مدیریت کامل سایت در مشهد : در چند سال اخیر رشد فضای مجازی در زندگی مردم به حدی بوده است که اکنون جزو لاینفک زندگی مردم شده است و کمتر کسی پیدا میشود که در فضای مجازی فعالیتی نداشته باشد و یا این که نداند چگونه باید از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی استفاده نمود. امروزه تقریبا همه کسب و کار ها نیز در فضای مجازی فعالیت میکنند و برای کسب و در شبکه های مجازی حضور دارند. آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد با فعالیتی که در طی چند سال گذشته در زمینه دیجیتال مارکتینگ داشته است میتواند در زمینه مدیریت کامل سایت در مشهد و همچنین مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد به کسب و کار شما کمک کند. اگر در فکر ایجاد یک سایت برای کسب و کارتان هستید و یا این که سایتی دارید که نتوانسته اید آن را خوب پیش ببرید و یا به صورت قابل توجهی از راه سایت تان جذب مشتری داشته باشید، توصیه ما به شما این است که بدون نگرانی سایت تان را به ما بسپارید و دیگر هیچ دغدغه ای از بابت آن نداشته باشید. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ یافا برند مشهد تمامی امور مربوط به سایت شما را به بهترین نحو ممکن انجام خواهیم داد.

مدیریت | سایت

برای ارتباط با مشاوران یافابرند و کسب اطلاعات بیشتر راجع به سئو سایت در مشهد و مدیریت کامل سایت در مشهد به روش های زیر با ما در ارتباط باشید :

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت یافا برند مشهد ::
https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در مشهد و دیگر شهر ها ::

05191690541
تلگرام ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

 

چرا به مدیریت سایت نیاز داریم؟

لازمه این که سایت ما برای مان درآمد زایی داشته باشد و دیده شود این است که افراد زیادی از آن استفاده کنند. هر چه تولید محتوای یک سایت بهتر باشد و بیشتر مورد تایید موتور های جستجو که امروزه پر کاربرد ترین آن ها گوگل است قرار گیرد، در رتبه بندی گوگل جایگاه بهتری خواهد داشت و هر چه یک سایت جایگاه بهتری در رتبه بندی گوگل داشته باشد، کلیک بر روی آن سایت و استفاده افراد از آن و میزان بازدید آن بیشتر خواهد بود. تولید محتوای استاندارد و مناسب که مورد تایید گوگل باشد و همچنین برای کاربر نیز مفید باشد نیاز به تجربه و تخصص دارد و در صورتی که این کار به صورت اصولی و دقیق انجام شود سایت شما در جستجوی یک سری از کلید واژه ها به درجه خوبی خواهد رسید و موجب درآمد زایی برایتان خواهد شد.

 

انواع تولید محتوا برای وب سایت :

 

1 – تولید محتوای متنی :

تولید محتوای متنی تقریبا مهم ترین بخش تولید محتوا برای سایت به حساب می آید. مقاله و متنی که شما برای سایت تان آماده میکنید مهم ترین چیزی است که باعث رتبه خوب شما در رتبه بندی گوگل میشود. این نوع مقاله نویسی ویژگی های خاصی دارد و تخصص خاص خود را میطلبد. دلیل این امر این است که محتوای شما باید هم از نظر گوگل مناسب به نظر برسد و سئوی خوبی داشته باشد و هم این که از نظر مخاطب سایت نوشته ی خوب و پر کاربرد و جذابی باشد. نوشتن یک نوشته که به اندازه کافی از نظر گوگل طویل باشد و عین حال دارای مباحث مناسب و کاربردی باشد کار ساده ای نیست و از طرفی باید موارد دیگری را هم رعایت نمود تا باز هم گوگل آن را به عنوان یک مقاله مناسب بشناسد.

 

از نظر زمان بندی نیز باید تولید محتوا به صورت پیوسته و ترجیحا در فواصل زمانی یکسانی انجام شود. این که شما یک روز در سایت تان مقاله بگذارید و بعد از آن تا یک هفته سایت شما مقاله جدیدی نداشته باشد از چشمان تیزبین گوگل پنهان نمیماند و سایت شما را به مرور زمان به عنوان یک سایت کم کار و با فعالیت کم میشناسد و همین مساله باعث میشود که در رنک گوگل به اندازه کافی نتوانید سایت خود را به جایگاه مناسبی برسانید. پس تولید محتوای متنی باید پیوسته و مداوم و با زمان بندی یکسان باشد و محتوا نیز از همه جهت مناسب باشد.

 

محتوای متنی به هیچ عنوان نباید کپی شود زیرا در صورتی که آن را از سایت دیگری کپی نمایید، گوگل کاملا آن را تشخیص خواهد داد و علاوه بر این که کپی کردن تاثیر مثبتی بر پیج شما نخواهد گذاشت، موجب افول سایت شما نیز خواهد شد.

 

مدیریت کامل سایت تاپ زوج توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ مشهد 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

 

مدیریت سایت در مشهد

 

2 – تولید محتوای مصور :

وقتی شما مقاله ای در سایت خود میگذارید باید در آن صفحه تصویر یا ویدئو هم بگذارید. گوگل نیز این مطلب را مهم میداند و در رتبه بندی خود لحاظ میکند چرا که وجود تصویر یا ویدئو در یک صفحه از این جهت حائز اهمیت است که تایمی را که مخاطب در سایت شما میماند را افزایش میدهد. تولید محتوای مصور نیز باید اختصاصی باشد چرا که اگر محتوای مصور را نیز از سایت دیگری کپی کرده باشید گوگل آن را تشخیص خواهد داد و این مساله نیز برای شما یک امتیاز منفی است. در نتیجه در زمینه تولید محتوای مصور برای سایت نیازمند گرافیست با تجربه و ماهر هستید تا بتواند با توجه به موضوع مقاله شما عکس یا ویدئوی مناسب را تولید نماید.

 

مدیریت کامل سایت آیسان توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ مشهد 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

 

مدیریت کامل سایت در مشهد

 

چرا برای مدیریت کامل سایت در مشهد یافابرند را انتخاب کنیم ؟

 

شاید بگویید که بین بسیاری از مجموعه هایی که کار مدیریت سایت را انجام میدهند چرا باید مدیریت سایت مان را به یافابرند بسپاریم؟! یا وقتی این مقاله را در سایت ما مطالعه میکنید در دلتان بگویید : کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی!

 

اما نکته مهمی که وجود دارد این است که ما نیز سر خود دوا نمودیم و میتوانیم این نکته را به صورت مستند به شما نشان دهیم! برای امتحان کافیست عباراتی همچون تبلیغ در مشهد، تبلیغات در مشهد، مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد، ساخت استوری موشن در مشهد، ساخت استاپ موشن در مشهد، ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد، ساخت لوگوموشن در مشهد، ساخت کلیپ تبلیغاتی در مشهد ، طراحی اختصاصی بنر و لوگو در مشهد را سرچ کنید! خواهید دید که در نتیجه این جستجو ها سایت یافابرند در رتبه بندی گوگل اول است و ما افتخار این را داریم که تجربه چندین ساله مان در زمینه طراحی و مدیریت کامل سایت در مشهد را با شما نیز شریک شویم!

 

یافابرند برای سایت ما چه کارهایی انجام میدهد؟

 

همان گونه که گفته شد در زمینه تولید محتوا برای سایت خود نیازمند متخصص در این حیطه هستید و آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد در حوزه تولید محتوا در مشهد تجربه چندین ساله دارد و میتواند متناسب با موضوع کسب و کار شما سایت تان را به بهترین شکل اداره کند و رتبه شما را در گوگل و الکسا به سطح مناسبی برساند.

 

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد تولید محتوای متنی و تصویری سایت شما را به صورت تخصصی انجام میدهیم و مقاله های نوشته شده برای سایت تان همگی مرتبط با موضوعات حرفه ای و تخصص شما خواهند بود. مطالب همگی به صورت منظم و با زمان بندی تعیین شده و مناسب بر روی سایت شما قرار خواهند گرفت و این مساله بسیار حئز اهمیت است زیرا گوگل به فعالیت منظم سایت شما توجه میکند.

 

نکاتی که باید در اداره سایت به آن توجه نمود تنها به تولید محتوا محدود نمیشود و مسائلی مانند قالب سایت و زیبایی و جذابیت آن از نظر ظاهری نیز بسیار مهم و تاثیر گذار هستند. ما در مجموعه یافابرند مشهد صفر تا صد امور سایت شما را بر عهده میگیریم. از تهیه و پیاده سازی قالب مناسب گرفته تا تولید محتوا و سایر موارد مربوط به سایت را میتوانید به ما بسپارید و در نهایت از سایت خود به بهترین نحو ممکن کسب درآمد نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *