تبلیغات گسترده تلگرام

همانطور که می دانید تلگرام بستری آماده برای نشان دادن برند شما می باشد. تبلیغات گسترده در تلگرام راهکاری پیشنهادی و مطمئن برای تبلیغات کسب و کار شما در زمینه تلگرام می باشد که در مدت کوتاهی می توانید هزارن بازدید در کانال های مطرح و گروه های تلگرام داشته باشید. با سرعتی بالا و به براحتی کانال خود را با کمترین هزینه مطرح کنید.

تبلیغات گسترده برای بهتر دیده شدن کسب و کار شما و بالا بردن اعضا صورت میگیرد. با خرید ممبر اجباری تلگرام  افزایش اعضای تلگرام، اعتبار کانال شما بیشتر خواهد شد.

راه های ارتباطی سریع

روش کار تبلیغات گسترده در تلگرام:

تبلیغات گسترده در تلگرام، تبلیغی است که بسیاری از کانال های تلگرامی را در کانال خود قرار می دهد تا بتواند به افراد بیشتری تبلیغ شما را نشان بدهند و ببینند و جذب کانال شما شوند. تبلیغات گسترده در تلگرام بهترین روش برای گسترش کسب و کار شماست. پکیج تبلیغات انبوه در تلگرام که هم ارزان باشد و هم با کیفیت یکی از مهمترین نکاتی است که باید هر ادمین کانال رعایت کند. فیمت مناسب و رضایت مشتریان یکی از مهم ترین نکاتی است سایت یافابرند ارائه می دهد.

تعرفه_تبلیغات_گسترده_تلگرام یافابرند

حداقل سفارش ویو 400 کا

     پست آخر هر کا ویو                                    14,300          قیمت براساس هر1 کا (بنر لوازم خانگی200 تومن بالاتر)

      پست 4 هرکا ویو                                                6,500            قیمت براساس هر1 کا (بنر لوازم خانگی200 تومن بالاتر)
       پست 6 هرکا ویو                                               5,200            قیمت براساس هر1 کا (بنر لوازم خانگی200 تومن بالاتر)

       پست 8 هر کا ویو                                      5,000          قیمت براساس هر1 کا (بنر لوازم خانگی200 تومن بالاتر)

       پست 10 هر کا ویو                                    4,500          قیمت براساس هر1 کا (بنر لوازم خانگی200 تومن بالاتر)

      پست آزاد هر کا ویو                                    4,300          قیمت براساس هر1 کا (بنر لوازم خانگی200 تومن بالاتر)

برای تبلیغات تخصصی تر حداقل سفارش 300 الی 400 کا ویو جهت سفارش و اطلاعات بیشتر به ایدی زیر پیام دهید:  @yafa_ads

شیوه تبلیغ انبوه تلگرام:

شبکه اجتماعی تلگرام یکی از شبکه های فعال و شلوغ در سراسر دنیا می باشد. تبلیغات گسترده در تلگرام بعد از تبلیغات پروکسی تلگرام یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات کانال شما می باشد. حتی با وجود محدود شدن تلگرام بازم مردم راهی برای دور زدن محدودیت استفاده کرده اند و این شبکه مجازی را ترک نکردند. تلگرام بستری مناسب برای تبلیغات شما می باشد چوم تمامی اقشار جامعه در این شبکه عضو هستند. شما با داشتن محصولی جهت فروش در کانال تلگرامی اقدام به جذب مشتری می کنیدو فروش خود را از این طریق چند برابر می کنید.

در بالا لیست پنل ها و قیمت ها نوشته شده حداقل سفارش شما 200 کا می باشد و قیمت هر پست با توجه به انتخاب کانال محاسبه می شود. از روش های متداول تبلیغات انبوه میتوان به درج آگهی در کانال های بزرگ اشاره کرد. به این صورت است بنر شما دریافت می شود و در چندین کانال با توجه به درخواست بازدید شما گذاشته می شود.

تعرفه | خدمات یافابرندن

فرم سفارش خدمات گسترده تلگرام

(بنر لوازم خانگی +200): مشتری که تبلیغات لوازم خانگی دارد مبلغ 200 هزار تومان به تبلیغات افزوده می شود.

تبلیغات| تبلیغات تلگرام

تبلیغات گسترده تلگرام چگونه انجام می شود:

 

برای تبلیغات گسترده تلگرامی خود باید به پشتیبان مجموعه یافابرند پیام دهید. و با توجه به نوع کانال شما که ممکن خبری، بانوان، کسب و کار و یا… باشد، بنر شما در این کانال ها گذاشته می شود و بعد از اتمام کار شات کانال هایی که بنر شما بارگذاری شده ارسال می شود

پست آزاد به چه صورت است:

پست آزاد همانطور که از اسمش معلوم است کاربر ادمین بدون هیچ محدودیتی از نظر زمان و یا تعداد پست شمارا در کانال های تلگرامی تبلیغ می کند. در نتیجه در این نحوه پست گذاری بنر شما مدام در تبلیغات است و بازدید زیادی می خورد. اما ناگفته نماند که ممکن است. اما در این نوع تبلیغ جذب کمنری دارید.

پست 4:

در اینجا ادمین پست شما را در کانال تبلیغ می کند اما پست شما وقتی گذاشته مب شود بعدش 4 پست دیگر گذاشته می شود و پست های 6 و 8 هم به همین صورت است.

پست شبانه:

پست شبانه پست تبلیغاتی شما همانظور که گفته شد در آخر شب گذاشته می شود و سپس بعد آن یک پست دیگر گذاشته می شود و در قسمت ریپلای کردن، روی پست شما ریپلای جدید بهتر دیده شدن انجام می شود

پست آخر:

در پست آخر پست تبلیغاتی شما گذاشته می شود و تا زمانی که بازدید پست کامل شود دیگر هیچ پستی قرار نمی گیرد. 

بنر شما در کجای کانال قرار دارد:

در بالاتر محل قرارگیری بنر های را توضیح دادیم، بنر شما با توجه به بودجه انتخابی شما بستگی دارد بهترینش پست آخر که مردم معمولا پست آخر را بیشتر مشاهده می کنند. همچنین در پست های دوم و سوم و ببغد می توانیم پست شمارا قرار دهیم که هزینه کمتری نسبت به  بقیه دارد. 

تبلیغات | بازدهی تبلیغات

بازدهی تبلیغات گسترده تلگرام:

بازدهی تبلیغات گسترده تلگرام بیشتر برای دیده شدن بنر تبلیغاتی شما می باشد تا افزایش ممبر کانال و یا پیام معرفی محصولات و خدمات شما می باشد. برای دریافت ممبر واقعی و با کیفیت تضمینی می توانید به خدمات تبلیغات پروکسی تلگرام مراجعه کنید. در مورد با بازدهی تبلیغات گسترده تلگرام باید بگوییم که بهترین روش برای دیده شدن کسب و کار خود در فضای تلگرام به دیگران و افزایش مخاطب است. اگر کانال شما تاه تاسیس است پبشنهاد می کنیم ممبر فیک تلگرام بدون ریزش خریداری کنید. برای بهتر دیده شدن برند و کسب و کار خود می توانید ثبت سفارش تبلیغات گسترده در تلگرام را داشته باشید.

چرا تبلیغات گسترده تلگرامی:

1. هزینه های شما کاهش پیدا می کند.

2. کسب و کار آنلاین شما توسعه می یابد.

3. بیشتر دیده شدن برند شما

4. افزایش فروش محصولات

5. در نتیجه خرسندی شما 

تبلیغات | تبلیغات گسترده

تبلیغات در تلگرام​:

اگر قصد تبلیغات در صفحات مجازی را دارید اما نمیدانید از کدام شبکه استفاده کنید پیشنهاد می کنم حتما در تلگرام تبلیغات را تجربه کنید. اگر نمی دانید چگونه تبلیغ و یا بازاریابی کنید؟ در اینجا به خدمات تبلیغات، نحوه تبلیغات،قیمت تبلیغات، انواع و نکات تبلیغات می پردازیم. تبلیغات در تلگرام نوعی تبلیغات آنلاین است که در شبکه های مجازی علاوه بر تلگرام در اینستاگرامم می توانید تبلیغ کنید.می توانید کسب و کار خود را بصورت گسترده تبلیغ کنید و بیزینس خود را بدون سرمایه راه بندازید. تلگرام نوعی بازاریابی است که توسط پیام رسان انجام میشود. شما می توانید بدون داشتن مغازه به راحتی تبلیغ خود را به سراسر ایران نشان دهید و محصول خود را بفروشید و به کسب در آمد برسید. تبلیغات در کانال و در گروه های تلگرامی انجام پذیر است به مشتریان خود این امکان را می دهید که می توانند اول مقایسه کنند و بعد خرید انجام دهند.

مزایای خرید تبلیغات گسترده در تلگرام:

1. اعتبار سنجی کانال های واقعی و معتبر توسط آنها انجام می شود.

2. نیاز ندارید دیگر با ادمین های کانال وقت خود را صرف رزرو برای تبلیغات کنید.

3. پول خود را با هدف صرف کانال های واقعی و پر بازدید می کنید.

4. می توانید گزارش کامل بازدید، از کانال ها را دریافت کنید.

 

نتیجه گیری:

تبلیغات گسترده در کانال های تلگرام مربوط به کسب و کار شما بدون شک می تواند نتایج خوبی همراه داشته باشد. بنر شما در یک کمپین هدمند در یکی از کانال های انتخابی خودتان قرار داده می شود و دیگر لازم نیست با ادمین ها برای انتخاب کانال مناسب مذاکره کنید.

برای دریافت تبلیغات گسترده تلگرام می توانید از مجموعه یافابرند با سالها تجربه در زمینه خدمات دیجیتال مارکتینگ خریداری کنید . مجموعه یافابرند با پشتیبانی 24 ساعت و تحلیل کانال های هدفمند و داشتن تیمی مجرب و حرفه می توانید کانال خود را بصورت هدفمند و با و یا قیمتی مناسب تبلیغ کنید. با اسپانسر پروکسی تلگرام فروش خود را میلیاردی کنین.

تماس شما عامل موفقیت شماست.

ادمین مشاوره و سفارش :
https://t.me/yafabrandd

شماره های تماس جهت مشاوره 

05191690541
تلگرام

۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

برچسب ها :
دسته بندی :

پاسخی بگذارید