تبلیغات گسترده اینستاگرام

امروزه شبکه های اجتماعی تاثیر زیادی در زندگی خیلی از ما گذاشته با پررنگ شدن شبکه ها شاهد کسب و کارهای اینترنتی بسیاری هستیم. تبلیغات گسترده در اینستاگرام در پیج های بزرگ یکی از پربازدید ترین تبلیغات است البته با رعایت اصول تبلیغات می توانید کسب و کار و برند خود را به میلیون ها کاربر نشان دهید. تبلیغات در اینستاگرام به دو صورت انجام میگیرد 1. استوری. 2. پست که توسط مجموعه یافابرند قایل انجام می باشد. خیلی از کسب و کار های سنتی بدلیل شیوع ویروس کرونا با مشکل مواجه شدند و جمع شدند و جایگاه خود را به کسب و کارهای خود را به روش مدرن تغییر دادند. البته ناگفته نماند در اینستاگرام تبلیغات شما باید بصورت خلاقانه باشید تا کاربر بسیاری را جذب کند و اگر تبلیغات بصورت ویدیویی باشد باخورد بهتری نیز می گیرد.

تبلیغات گسترده اینستاگرام:

خیلی از مردم هنوز در برابر تبلیغات جبهه میگیرند و یا عقب نشینی می کنند. اما ما بارها در اینستاگرام شاهد افزایش اعضا در خیلی از پیج ها هستیم که از چند کا به میلیونی می رسند و در این حوزه می توانند کلی درآمد داشته باشند. تبلیغات گسترده در اینستاگرام یعنی اینکه بنر شما را در چندین پیج بصورت انبوه تبلیغ کنند. اینستاگرام محیطی پررقابت است و باید خیلی محکم و با استراتژی درست پیش رفت زیرا با یک اشتباه ممکن است کلی از زمان و تلاش شما از دست برود. شما از روش تبلیغات گسنرده در اینستاگرام می توانید مشتریان بیشتری را به خود اختصاص دهید و کسب و کار خود را بهتر کنید. برای کسب و کار ها تبلیغات های متفاوتی داریم مثل تبلیغات در بیلبورد ها در سطح شهر یا تبلیغات در شبکه ها دیگر مثل تلگرام، واستپ و… که همگی به نوعی تاثیر گذار است. اگر قصد تبلیغات دارید حتما قبل از تبلیغات برنامه ریزی دقیق و استراتژی خود را بچینید تا به صورت هوشمندانه پیش بروید.

تبلیغات | تبلیغات در اینستاگرام

انواع تبلیغات گسترده در اینستاگرام:

  1. تبلیغات بازدید
  2. تبلیغات ساعتی

هزینه تبلیغات گسترده در اینستاگرام:

هزینه تبلیغات در پیج های اینستاگرام متفاوت است. هزینه وابسته به نوع تبلیغ شما و پیجی که می خواهید تبلیغات کنید است. هزینه تبلیغات در اینستاگرام معیار های زیادی دارد که علاوه بر نوع تبلیغ و پیج انتخابی بستگی به موقعیت جغرافیایی، جایگاه تبلیغ و نوع تبلیغ دارد. تبلیغات نوعی سرمایه گذاری است. شما هرچقدر تبلیغ برای کسب و کار خود انجام دهید مطمن باشید هزینه تبلیغ برمی گردد. مهم ترین نکته ای که در مورد با پیج تبلیغات باید در نظر داشته باشید تعداد فالوورای واقعی پیج اینستاگرام می باشد

کار مجری تبلیغات چگونه است:

مجری تبلیغات کسی است که اجرا کننده کار است در کنار مجری، مدیر تبلیغات ام همکاری دارد برای چیدن پلن های تبلیغاتی در پیج های مختلف که با توجه بودجه شما تبلیغات را میچیند. مجری تبلیغات باید فردی با تجربه و خبره باشد که تخصص کافی در این زمینه را داشته باشد. انتخاب مجری تبلیغات کمی دشوار است زیرا پیدا کردن افرادی که بتوانند در این زمینه با وجود کلی رقبا مهارت کافی بدست آورده باشند کمی سخت است. در سطح شهر و یا اینستاگرام شرکت های مختلفی وجود دارد که در این زمینه فعالیت می کنند. در بین همه شرکت های تبلیغاتی باید شرکتی را انتخاب کنید که تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد و سعی کنید از مجری با تجربه و با دانش استفاده کنید.

مجری | مجری تبلیغات

تبلیغات ازران در اینستاگرام:

اگر بدنبال تبلیغات هدفمند و بودجه کم هستید پیشنهاد می کنم با کارشناسان تیم ما یافابرند جهت مشاوره تماس بگیرد. مجموعه ما با توجه به بودجه شما و نیاز شما پلن هایی با بازدهی بالا میچیند و سپس بنر شما را به صورت انبوره برای تبلیغ ذر پیج های تعیین شده میفرستد.

سفارش تبلیغات در اینستاگرام:

یافابرند با سابقه ترین و بزرگترین سایت تبلیغاتی در مشهد است که ارائه تمامی خدمات اینستاگرام در زمینه تبلیغات گسترده و خرید فالوور با دیگر پیج ها همکاری دارد. تمامی تبلیغات گسترده در اینستاگرام را می توانید بصورت آنلاین و با بازدهی بالا به ما بسپارید.

همکاری در تبلیغات اینستاگرام:

همکاری برای تبلیغات گسترده در اینستاگرام به این صورت است که شما بنر پیج خود را می فرستید و با بودجه تعیین شده کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و با هماهنگی و چیدن پلن توسط تیم تبلیغاتی و و مدیر اجرا بنر شما در پیج های تعیین شده برا تبلیغات بصورت انبوه ارسال می شود.

سوالات متداول در تبلیغات گسترده در اینستاگرام:

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است:

هزینه تبلیغات بستگی به  نحوه تبلیغ شما که بصورت پست یا استوری باشد و فالوور های پیج بلاگر دارد.

تبلیغات استوری بازدهی بهتری دارد یا پست:

تبلیغ استوری بصورت 24 ساعته است اما پست بصورت دائم است و نحوه تبلیغ بستگی به کسب و کار شما دارد که مجری تبلیغات برای شما استوری را مناسب می داند یا پست.

تبلیغات | تبلیغات اینفلوئنسر

هزینه تبلیغات اینفلوئنسر:

تبلیغات بصورت اینفلوئنسر یکی از پربازدیدترین نوع تبلیغات است که بسیار بازدهی دارد و اعضای پیج شما را چندین برابر می کند. اینفلوئنسر ها چه کسانی هستند؟ اینفلوئنسر ها همان افراد شناخته شده مثل هنرمندان، بلاگرها و یا کمدین ها هستند که با چهره های شناخته شده محبوب خود دراینستاگرام با روش های اصولی در خدمات شما را معمولا بصورت ویدئویی تبلیغ می کنند. و هزینه هر اینفلوئنسر با توجه به تعداد فالوور و شناختش متفاوت است.

نحوه تبلیغات در اینستاگرام:

نحوه تبلیغات در اینستاگرام به این صورت است که شما اول کسب و کار خود را راه اندازی می کنید سپس با توجه به هدفی که در زمینه کسب و کار و فروش خود دارید نوع مخاطبین و پیج های تبلیغاتی خود را مشخص می کنید و سپس برای بهتر دیده شده بنری جذاب طراحی می کنید و با مشاورین تبلیغات گسترده پلن های تبلیغاتی خود را با توجه به بودجه مشخص توسط مدیر تبلیغات می چینید و در تهایت با مجری تبلیغات استارت تبلیغ شما را میزند.

زمان مناسب برای شروع تبلیغات گسترده چه موقع است:

در پیج های کسب و کاری وقتی پیج خود را به عنوان کسب و کار معرفی می کنید گزینه برای شما ظاهر می شود به اسم  insight که یکی از بهترین ابزارهاست برای نشان دادن بازخورد پست های شما در اینستاگرام است که به شما می گوید کاربران شما در طول روز چقدر پست های شمارا دیدند و یا سیو کردند و یا به اشتراک گذاشتند. از این ابزار می توانید زمان مناسب برای تبلیغات خود را بسنجید که چه تایمی بازدهی بهتری دارد.

برای دریافت تبلیغات گسترده اینستاگرام می توانید از مجموعه یافابرند با سالها تجربه در زمینه خدمات دیجیتال مارکتینگ خریداری کنید . مجموعه یافابرند با پشتیبانی ۲۴ ساعت و تحلیل کانال های هدفمند و داشتن تیمی مجرب و حرفه می توانید کانال خود را بصورت هدفمند و با و یا قیمتی مناسب تبلیغ کنید.

تماس شما عامل موفقیت شماست.

ادمین مشاوره و سفارش :

https://t.me/yafabrandd

شماره های تماس جهت مشاوره

05191690541
تلگرام

۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

برچسب ها :
دسته بندی :

پاسخی بگذارید