ساخت تیزر تبلیغاتی از محصول در مشهد

در این مقاله قصد داریم در مورد ساخت تیزر تبلیغاتی از محصول در مشهد توضیحاتی ارائه دهیم . همان طور که می دانید ویدئو این روزها ارزش بسیار بالایی در نظر مردم دارد و اکثر افراد سعی می کنند بیشتر از آنکه یک مقاله را بخوانند یک ویدئو ببینند. دیدن یک ویدئو که آموزش امکانات یک محصول را می دهد بسیار لذت بخش تر از خواندن یک مقاله ی بلند بالا و طولانی است . حال با این آگاهی که می دانیم یک ویدئو ارزش بالایی برای معرفی یک محصول دارد پس بهتر است برای تمام محصولاتمان یا حداقل محصولاتی که برای مان ارزش بالاتری دارند و یا محصولاتی که حداقل بازدید بالاتری دارند کار را برای مخاطب ساده تر کنیم و یک ویدئو هم برای محصول مان بسازیم . در آپدیت های اخیر گوگل ویدئو ارزش بسیار بالایی یافته و گوگل سعی می کند به جای محتوای متنی به کاربران خودش ویدئو نمایش دهد . البته در نظر داشته باشید که در این مقاله قصد ما این نیست که در مورد محصول خودتان متنی ننویسید بلکه در مقاله ی ساخت تیزر تبلیغاتی از محصول در مشهد تمام صحبت ما این است که از ویدئو هم غافل نشوید و اگر محصولی برای فروش دارید از ویدئو برای معرفی بهتر آن استفاده کنید چرا که ویدئوی تبلیغاتی از محصول می تواند برای کاربر حس خوبی ایجاد کند و به کل احساس را هم به مخاطب القا کند.

آیا برای صفحه ی محصول در سایت باید حتما تیزر تبلیغاتی از محصول داشت ؟

یک تیزر حرفه ای از محصولتان میتواند معرف همه ی ویژگی های محصول شما به طور کامل باشد و این به بهبود فروش شما کمک به سزایی خواهد کرد. در حالت ویدئو شما میتوانید حس خوبی را به مخاطب انتقال دهید و این می تواند به افزایش فروش شما کمک کند . توجه کنید که خود شما هم در مقایسه با یک متن ترجیح می دهید که ویدئویی را ببینید تا از تمام ویژگی های محصول آگاه شوید . در نظر داشته باشید که در ویدئو مخاطب می تواند اندازه ی واقعی محصول و تمام ویژگی ها و موارد خاص محصول را در چند دقیقه تماشا کند و به جزئیات ریز محصول برسد در صورتی که با متن خب این آگاهی به طور کامل انتقال پیدا نمی کند.

 

آیا شرکت های بزرگ هم نیاز به تیزر تبلیغاتی از محصول دارند ؟

هر محصولی نیاز به حداقل یک ویدئوی معرفی تبلیغاتی دارد . اگر شما به تبلیغات برندهای بزرگ دنیا توجه کرده باشید برای هر محصول حداقل چند ویدئوی تبلیغاتی می سازند به طور مثال شرکت های بزرگی مانند بنز برای هر محصول به جای چند خط توضیح یک ویدئو می سازند که شما به نتیجه ای که این محصول می سازد برسید. شما به ندرت یک تبلیغ متنی از برند اپل می بینید و حتما دیده اید که به جای متن یک ویدئو از آیفون جدیدی که شرکت اپل منتشر کرده است نمایش می دهند . در کل آینده ی محتوا ویدئو است و این مسئله ای واضح است . پس این که شرکت شما چقدر بزرگ است اهمیتی ندارد . موضوعی که اهمیت دارد این است که همه ی محصولات شما نیاز به ویدئو دارد . همین . تمام .

تیزر تبلیغاتی از محصول برای چه جاهایی استفاده می شود ؟

قطعا سوشال ها می توانند یکی از مواردی باشند که محتوای ویدئویی شما در آن ها استفاده می شود . این را در نظر داشته باشید که دیگر دوران خواندن متن به سر رسیده و شبک های اجتماعی افراد را به شدت تنبل کرده پس هر کسی ترجیح می دهد در مورد یک محصول یک ویدئو ببیند تا اینکه یک متن بخواند . ویدئو های شما می تواند در سایت شما به معرفی محصول یا خدمت شما کمک کند همچنین این ویدئو ها می توانند در یوتیوب، اینستاگرام ، تلگرام و یا هر شبکه اجتماعی دیگری استفاده کنید.

ساخت تیزر تبلیغاتی از محصولات در مشهد

ساخت تیزر تبلیغاتی از محصولات در مشهد

تعرفه ی ساخت تیزر تبلیغاتی از محصول در مشهد چقدر است ؟

مسئله ی تعرفه و قیمت مقوله ای مهم است که این مسئله با در نظر گرفتن فاکتور های مختلفی مانند اندازه محصول ، تجهیزات مورد نیاز برای فیلمبرداری ، مدت زمان انجام کار هزینه پروژه تعیین می شود.

مدت زمان ساخت تیزر تبلیغاتی از محصول در مشهد چقدر است ؟

باتوجه به پروژه موردنظر مدت زمان فیلمبرداری چیزی حدود یک روز و زمان تحویل تیرز هم دو روز کاری بعد تحویل داده می شود . البته این زمان بستگی به میزان پروژه های موجود در یافابرند است و شما بایستی زمان نهایی را از ما بپرسید.

همچنین اگر نیاز به ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد دارید می توانید صفحه ی آن را در یافابرند بخوانید .

استفاده از پرده سبز :

مزیت پرده سبز این است که بک کار می تواند هر موردی که ما دوست داشته باشیم باشد ، به طور مثال لوگوی شما یا برند شما باشد . پس استفاده از پرده سبز وابسته به آن سناریو یی دارد که برای محصول چیده می شود .

علاوه بر تمام این موارد اگر به دنبال عکاسی حرفه ای محصول در مشهد هستید هم می توانید روی قدرت یافابرند حساب ویژه ای باز کنید.

از چه محصولاتی تیزر تبلیغاتی می سازیم ؟

فرقی ندارد، هر محصولی می تواند تیزر تبلیغاتی داشته باشد. پس از هرنوع محصول کسب وکار شما تیزر تبلیغاتی مرتبط را در آژانس دیجیتال مارکتینگ مشهد یافابرند براتون آماده خواهیم کرد.

 

تاثیر ساخت تیزر تبلیغاتی محصول در فروش محصول ما چقدر است ؟

فروش یک حس است ، اگر شما در ویدئو یک حس خوب را بتوانید منتقل کنید قطعا در فروش شما تاثیر شگرفی خواهد گذاشت . کافی است آهنگ مناسب و تاثیر گذاری به علاوه سناریو ی معرکه ای بسازید . محصول شما فروش خواهد رفت.

آیا ساخت تیزر مقرون به صرفه است ؟

قطعا ، این مسئله یک نیاز است و اگر ویدئو نسازید به زودی رقبای شما ویدئو ی تبلیغاتی از همان محصول یا همان مدل محصول را خواهند ساخت و شما را از گردونه ی فروش کنار خواهند زد .

تاثیر ویدئو در اعتماد سازی چقدر است ؟

مخاطب شما زمانی که در صفحه شما ویدئو حرفه ای از محصولاتتان مشاهده میکند برند شما در ذهن مخاطب ثبت میشه و درنظر مخاطب مورد اعتماد خواهید بود . مخاطب متوجه خواهد شد که یک تیم پشت این محصول است و این ویدئو توسط یک تیم حرفه ای و خلاق ساخته شده است پس اعتماد بیشتری به شما و برند شما خواهد کرد .

تاثیر ویدئو ی تبلیغاتی از محصول در سئو چیست ؟

ویدئو باعث میشه مخاطبان زمان بیشتری رو در سایت شما سپری کنند و همین در برتر شدن مرتبه سایت شما تاثیر بالایی دارد. یکی از لازمه های سئو در سال های اخیر ویدئو است و در صورتی که در متن شما ویدئو باشد گوگل نگاه ویژه ای به سایت شما خواهد کرد و حتی در قسمت ویدئو ها در سرچ های گوگل در نتایج قرار خواهید گرفت و احتمال دیده شدن شما دو چندان خواهد شد .

در نظر داشته باشید که یک ویدئو احتمال وایرال شدن بسیار زیادتری نسبت به یک متن دارد ، پس اگر بتوانید یک ویدئوی مناسب در مورد محصول خودتان بسازید موفق شده اید ، این ویدئو به سرعت سراسر وب را قبضه خواهد کرد و شما را به موفقیت خواهد رساند.

یکی از خدمات یافابرند ساخت تیزر تبلیغاتی از محصول در مشهد می باشد که شما می توانید برای سفارش تیزر ها با ما در ارتباط باشید ::

ادمین سفارش در تلگرام ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس ::

05191690541
تلگرام ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

دانلود نسخه Pdf 👇👇

ساخت تیزر تبلیغاتی از محصول در مشهد

پاسخی بگذارید