پک و باکس ولنتاین در مشهد

خرید پک و باکس ولنتاین در مشهد از پیج اینستاگرام و کانال تلگرامی ولنتاین مشهد : با توجه به نزدیک شدن ولنتاین همه ی ما دنبال یه پکیج ولنتاین خوب برای هدیه دادن به کسی که دوستش داریم هستیم . ولنتاین روز عشقه و معمولا کادوهای ولنتاین شامل خرس و شکلات می باشد و از رنگ های قرمز رنگ استفاده میشه . ولنتاین یه روز ویژه برای عشاقه که سعی می کنند در این روز با یه کار قشنگ که کادو دادن هست این روز رو جشن بگیرند و لذت ببرند . ولنتاین یکی از رسوم خیلی زیباست که بین عاشقان وجود داره و البته خیلی هم انحصار به جنس مخالف نداره و می تونید به هر کسی که عشق شماست فارق از جنسیتش کادو بدین و ولنتاین دل انگیز رو جشن بگیرین و در کنار هم کلی خوش بگذرونین . 😄

هدایای مختلفی در ولنتاین مرسوم است از جمله خرس و شکلات که معمولا لابه لای هدایا همیشه دیده می شود . در بین زوجین اما قضیه متفاوت است . گاهی برای هدیه کاندوم عروسکی یا خرید کاندوم فضایی توصیه می شود .

پک و باکس ولنتاین در مشهد

پک و باکس ولنتاین در مشهد

مشاهده ی پکیج های ولنتاین :
instagram.com/valentine_mashhad

ولنتاین کیست ؟

کلیسای کاتولیک به این نتیجه رسیده که حداقل سه قدیس با نام والنتاین وجود داشته اند که همشون به شهادت رسیدند. از این رو چندین افسانه سعی در بازگویی خاستگاه این آئین دارد.
سده سوم میلادی، روم باستان فرمانروایی به نام کلاودیوس دوم داشت که معتقد بود جنگجویانش باید مردانی مجرد باشند. براساس همین اعتقاد ازدواج برای سربازان امپراتوری روم ممنوع شد. قاطعیت فرمانروای بی رحم، جرأت ازدواج را از تمام سربازان سلب کرد. اما در این بین کشیشی با نام والنتاین، مخفیانه عقد سربازان رومی را با دختران محبوبشان جاری می‌ ساخت. هنگامی که این عقدهای پنهانی آشکار شدند، والنتاین دستگیر و به اعدام محکوم گشت. در زندان به دختر نابینای یکی از زندانبانان علاقه مند شد و هنگامی که رهسپار مراسم اعدام بود، کارتی برای دختر نوشت که با این امضا را داشت: «از طرف والنتاین تو».

پیج ولنتاین یکی دیگه از خدمات مجموعه ی تبلیغات ارزان در مشهد یافابرند هستش که با استفاده از این خدمات پکیج های ارزان ولنتاین در مشهد رو نمایی شده و همه ی همشهریان عزیز می توانند پک و باکس ولنتاین رو در مشهد با قیمتی کاملا مناسب و ارزان تهیه کنند.

استقبال ایرانی ها از روز ولنتاین و هدیه ولنتاین و عشق

در ایران باستان، نه چون رومیان از سه قرن پس از میلاد، که از بیست قرن پیش از میلاد، روزی موسوم به روز عشق بوده است. در تقویم جدید ایرانی دقیقا مصادف است با ۲۹ بهمن، یعنی تنها ۳ روز پس از روز ولنتاین فرنگی. این روز «سپندارمذگان» یا «اسفندارمذگان» نام داشته است.
در ایران باستان هر ماه را سی روز حساب می‌‌کردند و علاوه بر اینکه ماه ها اسم داشتند، هریک از روزهای ماه نیز یک نام داشتند. به‌عنوان مثال روز اول «روز اهورامزدا»، روز دوم، روز بهمن ( سلامت، اندیشه) که نخستین صفت خداوند است، روز سوم اردیبهشت یعنی «بهترین راستی و پاکی» که باز از صفات خداوند است، روز چهارم شهریور یعنی «شاهی و فرمانروایی آرمانی» که خاص خداوند است و روز پنجم «سپندارمذ» بوده است.” سپندار مذ” لقب ملی زمین است. یعنی گستراننده، مقدس، فروتن. زمین نماد عشق است چون با فروتنی، تواضع و گذشت به همه عشق می‌‌ورزد. واقعا جالب شد نه ؟ زشت و زیبا را به یک چشم می‌‌نگرد و همه را چون مادری در دامان پر مهر خود امان می‌‌دهد. به همین دلیل در فرهنگ باستان اسپندارمذگان را به‌عنوان نماد عشق می‌‌پنداشتند. در هر ماه، یک بار، نام روز و ماه یکی می‌‌شده است که در همان روز که نامش با نام ماه مقارن می‌‌شد، جشنی ترتیب می‌‌دادند متناسب با نام آن روز و ماه. مثلاً شانزدهمین روز هر ماه مهر نام داشت و که در ماه مهر، «مهرگان» لقب می‌‌گرفت. همین طور روز پنجم هر ماه سپندارمذ یا اسفندار مذ نام داشت که در ماه دوازدهم سال که آن هم اسفندار مذ نام داشت، جشنی با همین عنوان می‌‌گرفتند.

خرس ولنتاین در مشهد

خرس و شکلات ولنتاین در مشهد

هدایای ویژه ی ولنتاین ؟

خب همیشه این سوال مطرح می شود که برای ولنتاین چه پکیجی تهیه کنیم و از کجا پک و باکس ولنتاین در مشهد رو بخریم که برامون مناسب تر در بیاد ، باید به سمع و نظر شما برسونم که فروشگاه اینترنتی خرید پکیج ولنتاین در مشهد با نام ولنتاین مشهد داره فعالیت می کنه و میشه بهترین پکیج های پیشنهادی ولنتاین در مشهد رو ازینجا خرید . حتما به دوستاتون معرفی کنید . این فروشگاه دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارته که می شه با امنیت تمام و با آرامش محصولات رو ازش خرید .

برای سفارش و خرید پکیج ولنتاین در مشهد می توانید با شماره های زیر تماس بگیرین :

۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱ – رحمانی

۰۹۳۷۰۵۴۳۰۷۷ – قدمیاری

یکی دیگه از سوال ها اینجاست که ولنتاین برای آقا چه بخریم ؟ ولنتاین برای خانم چه بخریم ؟ اینجاست که باز هم پیج ولنتاین مشهد به کارمون میاد و اینجا می تونید پکیج ویژه دختر برای ولنتاین و همچنین پکیج ویژه ی آقا برای ولنتاین در مشهد رو انتخاب کنیم و واقعا در این روز دل انگیز از زندگی لذت ببریم . اگه خرس ولنتاین در مشهد میخواین یا شکلات مخصوص ولنتاین در مشهد میخواین بهتره وارد پیج مشهد ولنتاین بشین و از خریدتون لذت ببرید .

مشاهده ی پکیج های ولنتاین :
instagram.com/valentine_mashhad

پاسخی بگذارید