یکی از راه هایی که برای کانال های کسب و کار تلگرام خیلی ضروری است خرید ممبر تلگرام است. پیام رسان تلگرام امکان تعامل بین کاربران خود را دارد و بهترین شبکه اجتماعی برای ایجاد کسب و کار است. در کانال های تلگرامی برای ایجاد کسب و کار و رونق کسب و کار جذب ممبر تلگرام بسیار مهم است با افزایش ممبر تلگرام می توانید در آمد بالایی داشته باشید. شما با جذب ممبر تلگرام می توانید دنبال کنندگان کانال و یا گروه خود را افزایش دهید. هرچه تعداد کاربران در کانال و یا گروه تلگرامی زیاد باشد اعتماد دیگر کاربران که عضو جدید هستند بالاتر می رود و با داشتن ممبر زیاد شما مشتری زیادی دارد. وقتی تعداد اعضای کانال شما زیاد باشد افراد برای عضو شدن در کانال شما بیشتر اعتماد می کنند. بهترین روش جهت افزایش بازخورد بیشتر کانال های تلگرام، خرید ممبر تلگرام است. با افزایش ممبر علاوه بر فروش بیشتر می توانید تبلیغات هم قبول کنید.

اگر قصد خرید ممبر تلگرام را دارید می توانید بصورت آنلاین از سایت و یا در تلگرام خریداری کنید. این روز ها تمامی کسب و کارهای شبکه مجازی نیاز به ممبرهای واقعی دارند تا بتوانند برند خود را بزرگتر کنند و همینطور فروش خود را بهتر کنند. با داشتن ممبر واقعی تلگرام می توانید از مزایای فروش و بهتر کردن کانال کسب و کار تان بهره مند شوید. مجموعه یافابرند با ارائه تمامی خدمات در زمینه فروش انواع ممبر توانسته به نحو احسن اقدام کند. 

پیشنهاد می کنیم چند دقیقه ای مشاوره بگیرید. یک دیدگاه ممکن است کسب و کار شما را متحول کند!

👇👇 فرم زیر را پر کنید تا رایگان از متخصصین دیجیتال مارکتینگ مشاوره بگیرید  👇👇

ممبر | مشاوره ممبر

چرا یافابرند

پشتیبانی 24 ساعته

………………………………….

تیم کارشنان یافابرند بصورت 24 ساعته در سایت و همینطور تلگرام آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد

ارائه گزارش

………………………………….

تیم کارشناسان یافابرند از زمان ممبرگیری بصورت دقیق و منظم از تعداد ممبر گزارش در اختیار شما قرار می دهد

تحویل فوری

………………………………….

از زمان سفارش ما تا زمان تحویل 24 الی 48 ساعت زمان میبرد تا شروع ممبر گیری

مجموعه یافابرند در فروش ممبر تلگرام برا بالا بردن اعضای گروه و یا کانال شما می تواند راهنمای خوبی تا پایان کار با شما باشد.

افزایش ممبر تلگرام:

به افرادی که در کانال ها و یا گروه های تلگرامی شما عضو می شوند ممبر تلگرام گفته می شود. افزایش ممبر تلگرام بستگی به محتوای کانال تلگرامی شما دارد. اگر بتوانید کانال خود را به حد محبوبیت برسانید سپس می توانید توجه زیادی از کاربران را به خود جذب می کنید و ممبر شما افزایش پیدا می کند. هرچه تعداد ممبر ها بیشتر باشد محبوبیت کانال نیز بیشتر خواهد بود. زمانی که کانال ایجاد می کنید تلگرام اجازه تعدادی محدود برا ادد ممبر از بین مخاطبین خود را به شما می دهد.

یکی از دغدغه های افرادی که قصد کسب در آمد با کانال خود دارند معرفی کانال به دیگران می باشد. برا تبلیغ کانال می توان با نمونه بنر تبلیغاتی تلگرام کانال خود را معرفی کرد و ممبر کانال تلگرام خود را بالا برد. خیلی ها برای افزایش ممبر تلگرام ترجیح می دهند ممبر فیک و یا غیر واقعی خریداری کنند.

 

 

ارتباط سریع جهت مشاوره رایگان و سفارش

خیلی از مخاطبین و ادمین ها با راهنمایی نادرست بعضی از شرکت های سودجو اعتماد خود را در این زمینه از دست می دهند و بهتر است اول کار با راهنمایی های درست و به جا با شرکت های معتبر به کانال خود با کمک ممبر اعتبار لازم را بدهیم تا بتوان سود لازم را از کانال خود بدست آوریم.

در کانال های کسب و کار سعی کنید محتوا را طوری طراحی کنید که باهم هم خوانی داشته باشد. و اسم کانال را بر اساس با موضوعی که در تلگرام است انتخاب کنید. سعی کنید قبل از ایجاد کانال کسب و کار خودتان را از قبل مشخص کرده باشید. این موضوع خیلی مهم است که وقتی کانال ساخته شد و اسم و موضوع آن را انتخاب کردین دیگر موضوع کانال را عوض نکنید با این کار موجب نارضایتی خیلی از اعضای کانال می شوید و به مرور زمان کانال شما را ترک می کنند.

وقتی این نوع ممبر را می خرید همزمان به هیچ وجه از جای دیگری ممبر برای همان گروه یا کانال سفارش ندهید و تا تکمیل شدن سفارش صبر کنید.

در صورتی که سفارش شما بعد از حداکثر 12 ساعت شروع نشد، به پشتیبانی آنلاین تبلیغات پیام دهید.

افزایش ممبر تلگرام با کانال عمومی چه تفاوتی دارد؟

کانال های عمومی تلگرام در جستجو قابل مشاهده هستند یعنی ادمین و یا سازنده کانال اسم کانال را در لینک ضمیمه می کند و آیدی باید مطابق با محتوا کانال و کوتاه باشد تا سرچ آن راحت تر باشد. یکی از اصلی ترین شرط ها برای افزایش ممبر کانال تلگرام است.

افزایش ممبر در تلگرام روش های مختلفی دارد:

  1. ممبر اجباری
  2. پاپ آپ (واقعی )
  3. نوتیفیکشن
  4. پروکسی

افزایش ممبرهای اجباری تلگرام :

ممبر اجباری هم واقعی است و هم می توان توسط تلگرام های غیر رسمی مانند: موبوگرام، تلگرام طلایی، تلگرام نارنجی و …. انجام  شود. با این کار ممبر های شما واقعی هستند. با خرید ممبر اجباری تلگرام بازدید پست های شما افزایش داشته و ویو کانال بالا می رود. این اپلیکیشن ها می توانند کاربران را وارد کانال کنند، سپس کاربر با چک کردن اکانت تلگرامی خود به طور ناگهانی متوجه می شود که وارد کانال شما شده.

همه اعضای ما حساب های واقعی هستند و در حالت ایمن اضافه می شوند ، بنابراین نگران این نباشید که کانال یا گروه شما توسط کاربران ممنوع یا مسدود شده است. اعضای آفلاین غیرفعال هستند و کانال شما را گزارش نمی دهند و اعضای آنلاین فعال هستند و به تشخیص خود به آن ملحق می شوند. ما پایگاه داده زیادی برای افزودن اعضای جعلی داریم و اگر بعد از خریدT بسته ای را از دست دادید، باید با ما تماس بگیرید و ما آن را پوشش خواهیم داد. اکنون می توانید اعضای تلگرام را خریداری کنید.

اد اجباری شامل چند مورد است؟

  1. اجباری معمولی
  2.  اجباری هیدن

اجباری معمولی: بصورت عادی و صدا دار به کانال اضافه می شوند و برای مخاطب اعلان ارسال می شود و ریزش کمتری نسبت به اد هیدن دارند

اجباری هیدن: در این مورد برای کاربر اعلان ارسال نمی شود و کانال شما در لیست کانال های مخفی مخاطب قرار می گیرد و کاربر دیرتر مطلع ادد شدن می شودبنابراین ریزش پایین تر و تقریبا صفر دارد.

فروش | فروش ممبر

ممبر واقعی پاپ آپ تلگرام:

ممبر واقعی در واقع کاربران تلگرام غیر رسمی هستند که در زمان اد شدن آنلاین هستند و با گوشی خود مشغول اند تلگرام کانال شما را به ممبر واقعی تلگرام نمایش می دهد و آنها اگر مایل بودند عضو کانال می شوند. ممبر واقعی پاپ آپ تلگرام به این صورت است که پیغامی روی صفحه تلگرام مخاطب باز میشود با این عنوان که آیا می خواهید وارد کانل شوید؟ در این لحظه مخاطب خودش تصمیم میگیرد که join شود یا خیر؟ مخاطب با گزینه join و laghv می تواند عضو کانال شود و یا لفت دهد. به طور خلاصه در این قسمت ما از مخاطب اجازه میگیریم.

ممبر فیک تلگرام :

کاملا بدیهی است که ممبر فیک تلگرام و یا غیر واقعی تلگرام تنها با استفاده از شماره های مجازی ثبت نام شده و هیچ گونه شخص حقیقی نخواهد بود و بازدید ندارد.

ممبر پروکسی:

با فیلتر شدن نسخه اصلی تلگرام باعث شده پروکسی های معتبری در دسترس کاربران قرار بگیرد. این قابلیت به کاربران می دهد تا با نوعی از فیلتر شکن داخلی تلگرام استفاده کنند از این رو کانال هایی مخصوص پروکسی ایجاد شده و لینک هایی که حاوی پروکسی هستند را در خود دارد. تا کاربران با استفاده از آن لینک های پروکسی بتوانند بدون نیاز به فیلتر شکن از تلگرام استفاده کند. تبلیغ پروکسی تلگرام هم یکی از روش های گرفتن ممبر واقعی است .

ممبر نوتیفیکشن:

نوتیفیکشن یا همان اعلان است که کاربردی مشابه پیامک دارد شما با پایین کشیدن زیر ساعت صفحه اسکرین می توانید اعلان یا همان نوتیفیکشن را ببینید.

ممبر واقعی گروه تلگرام:

ممبر واقعی گروه از طریق مخاطبان واقعی انجام می شود. ممبر گروه مقداری از ممبر ها آنلاین و مقداری آفلاین هستند ریزش ممبر بین 10 تا 70 درصد که بستگی به محتوای کانال و نظم و مدیریت دارد.

خرید | ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام تعداد کم:

ایندفعه شما بگین آیا خرید ممبر تلگرام با تعداد کم می تواند مارا به نتیجه دلخواه برساند؟

در قسمت نظرسنجی ها برایمان بنویسین تجربه خرید ممبر تلگرام با تعداد کم داشته اید؟ بنظرتون برای اول کار میتواند تاثیر گذار باشد؟

برای شروع کار مفید است؟ خرید ممبر واقعی تلگرام تعداد کم و یا خرید ممبر فیک هردو تاثیر گذار هستند؟

قیمت افزایش ممبر تلگرام:

ممبر تلگرام با توجه به پنل در خواستی که شامل تعداد ممبر و نوع ممبر است متفاوت می باشد. هر مجموعه با توجه به کیفیت کاری که ارائه می دهد و پشتیبانی که دارد قیمت متفاوتی ام دارد. مجموعه یافابرند در زمینه افزایش ممبر تلگرام سال هاست فعالیت دارد و سعی می کند با توجه به نیاز کاربر بهترین و با کیفیت ترین ممبر را با قیمتی مناسب و ارزانتر ارائه دهد. زیرا هدف اصلی این مجموعه رضایت جلب مشتری است.

خرید ممبر تلگرام :

ممبر های ذکر شده را می توانید از مجموعه یافابرند که سال هاست در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند تهیه کنید. توجه داشته باشید با داشتن ممبر تلگرام می توانید کسب و کار خود را بهتر کنید و به هدف نهایی خود برسید. لازم به ذکر است که شرکت یافابرند در تمامی زمینه ها از جمله طراحی نمونه بنر تبلیغاتی تلگرام  و فروش ممبر تلگرام،  و … فعالیت می کند و هدف اصلی رضایت مشتری و رسیدن مشتری به هدف واقعی خود است. در صورتی که قصد خرید ممبر دارید م یتوانید به صورت آنلاین و یا ارتباط از طریق شبکه های مجازی نسبت به خرید ممبر تلگرام اقدام کنید و در صورتی که سوالی دارید می توانید با شماره های درج شده ارتباط برقرار کنید. ابن روزها با توجه به مشکلات پیش آمده خیلی از کسب و کارها که در اینستاگرام بوده حال در تلگرام فعالیت خود را شروع می کنند. یکی از مهمترین عوامل افزایش اعتبار کانال های تلگرام ممبر تلگرام می باشد. با خرید ممبر واقعی تلگرام می توانید از مزایای افزایش فروش کانال تلگرامی بهره مند شوید.

 

     مزایای خرید ممبر از یافابرند
🕚سفارش آنی 05191690541
💸قیمت مناسب    YafaBrand_price
💎کیفیت عالی    ریزش کم

آیا ممبر ها فعال هستند و در گروه چت میکنند ؟

ممبر ها کاملا واقعی و ایرانی هستند اما فعال بودن و چت کردن ممبر ها در گروه به شرایط و بازدهی گروه شما نیز بستگی دارد. از آنجای که ممبر ها به صورت اجباری عضو گروه میشود ممکن است فعالیت داشته باشند و یا نداشته باشند این امر همانطور که گفتیم به گروه شما و نظر خود کاربر وابسته است در این روش ممبر ها ریزش متوسطی دارند و پس از مدتی ریزش ثابت میشود.

خرید ممبر واقعی تلگرام:

ممبر واقعی تلگرام به ممبری گفته می شود که تمامی مخاطبان آن دارای هویت بوده و این نوع ممبرها کاملا بدون ریزش هستند از خرید این نوع ممبر غافل نشوید با خرید ممبر واقعی می توانید سکب و کار خود را در تلگرام بهتر کنید تلگرام یکی از محبوبت ترین اپلیکشن هاست که با وجود هرنوع مشکل دیگر برای بقیه پیام رسان ها حتی با وجود فیلتر شدن و اتفاقات اخیر شما می توانید با پروکسی به این پیام رسان دسترسی داشته باشید. 

کسانی که کانال های کسب و کار دارند می توانند با خرید ممبر واقعی از طریق تلگرام فروش بهتری داشته باشید.

“برای اطلاع از تعرفه خدمات وارد 👈 صفحه 👉 شوید”

خرید | خرید ممبر

آیا ممبر ها برای گروه های فروشگاهی نیز مفید است ؟

در جواب این سوال باید بگوییم بله معمولا ممبر واقعی برای کانال های فروشگاهی مفید است و باعث افزایش اعتبار آنها و فروش بیشتر میشود. شما اگر گروه فروشگاهی دارید یا میخواهید تازه بسازید به شما پیشنهاد میشود که از ممبر واقعی برای گروه خود بگیرید بازدهی گروه های فروشگاهی معمولا کمتر از گروه های سرگرمی و چت است. چون مردم زمانی از گروه های فروشگاهی استفاده میکنند که میخواهند خریدی انجام دهند.

سوالات متداول مشتریان عزیز:.

تعداد ریزش ممبرهای خریداری شده را سخت می‌توان پیش بینی کرد. با اینحال، این موضوع مسلم است که ریزش ممبرهای اختیاری کمتر از ممبرهای اجباری است. در مورد ممبرهای فیک هم، ریزش زمانی اتفاق می‌افتد که تلگرام واقعی نبود این کاربران را شناسایی کرده و حساب کاربری آنها را حذف کند.

بهترین روش ارائه شده توسط چیلما، بدون شک افزایش ممبر برای کانال به صورت اختیاری است. اما با اینحال، ما یک پیشنهاد بهتر هم برای شما داریم. اینکه کانال خود را به وسیله تبلیغات در تلگرام معرفی کنید و با کیفیت بالا، مخاطبانی ارزشمند جذب کنید.

هر نوع ممبر بشرط واقعی بودن مخاطبین برای گروه و یا کانال مناسب است. با داشتن ممبر واقعی به کسب و کار خود و به تعداد ممبر های گروهتون و حتی خود گروه اعتبار و ارزش می دهید.

در مورد تعداد بازدید پست ها هم هیچ معیاری وجود ندارد. اما معمولاً کاربرهای اختیاری، فعالیت بیشتری نسبت به کاربران اجباری دارند و پست‌های شما را بیشتر مشاهده می‌کنند. کاربران تقلبی هم که هیچ بازدیدی به پست های شما اضافه نمی‌کنند.

از قدیم گفتن هر ارزانی بی علت نیست پس اگر قصد خرید ممبر تلگرام دارید سعی کنید از جاهایی که فروش ممبر تلگرام واقعی می فروشند خریداری کنید تا بجا یممبر واقعی به شما با قیمتی ارزان تر ممبر فیک نفروشند

قیمت ممبر تلگرام:

هر ممبر با توجه به نوع ممبر و کیفیت ممبر قیمتی متفاوت دارد. ممبر ها براساس تعداد کایی که مورد نیاز کانال شما می باشد قیمت گذاری می شود. در سایت ما می توانید با کیفیت ترین ممبر و قیمیتی مناسب تهیه کنید. از دیگر خدمات یافابرند می توان به سئو سایت در مشهد اشاره کرد.

برای گرفتن مشاوره رایگان و سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر 👇 با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و خرید ممبر تلگرام ::

05191690541
تلگرام۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

دانلود نسخه Pdf 👇👇

دانلود نسخه pdf جذب ممبر تلگرام