تبلیغات فالوور اجباری اینستاگرام

اینستاگرام در ایران بسیار محبوب شده این و روزانه افراد زیادی در این شبکه اجتماعی عضو میشوند و این نشانه این است که هر روز محبوبیت این شبکه اجتماعی بیشتر میشود و این مورد بسیار چیز خوبی  است برای کسانی که میخواهند این مدل کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کنند .

خرید فالوور اجباری

بر اساس 1 کا
تومان 120
000
  • ارسال فوری
  • ریزش کم
  • کیفیت تضمینی

خرید فالوور اجباری

براساس 2 کا
تومان 240
000
  • ارسال فوری
  • ریزش کم
  • کیفیت تضمینی

خرید فالوور اجباری

براساس 3 کا
تومان 360
000
  • ارسال فوری
  • ریزش کم
  • کیفیت تضیمینی

بهترین روش تبلیغات در اینستاگرام چیست؟

اینکه برای پیج شما کدام روش تبلیغاتی جواب می دهد بسته به موضوع فعالیت پیجتان دارد. اینکه موضوع محتوای پیج شما چیست روی مخاطبان و نحوه جذب آنها تاثیر گذار است. مثلا افرادی هستند که برای افزایش فالوور در پیج شخصی خود تلاش می کنند.

این افراد یا محتوای طنز، یا اجتماعی، یا آموزشی و … ارائه می دهند. برای هر محتوایی باید تبلیغات مربوط به آن را بررسی کرد. برخی از پیج ها هم بیزینسی هستند. یعنی معرف یک کسب و کارند.

روش تبلیغات جذب فالور اجباری اینستاگرام چگونه است؟

فالور های اجباری اینستاگرام کاربران کاملا آنلاین و واقعی هستند. روش جذب اجباری(یکی از راه های تبلیغ پیج) بدین صورت است که این افراد در حین استفاده از اینستاگرام به یکباره روی پیج شما برده می شوند و پیج شما را مشاهده می کنند ، از این افراد تعداد زیادی بلافاصله خارج میشوند و تعدادی که توجه شان به پیج شما جلب می شود دکمه فالو را می زنند و عضو پیج شما میشوند. کیفیت فالوور های پاپ بالاست، چرا که عضویت کاربران در پیج – به میل خود آنهاست. برای جذب 200_1500 نفر از این کاربران حدود 200_300 هزار نفر از پیج بازدید میکنند. تاثیر این فالوور ها در افزایش فروش پیج های تجاری میتواند فوق العاده باشد. تا جایی که مشتریان ما گله مندند که سقف قابل سفارش برای این نوع فالوور پایین است و آن ها نمی توانند بیشتر از 5 نوبت در ماه از این فالوورها را داشته باشند. دلیل اینکه سقف قابل سفارش برای این نوع فالور پایین است، این است که جذب فالوورها به روش اجباری دشوار است و نیاز به زمان و هزینه زیادی دارد.

فالوور | فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام با روش صحیح:

اگر در اینستاگرام محتوای خوب تولید می‌کنید ولی دغدغه افزایش فالوور واقعی دارید، همین الان با ما تماس بگیرید.

تبلیغات روی صفحات پر بازدید در اینستاگرام مرسوم است و همه ما حداقل یک بار با آن ها مواجه شده ایم. در این مدل تبلیغات شما بصورت پست یا استوری در صفحات اینستاگرام پربازدید که مربوط به کسب و کار شما باشد نمایش داده میشود و شما میتوانید تعداد زیادی فالور واقعی از این روش برای صفحه اینستاگرام خود کسب کنید.

بهترین روش، تبلیغات اینفلوئنسری است. افراد مشهور و محبوب در اینستاگرام برند و خدمات شما را به مخاطبان معرفی می‌کنند و میان کاربران اینستاگرام و شما یک ارتباط قوی ایجاد می‌کنند. برای انتخاب اینفلوئنسر مناسب، نحوه انتقال پیام تبلیغاتی و استراتژی تبلیغات در کنار شما هستیم.

مزیت های تبلیغات از روش پاپ آپ:

از مزیت های بسیار مهم این نوع تبلیغ این است که بر خلاف بسیاری از تبلیغات فرد تبلیغ کننده هیچ نیازی به پسورد پیج شما ندارد بنابراین کاملا امن است.

جذب فالور و ممبر کاملا واقعی و هدفمند است چرا که فرد خودش تصمیم به دنبال کردن پیج و کانال شما میگرد.

نرخ تعامل در این نوع تبلیغ بسیار بالا است چرا که افراد واقعی قطعا فعال خواهند بود و این باعث بالا رفتن نرخ تعامل در پیج میشود.

این نوع تبلیغ بسیار برای فرد ارزشمند است چرا که داشتن فالور و ممبر واقعی به منزله بالا رفتن فروش نیز خواهد بود.

نکاتی که قبل از تبلیغات باید رعایت کنیم:

بهتر است قبل از انجام تبلیغات ابتدا یک مشاوره بگیرید تا بازخورد بهتری را تجربه کنید. تیم تبلیغات یافابرند آماده مشاوره دهی رایگان و پاسخ به سوالات شما هم در حوزه تلگرام و هم اینستاگرام می باشد.

بهتر است قبل از انجام تبلیغ روی پیج اینستاگرامی ، چند پست آخر به صورت حرفه و جذاب کار شد باشد ( منظور از جذابیت پست هم تنها جذابیت بصری و گرافیک نیست بلکه داشتن محتوای خوب هم بسیار در جذب فالور تاثیر گذار است ، خوب است بدانید تیم تبلیغات یافابرند چه در زمینه محتوایی و چه در زمینه گرافیک پیج آماده خدمت رسانی به شما میباشد.)

برا گرفتن مشاوره رایگان و سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر  با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و خرید فالوور اینستاگرام ::

05191690541
تلگرام

۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

پاسخی بگذارید