ساخت استوری موشن در مشهد

ساخت استوری موشن در مشهد؟ در این بازار داغ فضای مجازی و استفاده زیاد مردم از شبکه های اجتماعی اگر شما از کاربران اینستاگرام هستید یا اطرافیان شما از اینستاگرام استفاده میکنند شاید با ” استوری موشن “ یا ” موشن استوری “ آشنایی داشته باشید و اگر با این اصطلاح آشنایی ندارید ، حتما تا کنون حداقل یک بار واژه ” استوری “ به گوشتان خورده است . این قابلیت اینستاگرام که نسبت پست جدید به حساب می آِید به کاربران اینستاگرام این امکان را میدهد که محتوای مورد نظر خود را در اینستاگرام منتشر کنند و سپس محتوای منتشر شده پس از بیست و چهار ساعت به صورت اتوماتیک از پیج حذف خواهد شد و دنبال کنندگان پیج دیگر قادر به دسترسی به آن نخواهند بود اما در صورتی که کاربر تمایل داشته باشد که استوری از پیجش حذف نشود میتواند با یکی دیگر از قابلیت های اینستاگرام که ” هایلایت ” نام دارد اقدام به ثبت آن استوری در صفحه خود نماید . در این مقاله به توضیحاتی درمورد ” استوری موشن ” میپردازیم .

 

نمونه استوری موشن ساخته شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

 

 

اگر با ” استوری موشن “ آشنایید و به دنبال حرفه ای ها برای ساخت استوری موشن هستید ، ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ یافا برند مشهد با سابقه چندین ساله در زمینه تولید محتوا و تبلیغات اینترنتی در مشهد میتوانیم بهترین استوری موشن ها را در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت ها برای تان آماده کنیم .

 

نمونه استوری موشن ساخته شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

 

 

برای ارتباط با مشاوران یافابرند و کسب اطلاعات بیشتر راجع به تولید محتوا در مشهد به روش های زیر با ما در ارتباط باشید :

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت یافا برند مشهد ::
https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در مشهد و دیگر شهر ها ::

 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱

👈09370543077

  👈 09158863077

 

 

حال اگر تا کنون اصطلاح ” موشن استوری “ یا ” استوری موشن “ به گوشتان نخورده ، ما اینجاییم تا تمام اصطلاحات و خدمات فضای مجازی و دیجیتال مارکتینگ و امور مربوط به آن را برایتان توضیح دهیم چرا که برای کسب اطلاعات در مورد هر چیزی باید به شخص یا اشخاص متخصص در این حیطه مراجعه کنید و ما به عنوان متخصص در زمینه دیجیتال مارکتینگ خود را موظف میدانیم تا در این زمینه ها شما را آگاه کنیم و با خدمات مان به کسب و کار شما رونق دهیم .

 

اگر سرچی در مقاله های این سایت داشته باشید و یا مقاله ساخت موشن گرافیک در مشهد را خوانده باشید ، اطلاعاتی در زمینه موشن گرافیک کسب میکنید . موشن گرافیک در واقع یک بیان گرافیکی دارای حرکت است . تمام های کامپیوتری و کارتون هایی که تا کنون دیده اید همگی نمونه هایی از موشن گرافیک هستند .

 

ابتدا از موشن گرافیک فقط در تولید بازی ها و کارتون ها و … استفاده میکردند اما به مرور زمان موشن گرافیک جای خود را در عرصه تبلیغات هم باز کرد و تبدیل به یکی شاخص ترین ها و بهترین ها در این عرصه شد . به طوری که امروزه تقریبا همه با تیزر های تبلیغاتی آشنایی دارند و همان طور که میدانید آژانس دیجیتال مارکتینگ یافا برند مشهد هم یکی از متخصص ترین ها در زمینه ساخت تیزر در مشهد است .

 

در ساخت تیزر میتوانیم هم به روش ” رئال ” یا ” واقع گرایانه ” عمل کنیم و هم این که میتوانیم از موشن گرافیک کمک بگیریم . موشن گرافیک ها میتوانند دارای شخصیت باشند . به طور مثال شخصیت های جذابی که شبیه سازی شده اند داشته باشند و یا این که حتی از شخصیت های فانتزی و تخیلی در ساخت آنان استفاده کرد .

 

نمونه استوری موشن ساخته شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

 

 

 

از دیگر مزایای موشن گرافیک ها کم هزینه تر بودن آنان نسبت به نوع واقع گرایانه تیزر است . چرا که این نوع ویدئو نیازی به استخدام بازیگر و نور پردازی و صدا برداری اجاره فضا و … ندارد و این مساله یک مزیت بسیار مهم برای موشن گرافیک ها محسوب میشود و حجم بسیاری از هزینه ها را کاهش میدهد و از نظر اقتصادی بسیار به صرفه تر از تیزر رئال است .

 

تا این جا به ارائه توضیحات مختصری راجع به موشن گرافیک و استوری پرداختیم . حال محصول حاصل از ادغام موشن گرافیک و استوری و ای همان موشن استوری ( استوری موشن ) را معرفی میکنیم . استوری موشن یا همان استوری متحرک از مجموعه ای از اطلاعات یا تصاویر ساخته میشود که به صورت متحرک ، پیام شما را به مخاطب تان منتقل میکند .

 

نمونه استوری موشن ساخته شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

 

 

 

در حقیقت شما به کمک موشن استوری مفهوم مورد نظر خود را به گونه ای شیوا تر و جذاب تر به فالوور هایتان میرسانید و این جذابیت و خلاقیت در هر کسب و کار و خدماتی بسیار بیشتر از یک استوری معمولی به چشم می آید و علاوه بر خوشایند بودن به چشم مخاطبان آن پیج ، میزان نشر آن استوری و افزایش مخاطب را هم بسیار بالا میبرد .

زیرا مردم آن چه را که برایشان خوش آیند و جذاب باشد را در بسیاری از موارد با فالوور ها و یا دوستان و سایر کسانی که به نظرشان این مطلب برای آن ها مفید و جالب است به اشتراک میگذارند . در نتیجه تولید محتوای شما اصلی ترین گزینه در افزایش فالوور و مخاطب برای کسب و کارتان است و در نتیجه از مهمترین عوامل پیشرفت و فروش کسب و کار شما محسوب میشود .

پاسخی بگذارید