چگونه در تلگرام تبلیغ کنیم

تبلیغات تلگرامی یکی از رایج ترین انواع تبلیغات برای محدود کردن کار در این شبکه اجتماعی است با ما همراه باشید تا چگونه تبلیغ کردن در تلگرام را مطالعه کنید. البته با مسدود کردن این پیام رسان ممکن است فعالیت در این شبکه کمی کاهش پیدا کرده باشد. اما باز هم کاربران به تلگرام روی آوردند. این امر در افزایش تعداد شرکت کنندگان در کانال های تلگرامی منعکس شده است. از آنجایی که مجبور نیستید میدان را برای رقبای بازاریابی خود خالی بگذارید، بهتر است هر کجا که مشتریان شما هستند آنجا باشید. به همین دلیل توصیه می کنم پکبج هاب آموزش تلگرام را از دست ندهید. تلگرام یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است که توانسته نه تنها کاربران عادی، بلکه کسب و کارهای بزرگ و کوچک را به سمت خود جذب کند و به بستری برای کسب و کارها تبدیل شود تا محصولات خود را تبلیغ کنند، اخبار جدید را منتشر کنند. ، ارائه مشاوره و خدمات قبل از خرید از تلگرام پس از فروش استفاده کنید. به تازگی قابلیتی به این شبکه اجتماعی محبوب اضافه شده است تا کاربران بتوانند در تلگرام تبلیغ کنند.

چگونه در تلگرام تبلیغ کنیم:

برای تبلیغات می توانید از ابزارهای اماده استفاده کنید. این ابزارها همانند تلگرام می توانید بودجه تبلیغات خود را مدیریت کنید و با توجه به نوع تبلیغات و بودجه تبلیغ کانال خود را انجام دهید و روی تبلیغات خود نظارت داشته باشید. برای تبلیغات در تلگرام یاید متن تبلیغاتی و یا بنر خود را از قبل آماده داشته باشید همینطور تبلیغات گسترده تلگرام بسیار مهم است. تا بتوانید با کمک ابزارها و یا دادن به ادمین ها سریع تر تبلیغات شما پیش برود. برای دسترسی به این ابزار باید تلگرام را نصب کنید. برای ابتدای کار وارد تلگرام شوید. حساب کاربری درست کنید. این ابزار محبوب را می توانید در سیستم های اندروید و یا ios  نصب کنید. در این قسمت چیزی که مهم است انتخاب نوع حساب کاربری و زدن کانال یا گروه تلگرام است.

انواع تبلیغات در تلگرام

احتمالاً هنگام بازدید از کانال های تلگرامی که عضو آن هستید، اطلاعیه ها را دیده اید. شاید بهتر باشد بپرسید چگونه کانال های تلگرام را برای اشتراک پیدا کنیم؟ یکی از دوستان شما رو معرفی کرد یا جایی تبلیغ کانال تلگرامی دیدید؟ اگر می خواهید در کانال خود مشترک شوید، چه روش های دیگری را می شناسید؟ برای ارائه انواع تبلیغات تلگرامی با ما همراه باشید. تلگرام این امکان را داده است که پیام‌های حمایت شده یا تبلیغات در کانال‌ها برای تبلیغ در کانال‌های محبوب ارسال کنند. البته کانال ها با بیش از 1000 کاربر می توانند این تبلیغات را نشان دهند.

تعرفه | خدمات یافابرند

تبلیغات بازدیدی:

یکی از بهترین نوع تبلیغات در تلگرام تبلیغات بازدیدی است. مخاطب وقتی وارد کانال شما می شود علاوه بر تعداد ممبر به تعداد سینی که پست های شما میخورد توجه می کند. معمولا تبلیغات بر اساس تعداد بازدید پیش می رود. در طول بازدیدهای تبلیغاتی تلگرام، شما فقط به ازای تعداد بازدیدهای تبلیغاتی خود پرداخت می کنید. بنابراین از این منظر اقتصادی به نظر می رسد. در این صورت، حتی اگر ارزش تبلیغاتی شما محدود باشد، ممکن است بخواهید آگهی شما فقط به همان تعداد بازدید داشته باشد و سپس حذف شود. به این ترتیب می توانید تبلیغات را در کانال های باکیفیت مرتبط با کسب و کار خود حتی در مقادیر کم قرار دهید.
تعداد بازدید با علامت چشم در پایین تلگرام مشخص می شود. در کنار این علامت چشمی عددی با همان تعداد ضربه وجود دارد.

تبلیغات ساعتی:

هزینه تبلیغات در حال حاضر کمتر از تبلیغاتی است که به نظر اقتصادی تر هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که زمان های خاصی را انتخاب کنید و از مدیر کانال بخواهید تبلیغات شما را برای آن زمان ها انتشار دهد. تنها نکته مهم در زمان تبلیغات ساعتی زمانی است که پست خود را باید موقعی تبلیغ کنید که مخاطب در آن تایم آنلاین باشد.

تبلیغات گسترده در تلگرام:

بازاریابی گسترده تلگرام توسط تیم تبلیغات و بازاریابی اداره می شود و از این طریق با تیم بازاریابی تلگرام و با ارائه اطلاعات لازم ارتباط برقرار می کنید. شما از آن ها می خواهید که مسئولیت بازاریابی شما را در تلگرام بر عهده بگیرند، به این ترتیب دیگر مجبور نخواهید بود با مسائلی مانند انواع روش های بازاریابی و و و و می توانید به مسائل دیگر رسیدگی کنید.

تبلیغات کلیکی در تلگرام:

تلگرام دیگر کلیکی است. همانطور که از نام آن پیداست، شما باید برای تعداد کلیک روی تبلیغ خود هزینه پرداخت کنید. بنابراین این روش در برخی موارد می تواند سودآور باشد و می توان گفت از تبلیغات پولی به صرفه تر است. اما مشکلات خاص خودش را هم دارد. بزرگترین مشکل تبلیغات داخلی این است که شما باید سامانه های خاصی را نصب کنید تا بدانید تبلیغات شما چقدر کلیک می کند. به خاطر داشته باشید که کیفیت سامانه های مختلف یکسان نیست، برای مشاهده آمار دقیق تر باید از سامانه با کیفیت استفاده کنید.

مزایای تبلیغات در تلگرام:

 • نیاز به سرمایه گذاری ندارید.
 • هیچ محدودیتی برای تعداد کلمات ندارید.
 • امکان لینک گذاری کردن و فوروارد کردن محتوا
 • امکان ارسال فیلم و عکس به گروهی از مخاطبین

تبلیغات در تلگرام را می توانید براساس موضوعی خاص ارسال کنید. سپس با توجه به موضوع د رکانال های مرتبط ارسال کنید تا بتوانید مخاطب بیشتری جذب کنید در نتیجه بازدهی بیشتری خواهید داشت.

چگونه در تلگرام تبلیغ سنجاق کنیم:

برای پین کردن پیام روی گوشی با سیستم عامل شما تفاوتی ندارد. یکی از بهترین راه ها برای نشان دادن تبلیغات خود در کانال ها پین کردن است. توجه داشته باشید علاوه بر سنجاق کردن متن می توانید عکس را هم با روش زیر سنجاق کنید.

 • وارد کانال تلگرامی خود شوید.
 • پیام خود را انتخاب کنید و روش کلیک کنید.
 • سپس گزیته پین (pin) را انتخاب کنید.
 • و در نهایت ok کنید.

در نتیحه پیام شما در بالای کانال لینک می شود و بیشتر در دید کاربران قرار می گیرد. برای خواندن پیام پین شده کافی است روی پیام کلیک کنید و تا برایتان نمایش داده شود.

لغو پیام سنجاق شده

برای لغو پیام و یا عکس سنجاق شده در تلگرام، وقتی شما پیامی سنجاق یا پین کردید سپس در کنار پیام علامت ضربدر در گوشه پیام نمایش داده می شود و برای حذف می توانید روی ضربدر ضربه بزنید. سپس از منوی ظاهر شده unpin را انتخاب کنید.

نحوه لینک دار کردن متن تبلیغ در تلگرام

پیامی که شما برای تبلیغات ارسال می کنید باید حاوی لینک باشد. می توانید لینک را داخل یک کلمه، عکس و یا متن قرار دهید تا مخاطب با ضربه زدن روی لینک وارد کانال شما شود معمولا به ابن کار هایپرلینک گفته می شود. در ادامه همراه باشید تا آموزش لینک کردن تبلیغات را بیآموزیم.

 • در مرحله اول وارد تلگرام شوید
 • محتوایی که می خواهید تبلیغات شود را انتخاب کنید.
 • متنی که می خواهید لینک دار شود را انتخاب کنید سپس انگشت خود را چندثانیه روی آن فشاردهید
 • سپس از گزینه های بازشده گزینه ایجاد لینک یا (Create link) را انتخاب کنید
 •  در قسمتی url  همان آدرس سایت را می خواهد که وارد می کنید سپس ok را می زنید.
 • درنهایت بعداز تایید محتوا شما لینک دار می شود و به مخاطبین خود ارسال در کانال ها تبلیغ می کنید.

چگونه در تلگرام تبلیغات هدفمند داشته باشیم:

وقتی در تنجام شروع کاری به خودتان اعتقاد داشته باشید و با هدف پیش بروید قطعا در آن کار موفق می شوید مگر اینکه اعتماد نداشته باشید. هرکاری برای دیده شدن لازم به تبلیغ است بزارین با مثالی ساده شروع کنیم. وقتی شما برای خرید لوازم منزل یا….. به خرید می روید قطعا از مغازه ای خرید می کنید که تاحالا تجربه داشته اید و کالا یخوب به شما داده است وقتی ام برای کالایی به شما پییشنهاد می کند مطمئنا قبول می کنید چرا؟ زیرا این شخص امتحانش پیش شما پس داده پس اعتماد اولیه را بدست آورده. به نظر شما برای تبلیغات هم چنین چیزی ممکن است؟ می توان به مشاوره تبلیغاتی اعتماد کرد؟

در کارهای تبلیغاتی بدلیل وجود رقبا اعتماد کردن سخت است اما این اعتماد می توان با قدمت سابقه شرکت و نمونه تبلیغات بدست آورد. در تبلیغات مهم ترین عمل براش شناخاه شدن تبلیغات است. تبلیغاتی خوب و هدفمند است که دارای بنر جذاب، محتوا کاربر پسند بوده و همینطور در کانال هایی که قرار است تبلیغات انجام شود بهتر است که هر تبلیغ با توجه به موضوعی که دارد در کانال مربوط به خود تبلیغ شود این کار بازدهی عالی دارد و می توان گفت با توجه به کارهای انجام شده حال می توان به مشاوره تبلیغاتی اعتماد کرد.

 چگونه محصول خود را تبلیغ کنیم:

شما مخصولی خریداری می کنید که فقط محتوا متنی داشته باشه؟ یا محصولی خریداری م یکنید که علاوه بر محتوا متنی عکس ام داشته باشه؟ قطعا گزینه 2. یعنی محصولی که علاوه بر توضیحات متنی عکس هم داشته باشه. برای تبلیغات کالای خود باید حتما طوری تبلیغ کنید که مخاطب حتی بصورت مجازی جذب محصول شما شود بتواند اعتماد کند و کالا شما را بخرد. اگر قصد تبلیغات و یا همکاری با دیگر شرکت ها را دارید حتما پیشنهاد می کنم روش های تبلیغاتی دیگر شرکت ها مثل یافابرند را رصد کنید و تمامی نمونه کارها را ببینید.

کلام آخر:

در مطالب بالا به اصل موضوع که چگونه تبلیغ کنیم اشاره کردیم. باید قبل از تبلیغ جنس مخاطب، نیاز مخاطب خود را بشناسید و با توجه به آن تبلیغات خود را آغاز کنید. تبلیغات باید به گونه ای برنامه ریزی شود که درست در ساعتی مشخص در دید کاربر قرار بگیرد تا کانال شما باعث جذب ممبر، مشتری شود. برای ارائه تبلیغات سعی کنید حتما با مشاورین تبلیغاتی مشورت کنید پلن های خود را از قبل بچینید. زیرا داشتن پلن یکی از مهمترین موضوعات برای تبلیغ است. اینگونه می توانید تبلیغات موفقی داشته باشید.

برچسب ها :
دسته بندی :

پاسخی بگذارید