خرید اکانت پریمیوم تلگرام

 • تلگرام در حال حاضر میلیون ها کاربر فعال دارد. اگر کانال های کسب و کاری دارین با خرید اکانت پریمیوم تلگرام کانالتون پربازدید تر کنید. اگر خلاصه و کلی بخوایم بگیم سرویس اشتراکی تلگرام خود را با نام پربمیوم معرفی کرد. این سرویس محدودیت ها را کاهش می دهد و قابلیت های اضافه ای به همراه دارد. در ارسال فایل ها با حجم بالا امکان پذیر است دارای ایموجی های متحرک، امکان ایجاد اکانت های بیشتر و همینطور سرعت دانلود بالاتر از همه بهتر و مهم تر رزرو چند آیدی دارد. برای کسب در آمد بیشتر در حال حاضر تلگرام بهترین شبکه اجتماعی مخصوصا برای کشور ایران است. تلگرام با اشتراک جدید و همینطور قابلیت های جدید اضافه شده به همراه دارد. حال خرید اکانت پریمیوم تلگرام چگونه است؟

  ارتباط با ما

  تلگرام پریمیوم:

  مرکز اصلی تلگرام در دبی است و مدیر تلگرام پاول دورف می باشد. تلگرام بستری رایگان جهت ایجاد کسب و کار بوده اما در آینده یا سیاستی که دارد از طریق کاربرانش نیاز به کسب در آمد دارد. تلگرام برای رفع این نیاز نسخه پربمیوم برای کاربرانش تعریف کرده که دارای یک سری قابلیت اختصاصی دسترسی پیدا می کند. پاول در ازای پریمیوم کردن اکانت تلگرام بصورت ماهیانه از کاربرانش پول دریافت می کند. با خرید پلن اشتراکی تلگرام با اضافه شدن قابلیت های فعلی این پیام رسان محبوب را بهبود می دهد. تلگرام هنوز اعلام نکرده که قیمت فروش پریمیوم تلگرام در ماه و یا سالیانه چقدر است. برای تبلیغ کردن اپلیکیشن خود هزینه ای نکرده است.

  اگر کانال کسب و کار فروشگاهی ، ارز دیجیتال و یا هر کسب و کاری دیگه ای داری بهترین راه دیده شدن با تبلیغات، ممبر پروکسی تلگرام، خرید اشتراک پریمیوم تلگرام است.

  خرید اشتراک تلگرام پریمیوم:

  شما می توانید با مجموعه یافابرند تماس بگیرید و یا بصورت آنلاین اشتراک خود را خریداری کنید. این ورژن قابلیت های ویژه ای دارد نسخه پریمیوم در ایران فعالسازی نیست و خیلی از شرکت ها امکان فعالسازی این نسخه را ندارند و یا اگر داشته باشند باید به تلگرام شما وارد شوند. اما در یافابرند این محدودیت ها نیست ما می توانید شماره تلگران ایرانی شما را بدون وارد شدن به تلگرام نسخه پریمیوم را برای شما فعال کنیم.

  پیشنهاد می کنیم قبل از هر در خواستی برای تبلیغات چند دقیقه ای مشاوره رایگان بگیرید. یک دیدگاه ممکن است کسب و کار شما را متحول کند!

  👈👈 فرم مربوطه را پر کنید تا رایگان از متخصصین دیجیتال مارکتینگ مشاوره بگیرید.

  قابلیت های پریمیوم کردن اکانت تلگرام:

  با پریمیوم شدن تلگرام می توانید فایل هایتان تا حجم ۴ گیگابایت را بارگذاری کنید. اما این برای کاربرانی که از تلگرام های معمولی استفاده می کنند ۲ گیگ است.

  در هنگام بارگذاری فایل، سرعت آپلود و دانلود بیشتر از تلگرام های معمولی است.

  کاربرانی پریمیوم می توانند در تلگرام حداکثر ۱,۰۰۰ کانال عضو شوند، در حالی که کاربران نسخه ی رایگان می توانند به عضویت حداکثر ۵۰۰ کانال در بیایند. کاربران در حال حاضر می توانند ۲۰ فولدر چت ایجاد کنند و در هرکدام ۲۰۰ چت جای دهند. در نسخه پریمیوم استفاده همزمان از چهار حساب کاربری و همینطور پین کردن حداکثر ۱۰ چت و دخیره ی حداکثر ۱۰ محموعه استیکر و ۴۰۰ گیف را ممکن می کند.

  تبدیل صدا به متن:

  در نسخه پریم تبدیل صدا به وجود دارد که اگر پیامی برای شما فرستادن و امکان گوش دادن نداشتین و دوست دارید بدانین در مورد چه موضوعی بوده می توانید به متن تبدیل کنید.

  عکس متحرک:

  عکس متحرک در نسخه های قدیمی ام وجود دارد اما در نسخه پریمیوم توسط همه در آپ دیده می شود و شامل چت ها و لیست های مختلف می شود. این پروفایل های متحرک جدید بسیار خلاقانه هستند و مطمئن ظاهر جذاب تری را به این آپ خواهد بخشید.

  کاربران می توانند متن های طولانی تری را در bio  خود بنویسند و همینطور لینک قرار بدهند. در این نسخه می توانیدحروف بیشتری را هم در کپشن پشت ها نوشت. کاریران نسخه پریمیوم می توانند تا ۲۰ لینک عمومی داشته باشند و هر گونه کانال و گروه دیگ ای ایجاد کنند و همراه با لینکی کوتاه و جالب اضافه کنند.

  برخی امکانات 
  اتصال به ۴ اکانت در هر اپلیکیشنپین ۱۰ چت در صفحه اصلی
  ایجاد تیک آبی تبدیل صدا به متن
  حذف تبلیغاتپشتیبانی از ویدئو در آواتار پروفایل
  رزرو حداکثر  ۲۰ لینک عمومیزیرنویس های طولانی تر برای عکس و ویدئو ها

  مشخص شدن کاربر پریمیوم:

  شاید برای شما سوال پیش بیاید که چطوری بفهمیم کاربری از نسخه پریمیوم استفاده می کند؟ کاربرانی که از نسخه پریمیوم استفاده می کنند دارای نشان آبی هستند. مانند اینستاگرام که تیک آبی همراه آیدی شان بود کاربران تلگرام هم در کنار آیدی اسم کانال و یا در صفحه چت همراه با تیک آبی هستند. کاربرانی که کانال های ارز دیجیتالی دارند برای بهتر شدن کسب و کارشان می توانند تبلیغات ارز دیجیتال در تلگرام انجام دهند بهترین بازده ای را دارد مخصوصا اگر کانال هایتان به اکانت پریمیوم شده تبدیل شده باشد.

  تیک آبی قانونی تلگرام 😊👇

  خیلیا دنبالش بودند ‼️

  به صورت کاملا قانونی و با مجوز از تلگرام برای اکانتتون فعال خواهد شد.

  مسیر ثبت سفارش:
  ۱⃣ 🛍 تلگرام
  ۲⃣ 🚀 تماس
  ۳⃣ تیک‌آبی[ستاره] برای اکانت تلگرام ( پرمیوم‌شو❗️)
  ۴⃣ تیک آبی رسمی تلگرام [ قانونی ⚖️ ]

  پریمیوم | تلگرام پریمیوم

  آیکون های آپ پریمیوم:

  کسانی که اشتراک پریمیوم خریداری می کنند به آیکون های جدید دسترسی دارند که می توانند به هوم اسکرین گوشی خود اضافه کنند تا با تصویر پس زمینه و علایق آنها همخوانی بیشتری داشته باشد.

  تلگرام پریمیوم چه ارزشی دارد:

  هر تیک آبی در کنار آیدی شخص و به کانال شما اعتبار می دهد مخصوصا اگر کانال شما کسب و کار باشد. حالا با فعال کردن نسخه پریمیوم می توانید این اعتبار را به کانالتان بدهید. مخصوصا در هنگام تبلیغات کانال نوع تبلیغات و همینطور کانال شما را از بقیه متمایز تر می کند. در تبلیغات پروکسی تلگرام این متمایز بیشتر دیده می شود زیرا کانال شما در بالای تلگرام پین می شود و با قرار گرفتن ایموجی ها در کنار اسم آیدی شما  جلوه بیشتری می دهد و بیشتر در دید کاربران قرار می گیرد.

  این ستاره شاید خیلی ها موقع چت و یا تو گروها ها دیده باشید وقتی این ستاره میاد حالت حاکمیت اون اکانت یا گروه اگر دقت کرده باشید خیلی جلوه قشنگی ام به کانالتون میده

  خیلی از کسانی که در حوزه پریمیوم کار می کنند میان با اکانت ها و گیف کارت های هکی اکانت شمارا پریمیوم می کنند و تلگرام متوجه این کار می شود و خیلی از اکانت ها را دیلیت می کند یعنی کسی که اکانتش پریمیوم شده و خیلی از این ویژگی ها را دارد به عنوان یک هکر شناسایی می کند و اکانت را کلا دیلیت می کند. حالا هم اکانت از دست م یدهید و هم هزینه ای که کرده اید. پس مراقب این افراد که با قیمت پایین برای شما پریمیوم می کنند باشید.

  جهت فعالسازی و پریمیوم اکانت ها تمامی پرداخت ها به شرکت روسی انجام می شود. 

  با کارت های بین المللی و معتبر✔️

   

  اشتراک پریمیوم تلگرام با شماره ایران:

  اشتراک پریمیوم با شماره های ایرانی در یافابرند بدون امکان ورود به تلگرامتون امکان پذیر است. می توانید اشتراک خود را مجدد تمدید کنید حتی امکان رزرو برای ماه های بعدی ام امکان پذیر است. برای خرید اکانت پریمیوم تلگرام ویژه برای گوشی های اندروید می توانید از گوگل پلی دانلود کنید که پرداخت درون برنامه ای قابل اجرا می باشد. در گوشی های آیفون می توانید از اپ استور تهیه کنید. 

  قیمت خرید اشتراک پریمیوم تلگرام:

  قیمت اشتراک پریمیوم تلگرام بستگی به کشور و در گاه خرید آن دارد. برای اطلاع از قیمت های یافابرند می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با با توجه به مدتی که نیاز دارید قیمت برای شما محاسبه کنند. برای خرید اشتراک پریمیوم از ما نیاز به پرداخت درون برنامه ای و یا استفاده از گیف کارت ندارید با روش تری می توانید اشتراک خود را بصورت ماهیانه و سالیانه از ما خریداری کنید. اگر تمایل دارید اکانت خودتون به پریمیوم با شماره اصلی خود بسازید بدون دسترسی به تلگرام شما با شماره های مجازی این کار امکان پذیر است.

  اشتراک | اشتراک پریمویم

  سخن پایانی:

  اگر کانال های کسب و کاری دارید و بدنبال ایده یا جدید هستید با نصب نسخه پریمیوم می توانید روشی جدید برای فروش محصولاتتون پیاده کنید. با خرید اکانت پریمیوم تلگرام می توانید با ایجاد ایموجی های جدید  می توانید جلوه ای بهتری به محتوای کسب و کارتون و یا کانالتون بدهید. این ایده بسیار مناسب برای کانال های کسب و کار فروشگاهی و ارز دیجیتال بوده اگر می خواهید کسب و کارتان بهتر دیده شود و یا نیاز به ممبر واقعی دارید پیشنهاد می کنم تبلیغات گسترده و تبلیغات پروکسی حتما اجرا کنید.

  ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت تبلیغاتی یافابرند ::
  🍊 https://t.me/yafa_ads

  شماره های تماس برای مشاوره و رزرو  ::

  👈 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
  👈 ۰۹۱۵۰۴۶۷۳

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  پاسخی بگذارید