آنالیز پیج اینستاگرام

تحلیل و آنالیز پیج اینستاگرام؟ با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی در بین مردم یکی از مهم ترین و بهترین مزایای آن این است که بسیاری از کسب و کارها بصورت غیر حضوری در این شبکه ها و به خصوص اینستاگرام پا گرفته اند و اگر دقت کنید بسیاری از آن ها درآمد های بالا و مطلوبی نیز دارند. علاوه بر آن در بین کسب و کار هایی که به صورت حضوری فعالیت میکنند نیز کمتر کسب و کاری پیدا میشود که در اینستاگرام فعالیت نداشته باشد. اما نکته قابل توجه این است که در میان کسب و کار های بیشماری که در اینستاگرام فعالیت میکنند، بسیاری از آن ها نمیتوانند از طریق اینستاگرام به درآمد مناسبی برسند. دلیل آن این است که این افر اد صرف این که میدانند در اینستا چگونه میتوانند مطالب خود را نشر دهند، بر این باورند که با ساز و کار اینستاگرام آشنا هستند. ما با تجربه چندین ساله مان در زمینه تولید محتوا و شبکه های اجتماعی معتقدیم که اگر یک پیج از نظر تولید محتوا و سایر فاکتور های مهم و تاثیرگذار اینستاگرام در سطح خوبی باشد، قطعا میتواند درآمد زا باشد و تاثیر به سزایی در تحقق اهداف صاحب پیج داشته باشد.

حال اگر میخواهید بدایند که ضعف های کار با اینستاگرام شما در کجاست و پیج شما در چه سطحی قرار دارد و پیج تان از چه جهاتی قوی و از چه جهاتی ضعیف است میتوانید آنالیز و تحلیل پیج خود را به ما بسپارید. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد به گونه ای صفحه اینستاگرام شما را تحلیل میکنیم که گویا صفحه اینستاگرام شما تحت ام آر آی (MRI) قرار گرفته است! صفر تا صد آنالیز پیج تان به صورت مستند در اختیار شما قرار خواهد گرفت و به شما به خوبی متوجه نقاط قوت و نقاط ضعف پیج تان خواهید شد!

برای ارتباط با مشاوران یافابرند و کسب اطلاعات بیشتر راجع به تحلیل و آنالیز پیج اینستاگرام و مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد به روش های زیر با ما در ارتباط باشید :

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت یافا برند مشهد ::
https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در مشهد و دیگر شهر ها ::

05191690541
تلگرام ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

آنالیز | آنالیز رایگان

آنالیز رایگان پیج اینستاگرام بیزنس شما

1. برای آنالیز لطفا تمام مشخصات خودتان را ثبت کنید. 2. تحلیل کامل و قطعی بیزنس شما برایتان ارسال خواهد شد.

مواردی که در پیج شما مورد تحلیل قرار خواهد گرفت کمک بسیار زیادی در زمینه پیشرفت پیج تان به شما خواهد نمود و حتی به دنبال آن میتوانیم راهکار هایی در جهت بهبود اوضاع و افزایش فروش تان نیز به شما ارائه دهیم. در این مقاله چند مورد از آمار هایی که در تحلیل نامه ما به شما ارائه میشود را توضیح میدهیم تا با مفهوم آن ها بیشتر آشنا شوید و از اهمیت آن نیز آگاه شوید.

1 – Engagement Rate (نرخ تعامل) : این فاکتور یکی از مهم ترین مواردی است که میتواند به شما کمک کند که بتوانید میزان تعامل پیج خود را بسنجید و همچنین به نتیجه برسید که کدام مطالب برای مخاطبان پیج مفید تر و جذاب تر بوده و باعث افزایش تعامل پیج تان شده است. تعامل یک پیج از این نظر حائز اهمیت است که یک پیج هر چه میزان تعامل بیشتری داشته باشد، دلیل بر این است که آن پیج میزان فالوور واقعی بیشتری دارد و مخاطبان آن نیز به محتوای پیج علاقه مند هستند. در انتخاب یک پیج برای تبلیغات نیز پیج هایی که نرخ تعامل بالا تری دارند در اولویت قرار میگیرند.

اینگیجمنت اینستاگرام

2 – رتبه ملی و جهانی : یکی از آمار هایی که در فرآیند تحلیل پیج اینستا به شما ارائه میشود رتبه پیج شما در بین پیج های ایرانی و جهانی است. با این آمار میتوانید متوجه شوید که در چه سطحی هستید و تا چه حد خوب فعالیت میکنید.

3 – بررسی هشتگ ها و میزان کارایی هشتگ های استفاده شده : هشتگ یکی از عوامل موثر برای دیده شدن پست ها در اینستاگرام است. اما نکته قابل توجه این است که هشتگ گذاری اصول و فنون خاص خود را دارد و هشتگ نامناسب نه تنها باعث دیده شدن پست شما نمیشود بلکه ممکن است باعث شود پست شما بلاک شود! یکی از کار هایی که ما در تحلیل پیج شما انجام میدهیم این است که هشتگ هایی که در پست هایتان استفاده کرده اید را بررسی میکنیم و به نتیجه میرسیم که کدام هشتگ ها مناسب بوده اند و باعث افزایش بازدید و تعامل شده اند و کدام هشتگ ها برای پیج مفید نبوده اند.

4 – بررسی انواع محتوا در پیج : ما محتوا های پیج تان را دسته بندی میکنیم و هر دسته را مورد بررسی قرار میدهیم. به طور مثال اگر شما اگر پیج شما دارای پست های آموزشی، مشاوره ای و معرفی محصولات است ما هر سه دسته را از نظر میزان لایک، کامنت، میزان ذخیره و ارسال و … بررسی میکنیم و نتیجه این تحلیل مشخص میکند که مخاطبان شما کدام نوع محتوا را بیشتر میپسندند و این مساله به شما کمک میکند که به صورت هدفمند برای پیج تان تولید محتوا کنید.

تحلیل پیج اینستاگرام

5 – تحلیل میزان بازدید مفید استوری ها : هنگامی که شما استوری میگذارید اینستاگرام میزان بازدید آن را به شما نشان میدهد اما ما آمار جزیی تر و کاربردی تری از بازدید استوری هایتان به شما ارائه میدهیم. در واقع آماری که به شما ارائه میدهیم مشخص میکند که چه تعدادی از افراد استوری شما را ترک کرده اند و کامل ندیده اند و چه تعدادی از افراد بر روی صفحه ضربه زده اند تا  استوری شما را رد کنند و به استوری بعدی بروند و چه تعداد افراد استوری را کامل مشاهده کرده اند. این فاکتور نیز به شما کمک میکند که متوجه شوید محتوای استوری تان چقدر برای مخاطبان تان جذاب است.

آنالیز پیج اینستاگرام

این ها فقط پنج مورد از تحلیل هایی بود که بر روی پیج شما صورت میگیرند. در فرآیند تحلیل آنالیز پیج شما از هر نظر تحت بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت و حتی کوچک ترین عواملی که در پیشرفت و بهبود پیج شما موثرند نیز از قلم نمی افتند و در نهایت یک تحلیل جامع و دقیق به شما تحویل داده خواهد شد. همچنین ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد میتوانیم در زمینه ساخت استوری موشن در مشهد نیز برای پیج تان به شما خدمات رسانی کنیم.

پاسخی بگذارید