طراحی کاتالوگ در مشهد

 • طراحی کاتالوگ در مشهد : کاتالوگ یک ابزار ارائه محصول و خدمات است که اخیرا بسیار رایج شده و نقش پر رنگی در تبلیغات و پرزانته محصولات و خدمات شرکت ها ، کارخانه ها ، کارگاه ها و … دارد . کاتالوگ در واقع یک کتاب یا یک دفترچه چاپ شده است که در آن خدمات و محصولات و هرچیزی که برای شناخت آن ها لازم است درج میشود تا مشتریان بتوانند راحت تر محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایند . به طور مثال اگر شما یک کارخانه تولید لوازم خانگی و یا یک مرکز پخش لوازم خانگی دارید میتوانید لیست محصولات تان به همراه مشخصات آن ها از قبیل کارکرد ، مدل ، رنگ بندی و مزایا و معایب و دیگر مشخصات هر محصول را در قالب کاتالوگ چاپ کرده و بین فروشندگان لوازم خانگی توزیع نمایید . در این حالت آن ها علاوه بر آشنایی با هر محصول و شناخت ویژگی های آن امکان مقایسه ی محصولات با یکدیگر را خواهند داشت  .

  نمونه طراحی کاتالوگ

   

  کاتالوگ به دلیل ویژگی های خوبی که دارد ، تا کنون نقش پر رنگی در افزایش درآمد شرکت ها و کار خانه ها داشته و به همین دلیل این روز ها خیلی ها به دنبال متخصصانی در این زمینه هستند تا بتوانتد کاتالوگ دلخواه خود را برای کسب و کارشان تهیه کرده و از این طریق درآمد زایی و فروش خود را بهبود ببخشند . شما هم اگر به دنبال متخصص برای طراحی و چاپ کاتالوگ در مشهد هستید میتوانید با خیال راحت آن را به ما بسپارید . ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد با توجه به کسب و کار شما و آن چه که میتواند در زمینه کاری تان برای مخاطب تان جذاب باشد ، به شما مواردی به عنوان نمونه نشان میدهیم و پس از آن که متوجه شدیم سلیقه شما با کدام سبک بیشتر سازگار است برای کاتالوگ تان طراحی اختصاصی انجام میدهیم .

   

  در مرحله چاپ هم میتوانید همه چیز را به ما بسپارید چرا که با در اختیار داشتن نیروی متخصص و قوی ترین امکانات در زمینه چاپ این کار را انجام میدهیم و همه چیز مطابق میل شما پیش خواهد رفت و در نهایت آنچه را که در ذهن تان تصور میکردید و چه بسا بهتر از آن را به شما تحویل خواهیم داد .

   

  برای ارتباط با مشاوران یافابرند و کسب اطلاعات بیشتر راجع به طراحی و چاپ کاتالوگ و مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد به روش های زیر با ما در ارتباط باشید :

  ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت یافا برند مشهد ::
  https://t.me/yafa_ads

  شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در مشهد و دیگر شهر ها ::

   ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
  ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

   

  نکاتی که در طراحی کاتالوگ حائز اهمیت است؟

   

  • در جمع آوری اطلاعات دقت کافی داشته باشید . اطلاعاتی که قرار است داخل کاتالوگ قرار بگیرند باید دقیق ، مختصر و مفید باشند . لیستی از محصولات و خدماتی که قرار است درون کاتالوگ باشند به همراه مشخصات و مواردی که درج آنها در کاتالوگ لازم است تهیه کنید و توجه داشته باشید که چیزی از قلم نیفتد

   

  • به تم رنگی کاتالوگ توجه کنید . بهتر این است که تم رنگی کاتالوگ با رنگ نشان تجاری ( لوگو ) شما هماهنگی داشته باشد .

   

  • طراحی جلد و صفحات را به عنوان یکی از مهم ترین مسائل مورد توجه قرار دهید . طراحی جلد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است به دلیل این که جلد اولین چیزی است که مخاطب میبیند و اگر جلد شما از جذابیت لازم برخوردار نباشد ممکن است حتی کسی که کاتالوگ شما را میبیند رغبت نکند آن را باز کند و نگاهی به آن بیندازد .

   

  طراحی خلاقانه جلد نیز نکته بسیار مهمی است زیرا همان طور که طراحی نامناسب جلد میتواند باعث عدم جذب مخاطب شود ، طراحی مناسب و نوآورانه آن میتواند باعث جلب توجه و جذب افراد شود و مخاطبان را به مشاهده صفحات آن ترغیب کند .

   

  برای طراحی صفحات هم اصول گرافیکی را در نظر بگیرید . به طور مثال به بکار بردن رنگ های مکمل دقت کنید و تعادل بصری را رعایت کنید . منظور از رعایت تعادل بصری این است که توازنی در طراحی صفحات شما وجود داشته باشد  و طوری نباشد که مثلا یک صفحه خلوت و بدون محتوای مهم باشد اما صفحه دیگری شلوغ باشد و باعث خستگی چشم شود . ترجیحا توزیع محتوا در همه صفحات متعادل باشد ، نوشته ها خوانا و با سایز و فونت مناسب باشد و صفحات تا حد امکان مینیمال و جذاب طراحی شوند .

   

  • گروه سنی و جنسیت مخاطبان خود را مورد توجه قرار دهید . طراحی کاتالوگی که برای فروش محصولات مربوط به کودکان تهیه میشود باید با کاتالوگی که برای فروش محصولات مربوط به میانسالان تهیه میشود متفاوت باشد .

   

  • تصاویر را دست کم نگیرید ! وجود تصاویر خوب و بزرگ در کاتالوگ بسیار بیشتر از تصاویر کوچک و بی کیفیت یا نوشته ها موجب جذب مخاطب میشود .

   

  • در انتخاب نوع کاغذ دقت داشته باشید ! کاتالوگ یک ابزار تبلیغاتی است و استفاده و مشاهده آن قطعا فقط محدود به یک نفر نمیشود . پس در تهیه آن از کاغذ انعطاف پذیر و دارای مقاومت مناسب استفاده کنید تا کاتالوگتان عمر بالایی داشته باشد .

   

  • به تعداد صفحات و اندازه کاتالوگ دقت نمایید . اگر اطلاعت شما و تصاویرتان محدود است از قطع های کوچک برای کاتالوگ استفاده کنید و اگر اطلاعات بیشتری در یک صفحه باید به کار ببرید از قطع های بزرگ تر استفاده نمایید .

   

  • درطراحی کاتالوگ یک الگوی خاص داشته باشید و طوری پیش بروید که صفحات با همدیگر همخوانی داشته باشند .

   

  • دسته بندی و سازماندهی را هم در نظر بگیرید و سعی کنید مطالب و عکس های مربوط به هم را در نزدیکی یکدیگر قرار دهید . مثلا اگر کاتالوگی که طراحی میکنید مربوط به پوشاک است ، بهتر است تصاویر مربوط به لباس های رسمی جدا از تصاویر مربوط به لباس های اسپرت قرار گیرند و هر کدام در رده مخصوص به خود جایگذاری شوند .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  پاسخی بگذارید