بنر تبلیغاتی و استفاده از بنر تبلیغاتی اینستاگرام در فضای مجازی از جمله اینستاگرام یکی از روش های مفید و موثری است که به شما کمک می کند تا بتوانید صفحه ای هدفمند و با کارایی بیشتری را هدایت کنید. در این روش شما یک تصویری از حرفه و یا محصول خود را تبلیغ و طراحی می کنید. و سپس تصویر یا بنر اینستاگرام را در پیج اینستا و یا صفحات مجازی خود قرار می دهید و با بقیه دوستان خود به اشتراک می گذارید. با داشتن یک بنر حرفه ای و خوب باعث می شود تا کار شما بهتر دیده شود. با استفاده از طراحی بنر و بنر بر اساس اصول طراحی گرافیکی می توانید بازخورد خوبی از تبلیغات خود داشته باشید. یافابرند در تلاش است تا با ایجاد بنرها و بنرهای تبلیغاتی با کیفیت بر اساس گرافیک و استراتژی های بازاریابی، به شما در دستیابی به اهداف بازاریابی و رشد تجارت خود کمک کند.

 

 

پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی چند دقیقه ای مشاوره بگیرید. یک دیدگاه ممکن است کسب و کار شما را متحول کند!

👇👇 فرم زیر را پر کنید تا رایگان از متخصصین دیجیتال مارکتینگ مشاوره بگیرید  👇👇

 

در این روش باید ابتدا مشخص کنید که این بنر را می خواهید به عنوان پست قرار دهید یا استوری زیرا در اندازه سایز و طراحی آن متفاوت است. هرچه بنر شما جذاب تر باشد چشم بیننده بیشتر جذب می شود و باعث می شود پیج شما با تبلیغاتی پر بازدیدتر و بازخوردی بهتر پیش برود.

ساخت تبلیغ اختصاصی مجموعه شما برای جذب بالاتر در اینستاگرام مهمترین فاکتور جذب بالا در اینستاگرام داشتن یک بنر تبلیغاتی خوبه که می تونه کسب و کار شما رو متحول کنه . فراموش نکنید که فاصله شما با موفقیت صرفا داشتن یک بنر تبلیغاتی خوبه . تیم خلاقیت یافابرند براتون بنر می سازه ، تست می کنه و بهتون یک بنر عالی با بازخورد عالی میده. قبل از اینکه میلیون ها تومان تبلیغ کنید ، یک بنر خوب بسازید که جذب بالایی براتون ایجاد کنه ما سه تا بنر براتون میسازیم ، تست می کنیم و بنری که بازخورد بالاتری رو داره رو بهتون معرفی می کنیم و همینطور مقدار فالوور جذبی از بنرها قبل از سفارش گفته می شود.

بنر استوری اینستاگرام:

بنر اینستاگرام می تواند تاثیر زیادی بر کسب و کار اینستاگرام شما داشته باشد.
مکان ها و همچنین جهان در حال تغییر هستند! افزایش رقابت در دنیای تجارت به هر کسب و کاری اجازه می دهد تا با مخاطبان خود ارتباط بیشتری برقرار کند.
این نه تنها برای بقای شما در بازار، بلکه برای موفقیت کسب و کار شما نیز مهم است.
اما سوال اینجاست: چگونه این کار را انجام دهیم؟
در این مقاله هر آنچه که باید در مورد موفقیت بنر اینستاگرام و کسب و کار شبکه اینستاگرام بدانید را در اختیار شما قرار می دهیم.

 

در طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام مسئله ی مهم جذب مخاطب با استفاده از محتوا نویسی حرفه ای و رنگ بندی مناسب است، نگران نباشید یافابرند کنار شماست.

 

اگر پیج فروشگاهی دارید و میخواهید طوری تبلیغ کنید تا نتیجه توجه بیشتری را جلب کنید سعی کنید از رنگ بندی متفاوت و یا یک سایز مشخص شده بنر خود را طراحی کنید و تبلیغات خود را شروع کنید زیرا بنر اینستاگرام شما بیان گر کسب و کارتان می باشد.

همه ما با محبوبیت و جذابیت اینستاگرام آشنا هستیم. اینستا با توجه به فضای پر کاربری که دارد باعث شده تا خیلی از کاربران برای تبلیغات کسب و کار خود به اینستاگرام روی آورند تا بتوانند برند خودشان را مورد توجه دیگران قرار بدهند. اینستاگرام یکی از بزرگترین صفحات مجازی است با میلیون ها کاربر که روز به روز تعداد کاربران در حال زیاد شدن است. با طراحی بنر می توانید فالوور اینستاگرام واقعی جذب کنید. این برنامه به خاطر جذابیتی که دارد توانسته بزرگ و کوچک را به خود جذب و یک منبع در آمد خوب برای کاربران خود فراهم آورد که یکی از مزیت های خوب این نرم افزار است. به همین خاطر کسی که می خواهد تازه وارد این کار شود باید کار خود را معرفی کند و معرفی کسب و کار مستلزم داشتن یک بنر حرفه ای و با طراحی جذاب است. زیرا تعداد رقیبا در این کار بسیار زیاد است و تمامی کاربران سعی دارن با داشتن روش های جدید از یک دیگر سبقت بگیرند.

 نمونه بنر تبلیغاتی اینستاگرام

مشاهده برخی از نمونه بنر های تبلیغاتی گرافیکی ویژه صفحات مجازی اینستاگرام، تلگرام، پست و استوری

نمونه | نمونه بنر

اولین قدم برای بنر تبلیغات در اینستاگرام چیست؟

اولین قدم برای تبلیغات در اینستاگرام، ساخت بنر های تبلیغاتی و بنر اینستاگرام است که بصورت پست و یا استوری به نمایش گذاشته می شود. بنر های تبلیغاتی اینستاگرام باید طوری طراحی شود که وقتی چشم کاربران بیافتد کاربران را برای اندکی تامل وا دارد. داشتن چارتی سازمانی با برنامه ریزی  دقیق برای ارائه محتوای خود لازم است داشته باشید تا بتوانید برای ورود به کسب و کار خود راحت تر قدم بر دارید و از کسب و کار خود بهترین بهره را ببرید. طراحی بنر اینستاگرام یکی از مهم ترین معیار ها برای تبلیغ کسب و کار خود است. زمانی که می خواهیم تبلیغ کنیم مهم ترین مسئله برای شرکت ها و مدیران تبلیغات داشتن یک طراحی ایده آل برای بهتر دیده شدن است. امروز طراحی شما با ماست و می توانید این مشکل را تا حد زیادی حل کنید. تیم طراحی یافابرند ایده های جدید و خلاقانه ای در زمینه طراحی گرافیک به شما ارائه خواهد کرد.

قیمت طراحی بنر تبلیغاتی:

هزینه طراحی بنر برای سایت یا نمایش تبلیغات شما در سایت های دیگر بیش از هر چیز به قدرت طراح و طراح گرافیک شما بستگی دارد. تعداد ویرایش ها، تعداد بنرها و استفاده از طرح های آماده بر ارزش نهایی طرح بنر یا طرح های گرافیکی مختلف تاثیر می گذارد. این هزینه ها بر اساس تجربه و تخصص منظم تیم یافابرند است. اگر نیاز به ویرایش زیاد و سخت کوشی دارید، هزینه ویرایش به تنهایی از شما دریافت می شود.

همچنین قابل ذکر است با داشتن بنر تبلیغاتی تلگرام می توانید در پیام رسان تلگرام کسب و کار خود را معرفی کنید.

 

بنرهای تبلیغاتی قرار است کاربران زیادی آن را مشاهده کنند پس باید یک فرقی با بنر های معمولی که بصورت پست و یا استوری به صورت روزانه منتشر می شود داشته باشد. بنر اینستاگرام  باید دارای هدف مشخص و تعامل بوده باشند. منظور از تعامل یعنی پست های تبلیغاتی را باید طوری طراحی کنید که با مخاطب ارتباط برقرار کنید و مخاطب با شما تعامل داشته باشد تبلیغ باید به گونه ای باشد که وقتی چشم کاربر به بنر اینستاگرام می افتد با مخاطب حرف بزند و مخاطب را جذب خود کند. اگر بنر تبلیغات خیلی خشک و بی روح باشد قطعا با تاثیرات منفی رو برو میشود و هیچ بازده ای ندارد. بنر اینستاگرام خود را می توانید بصورت  کلیپ کوتاه، عکس و یا متن طراحی کرده و ارائه داد، تا تبلیغات بهتری داشته باشید.

بنر تبلیغاتی پست اینستاگرام چگونه است؟

باید توجه داشته باشید که سایز تصاویر برای پست در اینستاگارم با سایز تصویر در استوری متفاوت است، در مجموع باید انتخاب کنید که تبلیغی که می خواهید داشته باشید پست می خواهید یا استوری. پست اینستا را می توانید بصورت عکس، محتوا، اسلایدی و یا کلیپ کوتاه قرار داد و بصورت دائم می توانید نگه دارید. با اضافه کردن کپشن در پایین پست های خود می توانید با مخاطب خود تعامل برقرار کنید. پست های اینستا معمولا در قالب و سایز استانداردی باید باشد تا کاربر را به خود جذب کند.

بنر تبلیغاتی استوری اینستاگرام:

در استوری تفاوت که حائز اهمیت و توانسته متمایزی با پست داشته باشد تنظمیات آن است. پست هایی که در قالب استوری منتشر می کنید می توانید برای افراد دلخواه به نمایش بگذارید. با رفتن به قسمت تنظیمات اینستا میتوانید مشخص که می خواهید چه افرار stories شما را ببینند و از دید چه افرادی پنهان باشد. در استوری محتوای شما تنها 24 ساعت ماندگاری دارد و بعد به صورت خودکار حذف خواهند شد.

برای بهتر دیده شدن و حرفه ای شدن و داشتن تبلیغاتی ارزشمند و هدفمند کافی است با ما همراه باشید.

 

 اصول طراحی بنر تبلیغاتی :

اینستاگرام مبتنی بر عکس است. حالا این تصویر می تواند ویدیو یا عکس باشد. اینستاگرام همیشه تنها بر توسعه و افزودن ویژگی های جدید به این دو ساختار با به روز رسانی هایی که انجام می دهد متکی بوده است. به این ترتیب می توانید با این ویژگی ها کسب و کار خود را تبلیغ کنید و بیشترین بهره را ببرید.
 

شرکت یافابرند در حوزه دیجیتال مارکیتینگ بوده و با قدمتی طولانی و سابقه درخشانی که در تبلیغات دارد توانسته نیاز خیلی از کاربران که در حوزه کاری خود در صفحات مجازی نیاز به دیده شدن را دارند برطرف کند. در اینجا به داشتن بنر های متفاوت و پر بازدید به شما کمک می کنیم تا با کمک ما بتوانید در حرفه کاری خود بدرخشید و از کار خود بهتربن بهره را ببربد. شرکت یافا برند در طراحی بنر های تبلیغاتی خود با داشتن دو ویژگی مهم که هر بنر تبلیغاتی باید داشته باشد:

1- هدفمند بودن  2- تعامل داشتن، سعی میکند تا شما را در راس قرار دهد. اگر بدنبال بهتر دیده شدن در کسب و کار با روش ها و متد های نوین هستید بدون هیچ تعصبی در تبلیغات کار شما را به بهترین نحو تبلیغ میکنیم. شما می توانید با شماره های یافا برند تماس داشته باشید و بصورت کاملا رایگان در زمینه طراحی بنر کسب و کار خود مشاوره بگیرید.

کانال تلگرام نمونه کارهای یافا برند ::
🅰️ https://t.me/work_samples_yafabrand
ادمین مشاوره و سفارش ::
🍊 https://t.me/yafabrand_graphic

شماره های تماس برای مشاوره و سفارش طراحی بنر اینستاگرام ::


 ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

دانلود نسخه Pdf 👇👇

بنر تبلیغاتی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *