سفارش افزایش ممبر کانال و گروه

 

زمان کلیه ی سفارشات 2 ساعت تا 72 ساعت می باشد.

توضیحات ::

ممبر فیک کانال تلگرام :: ممبرهایی که قدرت تصمیم گیری ندارند و صرفا یک اکانت هستند و نه بازدیدی از کانال شما خواهند داشت، نه خریدی از شما انجام خواهند داشت ، فیک خالص هستند . از کانال شما لفت نمی دهند و صرفا یک عدد به تعداد اعضای کانال تلگرام شما اضافه می کنند.

ممبر فیک کانال تلگرام برای چه کسانی مفید است ؟
در حقیقت اعتبار هر کانال تلگرام به اعضای آن است و هر چقدر کانال شما اعضای بیشتری داشته باشد عرفا اعتبار بالاتری دارد البته این نکته را در نظر داشته باشید که اگر کانال شما 100 هزار نفر ممبر داشته باشد و بازدید زیادی هم نخورد بسیاری از کاربرات متوجه فیک بودن اعضای کانال شما خواهند بود پس سعی کنید به نسبتی به کانالتون ممبر فیک اضافه کنید که خیلی تابلو نباشید 🙂 پس اگر دنبال افزایش اعتبار هستید این اعضا گزینه ی خوبی هستند

 

ممبر فیک گروه تلگرام :: ممبرهایی که قدرت تصمیم گیری ندارند و صرفا یک اکانت هستند و نه بازدیدی از گروه شما خواهند داشت، نه خریدی از شما انجام خواهند داشت ، فیک خالص هستند . از گروه شما لفت نمی دهند و صرفا یک عدد به تعداد اعضای کانال تلگرام شما اضافه می کنند. البته اگر کاربر وارد لیست گروه شما شود احتمالا متوجه فیک بودن آن ها خواهد شد چرا که اکثر اکانت های فیک نه نام درست و حسابی دارند و نه تصویری !

 

ممبر واقعی اجباری کانال تلگرام :: ممبرهایی که توسط پنل های تلگرام (برخی پوسته هایی از تلگرام مثل تلگرام طلایی ) به کانال شما وارد می شوند . این اعضا به صورت سیستمی عضو کانال تلگرام شما می شوند . اگر موضوعات عمومی و جذابی دارید یا مواردی که ارسال به تمام کشور دارید این روش یکی از بهترین روش های افزایش اعضای کانال تلگرامی شماست . در این روش احتمال ریزش بالاست چرا که یک لحظه تصور کنید در لیست کانال هایتان یک کانال اضافه شده و موضوعش هم برای شما جذاب نیست ! پس احتمال ترک کردن کانال برایتان بسیار بالاست . دیگران هم به همین شکل ممکن است کانال شما را ترک کنند.

 

ممبر واقعی اجباری هیدن کانال تلگرام :: دقیقا همان ممبر واقعی اجباری کانال تلگرام است با این تفاوت که کانال شما برای این مخاطب نمایش داده نمی شود و کاربر چون نمیبیند نمی تواند از کانال شما لفت بدهد اما اگر همین کاربر نسخه ی اصلی تلگرام یا نسخه ی تلگرام دسکتاپ را نصب کند کانال شما را می بیند و همان طور که احتمال دارد از شما خرید کند احتمال هم دارد که از کانال شما لفت بدهد .

 

ممبر واقعی گروه تلگرام :: دقیقا مانند ممبر اجباری کانال تلگرام است با این تفاوت که کاربر عضو گروه شما خواهد شد .

 

ممبر واقعی پاپ آپ تلگرام :: در این روش در تلگرام های غیر رسمی صفحه ی کانال شما برای کاربران نمایش داده می شود و اگر کاربر روی آن کلیک کند فرد عضو کانال شما می شود . این روش تقریبا بهترین روش گرفتن عضو واقعی در تلگرام است که البته هزینه ی بالاتری نسبت به سایر روش ها دارد اما این به این معنی نیست که همه ی کاربران دقیقا مانند یک تبلیغ با میل و اشتیاق خود وارد کانال شما شده اند . چون کاربر با لمس کانال شما وارد کانال شما می شود و ممکن است افراد بسیار زیادی با توجه به عدم اطلاعات روی صفحه کلیک کنند و عضو شوند . این روش هم لفت دادن زیادی دارد به همین دلیلی که گفتیم . در زمان افزایش ممبر به صورت پاپ آپ نباید پست آخر کانال عوض شود و پست جدیدی گذاشته شود.