فالوورهای فیک اینستاگرام برای بسیاری از افراد ممکن است خوشایند به نظر نیاید. خیلی از افراد برای اینکه تعداد فالورهای فیک اینستاگرام خود را افزایش دهند سرمایه گذاری های زیادی انجام می دهند و هزینه های سنگینی را پرداخت می نمایند تا بتوانند تعداد فالوورهای خود را افزایش دهند.

بعضی از ادمین های پیج های اینستاگرامی به دنبال خرید فالوورهای فیک هستند. هدف این افراد از خرید فالوورهای فیک این است که می توانند از این روش کاربران را ترغیب نمایند تا دنبال کننده پیج آ نها باشند یا با بالا بودن فالوور ها  در پیج کاری  خود بتوانند راحت تر مشتری را جذب نمایند.

به طور کلی دلایلی که براساس آن نباید به فالوورهای فیک اعتماد کرد بدین شرح‌اند:

  1. سخت‌ گیری اینستاگرام : اینستاگرام اخیرا تمهیدات مختلفی را در نظر گرفته تا براساس آن بتواند فالوورهای فیک را از واقعی تشخیص بدهد. با خرید این فالوورها ریسک بزرگی را انجام می‌دهید.
    البته به این موضوع هم توجه داشته باشید که برخی شرکت‌ها فالوورهای فیک را نیز  درکنار فالوورهای واقعی در اختیار شما قرار می‌دهند و صرفاً پول فالوورهای واقعی را از شما دریافت می‌کنند. انجام چنین کاری ایرادی ندارد و باعث بالاتر نشان داده شدن تعداد فالوورهای شما هم نیز خواهد شد.
  2. بی‌ارزش بودن اکانت‌های فیک : غالب اکانت‌های فیک فاقد عکس پروفایل و بیو هستند و تعداد فالوورها و فالوئینگ‌های کمی دارند.
    در این صورت مشتریانی که به پیج شما سر می‌زنند و در قسمت فالوورها با چنین اکانت‌هایی روبه‌رو می‌شوند، حس خوبی نسبت به پیج شما پیدا نخواهند کرد و ترجیح می‌دهند به کسب و کاری معتبرتر اعتماد نمایند. لذا توصیه ما این است که برای کسب و کارتان ارزش قائل شوید و با خرید فالوورهای واقعی، به آن اعتبار دهید.
    در این صورت مشتریان و مخاطبان هم بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد.

فالوور | فالوور اینستاگرام

روش های مهم گرفتن فالوور رایگان در اینستاگرام

افزایش فعالیت در اینستاگرام

روش دیگری که برای گرفتن فالوور رایگان در اینستاگرام می توان اجرا کرد ، افزایش فعالیت در اینستاگرام می باشد.

شما با انتشار مطالب جدید در صفحه اینستاگرام خود و همچنین استفاده از هشتگ های پر مخاطب می توانید شانس دیده شدن خود را افزایش دهید.

در کنار این فعالیت ها اگر فالو کردن افراد جدید را در دستور کار خود قرار دهید می توانید به سرعت افزایش فالوور اینستاگرام داشته باشید.

رمز پیشرفت در اینستاگرام: انتشار مطالب جدید به صورت پیوسته و مداوم + استفاده از هشتگ های پر مخاطب + فالو کردن افراد جدید.

مزیت استفاده از این روش ، گرفتن فالوور اینستاگرام به صورت کاملا واقعی می باشد. فالوور هایی که از این طریق به صفحه شما اضافه می شوند ، به مطالب شما علاقمند بوده و همیشه با اشتیاق آن ها را دنبال خواهند کرد.

برای شما کامنت می گذارند ، لایک می کنند و خودشان با فعالیتی که در صفحه شما انجام می دهند باعث جذب کاربران جدیدتر به صفحه شما خواهند شد.

اما بزرگ ترین عیب این روش این است که نیاز به صرف زمان زیادی دارد.

زیرا فالو کردن افراد جدید ( مخصوصا با توجه به محدودیت های اینستاگرام ) بسیار وقت گیر خواهد بود.

برا گرفتن مشاوره رایگان و سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر 👇 با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و خرید فالوور اینستاگرام::

05191690541
تلگرام

۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *