اجاره و رزرو تبلیغ بیلبورد در مشهد

اجاره و رزرو تبلیغ بیلبورد در مشهد : بیلبورد ها یکی از انواع تبلیغات محیطی هستند و تبلیغ های دارای بازده برای کسب و کارها محسوب می شوند و البته نه برای همه ی آن ها. بیلبوردها با توجه به قیمت نسبتا بالایی که دارند برای هر کسب و کاری پیشنهاد نمی شود. اگر کسب و کار شما یک کسب و کار دارای سود بالایی است می توانید از تبلیغات بیلبوردی استفاده کنید و خودتان را به یک برند تبدیل کنید، قیمت بیلبوردها به مکان و اندازه ی آن بستگی دارد . معمولا گران ترین بیلبورد ها، آن هایی هستند که در فرودگاه ها و مسیرهای ورودی فرودگاه ها نصب می شوند . به طور مثال قیمت بیلبورد در فرودگاه مشهد بسیار بالاست . (با توجه به تغییرات قیمت برای اطلاع از قیمت های روز اجاره و رزرو تبلیغ بیلبورد در مشهد تماس بگیرید .) دلیل گرانی این بیلبورد ها هم کاملا مشخص هستند چرا که معمولا افراد دهک های بالاتر از حمل و نقل هوایی استفاده می کنند و با نصب بیلبورد در این مکان ها می توانید اقشار مرفه تر جامعه را به طور مستقیم پوشش دهید و در دید این قشر باشید.

 

پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی چند دقیقه ای مشاوره بگیرید. یک دیدگاه ممکن است کسب و کار شما را متحول کند!

👇👇 فرم زیر را پر کنید تا رایگان از متخصصین دیجیتال مارکتینگ مشاوره بگیرید  👇👇

همان طور که گفتیم موقعیت و سایز هر بیلبورد است که قیمت عمده ی آن را مشخص می کند، بیلبوردهای سطح شهر هم می توانند یکی از پربازده ترین بیلبوردهای شهری باشند، به طور مثال در شهر مشهد، بیلبوردهای وکیل آباد و میدان آزادی یکی از پربیننده ترین و پر رفت و آمد ترین مسیرهای شهری مشهد است که با انتخاب بیلبورد در این قسمت ها می توانید بیشتر دیده شوید . اما در انتخاب بیلبورد هم دقت کنید و قبل از انتخاب حتما بررسی کنید که آیا قشر هدف شما ازین قسمت عبور می کنند ؟اگر دیده باشید در بیلبورد های مسیر شاندیز مشهد، تالار های پذیرایی و آرایشگاه های زیبایی تبلیغات بسیار بالایی دارند چون بیشتر مراسمات مشهد در باغ تالارهای شاندیز برگزار می شود .

اما چرا بیلبورد ؟

تبلیغات روش های متعدد و متفاوتی دارد اما بیلبورد یکی از محبوب ترین آن هاست و مجموعه ها و سازمان ها علاقه ی زیادی به انتخاب این روش تبلیغاتی دارند .
وقتی یک ماه تبلیغ یک مجموعه جلوی چشم شما باشد قطعا امکان انتخاب شدن بالایی برای تان ایجاد خواهد کرد . تبلیغات بیلبوردی حالت برندینگ دارد و از آنجایی که مجموعه های بزرگ دست به این نوع تبلیغات می زنند اگر شما هم تبلیغ بیلبوردی داشته باشید قطعا یکی از مجموعه های بزرگ و برند به نظر خواهید رسید .

 

علاوه بر اجاره کردن بیلبورد می توانید از سایر تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر مشهد استفاده کنید . استرابورد ها یکی از بهترین تابلوهای شهری هستند که نسبتا قسمت مطلوبی دارند و می تواند برای کسب و کارهای محلی بسیار عالی و البته پربازده باشند . می توانید تعدادی از استرابوردهای محله ی خودتان را در مشهد اجاره کنید و یک تبلیغ با شکوه انجام دهید .

اما قطعا بهترین تبلیغ و پربازده ترین تبلیغ در مشهد، تلفیق تبلیغات محیطی با مجازی است و ازین طریق می توانید بسیار بیشتر دیده شوید . حتی ما در تبلیغات یافابرند مشهد، تبلیغات جالبی دیده ایم که گفتنش خالی از لطف نیست . یکی از شرکت ها بیلبوردی در سطح شهر زده بود و ما برای این شرکت در تمامی بسترهای مجازی مشهد تبلیغ کردیم که اگر بیلبورد این شرکت را در سطح شهر پیدا کنید و با آن عکس بگیرید و با هشتگ این شرکت منتشر کنید از طرف شرکت هدیه ای نفیس خواهید داشت. خب این یک تبلیغ بسیار عالی بود که بازخورد آن را هم دیدیم . در تبلیغات فضای مجازی شما نتیجه ای فوری و لحظه ای را می توانید ببینید . می توانید افراد را عضو کانال خودتان کنید، مخاطبان شما می توانند با کلیک روی شماره ی شما با مجموعه شما تماس بگیرند و کلا برای این مقوله نیاز به یک مقاله ی دیگر با عنوان تفاوت های تبلیغات محیطی و مجازی می باشد که به زودی در سایت تیم تبلیغات در مشهد یافابرند منتشر خواهیم کرد.

سفارش بیلبورد و استرابورد در مشهد :: برای سفارش بیلبورد و استرابورد در مشهد می توانید با ما تماس بگیرید. ما در تیم تبلیغ در مشهد یافابرند به طور حرفه ای و البته کاملا تخصصی تبلیغات و روش های تبلیغاتی را دنبال می کنیم و پیشنهاد میکنیم قبل از اجاره ی بیلبورد در هر کجای دنیا یک تماس رایگان با ما داشته باشید و مشاوره ی رایگان با متخصصین تبلیغات یافابرند در مشهد داشته باشید . قطعا ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید بهترین تبلیغات را برای خودتان رقم بزنید .

ادمین مشاوره تلگرامی ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو ::

👈 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
👈 ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

پاسخی بگذارید