ممبر فیک تلگرام

بیشتر ما کلمه ممبر فیک تلگرام به گوشمان خورده. تلگرام فقط شبکه مجازی پیام رسان نیست خیلی ها در این شبکه کسب و کار راه اندازی می کنند و هرچه اعضای کانال بیشتر باشد اعتماد مخاطب بیشتر می شود و کسب و کار شما بهتر می شود. ممبر فیک تلگرام همانطور که از اسمش پیداست به معنی ممبر غیر واقعی است. در تلگرام اجازه ساخت با شماره های مجازی مثل آمریکا داریم. همین امر اجازه ساخت ممبر فیک تلگرام را به ما می دهد. کانال های تلگرام به دنبال افزایش ممبر تلگرام هستند تا اعتبار کانال خود را بالا ببرند و باعث می شود تعداد بازدید کنندگان بیشتر شود. بعد از ساخت کانال و گرفتن ممبر فیک تلگرام میتوانیم از دیگر خدمات تلگرام مثل خرید ممبر تلگرام و تبلیغات پروکسی تلگرام استفاده کنیم.

راه های ارتباطی با تیم کارشناسان یافابرند

خدمات | گیف خدمات

حضور جعلی اعضا در کانال های تلگرامی امری عادی شده است و تنها برای نمایش تعداد اعداد به منظور جذب دیگر کاربران صورت میگیرد، البته این امر شبکه اجتماعی تلگرام را که به یکی از پرکاربردترین شبکه های پیام رسان در کشور ما تبدیل شده است به بازار سیاهی برای خرید و فروش اعضای جعلی مبدل کرده است. ممبر فیک تاثیری در بازدید پست های شما ندارند و نمی توانید پست های کانال را به دیگر گروه ها بفرستند. بنابراین تنها نمایشی هستند و می توانید منجربه بالا بردن ممبر کانال تلگرام شوند.

کانال تلگرام بستری موثر برای به اشتراک گذاشتن محتوا، بازاریابی یک تجارت یا دسترسی به مشتریان است که به تعداد زیادی از کاربران احتیاج دارد. هرچه تعداد اعضا بیشتر در کانال عضو شوند، میران موفقیت شما بهتر و بیشتر خواهد شد و هر پست هایی که منتشر می کنید تعداد بازدیدها بیشتر خواهد شد. برای اینکه بتوانیم در کانال تلگرام افزایش ممبر داشته باشیم باید خلاقیت داشته باشیم تا بتوانید از دیگر رقبا خود جلو بزنیم. در مورد ممبر فیک همانطور که خواندید بعضی ها معتقدند افزایش ممبر فیک تا حدودی به نفع مدیر کانال است و بعضی ها معتقدند مه این کار به کانال تلگرام ضربه میزند. اما سوال اینجاست آیا تلگرام مثل اینستاگرام انقدر هوش مصنوعی قوی دارد که بتواند ممبر فیک را تشخیص دهد. خیلی ها به دنبال خرید ممبر فیک تلگرام هستند اما ممکن است به اسم خرید فالوور فیک تلگرام معرفی کنند همانطور که می دانید به اعضای تلگرام ممبر تلگرام و به اعضای اینستاگرام فالوور اینستاگرام گفته میشود. پس قبل از خرید هرنوع ممبر حتما محتوا آن سایت را بررسی کنید و بهتر است از معتبر ترین سایت خرید ممبر فیک تلگرام یافابرند خریداری کنید.

تعرفه | خدمات یافابرند

خرید ممبر فیک بدون ریزش:

از دیگر انواع ممبر ها خرید ممبر واقعی تلگرام بدون ریزش است. مخاطبین این نوع ممبر ها بدون هویت هستند اما چون از پلن های قوی . با کیفیت تری زده می شود در نتیجه ریزش آنها مساوی با صفر است. اگر اول راه هستید و تازه تصمیم به شروع فعالیت در تلگرام گرفته اید به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید اقدام نماید.

سفارش ممبر فیک تلگرام

ممبر فیک

 • قیمت: 45,000 تومان
 • قیمت: 90,000 تومان
 • 0 تومان

ممبر | ممبر جعلی

خرید فوری و آسان

خرید ممبر فیک گروه تلگرام

 • قیمت: 40,000 تومان
  قیمت بر اساس 1 کا
 • قیمت: 95,000 تومان
  قیمت بر اساس 1 کا
 • 0 تومان

ممبر فیک تلگرام؟

همان طور که در مطالب بالا توضیح دادیم افزایش ممبر فیک تلگرام برا بالا بردن اعتبار کانال بسیار موثر است هرچه بازدید کانال بیشتر باشد برای رسیدن به سوددهی و اهداف نزدیکتر هستیم. تا زمانی که اجازه ساخت با شماره های مجازی را نداشتیم ممبر فیک تلگرام وجود نداشت البته ممبر فیک تلگرام را علاوه بر ساخت با شماره مجازی می توانیم از پنل های شرکتی ام خریداری کنیم، ساخت ممبر فیک با شماره زمانی رخ داد که تلگرام اجازه ساخت شماره مجازی را به کاربران خود داد. ممبر فیک تلگرام در کانال های تلگرامی را نمی توان به عنوان مشتری قبول کرد زیرا واقعی نیستند. ممبر فیک چون کاربر حقیقی ندارد ریزش کمی دارد . برای اطلاع از بقیه ممبرهای دیگر تلگرام می توانید به صفحه خرید ممبر تلگرام بروید. در نظر داشته باشید که بازدید هم نخواهد داشت. امروزه اکثر کانال های کسب و کار از این نوع ممبر استفاده می کنند. اکثر ممبر ها شامل اسامی یکسان و یا فاقد تصویر و یا آنها یکسان می باشد و با زمان آنلاین ها یکسان و یا چند هفته و یا حتی چندماه قبل می باشد. 

برا گرفتن اعضا به کانال می توانیم با دیگر کانال ها تبادل بزنیم و این زمانی به نتیجه دلخواه می رسیم که کانال ما حداقل 1 کا ممبر داشته باشد، تا بقیه مخاطبین اعتماد کنند و به کانال ما بپیوندن و با تبادل کانال شما ممبر واقعی تلگرام هم دارد. به این صورت پست های ما افزایش بازدید داشته و می توانیم همین راه را ادامه دهیم تا ممبر های کانال تلگرام خود را با کمک ممبر فیک تلگرام افزایش بدهیم. 

راه های تشخیص ممبر فیک:

یکی از راه های تشخیص ممبر فیک مقایسه تعداد اعضای کانال تلگرام با تعداد بازدید پست های آن است. اگر اختلاف بین این دو زیاد باشد مشخص می شود ممبر فیک است. 

چرا ممبر فیک خریداری کنیم:

اگر در ابتدای راه اندازی کانال کسب و کار هستید و تعداد ممبرهایتان پایین است پیشنهاد ما به شما قبل از هرکاری خرید ممبر فیک تلگرام است. تا زمانی که ممبر واقعی خرید کنید.

راه های تشخیص ممبر فیک:

یکی از راه های تشخیص ممبر فیک مقایسه تعداد اعضای کانال تلگرام با تعداد بازدید پست های آن است. اگر اختلاف بین این دو زیاد باشد مشخص می شود ممبر فیک است. 

خرید ارزان ممبر فیک تلگرام بدون ریزش:

اگر تازه کانال کسب و کار یا هرکانالی راه اندازی کرده اید زیاد مهم نیست برای شروع کار تمامی افراد شما واقعی باشند. ممبر فیک جهت تقویت کانال و اعتبار بخشیدن به کانال و روی بازدید پشت های شما تاثیری ندارد. و یک راه سریع برای افزایش فوری بالابردن تعداد ممبر کانال جهت افزایش دیگر اعضا در کسب و کار شما می باشد و ممبر فیک با کیفیت ریزش کمی دارد که می توانید از مجموعه یافابرند تهیه کنید و برای شما همیشه ماندگار خواهد بود. البته ناگفته نماند ممبر فیک جای ممبر واقعی را نمی گیرد. ممکن اعضا فیک مثل اعضای واقعی مفید نباشد اما باعث می شود برای جذب ممبر واقعی بسیار تاثیر گذار باشد. ممبر واقعی زمانی خوب است که کانال شما اعتبار لازم را از جهت افزایش ممبر و اعتماد دیگر کاربران بدست آورده است. به اشتراک گذاشتن کانال خود، تبلیغات و با تبادل می توانید ممبر واقعی جذب کنید. با خرید تبلیغات در تلگرام می توانید کسب و کار خودتان را تبلیغ کنید و ممبر واقعی جذب کنید. ممبر واقعی به محتوا و تعداد ممبر شما نگاه می کند و عضو می شود. از دیگر راه های جذب خرید ممبر پروکسی تلگرام است در این نوع افزایش ممبر بصورت کاملا اختیاری وارد کانال شما می شود و صددرصد ممبر واقعی جذب می کنید. حتی می توانید کانال خود را تبلیغات کنید تا از این راه ممبر واقعی جذب کنید با تبلیغات ممبر پروکسی تلگرام که یکی از بهترین راه های تبلیغاتی برای جذب ممبر است. می توانید ممبر واقعی جذب کنید.

خرید | ممبر فیک

 

کسانی که وقت کافی برا ساخت ممبر فیک تلگرام را ندارند می توانند به مجموعه هایی که در این زمینه فعالیت دارند بسپارند. پروسه دریافت ساخت ممبر فیک تلگرام به سرعت انجام میشود و میتوانید از وجودش بهره کافی را ببرید.

 

قیمت ممبر فیک تلگرام :

اگر قصد توسعه کسب و کار خود را دارید سعی کنید از مجموعه های معتبر که در زمینه فروش ممبر تلگرام فعالیت دارند تهیه کنید. قیمت ممبر فیک تلگرام با توجه به کیفیت پنل و تعداد ممبر در خواستی و نوع ممبر متفاوت است. در نظر داشته باشید همیشه گران بودن به منظور برتری نیست، کیفیت و عملکرد مجموعه با توجه به کاری که به شما ارائه می دهند بسیار مهم تر است. از طریق فرم های تهیه شده می توانید سفارش خود را ثبت کنید و یا اگر از تعرفه دیگر خدمات ما می خواهید اطلاع داشته باشید وارد صفحه زیر شوید.

 “برای اطلاع از تعرفه خدمات وارد 👈 صفحه 👉 شوید”

"در نظر داشته باشید ممبر فیک قابل ریزش است برای اقدام به ثبت سفارش و همچنین بدست اوردن اطلاعات کافی لطفا این صفحه را تا انتها مطالعه کنید."

ممبر | ممبر فیک
     مزایای خرید از یافابرند
🕚سفارش آنی    09150467338
💸قیمت مناسب   کایی 45 هزارتومان
💎کیفیت عالی    ریزش کم

در اینجا به تفاوت ممبر فیک و واقعی می پردازیم. مزایا و معایب اعضای فیک ذکر خواهد شد:

کاربران با استفاده از شماره تلفن همراه خود در تلگرام ثبت نام می کنند. چنین روشی برای احراز هویت می باشد که توسط رباط انجام می شود. پس از پابان ثبت نام کسانی که کانال های کسب و کار راه اندازی کرده اند بدنبال افزایش ممبر کانال هستند. بهترین و سریع ترین راه جذب ممبر خرید ممبر فیک تلگرام است اعضای فیک قادر به مشاهده پست های شما نیستند و نمی توانند کانال یا گروه شما را به میل خود ترک کنند. داشتن ممبر فیک برای بالابردن ارزش کانال خود بسیار موثر است.

حالا اعضای فیک به چه صورت هستند در کانال:

کاربرانی در تلگرام ایجاد می شوند که کانال های مختلف را مشاهده می کنند.سپس شخص ثالثی می آید و تغییراتی را در نسخه مشتری تلگرام ایجاد می کند و گزینه ها و خدمات جدید را اضافه می کند.

ممبرهای فیک نمی توانند با دیگران تبادل برقرار کنند زیرا اشخاص حقیقی نیستند و تشخیص دادن آنها از بین اعضای واقعی بسیار راحت تر است. زیرا اشخاص واقعی پروفایل آنها دارای عکس است و امکان تبادل بین آنها وجود دارد اما اعضای غیر واقعی پروفابل آنها بدون عکس است و همانطور که گفتیم ارتباطی بین شما و آنها صورت نمیگیرد. در کانال های کسب و کار در شروع کار برای بالابردن اعتبار کانالتان ممبر فیک گزینه مناسبی است اما بهتر است جلوتر که می روید از ممبر واقعی خریداری کنید. ممبر فیک مناسب کانال های خبری، آموزشی و … می باشد. 

ممبر فیک تلگرام بدون ریزش:

کانال هایی که ممبر بیشتری دارند بدون شک با اعتبار ترین کانال ها هستند زیرا باعث جلب بیشتر دیگر اعضا می شود و با این روند شما می توانید ممبر واقعی جذب کنید هر کانالی برای پیشرفت و جلب اعتماد صاحبان نیارمند تبلیغات است با تبلیغات شما میتوانید کلی ممبر هدفمند دریافت کنید. این نوع ممبرا چون اعضا به اختیار خود وارد می شوند پس در نتیحه ریزشی ندارد.

چرا یافابرند؟

کیفیت تضمینی

…………………………………..

مجموعه یافابرند تمامی تبلیغات خود را از لحاظ کیفیت تضمینی صد درصد می کند.

پشتیبانی 24 ساعته

…………………………………..

تیم خوب کارشناسان یافابرند بصورت 24 ساعته به تمامی سوالات شما پاسخ می دهند.

تحویل فوری

…………………………………..

پیج شما پس از سفارش از زمان درخواست بصورت آنی برای جذب فالوور ارائه می شود. 

از دیگر راه ها بالا بردن اعضای کانال می توانید تبادل کنید برای تبادل باید در حد معقول ممبر داشته باشید تا بتوانید با سایر کانال های معتبر تبادل کنید. همچنین شما می توانید برای داشتن ممبر واقعی تبلیغات پروکسی تلگرام انجام دهید با این نوع، ممبر صددرصد واقعی دریافت می کنید. ممبر فیک در ابتدای مسیر بسیار عالی است اما در نظر داشته باشید با دریافت ممبر فیک تمامی پست های شما به همان اندازه ای که ممبر دارید بازدید نمی خورد. برای ادامه مسیر حتما ممبر واقعی ام جذب کنید.

مبر فیک ارزان خوب است یا خیر:

ممبر فیک در بالاتر توضیح دادیم که مناسب چه کانال هایی است و اینکه هدف از زدن ممبر فیک چیست. ممبر فیک با استفاده از یک سری شماره های مجازی ساخته می شود و این یکی از راه های جذب ممبر در کانال های شماست. این نوع ممبر ها بدلیل ارزان بودن می توانند به کانال شما اعتبار ببخشد. توجه داشته باشید بازم این نوع ممبرا البته درصد خیلی خیلی کمی ریزش دارد پس گول تبلیغات ممبر بدون ریزش را نخورید. اعضای  کانال ها قادر به دبدن هم نیستند و نمی توانند باهم تبادل برقرار کنند و این بهترین راه است زیرا اعضا شما متوجه ممبرهای فیک نمی شوند. اما ممکن است از بازدید پست های شما چک کنند که برای آن یافابرند راه حلی بسیار عالی در نظر گرفته است. شما با داشتن ممبر فیک باعث ترقیب دیگر اعضا می شوید.

سوالات متداول

ممبر فیک فقط برای وجهه و اعتمادسازی و صرفا بالا رفتن تعداد اعضای کانال یا گروه پیشنهاد و استفاده میشه که معمولا با شماره های مجازی ساخته میشن. 

اما ممبر اجباری کاربرهای واقعی ای هستن که وقتی تلگرامشونو باز می کنن متوجه میشن اجباری

بله ممبر فیک ریزش دارد اما با توجه به پلن های آپدیت شده یافابرند می توانید با خرید این ممبر 100 درصد ریزش را نداشته باشید و بی گمان درصد خیلی کمی ریزش را تجربه کنید. با خرید هر پلن از هر مجموعه ای ریسک نکنید و کانال خود را به خطر نیندازید.

تفاوت ممبر فیک درتلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی؟

تفاوتی که در ممبر فیک برای اینستاگرام و تلگرام داریم این است که ممبر فیک در تلگرام برای کانال تلگرامی مشکلی پیش نمی آید فقط ممکن است خود ممبر ها ریزش داشته باشند اما در اینستاگرم در صورتی که پی به این عمل ببرد ممکن است که پیج را از ادامه فعالیت منع کند.

“توجه داشته باشید در حین ممبر گیری نباید آیدی کانال را عوض کنید و یا کانال را خصوصی کنید.”

سفارش ممبر فیک تلگرام:

ممبر های فیک تلگرام ربات نیستند بلکه مانند بقیه حساب های تلگرام است. حساب های که همه ما از انها استفاده می کنیم و هیچ فرقی ندارد. این اعضا آنلاین نمی شوند و پست های شما ویو و بازدیدی نمی خورد به عبارتی هیچ گونه تعاملی با شما را ندارند. امکان شرکت در نظرسنجی ها ومسابقات را ندارند. اکثر افرادی که قصد دارند از تلگرام خود کسب در آمد داشته باشند دست به هر کاری میزنند تا ممبر های کانال خود را افزایش دهند به همین خاطر در ابتدا و یا اواسط از این روش استفاده می کنند کسانی که کانال هایشان از نظر ممبر به حد نصاب رسیده می توانند با دیگر کانال ها تبادل برقرار کنند. در این قسمت می توانیم بعد از گرفتن ممبر فیک تلگرام از دیگر ممبر ها مانند: ممبر پاپ آپ تلگرام که واقعی و اختیاری هستند استفاده کنیم.

شما علاوه بر خرید ممبر فیک تلگرام می توانید ویو ام دریافت کنید. این روش برای کسانی که ابتدای مسیر هستند روشی مناسب است. قطعا این روش برای اینکه بتوانند ممبر های خود را افزایش بدهند نیازمند تعدادی اعضا از قبل هستن و همینطور نیازمند بازدید پست ها از قبل هستند تا دیگران ترغیب شوند و کانال شما را دنبال کنند. بنابر این در ابتدا می توانید ممبر فیک تلگرام بخرید و حتی از بازدید های فیک ام استفاده کنید تا بطور ظاهری بازدید پست های شما بالا رفته باشد. ممبر فیک تلگرام در کانال تلگرام و گروه تلگرام کاربرد دارد.

ممبر فیک گروه تلگرام :

آیا بدنبال خرید ممبر فیک برای گروهتان هستید که قادر باشید اعضای گروهتان را افزایش بدهید؟

 

 

ممبر|فیک-گروه-

با چند کلیک ساده می توانید ممبر فیک گروه خریداری کنید و با قدرت پیش بروید.

 

ممبر فیک زمانی برای شما کاربرد دارد که یک گروه دوستانه و یا کسب و کار داشته باشید و قصد افزایش ممبر را دارید. خرید ممبر گروه یکی از روش هایی است که شما می توانید کاملا تضمین شده ممبر گروه خود را افزایش بدهید. برای گرفتن ممبر فیک باید گروه شما دارای نام آیدی عمومی باشد و نامی کوتاه تا با سرچ راحت تر گروه شما پیدا شود. بهتر است برای گروه های کسب و کار از ممبر اجباری تلگرام و یا ممبر پاپ آپ تلگرام استفاده کنید.

ممبر واقعی گروه در سایت یافا برند کاملا واقعی بوده و کاربران دارای چت هستند، می توانند با ادمین ها تعامل برقرار کنند، افزایش ممبر برای کسب اعتبار گروه بسیار موثر هستند و کسب و کار شما را در مسیر پیشرفت قرار می دهند. گروه تلگرام برخلاف کانال که فقط ادمین می تواند عکس و متن پست کند در گروه همه کاربران می توانند چت کنند. اگر قصد تبلیغات در گروه های مختلف را دارید بهتر است از نمونه بنر تبلیغاتی تلگرام که در همین زمینه طراحی شده استفاده کنید با طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام می توانید راحت تر اقدام به جذب ممبر گیری کنید.

برای ساختن گروه وارد تلگرام می شوید سپس گروه جدید را انتخاب کرده و بعد افرادی را عضو می کنید تا گروه شکل بگیرید. در انتها نامی برای گروه خود انتخاب میکنین در نظر داشته باشید این نام باید مرتبط با محتوای کانالتان باشد.

 1. گروه های چت که برای گفت و گو های مخاطبین و دوستان ایجاد میکنید.
 2. گروه های تبلیغاتی در این گروه کاربران می توانند تبلیغات خود را انجام دهد البته در بعضی از گروه ها مدیر، گروه را قفل می کند تا تبلیغ و گفت و گویی انجام نگیرد.
 3. گروه های کسب و کار که برای ارائه خدمات به مشتریان  است.

ممبر هایی هستند که با اکانت های غیرفعال در تلگرام وجود دارند و هیچگونه افزایش ویویی در پست های شما را ندارند فقط برای بالا بردن تعداد ممبر کانال تاثیر دارند و به کانال شما اعتبار می بخشند. خیلی از افراد برا بالا بردن کانال خود از ممبر فیک کانال تلگرام استفاده می کنند که برای شروع کار یکی از بهترین روش ها است درست کمی ریزش دارد اما برای قدم اول در کانال های تبلیغاتی و همچنین در کانال های سرگرمی بسیار تاثیر گذار است.

 1. پایین بودن قیمت ممبر فیک نسبت به دیگر ممبر ها
 2. این نوع ممبر بیشتر برای شلوغ تر بود اعضا در گروه ها و کانال ها استفاده می شود
 3. ریزش کم ممبر تقریبا صفر، ریزش این نوع ممبر پایین است و به مدت طولانی در کانال شما می ماند.

ممبر فیک بدون ریزش تلگرام

ممبر فیک قفلی (بدون ریزش) هنگامی که وارد کانال شما می شوند. دیگر نمی توانند لفت بدهند پس ریزش ندارد. کانال شما بصورتی می شود که که دیگر کسی از کانال لفت نمی دهد. ممبر فیک قفلی در کانال های غیر رسمی امکان پذیر است. کسانی که کانال های کسب و کار دارند. این نوع ممبر برای آنها بسیار عالی می باشدو می توانید از سایت یافابرند که معتبرترین سایت خرید ممبر بدون ریزش تلگرام است که بصورت آنلاین می توانید ممبر فیک تلگرام بدون ریزش خریداری کنید. نگران بازدید پست های خود نباشید با بالارفتن ممبر تلگرام می توانید کانال خود را تبلیغات کنید و ممبر واقعی جذب کنید.

مجموعه یافا برند با سابقه فراوانی که در حوزه شرکت دیجیتال مارکتینگ دارد و با داشتن تیمی مجرب و حرفه در تمامی زمینه ها از جمله افزایش ممبر توانسته رضایت خیلی از مشتریان عزیز را به خود جلب کند. شرکت یافا برند بدون اغراق در این زمینه مناسب ترین و با کیفیت ترین کار را به شما ارائه می دهد با قیمتی مناسب تر و تضمینی شده برای گرفتن مشاوره رایگان و اطلاع از خدمات با یکی از راه های ارتباطی زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.

           ادمین مشاوره و سفارش ::
     🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و خرید ممبر تلگرام ::

05191690541
تلگرام ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

 

برچسب ها :
دسته بندی :

5 دیدگاه برای “ممبر فیک تلگرام”

 1. محسن خادمی گفت:

  https://yafabrand.ir/mandatory-telegram-member/
  ارینجا ممبر گرفتم ریزشش کم بود واقعا دمتون گرم

 2. راحله گفت:

  سلام ممبر بدون ریزشتون به چه صورت؟

  • زهرا قربان زاده گفت:

   سلام در ابتدا مانال شما آنالیز می شود و سپس با توجه به کسب و کارتون تعداد ممبر برای شما مشخص می شود و طی 24 الی 48 ساعت سفارشتون ثبت می شود

 3. خرمی گفت:

  سلام ممبر بدون ریزش برای کانال ارز می خوام می زنین؟

پاسخی بگذارید