طراحی لوگو در مشهد

طراحی لوگو در مشهد : اگر صاحب یک کسب و کار هستید یا در فکر شروع یک کسب و کار هستید ، حتما نامی برای برند خود برگزیده اید . مساله دیگری که به اندازه نام کسب و کار حائز اهمیت است ، لوگو یا نشان تجاری کسب و کار شماست . هر کسب و کاری باید یک نشان تجاری ( لوگوی ) مخصوص به خود را داشته باشد . طراحی لوگو کار ساده و پیش پا افتاده ای نیست و چیزی نیست که بتوانیم آن را به هرکسی بسپاریم زیرا لوگو باید ویژگی های داشته باشد که آن را در ذهن مخاطب ماندگار کند و اگر لوگو طوری طراحی شود که در ذهن مخاطب ماندگار شود ، این یک اتفاق بسیار خوب برای یک برند محسوب میشود . پس اگر در فکر داشتن یک لوگو هستید توصیه ما به شما این است که آن را فقط و فقط به افراد متخصص در این زمینه بسپارید . حال اگر به دنبال متخصص حرفه ای در زمینه طراحی لوگو و ساخت استاپ موشن در مشهد هستید، ما آژانس دیجیتال مارکتینگ یافا برند مشهد را به شما توصیه میکنیم .

 

برای ارتباط با مشاوران یافابرند و کسب اطلاعات بیشتر راجع به طراحی لوگو در مشهد و تولید محتوا در مشهد به روش های زیر با ما در ارتباط باشید :

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت یافا برند مشهد ::
https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در مشهد و دیگر شهر ها ::

05191690541
تلگرام ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

لازمه طراحی لوگو داشتن ذهن خلاق ، تسلط بر نرم افزار هایی گرافیکی مورد نیاز برای طراحی لوگو ، شناخت کافی از مسائل طراحی و رنگ شناسی و … است و مجموع این مهارت ها را فقط در یک گرافیست حرفه ای میتوانید بیابید . ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ یافا برند مفتخریم که بهترین گرافیست های مشهد و حتی دیگر شهر های ایران جزو تیم طراحی ما هستند و سالهاست که با دانش و مهارتی که تیم طراحی یافابرند مشهد دارد ، ما در برابر مشتریان مان خرسند و سرافراز بوده ایم . در ضمن مجموعه ما به واسطه وجود گرافیست های حرفه ای سالهاست در زمینه طراحی کاتالوگ در مشهد نیز جزو سرآمد هاست و میتوانیم در این زمینه نیز به شما خدمت رسانی کنیم .

 

برای طراحی لوگو به سه روش میتوانیم این کار را انجام دهیم :

 

1 – طراحی لوگو به صورت نوشتاری ( مونوگرام یا لوگو تایپ ) : در این نوع طراحی لوگو ، ما لوگو را فقط به صورت یک نوشته طراحی میکنیم . این نوشته میتواند با یک فونت خاص ، رنگ ویژه ، شیوه نوشتاری جذاب و … متمایز و منحصر به فرد شود .

 

نمونه لوگوتایپ طراحی شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد 👇🏻👇🏻👇🏻

طراحی لوگو در مشهد

2 – طراحی لوگو به صورت علامت اختصاری و تصویری ( آرم و پیکتوگرام ) : طراحی لوگو در این شیوه به شکل یک نماد است که از طریق شباهت بصری به یک جسم و یا … پیام و مفهوم را منتقل میکند .

 

نمونه پیکتوگرام طراحی شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد 👇🏻👇🏻👇🏻

 

لوگو در مشهد

3 – طراحی لوگو به صورت تلفیق تصویر و نوشتار ( لوگوی ترکیبی ) : در طراحی این نوع لوگو هم از تصویر و هم از نوشتار استفاده میشود .

 

 

نمونه لوگوی ترکیبی طراحی شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد 👇🏻👇🏻👇🏻

طراحی لوگو حرفه ای در مشهد

لازم به ذکر است که نمیتوان برتری ای میان انواع روش های طراحی لوگو قائل شد زیرا با توجه به شرایط ، نوع کسب و کار ، نام برند ، جامعه مخاطب و … یکی از روش های طراحی لوگو را انتخاب میکنیم .

 

مواردی که لازم است در طراحی لوگو رعایت کنیم؟

1 – داشتن سازگاری و تناسب با موضوع کسب و کار

2 – خاص و منحصر به فرد بودن

3 – داشتن وضوح و خوانایی

4 – این قابلیت را داشته باشد که تا ابعاد یک سانتی متر کوچک شود

5 – تناسب بین اجزاء لوگو از نظر سایز و رنگ و … رعایت شود

6 – داشتن تعادل بصری

7 – تا حد امکان شکل هندسی داشته باشد

8 – به کاربری لوگو در دراز مدت توجه شود و در صورت نیاز قابلیت تک رنگ شدن را داشته باشد

 

در واقع لوگو نماد یک کسب و کار است طراحی باید به گونه ای باشد که هر جا نامی از کسب و کار به میان آمد هر فرد لوگو آن شرکت را به یاد آورد در این صفحه ۹ نکته موثر در طراحی لوگو را بررسی خواهیم کرد:

 

حال اگر به حرفه طراحی علاقه دارید و میخواهید بدانید برای طراحی لوگوی خوب چه کار هایی میتوانید انجام دهید ، ما راهکار های زیر را به شما توصیه میکنیم :

 

1 – نمونه های مختلف ببینید ! یکی از راه های باز شدن ذهن برای ایده پردازی دیدن نمونه است . توصیه ی ما به شما این است که نمونه های مختلف از لوگو ببینید … ترجیحا نمونه هایی که میبینید مربوط به لوگو های خوب و متعلق به شرکت های معروف و معتبر باشند زیرا نمونه کار های قوی ذهن شما را بیشتر تقویت میکنند اما در این مورد مراقب باشید که مشاهده این نمونه ها موجب جهت گیری ذهن شما نشوند . منظور این است که طرح خاصی در ذهن تان نهادینه نشود که خلاقیت و ایده پردازی شما را از بین ببرد . صرفا از نمونه ها الهام بگیرید اما کپی نکنید .

 

2 – چند نمونه طرح اتود بزنید ! ممکن است وقتی میخواهید شروع به طراحی لوگو کنید ، ایده های متفاوتی به ذهن تان برسد . توصیه ما به شما این است که ابتدا آن ها را روی کاغذ پیاده کنید و بعد به تک تک آن ها فکر کنید . پس از اینکه این کار را انجام دهید ، گزینه هایی که ضعیف تر باشند کنار خواهند رفت و در مرحله بعد به راحتی میتوانید به ان فکر کنید که از بین موارد باقی مانده کدام یک قابلیت بهبود و تبدیل شدن به یک لوگوی مناسب را دارد .

 

3 – از بقیه افراد نیز نظر خواهی کنید ! ممکن است لوگویی که طراحی میکنید به نظرتان جذاب و عالی باشد اما این فقط از دید خود شماست ! اگر از بقیه نظر خواهی کنید میتوانید لوگوی طراحی شده را از زاویه دید اشخاص دیگر نیز مورد نقد و بررسی قرار دهید و این مساله به بهبود طرح شما کمک زیادی میکند .

 

4 – به تمام موقعیت هایی که ممکن است لوگو در آن ها استفاده شود فکر کنید ! ما قرار نیست از لوگویی که استفاده میکنیم فقط در یک جا و یک موقعیت استفاده کنیم . ممکن است بخواهیم آن را در نشریات ، کارت ویزیت ، وب سایت و … استفاده کنیم . لوگوی طراحی شده باید این قابلیت را داشته باشد که در هر مقیاسی شکیل و خوانا باشد . اگر جزئیات و خطوط ریز زیادی در لوگو استفاده شود ، لوگو در ابعاد کوچک به خوبی دیده نخواهد شد .

 

برخی از دیگر نمونه لوگو های طراحی شده توسط آژانس ذیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد 👇🏻👇🏻👇🏻

 

 

علاوه بر عرصه گرافیک و طراحی، آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند در زمینه انواع روش های تبلیغاتی نیز در خدمت شماست. به طور مثال در زمینه تبلیغات در مترو مشهد، تبلیغات با استفاده از بیلبورد و استرابورد، تبلیغات در شبکه های مجازی و …

قیمت طراحی لوگو :

طراحی لوگو شامل:

  1. طراحی فاو آیکون Fav Icon :

در تب مرورگر یک لوگوی کوچک از گوگل را مشاهده می‌کنید، که به آن Favicon یا فاوآیکون گفته می‌شود.مثل لوگو فاو آیکون یافا برند

2. طراحی لوگوموشن

لوگو موشن روشی است که در آن یک آرم به وسیله صدا و نمادهای گرافیکی متحرکت به صورت متحرک در می آید. درواقع لوگوی متحرک یکی از زیر شاخه‌های علم گرافیک است که با استفاده از دیگر تکنیک‌ها اعم از انیمیشن و طراحی موشن گرافیک، اقدام به طراحی لوگوی متحرک میکند

3. طراحی آیکون اپلیکیشن

طراحی لوگو اپلیکیشن درواقع طراحی ایکون اپ می باشد مثل لوگو اپ دیوار

 

طراحی لوگو | طراحی لوگوموشن

پاسخی بگذارید