ممبر فیک تلگرام

بیشتر ما کلمه ممبر فیک تلگرام به گوشمان خورده. تلگرام فقط شبکه مجازی پیام رسان نیست خیلی ها در این شبکه کسب و کار راه اندازی می کنند و هرچه اعضای کانال بیشتر باشد اعتماد مخاطب بیشتر می شود و کسب و کار شما بهتر می شود. ممبر فیک تلگرام همانطور که از اسمش پیداست به معنی ممبر غیر واقعی است. در تلگرام اجازه ساخت با شماره های مجازی مثل آمریکا داریم. همین امر اجازه ساخت ممبر فیک تلگرام را به ما می دهد. کانال های تلگرام به دنبال افزایش ممبر تلگرام هستند تا اعتبار کانال خود را بالا ببرند و باعث می شود تعداد بازدید کنندگان بیشتر شود. بعد از ساخت کانال و گرفتن ممبر فیک تلگرام میتوانیم از دیگر خدمات تلگرام مثل خرید ممبر تلگرام و تبلیغات پروکسی تلگرام استفاده کنیم.

 

“در نظر داشته باشید ممبر فیک قابل ریزش است برای اقدام به ثبت سفارش و همچنین بدست اوردن اطلاعات کافی لطفا این صفحه را تا انتها مطالعه کنید.”خرید ممبر فیک تلگرام

ممبر فیک یعنی چی؟

همان طور که در مطالب بالا توضیح دادیم افزایش ممبر تلگرام برا بالا بردن اعتبار کانال بسیار موثر است هرچه بازدید کانال بیشتر باشد برای رسیدن به سوددهی و اهداف نزدیکتر هستیم. تا زمانی که اجازه ساخت با شماره های مجازی را نداشتیم ممبر فیک تلگرام وجود نداشت البته ممبر فیک تلگرام را علاوه بر ساخت با شماره مجازی می توانیم از پنل های شرکتی ام خریداری کنیم، ساخت ممبر فیک با شماره زمانی رخ داد که تلگرام اجازه ساخت شماره مجازی را به کاربران خود داد. ممبر فیک تلگرام در کانال های تلگرامی را نمی توان به عنوان مشتری قبول کرد زیرا واقعی نیستند.

برا گرفتن اعضا به کانال می توانیم با دیگر کانال ها تبادل بزنیم و این زمانی به نتیجه دلخواه می رسیم که کانال ما حداقل ۱ کا ممبر داشته باشد، تا بقیه مخاطبین اعتماد کنند و به کانال ما بپیوندن و با تبادل کانال شما ممبر واقعی تلگرام هم دارد. به این صورت پست های ما افزایش بازدید داشته و می توانیم همین راه را ادامه دهیم تا ممبر های کانال تلگرام خود را با کمک ممبر فیک تلگرام افزایش بدهیم.

 

کسانی که وقت کافی برا ساخت ممبر فیک تلگرام را ندارند می توانند به مجموعه هایی که در این زمینه فعالیت دارند بسپارند. پروسه دریافت ساخت ممبر فیک تلگرام به سرعت انجام میشود و میتوانید از وجودش بهره کافی را ببرید.

 

قیمت ممبر فیک تلگرام :

اگر قصد توسعه کسب و کار خود را دارید سعی کنید از مجموعه های معتبر که در زمینه فروش ممبر تلگرام فعالیت دارند تهیه کنید. قیمت ممبر فیک تلگرام با توجه به کیفیت پنل و تعداد ممبر در خواستی و نوع ممبر متفاوت است. در نظر داشته باشید همیشه گران بودن به منظور برتری نیست، کیفیت و عملکرد مجموعه با توجه به کاری که به شما ارائه می دهند بسیار مهم تر است.

تفاوت ممبر فیک در اینستا و تلگرام؟

تفاوتی که در ممبر فیک برای اینستاگرام و تلگرام داریم این است که ممبر فیک در تلگرام برای کانال تلگرامی مشکلی پیش نمی آید فقط ممکن است خود ممبر ها ریزش داشته باشند اما در اینستاگرم در صورتی که پی به این عمل ببرد ممکن است که پیج را از ادامه فعالیت منع کند.

 

“توجه داشته باشید در حین ممبر گیری نباید آیدی کانال را عوض کنید و یا کانال را خصوصی کنید.”

 

ممبر فیک تلگرام:

ممبر های فیک تلگرام ربات نیستند بلکه مانند بقیه حساب های تلگرام است. حساب های که همه ما از انها استفاده می کنیم و هیچ فرقی ندارد. این اعضا آنلاین نمی شوند و پست های شما ویو و بازدیدی نمی خورد به عبارتی هیچ گونه تعاملی با شما را ندارند. امکان شرکت در نظرسنجی ها ومسابقات را ندارند. اکثر افرادی که قصد دارند از تلگرام خود کسب در آمد داشته باشند دست به هر کاری میزنند تا ممبر های کانال خود را افزایش دهند به همین خاطر در ابتدا و یا اواسط از این روش استفاده می کنند کسانی که کانال هایشان از نظر ممبر به حد نصاب رسیده می توانند با دیگر کانال ها تبادل برقرار کنند. در این قسمت می توانیم بعد از گرفتن ممبر فیک تلگرام از دیگر ممبر ها مانند: ممبر پاپ آپ تلگرام که واقعی و اختیاری هستند استفاده کنیم.

شما علاوه بر خرید ممبر فیک تلگرام می توانید ویو ام دریافت کنید. این روش برای کسانی که ایتدای مسیر هستند روشی مناسب است. قطعا این روش برای اینکه بتوانند ممبر های خود را افزایش بدهند نیازمند تعدادی اعضا از قبل هستن و همینطور نیازمند بازدید پست ها از قبل هستند تا دیگران ترغیب شوند و کانال شما را دنبال کنند. بنابر این در ایتدا می توانید ممبر فیک تلگرام بخرید و حتی از بازدید های فیک ام استفاده کنید تا بطور ظاهری بازدید پست های شما بالا رفته باشد. ممبر فیک تلگرام در کانال تلگرام و گروه تلگرام کاربرد دارد.

ممبر فیک گروه تلگرام :

آیا بدنبال خرید ممبر فیک برای گروهتان هستید که قادر باشید اعضای گروهتان را افزایش بدهید؟

 

با چند کلیک ساده می توانید ممبر فیک گروه خریداری کنید و با قدرت پیش بروید.

 

ممبر فیک زمانی برای شما کاربرد دارد که یک گروه دوستانه و یا کسب و کار داشته باشید و قصد افزایش ممبر را دارید. خرید ممبر گروه یکی از روش هایی است که شما می توانید کاملا تضمین شده ممبر گروه خود را افزایش بدهید. برای گرفتن ممبر فیک باید گروه شما دارای نام آیدی عمومی باشد و نامی کوتاه تا با سرج راحت تر گروه شما پیدا شود. بهتر است برای گروه های کسب و کار از ممبر اجباری تلگرام و یا ممبر پاپ آپ تلگرام استفاده کنید.

ممبر واقعی گروه در سایت یافا برند کاملا واقعی بوده و کاربران دارای چت هستند، می توانند با ادمین ها تعامل برقرار کنند، افزایش ممبر برای کسب اعتبار گروه بسیار موثر هستند و کسب و کار شما را در مسیر پیشرفت قرار می دهند. گروه تلگرام برخلاف کانال که فقط ادمین می تواند عکس و متن پست کند در گروه همه کاربران می توانند چت کنند. اگر قصد تبلیغات در گروه های مختلف را دارید بهتر است از نمونه بنر تبلیغاتی تلگرام که در همین زمینه طراحی شده استفاده کنید با طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام می توانید راحت تر اقدام به جذب ممبر گیری کنید.

برای ساختن گروه وارد تلگرام می شوید سپس گروه جدید را انتخاب کرده و بعد افرادی را عضو می کنید تا گروه شکل بگیرید. در انتها نامی برای گروه خود انتخاب میکنین در نظر داشته باشید این نام باید مرتبط با محتوای کانالتان باشد.

 

گروه ها در تلگرام به چند دسته تقسیم می شود:

  1. گروه های چت که برای گفت و گو های مخاطبین و دوستان ایجاد میکنید.
  2. گروه های تبلیغاتی در این گروه کاربران می توانند تبلیغات خود را انجام دهد البته در بعضی از گروه ها مدیر، گروه را قفل می کند تا تبلیغ و گفت و گویی انجام نگیرد.
  3. گروه های کسب و کار که برای ارائه خدمات به مشتریان  است.

ممبر فیک کانال تلگرام :

ممبر هایی هستند که با اکانت های غیرفعال در تلگرام وجود دارند و هیچگونه افزایش ویویی در پست های شما را ندارند فقط برای بالا بردن تعداد ممبر کانال تاثیر دارند و به کانال شما اعتبار می بخشند. خیلی از افراد برا بالا بردن کانال خود از ممبر فیک کانال تلگرام استفاده می کنند که برای شروع کار یکی از بهترین روش ها است درست کمی ریزش دارد اما برای قدم اول در کانال های تبلیغاتی و همچنین در کانال های سرگرمی بسیار تاثیر گذار است.

مزایای خرید ممبر فیک:

  1. پایین بودن قیمت ممبر فیک نسبت به دیگر ممبر ها
  2. این نوع ممبر بیشتر برای شلوغ تر بود اعضا در گروه ها و کانال ها استفاده می شود
  3. ریزش کم ممبر تقریبا صفر، ریزش این نوع ممبر پایین است و به مدت طولانی در کانال شما می ماند.

 

مجموعه یافا برند با سابقه فراوانی که در حوزه شرکت دیجیتال مارکتینگ دارد و با داشتن تیمی مجرب و حرفه در تمامی زمینه ها از جمله افزایش ممبر توانسته رضایت خیلی از مشتریان عزیز را به خود جلب کند. شرکت یافا برند بدون اغراق در این زمینه مناسب ترین و با کیفیت ترین کار را به شما ارائه می دهد با قیمتی مناسب تر و تضمینی شده برای گرفتن مشاوره رایگان و اطلاع از خدمات با یکی از راه های ارتباطی زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و خرید ممبر تلگرام ::

👉 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
👉 ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

پاسخی بگذارید