ممبر اجباری تلگرام

خرید ممبر اجباری تلگرام توسط شرکت یافابرند کاملا حرفه ای و ایرانی می باشد. ممبر اجباری تلگرام باعث بالا رفتن ممبر کانال شما می شود با این تفاوت که از مخاطب برا عضو شدن سوالی پرسیده نمی شود. نکته ای دیگر که در ممبر اجباری تلگرام است تعداد بازدید های آن می باشد در اد اجباری امکان ویو خوردن پست هست و بازدهی بالایی دارد. ناگفته نماند ممبر اد اجباری با ممبر فیک تلگرام متفاوت است. با این روش اعتبار لازم را برای کانال خود بدست می آورید. ممبر اجباری چون کاربران واقعی هستند بهترین گزینه برای رونق کسب و کار کانال می باشد. در کانال های تلگرامی که ممبر آنها واقعی هستند بهتر است فقط از پیام های متنی استفاده نکنید بلکه سعی کنید از نظر سنجی ها استفاده کنید تا تعامل بیشتری با مخاطب خود داشته باشید.

 

پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی چند دقیقه ای مشاوره بگیرید. یک دیدگاه ممکن است کسب و کار شما را متحول کند!

👇👇 فرم زیر را پر کنید تا رایگان از متخصصین دیجیتال مارکتینگ مشاوره بگیرید  👇👇

 

در نظر داشته باشید اگر از شرکتی ناشناخته ممبر اجباری خریداری کردین و ویو پست های شما چندان فرقی نکرد ممکن است ممبر غیر واقعی به شما ارائه داده باشند و بهتر است از شرکت های معتبر که در این زمینه اطلاعات کافی را دارند تهیه کنید .

 

چرا کانال های تلگرام باید ممبر واقعی داشته باشند:

منظور از ممبر واقعی یعنی افرادی که در کانال ما حضور دارند و به محتوای کانال ما دسترسی دارند و علاقه دارند. جز دسته از افرادی هستند که مارا دنبال می کنند. در ممبر اجباری کاربر ممکن است بعد از چک کردن اکانت تلگرامی خود به طور ناگهانی متوجه عضو شدن بصورت خودکار در کانال جدید شود. ممبر اجباری بهترین گزینه برا بالا بردن افزایش ممبر تلگرام می باشد. ویو اد اجباری نسبت به پروکسی و ممبر پاپ آپ تلگرام کمتر است.

چون ممکن است بعد از چند روز که کاربر متوجه اد در کانال شده باشد در آن لحظه آنلاین نباشد.

مورد دوم ممکن است محتوا و یا عنوان  مورد پسند کاربر قرار نگیرد و بدون ویو زدن کانال را ترک کند.

ممبر اجباری تلگرام

اد اجباری شامل:

  1. اد اجباری معمولی
  2. اد اجباری هیدن
  3. اد اجباری قفلی

اد اجباری معمولی:

در اد اجباری کاربر به خواست خود به صورت عادی و صدا دار به کانال اضافه می شود. براکاربر اعلان ارسال میشه تحت این عنوان که شما عضو کانال شده اید. و با توجه به نحوه اضافه شدن به کانال در این روش، ریزش به سایر روش ها بیشتر است.

ممبر هیدن:

در اد اجباری هیدن نه تنها برا کاربر اعلان ارسال نمیشه بلکه خود کانال بصورت مخفی در میاد. در این مورد چون کاربر اطلاعی از اد شدن در کانال را ندارد و با چک کردن اکانت خود متوجه عضو شدن در کانال می شود. پس درصد ریزش خیلی پایین آمده یا به عبارتی به صفر می رسد.

مزایای این اد نسبت به دیگر موارد:

  1. قیمت ارزان و به صرفه بودن است
  2. انجام سریع سفارش

معایب:

  1. ریزش بالاتر
  2. ویو پایین تر

ممبر اد قفلی:

در افزایش اضافه شدن ممبر قفلی کاربر بعد از عضو شدن در کانال اگر از کانال شما لفت دهد و یا خارج شود بصورت خودکار مجدد عضو کانال می شود. ریزش در اد قفلی  کمتر است نسبت بقیه ممبر ها، کاربر در صورتی می تواند لفت دهد که تلگرام خود را تغییر بدهد در غیر اینصورت امکان خروج را ندارد. اگر بخواهیم در مورد کیفیت اد قفلی صحبت کنیم باید عرض کنم این اد بهتر است و کانال شما با ریزش کمتری مواجه است. اما اینو باید در نظر بگیریم که بازدهی هر کانال بستگی به محتوای کانال شما دارد هرچه محتوا بهتر باشد کیفیت اد قفلی و بازدهی بهتری دارد.

اد ممبر قفلی در کانال های فروشگاهی بسیار مناسب است و می تواند برای کسب و کار های شما مفید باشد. ممبر هیدن با ممبر قفلی متفاوت است در روش اد قفلی کانال برای مخاطب نمایش داده می شود اما در اد هیدن کانال مخفی می شود و برای کانال های کسب و کار مفید نیست.

ممبر اجباری کانال تلگرام :

این نوع ممبر بصورت اجباری یعنی برا اد شدن از کاربر هیچ سوالی پرسیده نمی شود و وقتی کاربر تلگرام خود را باز می کند با کانال های زیادی روبرو می شود این کاربر در کانال های مختلف اد اجباری خورده است. اد اجباری معمولا در تلگرام غیر رسمی انجام می شود. یعنی اگر شما در کانال های مختلف در حال عضو شدن هستید تلگرام شما غیر رسمی بوده. ریزش این نوع اد ریزش زیاد دارد اما بازم بستگی به کیفیت ممبرگیری دارد که تیم یافابرند بهترین ممبر اد اجباری را ارائه می دهد.

ممبر اجباری گروه تلگرام :

شاید برای شما ام اتفاق افتاده به طور ناخود آگاه وارد گروه های متفاوتی شده و متوجه می شوید عضویت توسط مدیر گروه انجام شده است. منظور از خرید اد اجباری نوعی اضافه کردن افراد به گروه می باشد که به وسیله تلگرام های غیر رسمی مانند تلگرام طلایی، موبوگرام و ….. انجام می شود.

قیمت ممبر اجباری تلگرام :

قیمت ها در انواع ممبر های تلگرامی با توجه به نوع ممبر و یا کارکرد آن متفاوت است.

قیمت ممبر با توجه به شرایط ذیل متفاوت است:

  1. تعداد ممبری که مورد نیاز است.
  2.  کیفیت ممبر.
  3. نوع ممبر از نظر: ممبر فیک تلگرام، پاپ آپ و…

“برای اطلاع از تعرفه خدمات وارد 👈 صفحه 👉 شوید”

جمع آوری آخر:

همانطور که در موارد بالا گفته شد بازدید ممبر اجباری تلگرام در کانال ها و گروه های تلگرامی ما بسیار موثر است زیرا با افزایش بازدید باعث بالا رفتن اعتبار کانال ما می شود و می توانیم مشتری بیشتری جذب کنیم ناگفته نماند ماندن مشتری در کانال به محتوای شما بستگی دارد. بهتر است ممبر را از شرکت های معتبر و با سابقه خریداری کنید چون امتحان خود را در این راه پس دادند و هدف نهایی آنها فقط گرفتن پول از مشتری نیست.

پیشنهاد ما به شما مجموعه یافا برند است. ما در این زمینه امتحان خود را پس دادیم و با افتخار می گویم توانسته ایم نمره اول گوگل را بدست اوریم هدف اصلی ما بدست آوردن رضایت مشتری است. شرکت یافا برند به عنوان  تخصصی ترین تیم در زمینه خدمات تلگرام افتخار دارد در این زمینه به کاربران خود ممبر اجباری تلگرام، واقعی، فیک و …. ارائه دهد.

 

برا گرفتن مشاوره رایگان، سفارش و اطلاع از خدمات می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

ممبر های ذکر شده را می توانید از مجموعه یافابرند که سال ها در این زمینه فعالیت می کنند را تهیه کنید توجه داشته باشید با داشتن ممبر تلگرام می توانید کسب و کار خود را بهتر کنید و به هدف نهایی خود برسید. لازم به ذکر است که شرکت یافابرند در تمامی زمینه ها از جمله نمونه بنر تبلیغاتی تلگرام ، افزایش ممبر تلگرام،  و … فعالیت می کند و تا انتهای کار شما را رها نمی کند.  هدف اصلی این مجموعه رضایت مشتری و رسیدن مشتری به هدف واقعی خود است.

برا گرفتن مشاوره رایگان و سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر 👇 با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و خرید ممبر تلگرام ::

👉 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
👉 ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

پاسخی بگذارید