فالوور فیک اینستاگرام یکی از روش های عالی برای افزایش فالوور پیج شما می باشد. با افزایش فالوور فیک اینستاگرام می توانید پیج خود را بهتر کنید و بیشتر دیده شود. تمامی فالوور های فیک اینستا اشخاص ایرانی بوده که برای کسب امتیاز، عضو پیج شما می شوند. فالوور فیک اینستاگرام امکان کامنت گذاشتن و یا به عبارتی تعامل با مخاطب را ندارد فقط امکان افزایش بازدید را دارد.

فالوور فیک اینستا امکان ریزش دارد بدون ریزش نیستند. در قسمت استوری اینستا برای افزایش بازدید کاربرد دارد تا استوری شما بازدید بیشتری داشته باشد بهترین راه برا بالا بردن فالوور صفحه شما می باشد.

اگر صفحه اینستا شما صفحه ی تبلیغاتی می باشد حتما پیشنهاد می شود از فالوور فیک اینستاگرام کمک بگیرید زیرا فالوور زیاد باعث می شود دیگر مخاطبین به صفحه شما اعتماد کنند و تو صفحه شما بمانند و حتی می توانید با صفحات دیگر تبادل کنید. برای تبادل با صفحات دیگر نیاز به نمونه بنر تبلیغاتی اینستاگرام دارید با طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام می توانید علاوه بر داشتن فالوور فیک، افزایش فالوور واقعی اینستاگرام هم جذب کنید و فالوور های خود را بالا ببرید.

پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی چند دقیقه ای مشاوره بگیرید. یک دیدگاه ممکن است کسب و کار شما را متحول کند!

👇👇 فرم زیر را پر کنید تا رایگان از متخصصین دیجیتال مارکتینگ مشاوره بگیرید  👇👇

در خرید فالوور فیک چه نکاتی مهم است؟

 1. پیج حتما عمومی باشد.
 2. آیدی پیج را عوض نکنید.

پیج شما در معرض دید میلیون ها کاربر قرار دارد افزایش فالوور اینستاگرام به این صورت است که  افراد می توانند صفحه شما را ببینند در نتیجه فالوور های شما در دید عموم و دسترس بوده و می توانند دیگر اعضا ببینند.

 

خرید فالوور فیک اینستاگرام

 • قیمت: 50,000 تومان
 • 0 تومان

افزایش فالوور فیک اینستاگرام باعث افزایش تعامل صفحه شما می شود و در نهایت فروش محصول و یا دیگر خدمات شما را افزایش می دهد.

قیمت فالوور اینستاگرام :

شاید مجموعه های متفاوتی برای خرید فالوور اینستاگرام دیده باشید. تفاوت اصلی مجموعه یافابرند با دیگر مجموعه ها در قیمت و کیفیت کار می باشد. مجموعه های متعددی هستند با قیمت های مختلف برای ارائه کار، اما باید توجه داشت باشیم برای خرید فالوور که می خواهیم هزینه کنیم به کیفیت آن هم باید توجه داشته باشیم.

قیمت بندی فالوور بر چند اساس دسته بندی می شود که بسیار حائز اهمیت است :

 1. براساس نوع فالوور: یعنی فالوور از چه نوعی باشید فالوور واقعی، فالوور فیک و….
 2. بر اساس تعداد جذب فالوور : یعنی تا چند کا می خواهید هزینه کنید و فالوور جذب صفحه شما شود.
 3. مهم ترین آن کیفیت کار می باشد که ریزش کمتری داشته باشد.

“برای اطلاع از تعرفه خدمات وارد 👈 صفحه 👉 شوید”

 

مزیت خرید فالوور فیک اینستاگرام :

هنگامی که کاربر وارد صفحه پیج شما می شود، در نگاه اول تعداد فالوور ها نظرش را جلب می کند و در مرحله بعد سراغ محتوای پیج شما می رود. اگر تعداد فالوور ها کم باشد ممکن است اعتماد نکند و ازصفحه شما خارج شود حال اگر برعکس باشد و تعداد فالوور های شما زیاد باشد با وجود اینکه تعداد زیادی از فالوور ها فیک هستند اما حس خوبی در کاربر ایجاد می کند و به سراغ پست های شما می رود در اینجا محتوا باید کاربر پسند باشد تا کاربر جذب محتوای شما شود و صفحه شما را دنبال کند و می توانید کاربر را به مشتری تبدیل کنید.

در مثال ساده تر : اگر دو صفحه با محتوای یکسان داشته باشید کاربر در صفحه ای می ماند که تعداد فالوور ها بیشتر است.

تشخیص فالوور فیک به صورت دستی با جستجو در فالوور ها امکان پذیر است. فالوور هایی که عکس پروفایل ندارند، اسم آنها غیرمعمولی بوده و یا با آنالیز کردن پیج های آنها تعداد پست ها فالوور ها و یا فالووینگ می توان تشخیص داد. اما کاری زمان بر است. بهتر است این کار را با نرم افزارهای مخصوص انجام داد.

بعد از تشخیص فالوور فیک به حذف کردن فالوور فیک میرسیم. حذف کردن فالوور فیک بصورت دستی کاری زمان بر و دشوار است. ممکن این عمل سریع انجام شود اما در فالوورهای بالا همچین چیزی ممکن نیست. با حذف یک روزه فالوور فیک بدلیل قوی بودن هوش مصنوعی اینستاگرام ممکن است شمارا ریپورت کنند. بهتر است فالوورها را اگر می خواهید بصورت دستی حذف کنید در روز های متوالی این کار را انجام دهید نه در یک روز. 

معایب خرید افزایش فالوور فیک اینستاگرام :

 1.  ریزش فالوور زیاد است.
 2. فالوور فیک نیازمند خرید لایک است.
 3. الگوریتم های اینستاگرام در حال آپدیت هستند و الگوریتم ها تا حد زیادی پیشرفته و هوشمند شده اند. همین مسئله نیز بر روی صفحه شما تاثیر زیادی می گذارد و می تواند فالوور های فیک را تشخیص بدهد.

چه زمانی فالوور فیک اینستا بخریم :

اگر پیج بیزینسی دارید، حتما فالوور فیک اینستا مناسب شما می باشد البته در زمان مخصوص خود. همانطور که در توضیحات قبل گفتیم فالوور فیک مناسب پیج بیزینسی است مخصوصا اگر تازه راه اندازی کرده اید، خیلی از کاربران به سختی پیج شما را فالو می کنند، چون تعداد فالوور هایتان کم است، کاربران به سختی به پیج شما اعتماد می کنند. به همین دلیل بهتر است در ابتدا تعداد فالوور های خود را افزایش دهید تا در قدم اول مشکلی پیش نیاید و با قدر تمام پیش بروید.

فرآیند خرید فالوور فیک و افزایش آن نسبتا ریزش کمی دارد حدودا بین 3 الی 5 درصد ریزش را دارد. آن هم بستگی به پنلی که شما خریداری می کنید دارد که تا چقد کیفیت مناسبی داشته باشد و از همه مهم تر از چه مجموعه ای خریداری میکنید.

زیرا هستند افراد سودجویی که فقط قصد فروش را دارند و کیفیت کار برای آنها مهم نیست سعی کنید از مجموعه هایی خریداری کنید که در این زمینه فعالیت می کنند و شناخته شده اند. ما به شما مجموعه یافابرند پیشنهاد میکنیم زیرا در این راسته توانسته اعتماد خیلی از مشترین را به خود جلب کند و همیشه حق را با مشتری دانسته و در رسیدن مشتری به هدف اصلی تمام تلاششان را می کند. 

شرکت یافا برند با تیم حرفه و خبره خود توانسته علاوه بر فروش فالوور اینستاگرام خدمات دیگر مانند : طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام فعالیت کند.

فالوور اینستا

کاربران فالوور فیک را نمی توان انتخاب کرد. چرا که اصولا کاربران فالوور فیک اینستا اصلا هویتی ندارد که بخواهید آن را بر حسب هویتش انتخاب کنید. فالوور ها اصلا کاربری ندارند که بخواهد پیج شما را پسند کند و یا نکند و در نتیجه هیچ واکنشی در برابر پیج شما بجز بالا بردن افزایش بازدید کاربردی دیگر نخواهد داشت. در کنار فالوور فیک می توانید فالوور پاپ آپ اینستاگرام تهیه کنید. افزایش فالوور پاپ آپ اینستاگرام بصورت اختیاری بوده یعنی شخص به اختیار خود تصمیم میگیرد و صفحه شما را دنبال می کند و تفاوت اصلی که با فالوور اجباری اینستا دارد در اختیاری و اجباری بودن جذب ممبر است. افزایش فالوور اجباری اینستاگرام کاربر به میل و اختیار خود عضو صفحه شما نمی شود صفحه برای کاربر نمایش داده می شود که عموما این عمل در اینستاگرام های غیر رسمی انجام میگیرد و جزء دنبال کننده های شما می شود.

فالوور واقعی اینستاگرام :

اینستاگرام علاوه بر فالوور فیک، فالوور واقعی اینستا هم دارد که برای صفحات کسب و کار بسیار موثر است زیرا امکان تعامل با کاربران وجود دارد . بازدید آن ها واقعی و دیگر نیاز به خرید لایک را ندارند. همچنین باعث می شود در آمد پیج به نسبت دلخواه ادمین برسد.

مجموعه یافابرند در حوزه دیجیتال مارکتینگ سالهاست که فعالیت دارد و توانسته رتبه یک گوگل را بدست آورد. بدون اغراق در زمینه فروش فالوور حرف اول را می زند. این مجموعه دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان می باشد. تمامی سفارشات از این شرکت به صورت آنی انجام می شود. در هر ساعت از شبانه روز در صورت داشتن سوال و یا هرگونه مشکل می توانید بصورت مستقیم با یکی از روش های زیر با ادمین ها در ارتباط باشید.

برا گرفتن مشاوره رایگان و سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر 👇 با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش :
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و خرید فالوور اینستاگرام:

۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

2 پاسخ

  1. سلام عزیزم ترجیح ما این که اصلا فیک نزنین با تبلیغات و یا فالوور پاپ آپ پیج تون زنده نگه دارین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *