آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند

آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند :: یک ایده تا عمل، یک کارافرینی، یک حرکت نو و یک تبلیغ فراگیر ! با همه گیر شدن تلگرام و اینستاگرام به این فکر کردیم که چطور می شود دقیقا مثل شرکت های بزرگ ایران، مانند صبا ویژن ، مثل ای نتوورک مردم بتوانند به راحتی کسب و کار خود را در شبکه های اجتماعی مختلف و در کانال های متعدد تلگرامی درج کنند آن هم با صرف کمترین وقت، بهترین کانال ها و پیج ها را بیابند و مهمتر از همه ی اینها با کمترین قیمت تبلیغ کنند . در نتیجه ابتدا ایده ی تبلیغات اینترنتی در مشهد را مطرح کردیم و همه ی اینها سرآغاز یک کار حرفه ای شد و اندک اندک این شد که ما بتوانیم در حوزه ی تبلیغات مجازی و پیشرفت کسب و کارها گامی نو برداریدم و ثمره ی آن را می توانیم در پیشرفت کسب و کارها بدانیم . واقعا زمانی که از ما تشکر می کنند ما لذت می بریم، دقیقا آن زمانی که می گویند کارتان حرف ندارد ما در پوست خود نمی گنجیم، خدا را هم شاکریم که کسب و کار ما با پیشرفت کسب و کار شما رابطه ی مستقیمی دارد، پس ما می کوشیم که شما موفق تر شوید و می دانیم زمانی موفق می شویم که شما موفق شده باشید، و واقعا می گوییم که لذت می بریم، همین حالا که داریم این نوشته را می نویسیم هم لذت بیشتری به ما القا می شود چون داریم از طریق بستر های مختلفی به شما کمک می کنیم تا موفق تر شوید، ما دوست داریم شما پولدار تر شوید آنقدر بفروشید و کسب درامد کنید که بتوانید قدرتمندانه هر چیزی که میخواهید بخرید . ریال یا دلار بودن یک عدد برای تان فرقی نکند. و در این مسیر هم کنارتان هستیم و پا به پای شما آنقدر برای شما تلاش می کنیم که لذت ببرید …

 

ما میخواستیم در دنیای دیجیتال مارکتینگ جزو بهترین ها باشیم پس روز به روز برای پیشرفت و افزایش دانسته هایمان تلاش کردیم و سعی کردیم با جدید ترین متد روز در عرصه دیجیتال مارکتینگ آشنا شویم و این تلاش پیوسته عاقبت مثمر ثمر واقع شد و ثمره آن همان چیزیست که امروز هستیم !

ما اکنون در زمینه تبلیغات تحقیقات بسیاری انجام داده ایم و مفتخریم که در هر زمینه ای با حرفه ای ترین ها همکاری میکنیم تا همیشه در مقابل مشتریان مان سرفراز باشیم و از رضایت مندی آن ها دلگرم تر شویم و بیشتر در این عرصه پیشروی کنیم .

روال کار آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند برای پیشرفت کسب و کار شما چیست ؟!

ما در تنوع خدمات نیز در میان مجموعه های تبلیغاتی حرف اول را میزنیم . هنگامی که شما به ما مراجعه میکنید ممکن است انبوهی از سوالات در ذهن تان باشد و هیچ برنامه ای برای تبلیغات و پیشرفت کسب و کار خود نداشته باشید . در این مرحله مشاوران یافابرند ابتدا کسب و کار شما را بررسی کرده و نقاط ضعف و قوت تان را به شما خواهند گفت . سپس بهترین راه حل ها برای رفع نقاط ضعف و تمرکز بر روی نقاط قوت تان را به شما توضیح خواهند داد . لازم است این نکته را یادآور شویم که این فرآیند کاملا رایگان انجام خواهد شد و در قبال آن هزینه ای از شما دریافت نمیکنیم . در حقیقت شما یک مشاور کسب و کار رایگان و حرفه ای خواهید داشت !

شرکت یافابرند مشهد

بعد از آن با توجه به نکاتی که درباره کسب و کارتان به شما داده میشود میتوانید از میان خدمات متعدد مجموعه ما آنچه را که مناسب کسب و کار شماست انتخاب کنید و ما آن را برایتان عملی میکنیم و بدین صورت قدمی در راستای پیشرفت و افزایش درآمد شما برمیداریم ! مثلا اگر شما نیاز به یک تیزر حرفه ای و جذاب برای معرفی کسب و کارتان دارید نیازی نیست در این مرحله به دنبال یک تیم حرفهای برای ساخت تیزر باشید چرا که حرفه ای ترین تیم ساخت تیزر در کنار شماست و یا اگر شما لوگوی مناسبی برای کسب و کار خود ندارید مجموعه ی از بهترین گرافیست ها در آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند میتوانند در زمینه طراحی لوگو به شما خدمات رسانی کنند .

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند

ناگفته نماند که خدمات ما صرفا شامل امور تبلیغاتی نمیشود و در راستای اداره بهتر حرفه شما نیز برنامه هایی داریم . به طور مثال ما در زمینه تولید محتوا و یا مدیریت پیج اینستاگرام  نیز به حرفه ای ترین و پر بازده ترین شکل ممکن میتوانیم به شما کمک کنیم .

فراموش نکنید ما در دنیای دیجیتال توانایی های منحصر به فردی داریم، ما می توانیم برای شما کسب و کار اینترنتی، تلگرامی، اینستاگرامی و … ایجاد کنیم ، آن ها را رشد دهیم و فروش را از طریق کسب و کارهای دیجیتال برایتان به ارمغان بیاوریم .

ما مشتاقانه منتظر این هستیم که شما را در دفتر مجموعه ببینیم، با شما چای بنوشیم و راه کارها و تجارب خودمان را برای پیشرفت کسب و کار شما ارائه دهیم .

صاحب امتیاز : مجید رحمانی

:: تیم ما ::

 • مجید رحمانی
 • امیر قدمیاری
 • رضا رحیمی
 • محمد رضا کفاش
 • آرمان نوبری
 • مهدی رضایی
 • نرگس خاشی
 • فائزه سهرابی
 • آتنا فروردین
 • احسان سرایی
 • ابوالفضل حیدری
 • مبینا آذر
 • زهرا قربانزاده

 

راه های ارتباطی ما ::

مشهد – نبش سیدرضی 23 – پلاک 217 – طبقه 2 واحد 4 – یافابرند

کانال تبلیغات یافابرند ::
🅰️ https://t.me/ads_mashhad

قوانین و تعرفه تبلیغات ::
🅰️ https://t.me/YafaBrand_price
ادمین تبلیغات ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس ::

    👉 051-36092380

    👉051-36092318

   👉 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
  👉 ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸