خرید ممبر تلگرام

یکی از راه هایی که برای کانال های کسب و کار تلگرام خیلی ضروری است جذب ممبر تلگرام است. پیام رسان تلگرام امکان تعامل بین کاربران خود را دارد و بهترین شبکه اجتماعی برای ایجاد کسب و کار است. در کانال های تلگرامی برای ایجاد کسب و کار و رونق کسب و کار جذب ممبر تلگرام بسیار مهم است با افزایش ممبر تلگرام می توانید در آمد بالایی داشته باشید. شما با جذب ممبر تلگرام می توانید دنبال کنندگان کانال و یا گروه خود را افزایش دهید. هرچه تعداد کاربران در کانال و یا گروه تلگرامی زیاد باشد اعتماد دیگر کاربران که عضو جدید هستند بالاتر می رود و با داشتن ممبر زیاد شما مشتری زیادی دارید.

 

پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی چند دقیقه ای مشاوره بگیرید. یک دیدگاه ممکن است کسب و کار شما را متحول کند!

👇👇 فرم زیر را پر کنید تا رایگان از متخصصین دیجیتال مارکتینگ مشاوره بگیرید  👇👇

مجموعه یافابرند در فروش ممبر تلگرام برا بالا بردن اعضای گروه و یا کانال شما می تواند راهنمای خوبی تا پایان کار با شما باشد.

 

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

به افرادی که در کانال ها و یا گروه های تلگرامی شما عضو می شوند ممبر تلگرام گفته می شود. افزایش ممبر تلگرام بستگی به محتوای کانال تلگرامی شما دارد. اگر بتوانید کانال خود را به حد محبوبیت برسانید سپس می توانید توجه زیادی از کاربران را به خود جذب می کنید و ممبر شما افزایش پیدا می کند. هرچه تعداد ممبر ها بیشتر باشد محبوبیت کانال نیز بیشتر خواهد بود. زمانی که کانال ایجاد می کنید تلگرام اجازه تعدادی محدود برا ادد ممبر از بین مخاطبین خود را به شما می دهد.

یکی از دغدغه های افرادی که قصد کسب در آمد با کانال خود دارند معرفی کانال به دیگران می باشد. برا تبلیغ کانال می توان با نمونه بنر تبلیغاتی تلگرام کانال خود را معرفی کرد و ممبر کانال تلگرام خود را بالا برد. خیلی ها برای افزایش ممبر تلگرام ترجیح می دهند ممبر فیک و یا غیر واقعی خریداری کنند..

خیلی از مخاطبین و ادمین ها با راهنمایی نادرست بعضی از شرکت های سودجو اعتماد خود را در این زمینه از دست می دهند و بهتر است اول کار با راهنمایی های درست و به جا با شرکت های معتبر به کانال خود با کمک ممبر اعتبار لازم را بدهیم تا بتوان سود لازم را از کانال خود بدست آوریم.

در کانال های کسب و کار سعی کنید محتوا را طوری طراحی کنید که باهم هم خوانی داشته باشد. و اسم کانال را بر اساس با موضوعی که در تلگرام است انتخاب کنید. سعی کنید قبل از ایجاد کانال کسب و کار خودتان را از قبل مشخص کرده باشید. این موضوع خیلی مهم است که وقتی کانال ساخته شد و اسم و موضوع آن را انتخاب کردین دیگر موضوع کانال را عوض نکنید با این کار موجب نارضایتی خیلی از اعضای کانال می شوید و به مرور زمان کانال شما را ترک می کنند.

 

افزایش ممبر تلگرام با کانال عمومی

کانال های عمومی تلگرام در جستجو قابل مشاهده هستند یعنی ادمین و یا سازنده کانال اسم کانال را در لینک ضمیمه می کند و آیدی باید مطابق با محتوا کانال و کوتاه باشد تا سرچ آن راحت تر باشد. یکی از اصلی ترین شرط ها برای افزایش ممبر کانال تلگرام است.

 

افزایش ممبر در تلگرام روش های مختلفی دارد:

  1. ممبر اجباری
  2. پاپ آپ (واقعی )
  3. ممبر فیک
  4. نوتیفیکشن
  5. پروکسی

 

افزایش ممبر اجباری تلگرام :

ممبر اجباری هم واقعی است و هم می توان توسط تلگرام های غیر رسمی مانند: موبوگرام، تلگرام طلایی، تلگرام نارنجی و …. انجام  شود. با این کار ممبر های شما واقعی هستند. با خرید ممبر اجباری تلگرام بازدید پست های شما افزایش داشته و ویو کانال بالا می رود. این اپلیکیشن ها می توانند کاربران را وارد کانال کنند، سپس کاربر با چک کردن اکانت تلگرامی خود به طور ناگهانی متوجه می شود که وارد کانال شما شده.

 

اد اجباری شامل ۲ حالت:

  1. اجباری معمولی
  2.  اجباری هیدن

 

اجباری معمولی: بصورت عادی و صدا دار به کانال اضافه می شوند و برای مخاطب اعلان ارسال می شود و ریزش کمتری نسبت به اد هیدن دارند

اجباری هیدن: در این مورد برای کاربر اعلان ارسال نمی شود و کانال شما در لیست کانال های مخفی مخاطب قرار می گیرد و کاربر دیرتر مطلع ادد شدن می شودبنابراین ریزش پایین تر و تقریبا صفر دارد.

 

ممبر واقعی پاپ آپ تلگرام:

ممبر واقعی در واقع کاربران تلگرام غیر رسمی هستند که در زمان اد شدن آنلاین هستند و با گوشی خود مشغول اند تلگرام کانال شما را به ممبر واقعی تلگرام نمایش می دهد و آنها اگر مایل بودند عضو کانال می شوند. ممبر واقعی پاپ آپ تلگرام به این صورت است که پیغامی روی صفحه تلگرام مخاطب باز میشود با این عنوان که آیا می خواهید وارد کانل شوید؟ در این لحظه مخاطب خودش تصمیم میگیرد که join شود یا خیر؟ مخاطب با گزینه join و laghv می تواند عضو کانال شود و یا لفت دهد. به طور خلاصه در این قسمت ما از مخاطب اجازه میگیریم.

 

ممبر فیک تلگرام :

کاملا بدیهی است که ممبر فیک تلگرام و یا غیر واقعی تلگرام تنها با استفاده از شماره های مجازی ثبت نام شده و هیچ گونه شخص حقیقی نخواهد بود و بازدید ندارد.

 

ممبر پروکسی :

با فیلتر شدن نسخه اصلی تلگرام باعث شده پروکسی های معتبری در دسترس کاربران قرار بگیرد. این قابلیت به کاربران می دهد تا با نوعی از فیلتر شکن داخلی تلگرام استفاده کنند از این رو کانال هایی مخصوص پروکسی ایجاد شده و لینک هایی که حاوی پروکسی هستند را در خود دارد. تا کاربران با استفاده از آن لینک های پروکسی بتوانند بدون نیاز به فیلتر شکن از تلگرام استفاده کند. تبلیغ پروکسی تلگرام هم یکی از روش های گرفتن ممبر واقعی است .

 

ممبر نوتیفیکشن :

نوتیفیکشن یا همان اعلان است که کاربردی مشابه پیامک دارد شما با پایین کشیدن زیر ساعت صفحه اسکرین می توانید اعلان یا همان نوتیفیکشن را ببینید.

 

ممبر واقعی گروه تلگرام :

ممبر واقعی گروه از طریق مخاطبان واقعی انجام می شود. ممبر گروه مقداری از ممبر ها آنلاین و مقداری آفلاین هستند ریزش ممبر بین ۱۰ تا ۷۰ درصد که بستگی به محتوای کانال و نظم و مدیریت دارد.

قیمت افزایش ممبر تلگرام:

ممبر تلگرام با توجه به پنل در خواستی که شامل تعداد ممبر و نوع ممبر است متفاوت می باشد. هر مجموعه با توجه به کیفیت کاری که ارائه می دهد و پشتیبانی که دارد قیمت متفاوتی ام دارد. مجموعه یافابرند در زمینه افزایش ممبر تلگرام سال هاست فعالیت دارد و سعی می کند با توجه به نیاز کاربر بهترین و با کیفیت ترین ممبر را با قیمتی مناسب و ارزانتر ارائه دهد. زیرا هدف اصلی این مجموعه رضایت جلب مشتری است.

“برای اطلاع از تعرفه خدمات وارد 👈 صفحه 👉 شوید”

خرید ممبر تلگرام :

ممبر های ذکر شده را می توانید از مجموعه یافابرند که سال هاست در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند تهیه کنید. توجه داشته باشید با داشتن ممبر تلگرام     می توانید کسب و کار خود را بهتر کنید و به هدف نهایی خود برسید. لازم به ذکر است که شرکت یافابرند در تمامی زمینه ها از جمله طراحی نمونه بنر تبلیغاتی تلگرام  و فروش ممبر تلگرام،  و … فعالیت می کند و هدف اصلی رضایت مشتری و رسیدن مشتری به هدف واقعی خود است.

 

برای گرفتن مشاوره رایگان و سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر 👇 با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و خرید ممبر تلگرام ::

👉 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
👉 ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

پاسخی بگذارید