ترفند فالوور فیک اینستاگرام

چگونه فالوور فیک بزنیم؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی برپایه انتشار عکس است که از سال ۲۰۱۰ شروع به فعالیت نموده و هم اکنون بیش از ۲۵ میلیون ایرانی در این شبکه در آن حال فعالیت هستند . در این شبکه پروفایل های تجاری و شخصی وجود دارند برخی برای انتشار لحظات شخصی و برخی برای معرفی خدمات و محصولات و رشد کسب و کار خود در این شبکه فعالیت می کنند.

اکثریت کاربران این شبکه چه برای محبوبیت و چه برای افزایش مشتری هایشان نیاز دارند تا این فالوور ها را افزایش دهند به K برسنانند .

اگر شما نیز از این دسته افراد هستید و دوست دارید فالوور ها و لایک و ویو و کامنت های شما بالا بروند ما به شما راه حل هایی را آموزش خواهیم داد.

فالوور فیک اینستاگرام این روزها دغدغه خیلی ها می باشد.

اگه با یک اینفلوئنسر یا تاثیرگذار در اینستا چت کنید و قصد داشته باشید تبلیغات کسب و کار خود را به او بسپارید قطعا به مساله فالوور فیک اینستاگرام برخورد خواهید کرد. مشکل بزرگ شما این خواهد بود که متوجه تعداد فالوور های فیک و واقعی آن نخواهید بود.

گرفتن فالوور رایگان در اینستاگرام به صورت غیر مستقیم دارای چندین شیوه مختلف می باشد.

برای نمونه می توان به فالوور ” فیک ” ( Fake / غیر واقعی ) اشاره کرد.

فالوورهای فیک صفحه های اینستاگرامی هستند که توسط یک شخص یا یک ربات ساخته می شوند. بدین ترتیب تعداد هزاران صفحه اینستاگرام غیر واقعی توسط یک شخص تولید می شوند.

ترفند | ترفند فالوور فیک

سپس از طریق ربات های مخصوص به این صفحه ها دستور داده می شود تا همگی صفحه مورد نظر را فالو کنند.

مزیت افزایش فالوور فیک اینستاگرام این است که می توان در مدت زمانی کوتاه ( مثلا یک روز ) تعداد بسیار زیادی فالوور اینستاگرام ( مثلا ۱۰ هزار فالوور ) را به صفحه مورد نظر اضافه کرد.

اما بزرگ ترین عیب این روش غیر واقعی بودن و غیر فعال بودن فالوور ها می باشد.

این صفحه ها توسط هیچ کاربری استفاده نمی شوند.

طبیعتا مطالب صفحه اینستاگرام شما توسط این فالوور ها اصلا دنبال نخواهد شد. اگر مطلبی در صفحه خود قرار دهید توسط این فالوور ها لایک نخواهد شد.

همچنین دیر یا زود اینستاگرام این صفحه های تقلبی را شناسایی کرده و با حذف آن ها ، تعداد فالوور های صفحه شما به طور ناگهان کاهش می یابد.

برا گرفتن مشاوره رایگان و سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر 👇 با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و خرید فالوور اینستاگرام::

05191690541
تلگرام

۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

پاسخی بگذارید