طراحی بنر در مشهد

طراحی بنر در مشهد؟ اگر شما صاحب یک تجارت یا کسب و کار هستید و یا به شروع یک کسب و کار فکر میکنید ، حتما تا کنون بارها و بارها و تبلیغات کسب و کارتان و فراگیر کردن آن فکر کرده اید چرا که لازمه پیشرفت و همه گیر شدن یک کسب و کار تبلیغات آن به شیوه ی صحیح و متناسب با نوع کسب و کار است . شما در نهایت یک یا چند نوع شیوه تبلیغاتی را برای کسب و کارتان انتخاب خواهید کرد . به طور مثال یا به میزان تاثیر گذاری تبلیغات مجازی پی خواهید برد ، یا به چاپ و پخش تراکت اقدام خواهید کرد ، یا تبلیغات محیطی به وسیله رزرو و اجاره بیلبورد و استرابورد در مشهد را برخواهید گزید و ….

 

پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی چند دقیقه ای مشاوره بگیرید. یک دیدگاه ممکن است کسب و کار شما را متحول کند!

👇👇 فرم زیر را پر کنید تا رایگان از متخصصین دیجیتال مارکتینگ مشاوره بگیرید  👇👇

به طور کلی تاثیر روش های تبلیغاتی برای کسب و کار های مختلف با یکدیگر متفاوت است و نمیتوان برای تبلیغات همه کسب و کار ها نسخه یکسانی پیچید ، اما نکته ای که در این مقاله میخواهیم راجع به آن توضیح دهیم و حائز اهمیت است وجه اشتراک بسیاری از روش های تبلیغاتی است .

 

برای اثر گذاری تبلیغات فقط هزینه کردن کافی نیست . پشت هر تبلیغات خوب و موثر که در ذهن مخاطب ماندگار میشود یک ایده و تفکر خلاق وجود دارد . اگر میخواهید تبلیغات کنید باید طوری باشد که در ذهن مخاطب ماندگار شود . یعنی یک تصویر ذهنی از کسب و کار شما در ذهن مخاطب تان نقش ببندد و جزیی از ذهنیت او شود . پس اینکه شما یک تصویر و گرافیک مناسب برای تبلیغات تان داشته باشید مساله بسیار با اهمیتی است چرا که این مساله یکی از مهم ترین فاکتور های تاثیر گذاری تبلیغات است . پس شما باید به فکر یک ” بنر تبلیغاتی “ باشید . حال اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با بنر تبلیغاتی داشته باشید ادامه مقاله را مطالعه نمایید .

 

برای ارتباط با مشاوران یافابرند و کسب اطلاعات بیشتر راجع به انواع خدمات مجموعه یافابرند و مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد به روش های زیر با ما در ارتباط باشید :

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت یافا برند مشهد ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در مشهد و دیگر شهر ها ::

👈05191690541

👈09370543077

  👈 09158863077

 

برای تهیه یک بنر تبلیغاتی خوب که منتقل کننده پیام شما به مخاطب باشد نیاز به یک گرافیست مجرب دارید . یک بنر تبلیغاتی خوب باید بتواند پیام فروشنده را به ساده ترین شکل به مخاطب برساند و برای اکثریت قابل فهم باشد . بنر های تبلیغاتی بر حسب شیوه تبلیغاتی مورد نظر طراحی متفاوتی دارند . به طور مثال بنری که برای بیلبورد و استرابورد طراحی میشود باید ساده تر و مینیمال تر از بنری که برای تبلیغات اینترنتی طراحی میشود باشد . زیرا بیلبورد و استرابورد در خیابان نصب میشود و باید طوری باشد که حتی افرادی که حین رانندگی نگاه شان به بیلبورد یا استرابورد می افتد ، بتوانند در همان لحظه متوجه موضوع و پیام بنر بشوند نه این که نیاز به تمرکز و تایم زیادی داشته باشند تا بتوانند مفهوم را درک کنند .

 

نمونه بنر های طراحی شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ یافا برند مشهد 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

 

 

 

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ یافا برند با تجربه چندین ساله در زمینه طراحی بنر و طراحی کاتالوگ در مشهد برخی از نکات مهم در طراحی بنر را گلچین کردیم و در این مقاله بیان میکنیم تا از تبلیغات خود اثر بهتری بگیرید :

 

1- همان طور که گفته شد اصلی ترین موضوع در طراحی بنر تبلیغاتی این است که بنر شما بتواند پیام را به بهترین شکل ممکن و در سریع ترین زمان برساند . پس در طراحی به این نکته توجه نمایید که محتوا و نکات اصلی واضح باشند و پیش از بقیه به چشم بیننده بیایند . نباید جزئیات بنر آن قدر پر رنگ و بولد باشد که پیش از مسائل اصلی موجود در بنر دیده شود . پس در طراحی یک طرح گرافیکی تبلیغاتی باید این مساله مهم را در نظر بگیریم .

از دیگر روش های بهتر دیده شده و معرفی شغل خود معرفی کردن با بنر و تابلو است. برای داشتن تابلو های نئونی، فلکسی و…. می توانید به صفحه ساخت تابلو مغازه در مشهد سر بزنید

 

2- فونت های به کار رفته در بنر باید خوانا باشند و در نگاه اول خوانده شوند تا همه افراد بتوانند نوشته ها را به راحتی بخوانند .

 

3- رنگ های به کار رفته در بنر تبلیغاتی چشم را آزار ندهند و طوری باشند که بیننده را به توجه بیشتر به آن تشویق کنند .

 

4- نوشته های بنر به اندازه باشند و طوری نباشد که بیشتر حجم بنر را نوشته ها تشکیل دهند و باعث خستگی چشم و عدم ترغیب بیننده به دیدن بنر شوند . در واقع نوشته های داخل بنر باید مختصر و مفید باشند .

 

5- نام یا لوگوی برند ذر بنر طوری نوشته شود که بیش از هر چیزی جلب توجه کند . در این صورت حتی اگر بیننده بقیه متون موجود در بنر را مشاهده نکند و یا فرصت خواندن آنها را نداشته باشد ، باز هم احتمال این که نام برند در ذهن وی بماند وجود دارد .

 

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ یافا برند مشهد علاوه بر فعالیت در حوزه های تبلیغاتی و انجام خدماتی از قبیل ساخت استوری موشن در مشهد و … میتوانیم به شما در زمینه انجام امور گرافیکی مانند طراحی بنر در مشهد و … نیز کمک کنیم . در حال حاضر تعدادی از بهترین گرافیست های کشور در تیم ما مشغول به کار هستند و میتوانند در کمترین زمان ممکن و در بهترین سطحی کیفی به طراحی بنر و لوگوی حرفه ای برای کسب و کار شما بپردازند .

 

شما برای تبلیغات علاوه بر یک بنر گرافیکی نیاز به شعار و یا نوشته تبلیغاتی نیز خواهید داشت . آژنس دیجیتال مارکتینگ یافابرند در این مورد نیز همراه و پشتیبان شما خواهد بود و بهترین و جذاب ترین متون تبلیغاتی را به صورت کاملا رایگان برای شما خواهد نوشت .

 

پاسخی بگذارید