نحوه فعالسازی پروکسی در تلگرام

شاید از خود سوال کنید که پروکسی (Proxy MTProto) در تلگرام چیست و به چه دردی می خورد؟ لیست پروکسی های جدید، ربات و یا کد را از کجا بدست آوریم؟ اگر بخواهیم پروکسی را فعال یا نصب کنیم باید چگونه اقدام کنیم؟ این را بدانید که تنظیمات پروکسی در تلگرام بصورت رایگان ارائه می شود و به آموزش نیاز ندارد و باید کانالی که پروکسی در آن ارائه می شود را پیدا کرد و با سرچ در اینترنت نمونه های زیادی را پیدا می کنید.

در آخرین نسخه های تلگرام قابلیتی به نام Proxy Settings به مدل اندروید، تلگرام ویندوز و آیفون افزوده شده است که با این روش می توانید وقتی به تلگرام تان بدلیل فیلتر شدن دسترسی ندارید، محدودیت را دور زده و به تلگرام خود دسترسی پیدا کنید. در اصل استفاده از Proxy، مانند یک برنامه ی دور زدن تحریم است که فقط به خود تلگرام اختصاص دارد، هم اکنون با ما برای آموزش شما برای استفاده از تنظیمات پروکسی همراه باشید.

پروکسی | فعالسازی پروکسی

پروکسی

قبل از هرچیزی باید بگوییم که پروکسی های غیر Mtproto برای تلگرام نیست و برای برنامه های دیگری تعبیه و کاربرد دارد. برای استفاده از ممبر پروکسی تلگرام، اول از همه نسخه ی جدید را دانلود و نصب کنید.

نسخه جدید را حتما نصب کنید زیرا این امکان در تلگرام های قدیمی نیست. در صورت استفاده از تلگرام های غیر رسمی مثل موبوگرام و تلگراف هم، نسخه ی جدید آنها را دانلود و نصب کنید و نیاز به پاک کردن اکانت شما نیست و فعال بودن پروکسی با علامت سپر در قسمت بالای صفحه نمایش دیده می شود.

فعال سازی پروکسی در تلگرام چگونه است؟

روش استفاده از پروکسی تلگرام چگونه است؟ در ابتدا به منوی تلگرام بروید و به بخش Chat Settings وارد شوید و پایین صفحه گزینه ی Proxy Settings را بزنید.

در این قسمت لیستی از پروکسی های فعال برای شما نمایان است، پروکسی های آبی رنگ آنهایی هستند که با آنها connect هستید، سبز رنگ ها فعال می باشند و قرمز رنگ ها غیر فعال هستند. زیر هر کدام در کنار ms عددی نوشته شده است که عدد کمتر نشان از سرعت بالای آن Proxy دارد. اگر Proxy اینجا مشاهده نمی کنید از قسمت Add Proxy ، پروکسی ها به آنجا آورده می شود.

اینکه بتوانید با پروکسی به تلگرام وصل شوید اول باید این را بدانید که هر Proxy Mtproto داری سه بخش Server-Port-Secret است که هم به صورت جدا جدا و هم بصورت یک لینک قابل استفاده است، جهت فعال کردن Proxy بر روی کلمه ی در حال اتصال بزنید تا تنظیمات Proxy برای شما قابل مشاهده شود. برای پیدا کردن پروکسی ها در تلگرام کافیست کلمه ی Mtproto را جستجو کنید تا کانال های بسیار خوبی با میلیون ها Proxy ببینید.

 

جذب ممبر صد درصد واقعی با تبلیغات پروکسی تلگرام

 

وقتی می خواهید Proxy خود را تلگرام فعال کنید اگر بعضی از آنها از کار افتادند در بالای گوشی connecting to proxy… نمایان می شود که طبق معمول باید بین ۲ تا ۱۰ ثانیه وصل شود (اگر اتفاق نیفتاد چند بار وارد و خارج شوید) برای غیرفعال کردن Proxy بر روی آن بزنید و کلمه ی DISABLE  را انتخاب کنید تا غیرفعال شود.

سوال بسیاری از افراد جهت استفاده از Proxy ها این است که آیا اینها امن هستند و نگران حریم خصوصی خود می باشند. پاسخ این است که فرق چندانی بین پروک

آیا پروکسی MTProto ایمن می باشد؟

سی و فیلتر شکن ها وجود ندارد و چون این قابلیت را خود شرکت تلگرام در برنامه اش قرار داده، جای نگرانی نیست و نگران امنیت آن نباشید و پیام های دریافت شده و ارسالی رمزنگاری می باشد و هیچ شخصی نمی تواند به آنها دسترسی پیدا کند.

برای اطلاع از ممبر پروکسی تلگرام به این صفحه مراجعه کنید

در نسخه ی MTProto خیلی چیزها فرق دارد و همه ی اطلاعات به صورت رمزنگاری شده رد و بدل می شود. همچنین محتوای بدون رمزنگاری فقط برای کاربر مبدا و مقصد قابل مشاهده می باشد. امنیت این قابلیت توسط شرکت تلگرام تضمین گردیده است. فقط این را بدانید اگر شخص شما قادر به راه اندازی سرور اختصاصی برای این پروتکل نیستید، در انتخاب Proxy MTProto تلگرام دقت لازم را داشته باشید تا سودجویان نتوانند کاری از پیش ببرند.

حامی پروکسی تلگرام کیست؟

در بعضی از کانال ها بدین صورت است که برای استفاده و فعال ماندن Proxy باید عضو کانال شوید ولی این مورد کذب است و Proxy های MTProto تماما عمومی هستند و مالک پروکسی نمی تواند دسترسی بعضی از افراد را قطع نماید.

  • لازم نیست کانال‌های حامی Proxy را داشته باشید و عضو آن شوید.
  • توجه کنید که از کانال های حامی پروکسی هر فایلی که پیشنهاد می کنند برای برنامه ی خاصی یا بازی اندروید دانلود نکنید.
  • اگر تبلیغاتی یا مطلبی در کانال‌های حامی Proxy قرار داده شد، اعتماد نکنید.
  • هر وقت پروکسی را غیرفعال کنید حامی Proxy هم از بالای لیست چت‌ها حذف می گردد.

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت تبلیغاتی یافابرند ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو  ::

05191690541
تلگرام۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

 

برچسب ها :
دسته بندی :

پاسخی بگذارید