گالری مبلمان میرزاده در مشهد

گالری مبلمان میرزاده در مشهد : مبلمان یکی از اساسی ترین و مهم ترین وسایل خانه هستند که هر مرد و زنی باید به آن ها توجه داشته باشد و مناسب ترین نوع مبل را بر اساس خانه و سلیقه خودش تهیه کند. یک خانه بدون مبل مانند غذایی ست که نمک ندارد و نمی تواند طعم خوبی را برای شخص ایجاد کند. مبل ها مهم ترین بخشی هستند که باید با دقت فراوان خریداری شوند زیرا قرار است کاربرد زیادی برای صاحب خانه و مهمان ها داشته باشند و اگر مبل نامناسبی تهیه شود، صاحب خانه تا آخر عمر از خرید آن پشیمان خواهد بود.
همین باعث شده است که همیشه یک فرد به دنبال یک مرکز خرید و فروشگاه مناسب مبل باشد که بتواند خرید مناسبی داشته باشد و در عین حال با قیمت های خوبی مواجه شود. گالری مبلمان میرزاده که فعالیت خودش را در مشهد آغاز کرده است یکی از بهترین مکان ها برای خرید و انتخاب مبل و تخت است که بهترین انتخاب های جهان را در برابر شما قرار داده است. این گالری در ابتدا به کیفیت کالا های خود اهمیت می دهد و سپس قیمت های آن را تراز بندی می کند. برای این گالری بسیار مهم است که خریدار از یک مبل با کیفیت و قیمت مناسب بهره مند شود و بتواند مشتری دائمی این گالری شود.

گالری مبلمان میرزاده در مشهد

گالری مبلمان میرزاده در مشهد

گالری مبلمان میرزاده قرارداد های زیادی با شرکت ها و استاندارد های مختلف دارد که باعث می شود تمام کالا های این مرکز خرید تضمین شده باشند و در کیفیت آن ها شکی وجود نداشته باشد. علاوه بر آن این گالری تمامی کالا های خود را ضمانت می کند.
ضمانت و گارانتی کالا ها یکی از مهم ترین بخش های یک خرید است که گالری مبلمان میرزاده تلاش کرده است بهترین نوع ضمانت را برای مشتریان خود فراهم کند تا مشتری بتواند در صورت داشتن هرگونه مشکل و خرابی با مبل یا دیگر کالا ها، آن را تعویض یا تعمیر به طور رایگان کند. گارانتی ها و کالا های ضمانت دار معمولا در بازه ای بین یک تا دو سال قرارداد دارند و شخص می تواند از آن برگه ضمانت استفاده کند و بعد از آن دیگر ضمانت کالا از بین می رود و شخص خریدار می تواند مجددا آن را تمدید کند.
یکی از برتری های گالری مبلمان میرزاده در مشهد نسبت به دیگر گالری ها، امکان خرید آنلاین در بخش خود است. چنین امکانی به این معناست که شما می توانید کالای مورد نظر خود را در تلفن یا رایانه خود تماشا کنید و آن را از مبلمان میرزاده سفارش دهید تا در سریع ترین زمان ممکن به دست شما برسد. البته برخی نگران این هستند که ممکن است کالای مورد نظرشان در طول ارسال دچار ضربه و آسیب شود. گالری مبلمان میرزاده تلاش کرده است که بهترین خط پستی را برای کاربران فراهم کند تا اجناس شان به راحتی به دست مشتری برسد و اگر هم در طول مسیر دچار مشکلی شود بدون دریافت هیچ گونه قیمتی آن را تعویض خواهد کرد و به طور سالم به دست مشتری خواهد رساند.
این مجموعه در بیشتر ساعات روز مشغول به کار است و سعی می کند به شما خدمت رسانی کند. در روزهای باز و عادی هفته این مجموعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۴ بعد از ظهر مشغول به کار است و بعد از یک استراحت دو ساعته از ساعت ۱۶ بعد از ظهر تا ۲۲ شب فعالیت خود را مجددا ادامه می دهد و حتی ساعات بیشتری را در صورت امکان مشغول فعالیت خواهد بود. در روز های جمعه این مجموعه از ساعت ۱۱ تا ۲۲ شب به صورت مستقیم باز است و شما در یکی از این ساعات مورد نظر می توانید برای خرید به این گالری بیایید و از محصولات آن دیدن کنید.

برای دسترسی به این مجموعه می توانید :

جهت پاسخگویی وسفارشات به آیدی زیر مراجعه کنید:⤵️
@Morteza_Mirzadeh

☎️شماره تماس:
09368755680

کانال تلگرام مجموعه https://t.me/gallery_mobleman_mirzadeh می باشد .

گالری مبلمان میرزاده در شهر مشهد، جاده شاندیز، رو به روی ویرانی ۱۱ قرار دارد و می توانید تابلوی این گالری بزرگ را مشاهده کنید. این تنها آدرس این مجموعه مبلمان است که وجود دارد و برای خرید حضوری باید به این آدرس مراجعه کنید. اگر شما از آن افرادی هستید که به مبلمان و کالای خانه خود اهمیت زیادی می دهید و برای تان مهم است که چه جنسی را خریداری می کنید، باید حتما از این گالری دیدن کنید. قطعا شما مبهوت کالا های گالری مبلمان میرزاده خواهید شد و انتخاب های سختی در برابر شما قرار می گیرد. حتی اگر کیفیت یک کالا هم برای تان اهمیت زیادی داشته باشد، کالا های این گالری شما را راضی خواهد کرد و به فکر یک تغییر اساسی در خانه خود خواهید افتاد. فراموش نکنید که اگر از امکان خرید حضوری برخوردار نبودید حتما به خرید آنلاین این گالری فکر کنید و محصولات آن را تماشا کنید. اگر هم دچار مشکلی بودید و یا سوالی داشتید این مجموعه با تماس تلفنی می تواند مشکل شما را برطرف کند و به سوالات تان پاسخ مناسبی دهد.

بخش عمده ی تبلیغات این مجموعه در فضای مجازی و مخصوصا در تلگرام توسط شرکت تبلیغ در مشهد یافابرند انجام می شود . برای مشاهده ی انواع بنر ها و تبلیغ های این مجموعه به کانال تلگرام مجموعه ی یافابرند مراجعه کنید . اگر شما هم نیاز به تبلیغات حرفه ای در مشهد دارید می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان ما استفاده کنید .

ادمین سفارش در تلگرام ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس ::

👉 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
👉 ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

پاسخی بگذارید