یک کسب و کار برای دیده شدن و رشد بیزینس خود، نیازمند تبلیغات صحیح با بازدهی مناسب میباشد. تبلیغ پاپ اپ اینستاگرام با توجه به هزینه مناسبی که دارد بازدهی مطلوبی را ارائه می دهد. تبلیغ پاپ اپ اینستاگرام همانطور که میدانید برای دیده شدن کسب و کارها و پیچ های فروشگاهی کاربرد موثری دارد. اگر شما بخواهید خود را به کثیر مردم یا اکثریت مردم نشان دهید، نیازمند انجام تبلیغات به روش های مختلف هست و برخی از روش ها در قبال هزینه ای که دارد بازدهی مناسبی را ارائه نمی دهد اما با انجام تبلیغ پاپ اپ اینستاگرام به راحتی می‌توانید خود را به صدها هزار و حتی میلیون‌ها افراد ایرانی که در حال استفاده از اینستاگرام هستند، نشان دهید.

فالوور | فالوور پاپ آپ

فالوور پاپ آپ چیست یا کیست؟

به تبلیغات پاپ آپ یا پاپ آپ، ارسال پیام تبلیغاتی به هر دستگاه هوشمندی که به طور ناگهانی باز می شود، پاپ آپ گفته می شود. پیام های پاپ آپ را می توان از هر منبعی ارسال کرد. گاهی اوقات منبع فرستنده برنامه ای است که در تلفن همراه قرار دارد و گاهی اوقات یک وب سایت یا وبلاگ است. بستگی به این دارد که کد ارسال پاپ آپ کجا باشد. پیام های پاپ آپ را می توان برای هدف گیری بهتر پیکربندی کرد. برای مثال، می‌توان آن را طوری پیکربندی کرد که فقط در تلفن‌های همراه باز شود یا در فواصل زمانی معینی ارسال شود.

برای اطلاعات بیشتر به آیتم پاپ آپ مراجعه کنید.

 

تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام مناسب چه پیجهایی است؟

تبلیغات پاپ اپ در اینستاگرام میتواند برای اکثر افرادی که به دنبال تبلیغات در اینستاگرام و دیده شدن هستند مناسب باشد.

پیج های فروشگاهی که به به فکر افزایش فروش خود هستند.

2- پیج های فروشگاهی و افرادی که به دنبال افزایش فالوور واقعی و هدفمند هستند.

3- پیچ های آموزشی که به دنبال دانشجو های جدید جهت ثبت نام هستند.

4- تمام شرکتهایی که قصد انجام تبلیغات برندینگ را دارند.

5- تمام افرادی که فعالیت مستمر در اینستاگرام دارند و علاقه مند به دیده شدن هستند. و…

جذاب ترین بخش تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام برای به دست آوردن فالوور هدفمند و واقعی، افزایش فروش به مرور زمان است چرا که دقیقا فالوور پاپ آپ اینستاگرام همان اشخاصی هستند که به خدمات، کالا، اجناس و محصولات پیج شما احتیاج و علاقه دارند وگرنه دست به فالو کردن شما نمیزدند و قطعا شما اگر به فعالیت خود ادامه دهید و اعتماد را با یکی از روش های اعتماد‌سازی در ذهن افراد تازه وارد ایجاد نمایید، شاهد افزایش فروش خود به طور تضمینی خواهید بود.

تعرفه | خدمات یافابرند

مزیت افزایش فالوور با پاپ آپ

افزایش فالوور پاپ اپ اینستاگرام مزایا و نکات مثبت خوبی را به همراه دارد. زمانی که شما اقدام به افزایش فالوور با پاپ اپ می کنید، در کنار تبلیغات گسترده که انجام دادید و شناختی وسیعی که نسبت به کسب و کار شما رخ داده است، افزایش فالوور کاملا فعال دارید و چون این افراد با اراده خود پیج شما را دنبال کرد اند نشان دهنده علاقه و نیاز آنها به کالا و خدمات و محصولاتی است که شما در حال ارائه آن در اینستاگرام هستید و به همین علت می توان این افراد را مشتری های احتمالی دانست. تا اینجا ما شما را با مزایا آشنا کردیم.

تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام
این دقیقا چگونه انجام می شود؟

با نصب اپلیکیشن، پنجره تبلیغات روزانه باز می شود که حاوی محتوای تبلیغ صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام است. به این نوع تبلیغات، تبلیغات پاپ آپ می گویند. به این ترتیب کاربر پیج شما را کاملاً داوطلبانه دنبال می کند و فالوورهایی که جذب می کنید کاملا هدفمند و واقعی خواهند بود.

تبلیغات پاپ آپ مناسب چه کسانی است؟

⭕️ صفحات فروشگاهی که سعی در افزایش فروش محصول دارند.
⭕️صفحات آموزشی برای دانشجویان جدیدالورود.
⭕️همه هر کسی که به رفرش کردن صفحه خود فکر می کند.
⭕️همه افرادی که خواهان پرسنل برندینگ هستند.
⭕️همه کسانی که مدام در حال تولید محتوا هستند و علاقه مند به دیده شدن هستند.
و……

برای گرفتن مشاوره رایگان و سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر  با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و خرید فالوور اینستاگرام ::

05191690541
تلگرام

۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

 

پرسش‌های متداول در مورد آگهی‌های تبلیغاتی پاپ آپ اینستاگرام:

فالوورهای پاپ آپ در واقع با ارسال پاپ آپ (پیام های ناخودآگاه) به تلفن همراه افراد مختلف، فالوورهای واقعی و جایگزین را در اینستاگرام جذب می کنند.

بله، تمام فالوورهای پاپ آپ ایرانی هستند زیرا پیام های پاپ آپ برای کاربران اپلیکیشن های ایرانی ارسال می شود.

تعداد و زمان فالوورهای پاپ آپ به نوع و محتوای صفحه اینستاگرام شما بستگی دارد. اگر صفحه عمومی و پرطرفدار باشد (مانند  هواداران و سرگرمی و آموزش های عملی و فروشگاه های جذاب و …) پس از تجربه، براساس ساعتی  فالوور جذب می شود. اما اگر صفحه تخصصی و ضعیف باشد (مثلاً صفحات تخصصی، فناوری، پزشکی، زیبایی، مجسمه سازی، تبلیغات و سرمایه گذاری ها، ارزهای دیجیتال و غیره)، تکمیل و تحویل با توجه به تایم های ارائه شده است.

 

فالوو | تاثیرفروش

تبلیغات پاپ آپ برای چه کسانی موثر است؟ و واقعاً برای چه کسی ارسال می شود؟

این تبلیغات برای افرادی که صفحات تجاری دارند مناسب است. زیرا علاوه بر میلیون ها تبلیغ، فالوورهای واقعی نیز دارند. از طرفی ممکن است فروش را افزایش داده باشند. البته موفقیت روزافزون این روش تبلیغاتی به عوامل متعددی بستگی دارد. این بدان معناست که محتوای بروشور بسیار مهم است. هرچه محتوای با ارزش تر، غنی تر و درجه یک تر باشد، پاسخ ها و نتایج بیشتری دریافت خواهید کرد.
نکته بعدی این است که تبلیغات اینستاگرام برای همه در دسترس نیست. کسانی که اپلیکیشن ایرانی روی گوشی خود دارند شامل: دور، حکم، تقوب نگین، بازی های خانگی، اذانگو، تلگرام و انواع تلگرام غیر رسمی ایرانی مثل هات گرام و … گوشی دارند. بدیهی است که روش استفاده شده در اینستاگرام بی عیب و نقص است، در صورت استفاده بیش از حد، خطر آسیب یا آسیب به سایت شما وجود دارد، زیرا بسیاری از افراد مخفی سایت شما را مسدود یا مسدود می کنند. اگر کاربران اینستاگرام میزان بلاک و اسپم شما را افزایش دهند، احتمال خاموش کردن سایت شما نیز افزایش می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *