نمونه بنرهای تبلیغاتی تلگرام و اینستاگرام

طراحی بنرهای اختصاصی و طراحی لوگوهای اختصاصی برای برترین کسب و کارهای کشور یکی از خدمات شرکت تبلیغاتی یافابرند در مشهد می باشد، برای بزرگ شدن شما باید ابتدا بزرگ فکر کنید ، شما باید بهترین باشید تا بزرگ شوید و داشتن لوگو و طرح های زیبا از کسب و کارتان و انتشار آن ها در شبکه های اجتماعی قطعا یکی از بهترین راه های ترغیب مشتری برای خرید بیشتر از خدمات شما می باشد، ما در یافابرند با بهره گرفتن از بهترین طراحان کشور و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین و چشم نواز ترین طرح های تبلیغاتی را برای شما آماده میکنیم تا بهترین باشید.

ادمین سفارش تلگرامی ::
🍊 https://t.me/ads_yafa

شماره های تماس برای رزرو ::

👈 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱

👈09370543077

  👈 09158863077

 

لوگو و بنر خوب و مناسب چه تاثیری در جذب مشتری دارند؟

 

لوگو یا نشان تجاری یک کسب و کار نماد هویت آن است. لوگو باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا در ذهن مخاطب ماندگار شود. ماندگاری لوگو در ذهن مخاطب مساله بسیار با اهمیتی است و لازمه این مساله وجود لوگویی با خوانایی مناسب است که بیان گر کسب و کار شما باشد و علاوه بر آن منحصر به فرد و خاص نیز باشد.

طراحی لوگو کار ساده و پیش پا افتاده ای نیست و پای هویت کسب و کار شما در میان است! پس در انتخاب طراح دقت زیادی به خرج دهید و آن را به دست متخصص بسپارید. کسی که در طراحی لوگو تخصص داشته باشد اهمیت این کار را درک میکند و با استفاده از کانسپت های تاثیر گذار در کسب و کار شما و نوع کسب و کارتان لوگو مناسب را برایتان طراجی میکند.

همچنین بخوانید :: تبلیغات پروکسی تلگرام

از اهمیت طراحی بنر نیز نمیتوان غافل شد زیرا وقتی شما قصد تبلیغات و جذب مشتری دارید اولین چیزی که به چشم مخاطبان می آید بنر تبلیغاتی شماست و ذهنیت مخاطب را شکل میدهد و به قول معروف ” از کوزه همان برون تراود که در اوست! ” علاوه بر اینکه بنر شما به ذهنیت مخاطب تان درباره شما جهت میدهد، جذاب بودن بنر باعث میشود که مخاطب ترغیب شود که تبلیغ شما را کامل ببیند و محصولات و خدمات شما را به ذهن بسپارد.

 

اگر در زمینه طراحی لوگو یا بنر یا سایر امور گرافیکی نیاز به منتخصص با تجربه ای دارید که از اصول کار آگاه باشد و به صورت حرفه ای آن را انجام دهد، میتوانید به آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد مراجعه نمایید. تیم ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند با تجربه چندین ساله در زمینه طراحی و تولید محتوا در مشهد میتوانند با توجه به نیاز و سلیقه شما همان چیزی را که میپسندید و به آن نیاز دارید برای شما تولید نمایند.

 


نمونه بنرهای طراحی شده توسط یافابرند

 

 

 

همچنین در زمینه مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد نیز میتوانید به آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مراجعه نمایید و از خدمات ما در این زمینه نیز بهره مند شوید.

پاسخی بگذارید