خرید ممبر اجباری ایتا

خرید ممبر اجباری ایتا: ایتا یکی از شبکه‌های اجتماعی داخلی است که به تازگی در میان کاربران موبایل ایرانی محبوبیت پیدا کرده و خیلی از کسب کارها و فروشگاه های اینترنتی در این شبکه اجتماعی فعالیت خودشان را شروع کرده‌اند. در همین راستا نیاز به انجام تبلیغات در ایتا به شدت احساس می‌شود.

ممبر ایتا چیست؟

در حال حاضر پیام رسان های بسیار متنوعی وجود دارد که شما می توانید از طریق آنها برای ارتباط با دیگران در فضای مجازی بهره ببرید. خوشبختانه کشور ما نیز در این رابطه توانسته است موارد ایده آلی را ارائه دهد. ایتا یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین نرم افزارها و پیام رسان های داخلی است که شما می ‌توانید در این پیام رسان علاوه بر برقراری ارتباط با دیگر کاربران آن، برای تبلیغات و بازاریابی نیز بهره ببرید

خرید ممبر واقعی ایتا

خرید ممبر ایتا فرآیند بسیار ساده ای دارد. فرایند خرید ممبر برای پیام رسان داخلی ایتا به نحوی است که کاربر باید در اولین گام به قسمت توضیحات کانال خود مراجعه کند. سپس در آنجا لینک کانال یا آیدی خود را کپی کند.‌ حال گزینه سفارش را انتخاب کرده و لینک کانال را نیز وارد کند.‌ سپس باید تعداد ممبر های مدنظر برای خرید را هم وارد کرده و در انتها نیز برای پرداخت وجه خرید روی گزینه پرداخت کلیک کند. به همین سادگی فرایند خرید ممبر ایتا به پایان می رسد.


خرید ممبر اجباری گروه ایتا

  • قیمت: 185,000 تومان
    قیمت بر اساس 1 کا می باشد.
  • 0 تومان

خرید ممبر واقعی کانال ایتا

  • قیمت: 185,000 تومان
    قیمت بر اساس 1 کا می باشد.
  • 0 تومان

البته ناگفته نماند که پس از ثبت سفارش خرید ممبر برای ایتا به هیچ عنوان نباید اقدام به تغییر آیدی یا لینک کانال کرد. زیرا در این صورت امکان دسترسی سرورهای سایت ارائه دهنده خدمات به کاربر با مشکل مواجه می شود. در نتیجه سفارش خرید نیز لغو خواهد شد.

دیگر نکته مهمی که در خرید ممبر برای پیام رسان ایتا باید مورد توجه قرار بگیرد دقت در ارسال لینک است. زیرا هرگونه اشتباه در ارسال آیدی کانال موجب می شود که ممبر های خریداری شده به کانال و آیدی دیگری اضافه شوند. در چنین شرایطی چون اشتباه طرف خودکار بر روی داده است بسیاری از سایت ها مسئولیت آن را به عهده نمی گیرند. از این رو امکان برگشت وجه از طرف آن ها نیز منتفی خواهد بود.

ضرورت خرید ممبر برای ایتا

خرید ممبر ایتا برای همه کسانی که تصمیم دارند از موقعیت ویژه این پیام رسان داخلی برای رونق کسب و کار خود بهره ببرند یک ضرورت مهم به شمار می رود. زیرا برای کسب بهترین نتیجه از تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی مختلف نظیر ایتا اولین پیش نیاز داشتن کانال ها و گروه هایی با تعداد اعضای بالا است. جذب ممبر و دسترسی به کانال و گروه با تعداد اعضای بالا در همه پیام رسان ها فرایندی زمان‌بر است. همچنین کاربر باید زمان و انرژی زیادی را صرف کند تا به آن چیزی که مد نظرش است دست یابد. به همین دلیل بسیاری از کاربران ترجیح می ‌دهند روش بهتر و ساده تری را برای دسترسی به کانال و گروه با ممبر بالا در پیش بگیرند.

خرید ممبر ایتا یکی از بهترین و ساده ترین راه کارهایی هست که به صاحبان مشاغل مختلف کمک می کند تعداد اعضای کانال ها و گروه های خود در ایتا ارتقا داده و از این طریق به کسب و کار خود رونق بیشتری ببخشند

آیا ممبر های ایتا واقعی هستند؟

برای پیام رسان ایتا نیز انواع ممبر وجود دارد. به عبارت دیگر شما می توانید برای کانال ها و گروه های خود در ایتا هم ممبر واقعی و هم ممبر فیک خریداری کنید. ممبرهای فیک شامل همان مواردی هستند که با استفاده از شماره های فیک ساخته می ‌شوند و وجود خارجی ندارند.

اما ممبرهای اجباری شامل کاربرانی هستند که سایت ها در عوض ارائه برخی از خدمات خود به صورت رایگان، آنها را جذب می کنند. به عبارت دیگر برخی از سایت‌ ها یکسری خدمات رایگان را در اختیار کاربران ایتا قرار می ‌دهند و در ازای خدمات ارائه شده از آنها می خواهند تا کانال های مد نظر انها را دنبال کنند.

اگر هدف اصلی شما خرید ممبر واقعی ایتا است و این موضوع نیز برای آن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، باید حتماً به سراغ سایت های معتبر بروید. زیرا همه مواردی که ادعا می کنند ممبر های واقعی در اختیار شما قرار می دهند، قابل اعتماد نیستند.

بنابراین زمانی که اعتبار و سرنوشت کانال شما در میان باشد، بهترین و منطقی ترین کار برای خرید ممبر واقعی ایتا اصالت سایت است. معمولاً سایت های معتبر سرویس های مختلفی را در این رابطه به فروش می‌ رساند که در کنار هر سرویس ویژگی ها و قیمت آن را نیز درج می شود. بنابراین لازم است که قبل از انتخاب تعداد ممبر و نوع سرویس، حتماً به توضیحاتی که در رابطه با هر مورد ارائه شده است، به اندازه کافی دقت کنید. از این نیز احتمال هرگونه اشتباه در روند خرید تا حدود زیادی کاهش پیدا خواهد کرد.

آیا ممبرهای خریداری شده برای کانال ایتا ریزش دارند؟

در رابطه با ریزش ممبر کانال ایتا باید گفت که همه چیز بستگی به سیستم ایتا دارد. اما در حالت کلی احتمال ریزش برای ممبر فیک کم است. علت ریزش اندک ممبرهای واقعی در برخی از موارد از آن جهت است که این دسته از موارد کاملا واقعی هستند و به اختیار خود می ‌توانند در یک کانال بمانند و یا آنکه پس از افزوده شدن با کانال آن را ترک کرده و خارج شوند.

به همین دلیل لازم است که شما در حین خرید ممبر برای ایتا از سایت انتخابی خود بخواهید که ممبرها را متناسب با موضوع کانال به شما ارائه دهند. زیرا در چنین شرایطی به احتمال زیاد تمایل دارند از محتوای موجود در کانال شما بهره ببرند و از لفت دادن صرف نظر کنند.

نحوه خرید ممبر ایتا

خرید ممبر ایتا روند بسیار راحتی دارد. در واقع در این فرایند شما باید به قسمت توضیحات کانال خود بروید و سپس آیدی یا لینک کانال خود را کپی کنید. آنگاه باید روی گزینه سفارش بزنید و لینک کانال را اضافه کنید. سپس از بین سرویس های مختلفی که شامل تعداد مشخصی هستند، باید یکی را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید. پس از انتخاب سرویس و تعداد مورد نظر، باید وجه تعیین شده برای خرید را نیز بپردازید. به این ترتیب خرید شما در سایت ثبت خواهد شد.

ممبر های گروه های ایتا با کانال های ایتا متفاوت است

زمانی که تصمیم شما برای خرید ممبر هدفمند باشد، باید به تک تک نکات موجود در این زمینه دقت داشته باشید‌. یکی از تصورات غلطی که بسیاری از کاربران ایتا دارند این است که فکر می کنند ممبرهای کانال و گروه ایتا یکی است.

در صورتی که ممبرهای های با کیفیت اینگونه نیستند و شما باید هنگام خرید ممبر ایتا حتماً به این نکته توجه داشته باشید و اگر هدف شما خرید ممبر برای کانال است، این موضوع را با سایت در میان بگذارید و همچنین از بین بسته هایی که برای کانال در نظر گرفته شده است، تعداد مورد نظر را انتخاب کنید‌. همچنین اگر می خواهید تعداد اعضای گروه های خود در ایتا را افزایش دهید، نیز باید به سراغ مواردی بروید که صرفاً برای گروه های ایتا ارائه می شوند و هرگز ممبرهای گروه را برای کانال و حالت عکس آن را انتخاب نکنید. زیرا در این صورت هیچ تضمینی برای رسیدن به اهداف و نتایج مورد انتظار برای شما وجود نخواهد داشت

سخن پایانی

ممبر اجباری یکی از بهترین روش های جذب ممبر در ایتا است . ریزش در ممبر اجباری متوسط است اما میتوانید با قرار دادن منظم پست ها ، خلاقیت و ارائه خدمات مطلوب ریزش این نوع ممبر را کمتر کنید ما در مجموعه یافا برند انواع خدمات در پیامرسان ایتا را برای شما در کمترین زمان انجام میدهیم امید است که با بالارفتن ممبر کانال یا گروه خود در کنار تبلیغات بتوانید فروش خود را بالا ببرید و ما در این مسیر همراه شما هستیم.

پاسخی بگذارید