تحلیل رایگان کانال تلگرام

آیا تا به حال در مورد آنالیز رایگان کانال تلگرام چیزی شنیده اید؟ میدانید آنالیز کردن کانال شما به چه معناست؟ چه اهمیتی دارد؟ آنالیز تلگرام برای بازاریابی دیجیتال مهم است. اگر کانال تلگرام دارید، آنالیز کردم کانال خود یکی از چالش هایی است که با آن روبرو هستید. آنالیزی تلگرام بسیار مهجور واقع شده است. اما اگر از این پلتفرم برای تبلیغات در تلگرام و کسب و کار کانال های تلگرام خود استفاده می کنید و در آن فعال هستید پس باید به آنالیز تلگرام اهمیت بدهید.

آنالیز کردن یعنی بررسی موقعیتی که اکنون در آن هستیم و یافتن راه هایی برای بهتر کردن مسیر پیش رو. این مورد درباره را تحلیل درست کانال های تلگرام است. که با بروز رسانی جدید تلگرام دست ما را برای آنالیز کردن راحت تر کانال ها باز کرده است. ناگفته نماند با ابزارهای دیگر می توان این تحلیل را انجام داد.

 

“ما کانال شما را بررسی می کنیم و 

باهاتون تماس میگیریم”

تعرفه | خدمات یافابرند

آنالیز کانال تلگرام چیست:

ابزاری برای آنالیز کردن کانال تلگرام وجود دارد، که در هنگام استفاده از آن قطعا به شما کمک می کند تا نیازهای خود را برآورده کنید. برای آنالیز کردن کانال تلگرام باید از افراد خبره و حرفه ای بخواهید زیرا آنالیز کردن باعث می شود در طول زمان ورود و خروج اعضای کانال بررسی می شود. برای دسترسی به آنالیز تلگرام، از منوی تنظیمات کانال را باز کنید، سپس سه نقطه را بزنید و بعد گزینه Statics را انتخاب کنید. با نمودارهای آنالیز می توانید رفتار طبیعی مخاطبان خود را تحلیل کنید:

تلگرام | آنالیز رایگان

با آنالیز کردم کانال تلگرام، عملکرد کلی پیج شما مشخص می شود و یک درک کلی نسبت به پبج خود، نقاط ضعف و قوت آن را پیدا خواهید کرد.

آنالیز رایگان کانال تلگرام بیزنس شما

1. برای آنالیز لطفا تمام مشخصات خودتان را ثبت کنید. 2. تحلیل کامل و قطعی بیزنس شما برایتان ارسال خواهد شد.

اهمیت آنالیز کردن کانال تلگرام:

از آنجا که الان رقابت در تلگرام بسیار زیاد و سخت شده است، باید بصورت مداوم به آنالیز تلگرام رقبا بپردازیم و در کنارش مدام کانال خود را آنالیز کنیم. آنالیز باید هفته ای یکبار انجام شود تا در پیشرفت کانال ما کمک کمد.

با آنالیز گزارش آماری و بررسی برترین هشتگ ها می توانید متوجه شوید که رقبای شما از چه هشتگ های جهت بازاریابی در شبکه های اجتماعی استفاده می کنند.

مزایای استفاده از ابزارهای تحلیل کانال و گروه:

آنالیز کردن کانال و گروه های تلگرام مزایای زیادی در جهت تعیین استراتژی های بازاریابی دیجیتال و برای کسب و کار شما دارد.

1. افزایش ممبر در طول زمان

2. برنامه ریزی بهتر برای انتشار پست ها

3. مشخص کردن بازدید های بیشتر در متن، تصویر، ویدئو

4. مشخص کردن اشتراک گذاری تعداد پست ها

مهم ترین معیار در آنالیز کردن کانال ها:

در تلگرام با توجه به کانال و گروه باید هردو جدا تجزیه و تحلیل بشه و سپس بررسی شود. در تلگرام مهم ترین رکن بعد از ممبر، محتوا می باشد که محتوا باید کاملا استاندارد باشد. در گروه ها تعداد اعضا ممبر می توانند محتوا تولید کنند زیرا امکان تعامل باهم وجود دارد. معیارهای آنالیز پروه های تلگرامی معمولا تعداد اعضا،میزان فعالیت هر عضو، تعداد پیام ها در روز، هفته و ماه است.

 

تحلیل آنالیز رایگان با نمودار:

با نمودار ها می توانید تعداد اعضای عضو شده در کانال بر اساس وردی و خروجی در بازه های زمانی مختلف مشاهده کنید. لذبت داشتن بک نمودار قابل قبول که تعداد ورودی ها بیشتر از خروجی باشد باید یک سری نکات را در کانال تلگرام خود رعابت کنید:

1. کانال شما باید محتوای خوبی داشته باشد

2. دارای عکس خوب برای پروفایل و عکس های داخل کانال

3. بایو مناسب و مرتبط با کانال خود داشته باشید.

در تمامی نمودار ها، نموداری که خیلی هائز اهمیت است و برای تحلیل عملکرد، شما به آن نیاز دارید.

نمودار بازدید بر اساس ساعت است:

این نمودار از دو قسمت ساعت ها و بازدید ها تشکیل شده است که می توانید روز های گذشته را باهم مقایسه کنید

تموداری در آنالیز تلگرام وجود دارد که می توانید بازدید ها را بر اساس منابع مشاهده کنید. در اینجا نمودار به شما می گوید چه تعداد بازدید کانال های شما از طرف دنبال کننده ها، سرچ، پیام فوروارد شده، کانال، گروه ها، URL و… بوده است.

با کمک این تحلیل ها می توانید متوجه شوید که تمرکز خود را برای تبلیغات بر کدام قسمت بگذارید. به عبارتی کدام قسمت برای تبلیغات بیشتر بازده دارد.

نمودار | نمودار ساعتی

در هنگام آنالیز کردن به این دو نکته توجه کنید:

در مرحله اول سعی کنید بدنبال دلیل بگردید: در هنگام آنالیز کردن سعی کنید بعد از دیدن آمار و ارقام بدنبال چرایی ماجرا باشید که چرا برای کانال شما چنین اتفاقی افتاده است. با اسپانسر پروکسی می توانید درآمد میلیاردی داشته باشید.

دوم:  برای کانال خود  معیارهای کلیدی را انتخاب کنید: سعی کنید در کانال های کسب و کار خود یک یا چند برند، معیار کلیدی را در نظر بگیرید و براساس آن پیش بروید.

روند رشد آنالیز کردن کانال تلگرام:

با توجه به نمودارهایی که توضیح داده شد در آنالیز کردن کانال ها یک دید کلی از روند رشد یا ریزش کانال در روزهای اخیر را شاهد هستیم که بهتر است دنبال علت هر کدام باشیم. اگر کانال کسب و کار در تلگرام دارید می توانید با ممبر پروکسی تلگرام اعضای واقعی کانالتون زیاد کنید. سعی کنید آنالیز کردن کانال را متکی به زمان گفته شده در تلگرام نکنید. زمان تحلیلی محتوای شما در تلگرام بر اساس ساعت هماهنگ جهانی (UTS) محاسبه می شود.

برای ارتباط با مشاوران یافابرند و کسب اطلاعات بیشتر راجع به تحلیل و آنالیز رایگان کانال تلگرام به روش های زیر با ما در ارتباط باشید :

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت یافا برند مشهد ::
https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در مشهد و دیگر شهر ها ::

05191690541
تلگرام

۰۹۱۵۰۴۶۷۳

یک دیدگاه برای “تحلیل رایگان کانال تلگرام”

پاسخی بگذارید