح فردا هیچ پستی در کانال قرار نخواهد گرفت، بعد از 8 صبح روز بعد کانال به روال سابق خود بر می گردد.

پلن ساخت لیستی از کانال های تلگرام یا صفحات اینستاگرام با توجه به موضوع تبلیغ و بودجه شما. با مشاوره رایگان در این راستا شما را در انتخاب بستر تبلیغاتی کاملا مرتبط یاری خواهیم کرد.

واریز و رزرو  پرداخت هزینه تبلیغ و رزرو ساعت اکران تبلیغ

طراحی بنر  در صورتی که بنر مناسبی برای تبلیغ ندارید ما با هزینه پایین برای شما بنری طراحی خواهیم کرد.

محتوا سازی  نگارش متن تبلیغ که به صورت پیوست در زیر بنر شما قرار می گیرد. متنی که کاملا توجه مخاطب را به پیگیری تبلیغ شما جلب کند.

اکران تبلیغ  آگهی شما را راس ساعت انتخابی شما به صورت هماهنگ اکران می کنیم

بازخورد  گزارش اکران بعد از یک ساعت برای شما ارسال می کنیم و پیگیری های لازم برای اکرانی موفق را ادامه خواهیم داد.

 

مزایای تبلیغات گسترده سرعت انتشاربالای آن در کمترین زمان ممکن در بین مخاطبینی است که می توان آنها را با توجه به علایق آنها دسته بندی کرد. استفاده از قابلیت همگانی بودن اینترنت یکی از عوامل مهم تاثیرگذاری این گونه از تبلیغات است.

 

 

دسترسی آسان 👇👇👇

کانال تبلیغات یافابرند ::
🅰️ https://t.me/ads_mashhad

قوانین و تعرفه تبلیغات ::
🅰️ https://t.me/mashhad_ads_tarefe
ادمین تبلیغات ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس ::

👈 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
👈 ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

 

پاسخی بگذارید