راه های انتقال ممبر گروه به گروه تلگرامتلگرام یکی از نرم افزارهای محبوب است که با قابلیت هایی مختلفی که در اختیار کاربران قرار گرفته توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند. یکی از جذاب ترین قابلیت های این پیام رسان امکان ساخت گروه است. این روز های شاهد اضافه شدن نا خودآگاه به گروه های مختلف هستیم و بعد از آن متوجه می شویم که این عضویت توسط مدیریت گروه یا کانال و یا ربات با کمک آیدی ما انجام شده است. این روش یکی از بهترین روش ها برای افزایش ممبر های کانال تلگرام است مخصوصا برای آن دسته از کسانی که کانال های کسب و کار دارند زیرا تمامی ممبر ها واقعی بوده به این روش ممبر پروکسی تلگرام می گویند و یا با خرید ممبر اجباری تلگرام می توانید ممبر های کانال خود را افزایش دهید. با این روش ها به آسانی می توانید دیگران را به گروه کانال تلگرام خود اضافه کنید.

برا گرفتن مشاوره رایگان و سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر 👇 با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره انتقال ممبر گروه به گروه ::

09150467338

تعرفه انتقال ممبر کانال

 • قیمت: 160,000 تومان
 • 0 تومان

اگر یک گروه تلگرامی دارید ولی عضو های مرتبط و افرادی که مربوط به موضوع گروه شما نیستند در گروه شما عضو نباشند گروه شما با شکست مواجه می شود و ممکن است غیر قابل جبران باشد. با روش کپی کردن ممبر و انتقال گروه به گروه شما می توانید ممبر های هدفمند و مخصوص گروه خود را از گروه های دیگر جمع آوری کرده و وارد گروه کنید.

فرض کنید گروهی داشتید و گروه دیگر با موضوع خواص و یا همان موضوع زده اید در اینجا می تواندی عمل انتقال گروه به گزوه را انجام دهید و براش ما خیلی به صرفه تر است و از واقعی بودن ممبر های خود مطمون هستید بهترین روش برای بالا بردن گروه تلگرامی خود است.

پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی چند دقیقه ای مشاوره بگیرید. یک دیدگاه ممکن است کسب و کار شما را متحول کند!

👇👇 فرم زیر را پر کنید تا رایگان از متخصصین دیجیتال مارکتینگ مشاوره بگیرید  👇👇

به این روش انتقال ممبر گروه به گروه می گویند. که بهترین روش جذب ممبر است از روش تبلیغات پروکسی تلگرام هم برای جذب ممبر می توانید کمک بگیرید.

مزایا انتقال گروه به گروه:

 • افزایش ممبر گروه هدفمند
 • فعال تر شدن گروه
 • دیده شدن بهتر گروه
 • هدفمند کردن گروه
 • جذب تبلیغات بهتر
 • تبادل نظر بهتر
 • جذب افراد دیگر

مقایسه گروه خصوصی با گروه عمومی

چند تفاوت اساسی بین گروه خصوصی و گروه عمومی در تلگرام وجود دارد. این اختلافات به چگونگی پیدا کردن گروه و اینکه چه کسانی می توانند افراد را به آن دعوت کنند، برمی گردد.

در گروه خصوصی، تنها سازنده یا امین گروه می تواند افراد را مستقیما به گروه دعوت کند. گروه های تلگرامی دارای لینک های دعوت هستند که با t.me آغاز می شوند و فقط سازنده یا ادمین به لینک تلگرام t.me دسترسی دارد.

همانطور که می دانید، گروههای خصوصی تلگرام را نمی توان با جستجوی درون برنامه ای پیدا کرد. این ویژگی گروه های خصوصی است.

اما گروه های عمومی کاملا بر عکس هستند. در این گروه ها دسترسی کاربران آسان تر می شود تا بتوان تعداد اعضا را افزایش داد و به عدد ۲۰۰،۰۰۰ نزدیک شد. برای پیدا کردن گروه های عمومی تلگرام می توانید از جستجوی درون برنامه ای استفاده کنید.

گروه تلگرامی برای چه مواردی استفاده می شود؟

با توجه به وجود گزینه ها و تنظیمات متفاوت، استفاده از گروه تلگرامی برای تجارت تقریبا در هر شرایطی امکان پذیر است.

اگر در کشوری هستید که تلگرام چندان در آن محبوب نیست، استفاده از گروه تلگرامی می تواند راهی عالی برای تفکیک زندگی خصوصی و کاری شما باشد. اگر در کشوری هستید که تلگرام در آن چندان محبوب نیست می توانید از گروه های تجاری تلگرام برای تیم ها، پروژه ها و موارد دیگر استفاده کنید.

گروه های خصوصی تلگرام برای آژانس ها مفید هستند. اگر شما صاحب یک آژانس هستید می توانید گروهی را برای پروژه ای که با مشتری خاصی در حال کار روی آن هستید ایجاد کنید.

این کار به چندین نفر از تیم شما و همچنین تیم مشتریان اجازه می دهد در یک چت گروهی شرکت کنند. تلگرام همچنین همه ایمیل ها، اسناد و لینک هایی که می فرستید را سازماندهی می کند، بنابراین دیگر لازم نیست ایمیل های خود را برای پیدا کردن مورد خاصی بررسی پیدا کنید.

قوانین تلگرام برای اد اجباری

قوانین تلگرام برای اد ممبر اجباری تلگرام اعضا به گروه و اد اجباری اعضاء به کانال، تفاوت هایی دارد. از زمان ایجاد یک کانال در تلگرام، تنها می توانید 200 عضو را به صورت اجباری به کانالتان اضافه کنید و سایر اعضای کانال باید به خواست خود از طریق لینک دعوت، به کانال ملحق شوند. اد اجباری به کانال در مجموع به همین تعداد اندک (200 نفر) محدود است لذا چیز خاصی ندارد که بخواهیم به آن بپردازیم.

اد اجباری همان مدلی است که خود ما دوستانمان را به گروه یا کانال خودمان اد می کنیم و منظور از تلگرام نیز همان تلگرام رسمی است.

در این نوع ممبر گیری به این صورت است که شما چند گروه را انتخاب می کنید و می گویید به طور مثال 1000 نفر را از گروهی به گروه خود انتقال دهید. شما لینک چند گروه مبدا را می دهید و گروه ها اعضای ان ها بالا باشدخیلی برای سرعت عضوگیری بهتر است و کیفیت عضوگیری بالاتر می رود. برای انتقال ممبر می توانید از سایت های مهتبر و یا آژانس های دیجیتال مارکتنیگ یافابرند که سالها در این زمینه فعالیت می کنند بسپارید و با خیال راحت ممبر واقعی دریافت کنید.

ممبر | ممبر تلگرام

چرا باید عضو های گروه یا کانال تلگرامی خود را افزایش بدم؟

اگر در تلگرام صاحب کسب و کار هستید یا دوست دارید که از طریق تلگرام درامد داشته باشید باید ممبر های خود را افزایش دهید همانجوری که میدونید هرچه ممبر یک کانال یا گروه بیشتر باشد در نتیجه درامد آن هم بیشتر خواهد بود. با اسپانسر پروکسی تلگرام درآمدتو جندبرابر کن. با افزایش اعضای کانال یا گروه تلگرام می توانید:

 • از طریق تبلیغات درآمد داشته باشید.
 • ترافیک سایت یا وبلاگ خود را افزایش دهید.
 • محصولات خودتان را بفروشید.
 • دنبال کنندگان خودتان را افزایش دهید.
 • یا خیلی روش های کسب و کار در آمد دیگر

برا گرفتن مشاوره رایگان و سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر 👇 با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره انتقال ممبر گروه به گروه ::

09150467338
تلگرام

۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *