ممبر پروکسی تلگرام

یکی از بهترین ممبر های واقعی برای کانال تلگرام، ممبر پروکسی تلگرام است. شما با خرید ممبر پروکسی میتوانید به بازدهی کانال خود کمک شایسته ای کنید. ممبر پروکسی جذبی با توجه به تعداد بالای ممبرهایی که داره، میتونه یه بستر مناسبی برای تبلیغ محصولات و خدمات شما باشه. با فیلتر شدن این شبکه در ایران خیلی از کاربران با انواع فیلتر شکن ها و خیلی از کاربران هم با تلگرام های غیر رسمی به تلگرام بازگشتند. اما عده ای هم بودند که کلا با تلگرام خداحافظی کردن. عده ای که با انواع فیلتر شکن ها از تلگرام اصلی استفاده میکردن، بعد از مدتی یک آپشن جدید به دیگر ویژگی های تلگرام اضافه شد که راحت تر از فیلتر شکن وصل میشد.

05191690541
تلگرام

۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸ 

پروکسی | تلگرام

ارتباط با ما

خیلی از مردم در مورد خرید ممبر پروکسی تلگرام دو دل هستند یا می گویند چرا باید ممبر پروکسی تلگرام برای ممبری گیری انجام دهیم. در این روز ها که تلگرام فیلتر شده خیلی از کاربران برای استفاده از این شبمه مجازی از فیلتر شکن یا پروکسی استفاده می کنند. در هنگام استفاده از پروکسی تبلیغات شما با اسپانسری انجام شده در بالای تلگرام قرار میگیرد و دیده می شود. تمامی افرادی که با پروکسی به تلگرام وصل می شوند آنلاین هستند پس در نتیجه کسانی که در کانال شما عضو می شوند اعضای واقعی هستند. و به همین دلیل است که ممبرگیری پروکسی بهترین روش ممبر گیری در حال حاضر می باشد.

تعرفه | خدمات یافابرند

کسب و کار های بسیاری هستند که از طریق تلگرام و سایر صفحات مجازی توانسته اند به خریداران بالقوه ی خود دست یابند. وجود تلگرام به منظور ارائه خدمات و البته افزایش سود کسب و کار ها از اهمیت بالایی برخوردار است ولی از زمان فیلتر شدن تلگرام، با ایجاد سرویس های پیام رسان تلگرام جدید، فرصت های دیگری نیز در اختیار کاربران قرار گرفته است. این نوع از پیام رسان های تلگرامی به منظور عبور از مرحله ی فیلتر از پروکسی های مختلفی استفاده می کنند.

برای خریدی امن، مطمئن و راحت وارد لینک زیر شوید:

 

یک ساعته

شبانه

40 تا 50 دقیقه

یک ساعته

 

250 کا وصلی

300 کا وصلی

500 کا وصلی

350کا وصلی

 

1.500.000

5.500.000

1.500.000

1,950.000

 

 

 ممبر پروکسی تلگرام:

بهتر است قبل از این که به سراغ مبحث خرید ممبر پروکسی تلگرام برویم، مقداری به بررسی ساختار پروکسی ها بپردازیم. برای پروکسی های تلگرام، می توان در قالب های مختلف توضیحی را ارائه داد. اگر بخواهیم یک درک کلی از آن ها داشته باشیم، می توانیم بگوییم که پروکسی های تلگرام راهی بسیار عالی هستند برای گذر کردن از فیلتر تلگرام.

پروکسی های تلگرام بر پایه پروتکل MTProto فعالیت دارند. پروتکل MTProto استفاده های زیادی برای کاربران شبکه های اجتماعی دارد. به طور مثال پروتکل MTProto راهی بسیار موثر است برای دور زدن فیلترینگ در هر کشوری. این پروتکل توسط تیم تلگرام گسترش داده شده است.

می توان گفت پروتکل MTProto تقریبا شبیه به پروتکل Https است؛ ولی میان این دو تفاوتی کلی وجود دارد. پروتکل Https رابطی است میان کاربران و سرور؛ ولی در پروتکل MTProto پیام ها به صورت رمزنگاری شده و به صورت Client to Client ارسال می شوند. اما فعالیت این پروتکل چگونه فیلتر را از بین می برد؟

پروتکل MTProto پیام را به صورت رمز نگاری شده از فرد ارسال کنند دریافت می کند. بعد از آن پیام به سرور فرستاده می شود و رمزگشایی می شود. اما این پایان کار نیست. اگر بدنبال جذب ممبر تلگرام تضیمینی بدون ریزش هستید به صفحه خرید ممبر تلگرام سر بزنید. سرور بعد از رمزگشایی پیام، دوباره اقدام به رمزنگاری پیام می کند و سپس پیام را به گیرنده می فرستد. پروکسی های تلگرام هم دقیقا از همین پروسه پروتکل MTProto استفاده می کنند و فیلتر را از بین می برند. با استفاده از MTProto دیگری امکان شنود در تلگرام وجود ندارد. نکته مهم موجود پروکسی ها، سرعت بالای آن ها است. با سرعت بالای پروکسی ها، شما اصلا چیزی با عنوان فیلترینگ را در تلگرام احساس نمی کنید. فقط باید دقت داشته باشید که هر از چند گاهی، پروکسی های خود را عوض کنید.

ممبر پروکسی تلگرام یافابرند

  💎 کیفیت ممبر پروکسی

کاملا تضمینی

⊕پشتیبانی 

24 ساعته

   💰 شروع قیمت

 از 1,500,000

⏳زمان انجام

آنی

🎯نحوه ثبت

بصورت آنلاین

خرید ممبر پروکسی برای تلگرام:

برای این که اقدام به خرید ممبر پروکسی تلگرام بکنیم، در اول کار باید ببینیم که اصلا ممبر پروکسی چیست؟ همان طور که می دانید بعد از فیلتر شدن تلگرام، پلتفرم های سود جوی زیادی به میدان آمدند. بسیاری از برنامه ها ایجاد شدند با اسم های مشابه تلگرام. آن ها کاربران زیادی را به سمت خود کشاندند. با خرید اکانت پرمیوم تلگرام می توانید با تبلیغ کانال خود بازده بهتری بگیرید. ادامه فعالیت این برنامه ها آسیب های امنیتی زیادی به آن ها وارد شد. آسیب هایی نظیر حملات هک و پایین آمدن سرعت.

اما زمانی که می شود از پروکسی ها استفاده کرد، چرا از این برنامه ها استفاده کنیم. پروکسی فقط به کاربران برای اتصال به تلگرام کمک نمی کند. پروکسی مزایای دیگری هم دارد که شما از آن بی خبر هستید. آیا تا به حال به خرید ممبر پروکسی تلگرام فکر کرده اید؟ آیا از مزایای این کار با خبر هستید؟

معمولا خریداران ممبر پروکسی های تلگرام، مدیران کانال ها هستند. این دسته از کانال ها تعداد زیادی از ممبر پروکسی های تلگرام را خریداری می کنند و به عنوان اسپانسر آن ها فعالیت می کنند. اگر قرار باشد هر کاربری یک ممبر پروکسی خریداری کند، هزینه های زیادی باید صرف شود. خریداران ممبر پروکسی های تلگرام جلوی این همه هزینه را گرفته اند.

ممبر پروکسی جذبی:

در ممبر پروکسی اگر شخص تبلیغات گرفته به شما تعداد ممبر داد مطمئن باشید ممبرهایی که برای شما زده می شود همه فیک هستند زیرا ممبر پروکسی جذبی کانال شما اسپانسر می شود و طبق تعرفه ای که انتخاب کرده اید به صورت پروکسی ساعتی و یا شبانه کانال پین می شود به عنوان مثال 1 ساعت پین شده 200 کا مخاطب وصل می شوند به اون سرور و در اینجا تعداد ممبری که شما میگیرید دیگر بستگی به نیاز مخاطبین دارد. تمامی سرورها جذبی بوده و کیفیت تمامی تضمین شده می باشد.

  • اختیاری عضو شدن کاربران
  • ربزش کم
  • تاثیر در افزایش بازدید
  • تاثیر در افزایش فروش
  • ظرفیت محدود این سرویس

قیمت ممبر پروکسی تلگرام:

 پلن های مختلفی برای ممبر پروکسی وجود دارد که شما میتوانید از هر کدام از آنها استفاده نمایید و اسپانسر کانال های شوید ؛ قیمت ها در هر پنل با توجه به سرویسی که درون آن گنجانده شده میتواند از ۱۵۰ هزارتومان تا دو میلیون تومان متغییر باشد و به عواملی مانند : ساعت ، سرور ، وبسایت که از آن سرویس دریافت میکنید.

ممبر پروکسی بهترین و با کیفیت ترین ممبر برای تبلیغ کانال شماست و شما میتوانید با خریدن این ممبر بازدید کانال خود را افزایش دهید و فروش های خود را به ثبت برسانید.

 

اگر شما نیز به دنبال افزایش ممبر با پروکسی هستید، می توانید با بهره مندی از خدمات موجود در یک بازه ی زمانی بسیار کوتاه به ممبر های واقعی دسترسی داشته باشید. اصولا برای افزایش ممبر با پروکسی دو روش در دست است، یکی از آنها به صورت تضمینی می تواند اعضای یک کانال را با توجه به توافق انجام شده افزایش دهد و برخی از آنها فقط در نقش معرفی هستند و هیچ گونه تضمینی در دست نیست که آغاز کانال به تعداد مشخص افزایش خواهد یافت.

میتوانید این موضوع را به فرصتی مناسب برای افزایش ممبر کانال های خود تبدیل کرده و با خرید ممبر پروکسی مخاطبانی اختیاری، فعال و صد در صد واقعی به دست آورید و از افزایش فروش خود لذت ببرید! محدودیت رو با خرید ممبر پروکسی تلگرام تبدیل به فرصت کنین و شاهد رشد روزافزون کانال تلگرامتون با خرید ممبر پروکسی باشید.

در این ورژن جدید تلگرام، ممبر پروکسی ها به تلگرام اضافه شدند‌. کانال های ممبر پروکسی زیادی ایجاد شدند که برای راحتی کاربران فعال تلگرام پروکسی میزارن.

همه ما میدونیم که هر چیزی که میخواد ساخته بشه نیاز به اسپانسر و سرمایه گذار داره‌، تا اون فردی که اون ایده توی سرش هست رو اجرا کنه. ممبر پروکسی ها هم مثل بقیه چیزها همین قاعده براش اجرا میشه. باید فردی اسپانسر اون پروکسی بشه.

آخرین نسخه پیام رسان تلگرام دسترسی کاربران را بدون نیاز به پروکسی خارجی برای کاربران امکان پذیر کرده است.

این بدان معناست که نسخه جدید تلگرام نیازی به فعال سازی برنامه پروکسی جداگانه ندارد و با احتمال تعبیه شدن در آن ، کاربران می توانند پیام ارسال و دریافت کنند.اگر پیام رسان های داخلی ایتا دارید و بدنبال خرید ممبر ایتا هستید می توانید با ما تماس بگیرید.

این ویژگی جدید تلگرام بر اساس پروتکل MTProto است. کاربران از پروکسی های جدید ارائه شده استفاده می کنند و تلگرام طوری تنظیم شده است که می تواند با یک کلیک متصل شود.

برای اطلاعات در مورد تبلیغات پروکسی تلگرام وارد لینک زیر شوید:

https://yafabrand.ir/proxy-sponsored-ads/

 

برای سفارش ممبر پروکسی تلگرام می توانید از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند تهیه کنید. پیشنهاد ما به شما تیم یافابرند است.

 

طریقه افزایش عضو کانال از طریق ممبر پروکسی تلگرام :

 برای افزایش کانال از طریق اسپانسری پروکسی، کانال شما به عنوان حامی و اسپانسر یک یا چند پروکسی فعال در سرور تعریف میشود. که وقتی کاربران به پروکسی مورد نظر وصل هستن کانال شما به عنوان اسپانسر آن پروکسی در راس چت های کاربر قرار میگیرد.

ممبر پروکسی ساعتی:

در ممبر پروکسی ساعتی کانال شما به مدت 1ساعت و یا شبانه بستگی به انتخاب شما به مدت زمان مشخص اسپانسر آن پروکسی می شود و در بالای تلگرام پین شده در انتها شروع به جذب ممبر می کند. تعداد ممبری که شما از این نوع تبلیغات میگیرید بستگی به محتوا و محبوبیت کانال شما دارد.

بهترین نوع ممبر تلگرام:

در گذشته پروکسی های تلگرام، تنها کاربردشان اتصال و گذر از فیلترینگ بود. اما الان حتی بر روی افزایش ممبر هم تاثیر دارند. البته که این خرید به نوعی به طور موقت تاثیر خود را می گذارد. چرا که هر پروکسی تاریخ انقضایی دارد. بنابراین دقت کنید هر چند وقت یکبار، اقدام به تعویض پروکسی های خود بکنید. توجه داشته باشید که خرید ممبر پروکسی تلگرام و استفاده از پروکسی ها، فقط در نسخه اصلی تلگرام امکان پذیر است.

یکی از پر اهمیت ترین مواردی که باید در هر بیزینسی به آن توجه داشت، کاربران و خریداران احتمالی است. این مخاطبان با کمی آگاهی و اهمیت دادن به مشتریان خوب کسب و کار شما می‌توانند تبدیل شوند؛ به این شرط که اگه روش مناسبی را برای جلب کاربران پیدا نماییم. در فضای تلگرام موضوع به همین شکل می‌باشد، یعنی موردی که بیشتر از همه موارد باید مورد توجه قرار گیرد، ممبر پروکسی است. مخصوصا در گروه ها که باید حتما خرید ممبر گروه تلگرام باید انجام شود در غیر این صورت، کمتر کسی در گروه های ۱۰ یا ۲۰ نفره عضو خواهد شد. کاربر است که می‌تواند یک بیزینس را به سود و موفق شدن برساند یا باعث موفق نشدن آن کسب و کار شود. کانالی که ممبرهای خوب و هدف گذاری شده نداشته باشد نمی‌تواند کاری از پیش ببرد؛ به همین دلیل است که صاحبان کسب و کارها همیشه به دنبال افزایش ممبر تلگرام هستند؛ آن هم کاربر هدفمند، این ممبرها این توانایی را دارند که در مدت زمان کمی کسب و کار تلگرامی شما را از صفر درجه به ۹۰ درجه برسانند به شرط آن‌که شما توانسته باشید آن‌ها راشناسایی کنید.

ممبر پروکسی تلگرام

چرا پروکسی برای کانال تلگرام شما مفید است:

  افرادی هستن که توی تلگرام کسب و کار دارن و محصولی رو به فروش میرسونن، حالا این افراد برای اینکه اعتماد مشتری های خودشون رو جلب کنن، نیاز به تعداد بالای ممبر دارن‌. الان حتما با خودتون میگین که خب میتونن برن ممبر فیک بخرن. بله درسته خرید ممبر فیک برای اینکه تعداد ممبرها رو بالا ببرین راه خوبیه، اما باید به این نکته توجه داشته باشین که ممبر فیک برای پست های کانال ویو ندارد و حتی برای صاحب کانال به مشتری تبدیل نمیشه و میزان فروش کاهش پیدا میکنه. پس ممبر فیک مناسب نیست‌.

شاید با خودتون بگین میتونن ممبر واقعی بخرن. بله درسته میتونن ممبر واقعی بخرن.‌ اما شما فرض کنین که وقتی که تلگرام خودتون رو باز میکنین یک کانال برای شما نمایش داده میشه که اصلا مطابق سلیقه و نظر شما نیست. پس قطعا از اون کانال خارج میشین. پس ریزش این مدل ممبر بالاست.

تنها راهی که میمونه این است که، افراد با اراده و اختیار خودشون وارد کانال بشن.

ممبر پروکسی مناسب چه کانال هایی است:

  • کانال های فروشگاهی 

  • کانال های آموزشی

  • کانال های خدماتی

  •  تمامی مدیرانی که برای افزایش فروش می خواهند تبلیغات کنند و خدماتشان را به فروش برسانند بهترین گزینه است.

پروکسی | ممبر پروکسی

در این صورت ادمین یا سازنده کانال موظف است هر 5-10 دقیقه یک پست داخل کانال درج کند که بیشتر در معرض دید کارابران استفاده کننده از پروکسی قرار بگیرد، به این صورت کاربران بیشتر ترقیب به بازدید از کانال میشوند که بازدید کانال بالا میرود.

ممبر پروکسی ساعتی تلگرام ؛ جذب ممبر پروکسی از طریق اسپانسری شما برای proxy تلگرام انجام می شود. کاربرانی که از پروکسی های تلگرامی استفاده می کنند. کانال شما را بعنوان اسپانسر مشاهده کرده و اگر از موضوع کانال و پست های کانال شما خوششان بیاید در صورت تمایل در کانال تلگرام جوین می دهند.

همانطور که می دانید این روزها استفاده از شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها در فضای اینترنت بیشترین فعالیت را اختصاص داده اند. اکثر کاربران اینترنت ، روزانه ساعات بسیاری را در شبکه های اجتماعی میگذرانند. محبوب ترین پیام رسان در میان مردم ایران ، پیام رسان تلگرام است. از دیگر راه های جذب ممبر تلگرام خرید ممبر فیک تلگرام است. اگر تازه کانال کسب و کار راه اندازی کرده اید برای جذب مخاطب و اعتبار بخشیدن ممبر فیک می تواند گزینه ای مناسب باشد و همینطور از دیگر راه های جذب ممبر اد اجباری تلگرام است. تلگرام در ایران میلیون ها کاربر فعال دارد و تقریبا اکثر مردم ایران از این پیام رسان استفاده می نمایند.

استقبال بی نظیر مردم ایران از تلگرام باعث شده که کسب و کارهای کوچک بسیاری در این فضا بوجود بیاید و افراد با راه اندازی کانال تلگرام اقدام به عرضه خدمات یا فروش محصولات نمایند. خیلی از کسب و کارهای بزرگ نیز به منظور برندینگ در تلگرام فعالیت می نمایند.

تلگرام پروکسی دار به چه معنی است؟

با فیلتر شدن نسخه اصلی تلگرام، کاربران از هر راهی استفاده کردند تا بتوانند از این پیام رسان استفاده کنند. در این میان، افراد سودجوی زیادی این فرصت را غنیمت شمردند و با ارائه فیلترشکن‌های مختلف و پیام رسان‌های غیر معتبر، کاربران را به سمت فعالیت‌های خود کشاندند.بسیاری از این پیام رسان‌ها و فیلتر شکن‌ها تا حدود زیادی مورد حمله هکرها قرار گرفته و اطلاعات شخصی کاربران به این واسطه در دسترس آن‌ها قرار می‌گیرد.از این رو تصمیم گرفته شد تا در نسخه اصلی تلگرام پروکسی‌های معتبری در دسترس کاربران قرار بگیرند تا کاربران با خیالی آسوده در این محیط امن، به فعالیت‌های خود ادامه دهند.

خرید اسپانسر پروکسی تلگرام؟

خرید ممبر پروکسی تلگرام امروزه بدلیل محدود شدن تلگرام، کاربران مجبور به استفاده از ممبر پروکسی کرده است. تلگرام با توجه به فیلتر شدن بازدن درصد زیادی از کاربران با پروکسی متصل می شوند و این امر سبب می شود که تبلیغات کانال شما با توجه به اسپانسر شدن پروکسی تلگرام ممبر پروکسی زیادی جذب کند. پروکسی تلگرام خرید آن یکی از بهترین راه حل ها جهت افزایش کانال های تلگرامی می باشد و مطمئن باید این اولین و آخرین راه جذب ممبر پروکسی برای کانال شما می باشد. 

روش کار به این صورت است که مدیران کانال های تلگرامی ممبر پروکسی را خریداری می کنند و در اختیار کاربران قرار می دهند تا در هنگام اتصال کاربران به تلگرام کانال آنها به کاربران نمایش داده می شود. با تلگرام پروکسی دار شما می توانید ممبر پروکسی تضمینی برای کانال خود جذب کنید.

اسپانسر پروکسی تلگرام:

اسپانسر پروکسی تلگرام روشی نوین جهت فروش بیشتر کانال های کسب و کاری می باشد. با اسپانسر پروکسی کانال شما در بالای تلگرام پین می شود و تمامی کاربرانی که از آن سرور پروکسی برای تلگرام استفاده می کنند کانال شما را می بینند و وارد کانال تلگرام شما می شوند. توجه داشته باشید برای رزور اسپانسری باید از چندروز قبل اقدام کنید.

پس از تکمیل فرم و ثبت، سفارش شما توسط ما بررسی خواهد شد و پس از ثبت سفارش تایم اعلام خواهد شد و عملیات انجام میشود( ۲۴ الی ۴۸ ساعت )

بله، این روش مانند تبلیغات در کانال های تلگرامی میباشد با این تفاوت که کاربر به جای مشاهده یک بنر و توضیح تبلیغاتی ، میتواند تمام محتوای کانال شمارا مشاهده کند و در صورت اختیار عضو شود.

بهترین پروکسی تلگرام:

 مهمترین نکته در جذب ممبر از طریق پروکسی و اسپانسری ، قوی بودن پنل هست . پنل هایی که همیشه تبلیغات خوبی دارند و جذب جدید و بروزی دارند می توانند بهترین انتخاب برای ما باشند . مسئله ی بعدی در پروکسی اینه که هر کانال بعد از چندین بار تبلیغ در پنل خاصی برای اون کانال بازدهی اولیه رو نداره و بهتره پنل برای جذب بیشتر کانال عوض بشه . در یافابرند ما 17 پنل اختصاصی و عمومی داریم که برای مشتریان عزیز از پنل های مختلف تبلیغات انجام میشه تا بتونیم بیشترین بازدهی رو برای مشتریان داشته باشیم.

ریزش ممبر پروکسی:

 ممبر پروکسی همانطور که توضیح داده شد یکی از نوع ممبرهایی است که کاربران آن کاملا واقعی هستند و امکان تعامل با آنها را دارید.

در پروکسی جذب ممبر کاملا بصورت اختیاری است. همانطور که می دانید کاربر به اختیار خود وارد کانال شما می شود پس به طور قطعی درصد اینکه کاربر لفت بدهد بسیار کم است. توجه داشته باشید کاربر وقتی عضو کانال شما می شود بعد از آن ماندن کاربر در کانال بستگی به فعالیت و محتوایی که شما می گذارید دارد. اما اگر فعالیتی نداشته باشید نباید توقع ماندن ممبر در کانال خود را داشته باشید باید بتوانید خواسته کاربر خود را فراهم کنید.

نتیجه گیری در مورد ممبر پروکسی تلگرام:

 به طور کلی و خلاصه ممبر پروکسی تلگرام ریزش چندانی ندارد شما می توانید با خیال راحت این ممبر را با هر قیمت و پلنی که مدنظر دارید خریداری کنید. اگر در مورد نحوه چگونگی انتخاب پلن ها برای کانال کسب و کار خود شک دارید می توانید با تیم کارشناسان یافابرند بصورت رایگان در هر ساعت از شبانه روز ارتباط برقرار کنید و پروکسی خود را با خیال راحت انتخاب و در نهایت خریداری کنید. از دیگر خدمات یافابرند می توان به سئو سایت در مشهد اشاره کرد.

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت تبلیغاتی یافابرند ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو  ::

👈

05191690541
تلگرام

۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

برچسب ها :
دسته بندی :

یک دیدگاه برای “ممبر پروکسی تلگرام”

پاسخی بگذارید