اد اجباری تلگرام

خرید ممبر اجباری تلگرام توسط شرکت یافابرند کاملا حرفه ای و ایرانی می باشد. ممبر اجباری تلگرام باعث بالا رفتن ممبر کانال شما می شود با این تفاوت که از مخاطب برا عضو شدن سوالی پرسیده نمی شود. نکته ای دیگر که در ممبر اجباری تلگرام است تعداد بازدید های آن می باشد در اد اجباری امکان ویو خوردن پست هست و بازدهی بالایی دارد. ناگفته نماند ممبر اد اجباری با ممبر فیک تلگرام متفاوت است. با این روش اعتبار لازم را برای کانال خود بدست می آورید. ممبر اجباری چون کاربران واقعی هستند بهترین گزینه برای رونق کسب و کار کانال می باشد. در کانال های تلگرامی که ممبر آنها واقعی هستند بهتر است فقط از پیام های متنی استفاده نکنید بلکه سعی کنید از نظر سنجی ها استفاده کنید تا تعامل بیشتری با مخاطب خود داشته باشید.

خرید ممبر اجباری

 • قیمت: 50,000 تومان
 • قیمت: 55,000 تومان
 • قیمت: 45,000 تومان
 • قیمت: 85,000 تومان
 • قیمت: 55,000 تومان
 • 0 تومان

ممبر اد اجباری تلگرام: این نوع ممبر معمولا از طریق ربات های تلگرام و یا نسخه های غیر رسمی آن و بدون حق انتخاب داخل کانال شما اد می شود. ممبر ادد اجباری واقعی فعال می باشد اما با توجه به ماهیت جذب معمولا با ریزش همرا است. ار آن جایی که ممبر اد اجباری قیمت پایینی دارد می تواند گفت خرید آن در صورت کلی مقرون به صرفه تر است.

پیشنهاد می کنیم چند دقیقه ای مشاوره بگیرید. یک دیدگاه ممکن است کسب و کار شما را متحول کند!

👇👇 فرم زیر را پر کنید تا رایگان از متخصصین دیجیتال مارکتینگ مشاوره بگیرید  👇👇

 

خرید ممبر اد اجباری تلگرام:

ریزش اد اجباری تلگرام:

همانطور که گفتیم در اجباری تلگرام افراد بدون اطلاع عضو کانال شما می شوند، پس از آگاهی ممکن است کانال را ترک کنند. این روش کاملا طبیعی است زیرا افرادی که عضو کانال شما می شوند کاملا واقعی هستند و اگر محتوای کانال شما باب میل افراد نباشد پس از کانال شما لفت می دهند. برای جلوگیری از این امر با (Notification) یا همان اعلان های کانال خود را خاموش کنید. تا افراد متوجه حضور خود در کانال را نشوند و مزاحمتی برای آنها ایجاد نشود. این کا باعث می شود مخاطب دیر مطلع شود که عضو کانال شما شده و احتمال ایمن اینکه کانال شما را ترک کند کم است. اگر کانال های ارز دیجیتال دارید برای تبلیغات ارز دیجیتال در تلگرام وارد صفحه شوید. حال چه بهتر است با این روش شما محتوای کانال خود را بصورت تضمینی و بهترین روش پیش ببرید تا مخاطب جذب محتوا شما شود و کانال را ترک نکند.

قیمت | ممبر

خرید پنل ممبر اد اجباری:

خرید پنل ها به این صورت است که شما می توانید سفارش خود را با دریافت یک پنل انجام دهید. پنل مانند یک اشتراک است که شارژ می کنید و از خدماتی که خریداری کرده اید استفاده می کنید. خدمات مانند خرید ممبر و انواع ممر تلگرام، تبلیغات و دیگر خدمات شبکه های اجتماعی است. با خرید پنل هزینه های شما کاهش پیدا می کند و برای شما خیلی مقرون به صرفه تر تمام می شود. اما درحال حاضر اکان فروش پنل را ما نداریم ولی می توانید با قیمت های پنل خدماتی که می خواهید را خریداری کنید.

خرید ممبر اجباری گروه تلگرام:

خرید عضویت واقعی و ارزان یکی از راه حل های بسیار خوبی است که کاربران تلگرام برای موفقیت در کار خود از آن استفاده می کنند. اپلیکیشن تلگرام به عنوان یکی از محبوب ترین اپلیکیشن ها در ایران به دلیل اپلیکیشن ها و ابزارهای بسیار خوبی که در اختیار کاربران قرار گرفته است. مکانی بسیار امن و مطمئن را برای آنها آماده کنید تا از آن برای انجام کار خود استفاده کنند. کسانی که گروه های خاص را در تلگرام مدیریت می کنند. آنها از روش های مختلفی مانند خرید نودهای تلگرام و خرید اعضای گروه برای افزایش تعداد اعضا استفاده می کنند. قبل از انتخاب مسیر؛ ابتدا باید در مورد آن تحقیق کرده و به این نتیجه برسند که روش مورد نظر برای بهبود گروه موثر است. خرید اعضای گروه تلگرام به عنوان یکی از روش های موثر طرفداران زیادی در بین کاربران تلگرام پیدا کرده است. محبوبیت بالای خرید اعضای اصلی گروه تلگرام به این معنی است که برای گروه مفید است. با خرید عضویت یکباره قطعا مزایای آن را خواهید دید.
بنابراین می توان گفت که خرید ممبر واقعی و خرید ممبر ایرانی برای هر گروهی در این شبکه اجتماعی سودمند است. زیرا اگر اعضای کمی در گروه خود داشته باشید، افراد جدید به آن ملحق نمی شوند. به همین دلیل می توان گفت که خرید عضویت گروهی بسیار ارزشمند است.

چرا کانال های تلگرام باید ممبر واقعی داشته باشند:

منظور از ممبر واقعی یعنی افرادی که در کانال ما حضور دارند و به محتوای کانال ما دسترسی دارند و علاقه دارند. جز دسته از افرادی هستند که مارا دنبال می کنند. در ممبر اجباری کاربر ممکن است بعد از چک کردن اکانت تلگرامی خود به طور ناگهانی متوجه عضو شدن بصورت خودکار در کانال جدید شود. ممبر اجباری بهترین گزینه برا بالا بردن افزایش ممبر تلگرام می باشد. ویو اد اجباری نسبت به پروکسی و ممبر پاپ آپ تلگرام کمتر است.

چون ممکن است بعد از چند روز که کاربر متوجه اد در کانال شده باشد در آن لحظه آنلاین نباشد.

مورد دوم ممکن است محتوا و یا عنوان مورد پسند کاربر قرار نگیرد و بدون ویو زدن کانال را ترک کند.

اد اجباری تلگرام شامل:

 1. اد اجباری معمولی
 2. اد اجباری هیدن
 3. اد اجباری قفلی

اد اجباری معمولی:

در اد اجباری کاربر به خواست خود به صورت عادی و صدا دار به کانال اضافه می شود. برا کاربر اعلان ارسال میشه تحت این عنوان که شما عضو کانال شده اید. و با توجه به نحوه اضافه شدن به کانال در این روش، ریزش به سایر روش ها بیشتر است.

ممبر هیدن:

در اد اجباری هیدن نه تنها برا کاربر اعلان ارسال نمیشه بلکه خود کانال بصورت مخفی در میاد. در این مورد چون کاربر اطلاعی از اد شدن در کانال را ندارد و با چک کردن اکانت خود متوجه عضو شدن در کانال می شود. پس درصد ریزش خیلی پایین آمده یا به عبارتی به صفر می رسد.

مزایای این اد نسبت به دیگر موارد:

 1. قیمت ارزان و به صرفه بودن است
 2. انجام سریع سفارش

معایب:

 1. ریزش بالاتر
 2. ویو پایین تر

ممبر اد قفلی:

در افزایش اضافه شدن ممبر قفلی کاربر بعد از عضو شدن در کانال اگر از کانال شما لفت دهد و یا خارج شود بصورت خودکار مجدد عضو کانال می شود. ریزش در اد قفلی  کمتر است نسبت بقیه ممبر ها، کاربر در صورتی می تواند لفت دهد که تلگرام خود را تغییر بدهد در غیر اینصورت امکان خروج را ندارد. اگر بخواهیم در مورد کیفیت اد قفلی صحبت کنیم باید عرض کنم این اد بهتر است و کانال شما با ریزش کمتری مواجه است. اما اینو باید در نظر بگیریم که بازدهی هر کانال بستگی به محتوای کانال شما دارد هرچه محتوا بهتر باشد کیفیت اد قفلی و بازدهی بهتری دارد.

اد ممبر قفلی در کانال های فروشگاهی بسیار مناسب است و می تواند برای کسب و کار های شما مفید باشد. ممبر هیدن با ممبر قفلی متفاوت است در روش اد قفلی کانال برای مخاطب نمایش داده می شود اما در اد هیدن کانال مخفی می شود و برای کانال های کسب و کار مفید نیست.

ممبر اجباری کانال تلگرام :

این نوع ممبر بصورت اجباری یعنی برا اد شدن از کاربر هیچ سوالی پرسیده نمی شود و وقتی کاربر تلگرام خود را باز می کند با کانال های زیادی روبرو می شود این کاربر در کانال های مختلف اد اجباری خورده است. با خرید اکانت پرمیوم تلگرام می توانید با تبلیغ کانال خود ممبر بیشتری جذب کنید.  یعنی اگر شما در کانال های مختلف در حال عضو شدن هستید تلگرام شما غیر رسمی بوده. اد اجباری معمولا در تلگرام غیر رسمی انجام می شود تبلیغات گسترده در تلگرام می توانید علاوه بر ممبر اجباری ممبر واقعی ام جذب کنید..ریزش این نوع اد ریزش زیاد دارد اما بازم بستگی به کیفیت ممبرگیری دارد که تیم یافابرند بهترین ممبر اد اجباری را ارائه می دهد.

ممبر اجباری گروه تلگرام :

شاید برای شما ام اتفاق افتاده به طور ناخود آگاه وارد گروه های متفاوتی شده و متوجه می شوید عضویت توسط مدیر گروه انجام شده است. منظور از خرید اد اجباری نوعی اضافه کردن افراد به گروه می باشد که به وسیله تلگرام های غیر رسمی مانند تلگرام طلایی، موبوگرام و ….. انجام می شود.

     مزایای خرید ممبر اجباری از یافابرند
🕚سفارش آنی  05191690541
💸قیمت مناسب   کایی 50 هزارتومان
💎کیفیت عالی    ریزش کم

خرید ممبر هیدن:

خرید اد ممبر اجباری یکی از راه های عضو کردن اعضا بدون اطلاع خود در کانال می باشد. گروه ها و یا کانال های زیادی در تلگرام هستند که حتما مشاهده کرده اید به یکباره بعد از چند وقت ممکن است اعضای کانال خود افزایش پیدا کرده باشد. این کار باعث می شود که بقیه اعضا با دیدن تعداد ممبر حس اعتبار را به دیگران القا کنند که این گروه و اعضا بسیار معتبر است.

اما  چیزی که در اینجا ممکن است اتفاق بیافتد این است که در کانال شما ممبر غیر واقعی یا همان فیک ام عضو شود که هیچ کاربردی ندارد و فقط برای ظاهرسازی کانال شما می باشد. خرید ممبر هیدن اجباری تلگرام کاملا بصورت حرفه ای و با پنل های پیشرفته همراه با کاربران واقعی انجام می شود. این پنل ها با اتصال نرم افزار های پیشرفته به تلگرام های غیر رسمی که اجازه انجام کارهای فرعی مثل اضافه کردن ممبر اجباری به تلگرام کاملا بصورت هدین (سایلنت) که کاربر متوجه عضو شدن خود در کانال نمی شود را فراهم می سازد.

قیمت ممبر اجباری تلگرام :

قیمت ها در انواع ممبر های تلگرامی با توجه به نوع ممبر و یا کارکرد آن متفاوت است.

قیمت ممبر با توجه به شرایط ذیل متفاوت است:

 1. تعداد ممبری که مورد نیاز است.
 2.  کیفیت ممبر.
 3. نوع ممبر از نظر: ممبر فیک تلگرام، پاپ آپ و…

“برای اطلاع از تعرفه خدمات وارد 👈 صفحه 👉 شوید”

در نظر داشته باشید اگر از شرکتی ناشناخته ممبر اجباری خریداری کردین و ویو پست های شما چندان فرقی نکرد ممکن است ممبر غیر واقعی به شما ارائه داده باشند و بهتر است از شرکت های معتبر که در این زمینه اطلاعات کافی را دارند تهیه کنید .

جمع آوری آخر:

همانطور که در موارد بالا گفته شد بازدید ممبر اجباری تلگرام در کانال ها و گروه های تلگرامی ما بسیار موثر است زیرا با افزایش بازدید باعث بالا رفتن اعتبار کانال ما می شود و می توانیم مشتری بیشتری جذب کنیم ناگفته نماند ماندن مشتری در کانال به محتوای شما بستگی دارد. بهتر است ممبر را از شرکت های معتبر و با سابقه خریداری کنید چون امتحان خود را در این راه پس دادند و هدف نهایی آنها فقط گرفتن پول از مشتری نیست.

پیشنهاد ما به شما مجموعه یافا برند است. ما در این زمینه امتحان خود را پس دادیم و با افتخار می گویم توانسته ایم نمره اول گوگل را بدست اوریم هدف اصلی ما بدست آوردن رضایت مشتری است. می توانید قبل از خرید ممبر خدمات تحلیل رایگان کانال تلگرام را از ما داشته باشید. شرکت یافا برند به عنوان  تخصصی ترین تیم در زمینه خدمات تلگرام افتخار دارد در این زمینه به کاربران خود ممبر اجباری تلگرام، واقعی، فیک و …. ارائه دهد.

برا گرفتن مشاوره رایگان، سفارش و اطلاع از خدمات می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

ممبر های ذکر شده را می توانید از مجموعه یافابرند که سال ها در این زمینه فعالیت می کنند را تهیه کنید توجه داشته باشید با داشتن ممبر تلگرام می توانید کسب و کار خود را بهتر کنید و به هدف نهایی خود برسید. لازم به ذکر است که شرکت یافابرند در تمامی زمینه ها از جمله تبلیغات در تلگرام ، خرید ممبر تلگرام،  و … فعالیت می کند و تا انتهای کار شما را رها نمی کند.  هدف اصلی این مجموعه رضایت مشتری و رسیدن مشتری به هدف واقعی خود است. از دیگر خدمات یافابرند می توان به سئو سایت در مشهد اشاره کرد.

برا گرفتن مشاوره رایگان و سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر 👇 با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و خرید ممبر تلگرام ::

05191690541
تلگرام ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

ریزش اد اجباری تلگرام:

همانطور که گفتیم در اجباری تلگرام افراد بدون اطلاع عضو کانال شما می شوند، پس از آگاهی ممکن است کانال را ترک کنند. این روش کاملا طبیعی است زیرا افرادی که عضو کانال شما می شوند کاملا واقعی هستند و اگر محتوای کانال شما باب میل افراد نباشد پس از کانال شما لفت می دهند. برای جلوگیری از این امر با (Notification) یا همان اعلان های کانال خود را خاموش کنید. تا افراد متوجه حضور خود در کانال را نشوند و مزاحمتی برای آنها ایجاد نشود. این کار باعث می شود مخاطب دیر مطلع شود که عضو کانال شما شده و احتمال ایمن اینکه کانال شما را ترک کند کم است. حال چه بهتر است با این روش شما محتوای کانال خود را بصورت تضمینی و بهترین روش پیش ببرید تا مخاطب جذب محتوا شما شود و کانال را ترک نکند.

دانلود pdf ممبر اجباری تلگرام

اد اجباری تلگرام pdf دانلود

برچسب ها :
دسته بندی :

4 دیدگاه برای “اد اجباری تلگرام”

 1. حسن علمی گفت:

  ادد اجباری ممبر واقعیه؟

 2. Akbari گفت:

  ممبر اجباری باکیفیت و بدون ریزش از سایتتون سفارش دادم عالی بود مشتری ثابتتونم

 3. Akbari گفت:

  ممبر اجباری باکیفیت و بدون ریزش از سایتتون سفارش دادم عالی بود مشتری ثابتتونم

پاسخی بگذارید