گالری پارچه شاهید

 • گالری پارچه شاهید : خیلی وقت ها پوشاک و ملحفه موجود در بازار مطابق میل ما نیستند و یا با تصور ذهنی ما از کالایی که به آن نیاز داریم فاصله زیادی دارند و حتی گاهی با محدودیت سایز و جنس و رنگ و … در اجناس آماده مواجهیم …! در این موارد نیاز داریم که خودمان دست به کار شویم و راه رسیدن به کالای دلخواه مان را به بهترین شکل پیدا کنیم ! شاید این مساله برای مان کمی سخت به نظر برسد اما پارچه سرای شاهید در این زمینه کار را برای ما آسان نموده است …!

  اگر به پارچه های شیک و خوش دوخت برای دوخت مانتو و لباس مجلسی و … نیاز دازید ، اگر به دنبال پارچه های ملحفه ای زیبا هستید ، اگر می خواهید پارچه هایی جذاب برای سرویس آشپزخانه عروس یا سیسمونی نوزاد خریداری کنید ، پیشنهاد ما به شما ” پارچه سرای شاهید “ است .

  شما می توانید جدید ترین ، خوش دوخت ترین و با کیفیت ترین پارچه ها را در فروشگاه پارچه شاهید پیدا کنید . همچنین اجناس فروشگاه شاهید از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و از هر نوع پارچه می توانید رنگ ها و طرح های مختلف آن را نیز در این فروشگاه ببینید .

  گالری پارچه شاهید در سطح شهر مشهد سه شعبه دارد و شما می توایند برای دیدن انواع و اقسام پارچه ها به هر کدام از شعبه ها که می خواهید مراجعه کنید و پارچه مورد نظر خود را انتخاب کنید  اما اگر در شهر دیگری زندگی می کنید و یا در مشهد زندگی می کنید و به هر دلیلی امکان و یا فرصت مراجعه حضوری به پارچه سرای شاهید را ندارید باز هم امکان خرید از این فروشگاه برای شما فراهم است .

  گالری پارچه شاهید

  گالری پارچه شاهید

  پارچه سرای شاهید

  پارچه سرای شاهید

  فروشگاه شاهید

  فروشگاه شاهید

  پارچه سرای شاهید دارای کانال تلگرام و پیج اینستاگرام است . شما می توانید با مراجعه به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام این مجموعه انواع پارچه ها با طرح ها و رنگ های مختلف آن ها را مشاهده نموده توضیحات مورد نیاز راجع به پارچه ها از قبیل جنس پارچه ، عرض پارچه و موارد استفاده آن را مطالعه نمایید و جنس مورد نظر خود را خریداری کنید . پس از خرید ، جنس خریداری شده به وسیله پیک یا پست به منزل شما ارسال می شود .

  آدرس کانال تلگرام گالری پارچه شاهید : http://t.me/shahidtex
  آدرس پیج اینستاگرام گالری پارچه شاهید : instagram.com/shahidtex

  آدرس شعب پارچه سرای شاهید :

  شعبه مرکزی : مشهد ، نبش چهار راه خواجه ربیع ، جنب بانک صادرات
  تلفن : ۳۷۲۵۰۹۶۳ ، ۳۷۲۴۰۲۱۹

  شعبه ۱ : خیابان خسروی ، بین دیالمه ۲ و ۴
  تلفن : ۳۲۲۱۳۳۸۳ ، ۳۳۲۲۱۳۳۸۴

  شعبه ۲ : احمد آباد ، بین سه راه راهنمایی و کوچه شیرین
  تلفن : ۳۸۴۰۱۱۸۳ ، ۳۸۴۱۰۱۴۲

  تبلیغات تلگرامی و اینستاگرامی گالری پارچه شاهید توسط ” مجموعه تبلیغاتی یافا برند مشهد “ انجام شده است . نمونه ای از بنر های تبلیغاتی پارچه سرای شاهید 👇👇👇👇

  فروشگاه پارچه شاهید

  فروشگاه پارچه شاهید

  فروشگاه پارچه شاهید

  فروشگاه پارچه شاهید

  فروشگاه پارچه شاهید

  فروشگاه پارچه شاهید

  شما نیز در صورتی که نیاز به تبلیغات گسترده تلگرامی و اینستاگرامی ، تبلیغ بیلبورد در مشهد و … دارید ، یافابرند در خدمت شماست .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  پاسخی بگذارید