برای خرید ممبر واقعی بدون ریزش تلگرام شما می توانید از سایت های معتبری استفاده کنید که امکان خرید ممبر واقعی بدون ریزش تلگرام را دارند. تیم تبلیغاتی یافابرند با استفاده از روش های جدید و فعالیت چندین ساله در حوزه شبکه های اجتماعی توانسته اعتبار خود را در بین دیگر رقبا کسب کند. در روش ممبر شما می توانید هم ممبر واقعی و هم غیر واقعی خریداری کنید که کیفیت آنها بالا باشد و همینطور بدون ریزش باشد. در حال حاضر یا قوی شدن هوش مصنوعی این پیام رسان نمی توانید خیلی ممبر فیک با استفاده از شماره های مجازی جذب کنید زیرا این روش ها توسط تلگرام شناسایی و منسوخ شده اند. تلگرام پرکاربردترین اپلیکیشن پیام رسان در ایران است. کاربران از این نرم افزار برای بهره مندی از پیام رسانی سریع و بسیاری از ویژگی های دیگر استفاده می کنند. بهترین استفاده برای تجار استفاده از فرصت برای کسب درآمد در این برنامه جادویی است. 

اعضای تلگرام در واقع افرادی هستند که در یک کانال یا گروه عضو می شوند. این افراد را می توان از طریق سایت های خدمات مجازی مانند یافابرند به کانال دعوت کرد. همچنین کاربران می توانند از طریق عضویت اختیاری در گروه های مورد نظر خود به عضویت گروه ها درآیند.
تلگرام مهمترین بخش تلگرام برای دارندگان اعضا، کانال ها و گروه ها است. زیرا هر چه تعداد اعضا بیشتر باشد، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد!

خرید ممبر واقعی بدون ریزش تلگرام:

لازم به ذکر است خرید ممبری که از یافابرند انجام می دهید تمامی انها واقعی هستند مگر اینکه به در خواست خودتون ممبر فیک سفارش دهید. و همینطور ممبر های فیک بدون ریزش بوده و از نظر کیفیت این تضمین به شما داده می شود. برای ثبت ممبر حتما باید کانالتون داشته باشید و جذب ممبر نوعی اعتماد سازی می باشد. در نظر داشته باشید برای جذب ممبر حتما باید کانالتون عمومی باشد. برای پردازش سریعتر سفارشات لطفا اطلاعات لازم را با دقت و دقت وارد نمایید.
درگاه پرداخت امن زرین پال به کاربران زرممبر این امکان را می دهد تا با خیال راحت و آسان سفارش خود را ثبت کنند.

خرید ممبر واقعی بدون ریزش

  • قیمت: 45,000 تومان
  • قیمت: 45,000 تومان
  • 0 تومان

ممبر بدون ریزش تلگرام:

خرید ممبر بدون ریزش نلگرام میتوان به ممبر هیدن و ممبر قفلی اشاره کرد. این دو ممبر همینطور که اسمش معلوم است در نوع هیدن کاربر متوجه عضو شدنش در کانال نمی شود که برای تلگرام های غیر رسمی این امکان پیش می آید اما در دید دیگر کاربران و برای کسب اعتبار بسیار مناسب است. در نوع ممبر قفلی کاربر در هنگام عضو شدن در کانال قفل می شود و امکان لفت دادن از کانال را ندارد. و در حین حال شما بازدید پست ها و ممبراتون افزایش چشمگیری پیدا می کند. اما من پیشنهاد می کنم در کنار این نوع ممبر ها حتما خرید ممبر پروکسی تلگرام هم انجام دهید.

ممبر بدون ریزش قفلی:

این نوع ممبر مشابه ممبر اجباری یعنی کاربر به اجباری وارد کانال شما می شود و هنگامی که لفت می دهد خودکار مجدد وارد کانال شما می شود. ریزش در این نوع ممبر فقط در این صورت است که کاریر تلگرامش را پاک کند و در کانال های تلگرام غیر رسمی این روش امکان پذیر است. در اد اجباری امکان ریزش وجود دارد و کاریران زیادی کانال را ترک می کنند.

اما در اد قفلی ریزش پایینی دارد زیرا کابران در کانال شما قفل می شوند.

ممبر بدون ریزش مناسب چه کانالهایی است:

این نوع عضویت برای راه هایی است که در حال شروع هستند و نمی خواهند مردم را گمراه کنند و آنها می خواهند اعضا واقعی باشند، می توانند از روش مسدود کردن استفاده کنند زیرا در این روش افت کمی دارد و می توانید آن را برای کانال های تازه نصب شده خود خریداری کنید. اگر کانالی دارید که کار می کند، می توانید از روش های بازشو و پروکسی استفاده کنید. تا بتوانید یک کانال حرفه ای داشته باشید و کسب و کار خود را رونق دهید.

این روش برای گروه هم مناسب است که ما به شما ممبر های با کیفیت تری پیشنهاد می کنیم مثل ممبر انتقال گروه به گروه که بهترین روش عضو گیری برای کانال است.

در ابتدا شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا فرم مربوط را ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و بعد از بررسی کانال سفارش شما انجام میگیرد.

بعد از خرید ممبر بدون ریزش چه کاری باید انجام داد؟

قبلاً گفتیم که برای دستیابی به اعضای واقعی، باید صبور باشید و فعالیت هایی را امتحان کنید که به مرور زمان برنامه های کانال مورد علاقه شما را حفظ می کند و کانال شما را برای سفر و عضویت تقویت می کند. خرید عضویت های جعلی یا خرید عضویت بدون از دست دادن در ابتدا برای یک کسب و کار جدید عالی است، اما زمانی که وقت دارید، باید روی برداشتن گام هایی برای مناسب سازی کانال خود تمرکز کنید.

آیا پس از خرید ممبر نیاز به خرید بازدید داریم:

با خرید ممبر فقط تعداد اعضای کانال خود را افزایش می دهید، اما اکنون اعتبار کانال هنوز پر نشده است و برای دریافت اعتبار بیشتر باید یک نقد خریداری کنید تا اعتبار کاربران خود را دریافت کنید، بنابراین پیشنهاد می کنم برای دریافت اعتبار از صفحه بازدید کنید. برای خرید به سایت و یا تلگرام ما سر بزنید. می توانید بازدید برای پست های کانال خود را خریداری کنید.

نتیجه گیری:

برای رشد کسب و کار خود در تلگرام، باید تعداد اعضا را افزایش دهید تا موفق شوید. اگر می خواهید تعداد اعضا را به صورت واقعی افزایش دهید، می توانید از تبلیغات پروکسی تلگرام و ممبر واقعی استفاده کنید. من معتقدم این اعضا با داشتن حساب های واقعی مسیر موفقیت شما را آسان تر می کنند. از این روش استفاده کنید.

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت تبلیغاتی یافابرند ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو  ::

۰۵۱۹۱۶۹۰۵۴۱
تلگرام ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *