طراحی کاتالوگ برای نشان دادن کسب و کار بسیار مهم است. طراحی کاتالوگ نوعی تبلیغات مدرن و موثر است که برای جذب بیشتر مشتری بسیار تاثیر گذار می باشد. هرچه طراحی کاتالوگ شما حرفه ای تر باشددر نتیجه مخاظب بیشتری را با خود همراه دارد. طراحی کاتالوگ انواع مختلفی دارد. در روش صنعتی طراحی با رنگ های مختلف در صنعت و به عبارتی بوی آن کسب و کار را به خود بگیرد. در طراحی کاتالوگ باید از عکس های حرفه ای و با کیفیت استفاده شود اگر در طراحی کاتالوگ از عکس های بی کیفیت استفاده کنید بازدهی کمتری دارد در هنگام چاپ کیفیت ممکن به صفر برسد. با طراحی کاتالوگ شما می توانید تمامی کسب و کارتون برای مشتریان همراه با عکس محصولات توضیح دهید. طراحی کاتالوگ از لحاظ طراحی کاری پیچیده است که باید با یک گروه تبلیغاتی حرفه ای همکاری داشته باشید تا بتوانید کاتالوگی تاثیر گذار خلق کنید.


Telegram


Whatsapp

طراحی کاتالوگ حرفه ای:

طراحی کاتالوگ حرفه ای توسط طراحان برتر به شرکت ها ارائه می گردد. کاتالوگ های حرفه ای دارای یک سری شاخص و استاندارد هایی می باشد. در طراحی کاتالوگ حرفه ای، کاتالوگ صنعتی و نمونه طراحی کاتالوگ مصرفی از جمله کارهای رزومه طراحان کاتالوگ برتر می باشد.  کاتالوگ های حرفه ای دارای جزئیاتی هستند که برای مصرف کننده اهمیتی ندارد اما برای فروشنده و یا مغازه دارا این خدمات را عرضه می کنند مهم است. طراحی کاتالوگ بستگی به نوع طراحی معمولا در چند لت، سیمی و منگنه ای چاپ می شود.

کاتالوگ | انواع کاتالوگ

مزایای طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ به طور خاص برای یک کسب و کار دارای چندین مزیت است که هدف همه آنها جذب مشتریان جدید و بازاریابی و حفظ مشتریان فعلی خواهد بود. سفارش طراحی کاتالوگ سفارشی برای یک شرکت یا تجارت دارای مزایای زیر خواهد بود:

طراحی کاتالوگ سفارشی برای یک کسب و کار مزایای متعددی دارد که هدف همه آنها جذب مشتریان جدید، بازاریابی و حفظ مشتریان فعلی است. سفارش طراحی کاتالوگ انحصاری برای یک شرکت یا کسب و کار دارای مزایای زیر خواهد بود:

 1.جذب مشتریان جدید: 

می توانید کاتالوگ برند خود را توزیع و چاپ کنید. مشتریان جدید را جذب کنید و مشتریان قدیمی خود را وادار به خرید مجدد کنید.

2. اشتراک گذاری آنلاین: با یک کاتالوگ دیجیتال، می توانید آخرین کاتالوگ خود را به صورت آنلاین در عرض چند ثانیه با مشتریان خود به اشتراک بگذارید. اشتراک گذاری دیجیتال عامل اصلی است که همه مشاغل آنلاین از آن لذت می برند.

3. به‌روزرسانی‌های فوری و آسان: می‌توانید به‌روزرسانی‌ها را به صورت دیجیتالی انجام دهید و کاتالوگ دیجیتال شما فوراً به‌روزرسانی می‌شود.

نمونه طراحی کاتالوگ

طراحی | طراحی کاتالوگ
کاتالوگ | طراحی کاتالوگ
کاتالوگ | نمونه کاتالوگ

نکات مهم طراحی کاتالوگ:

رنگ، نوع، عکاسی صنعتی، طراحی گرافیک ترکیبی تصویر. تکنیک های چاپ و صفحه بندی شامل طرح های بصری با پیام های مختلف، همراه با خلاقیت و فرآیند فکری طراح است که توسط طراح در نسخه های چاپی (کاتالوگ، بروشور و …) یا الکترونیکی ارائه می شود. طراحی توجه مشتریان بالقوه را به خود جلب می کند، مشتری را به محصول علاقه مند می کند و خریدار را برای خرید ترغیب می کند. طراح برای شروع طراحی کاتالوگ ابتدا به یک فایل لوگو یا نماد (شامل لوگو و لوگو یا نماد به فارسی یا انگلیسی) و محتوای نوشتاری (شامل متن و جداول) و عکس های قابل چاپ نیاز دارد که از مهمترین آنها می باشد.

شاید لازمت بشه: تدوین ویدئو در مشهد 

کاتالوگ های حرفه ای:

طراحی حرفه ای کاتالوگ را از کادر مجرب و آموزش دیده در یافابرند دریافت کنید.
چیدمان مطالب و تصاویر در کنار هم می تواند بسیار آسان باشد. اما حفظ هارمونی و خلاقیت در طراحی کاتالوگ یکی از اهداف اصلی طراحان مجموعه است.
طراحی حرفه ای کاتالوگ یکی از منحصر به فرد ترین مشاغل است. طرح ها از ابتدا تا انتها زیر نظر طراحان و متخصصان طراحی و چاپ بررسی می شوند.
وجود متن و تصاویر جذاب به مخاطب کمک می کند تا انتخاب مناسب تری برای انتخاب محصول مورد نیاز خود داشته باشد. کاتالوگ حرفه ای به مخاطب این امکان را می دهد که از بین چندین محصول از نظر کیفیت و کاربرد یکی را انتخاب کند و باعث می شود مخاطب از محصولات و خدمات ارائه شده دیدن کند تا مخاطب بتواند به راحتی هزینه های خرید خود را برنامه ریزی کند.

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت تبلیغاتی یافابرند :
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو :

05191690541

طراحی کاتالوگ رایگان:

محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن با قالب های کاتالوگ به نمایش بگذارید. از کاتالوگ های مد گرفته تا کاتالوگ های خانه و مبلمان، تا کاتالوگ های تجاری، مطمئناً الگوی مناسب برای نیازهای خود را پیدا خواهید کرد. هر قالب کاتالوگ با طرح‌بندی‌های خلاقانه و چندین صفحه طراحی شده است که می‌توانید به راحتی آن‌ها را ویرایش و شخصی‌سازی کنید. تصاویر و محتوای خود را جایگزین کنید و بلافاصله کاتالوگ خود را دانلود کنید.طراحی جلد کاتالوگ باید مهمترین موضوعات را در قالب متن، عکس و طرح روی جلد خلاصه کند. تا بیشترین تاثیر را روی مخاطب داشته باشد. در طراحی جلدهای کاتالوگ علاوه بر طرح باید به استفاده از رنگ نیز توجه کافی داشت.

اصول طراحی کاتالوگ:

داشتن کاتالوگ نشانگر هویت و اصالت یک شرکت می باشد در مرحله اول از اصول کاتالوگ داشتن هدف از طراحی کاتالوگ است.

دارا بودن نظم و استانداردهای گرافیکی در ظول طراحی باید رعایت کرد. رعایت نظم و اندازه استاندارد در طراحی باعث می شود محصوب پس از چاپ از ساختاری منظم و ظاهری شیک بهره ببرد.

با کیفیت طراحی کنید هرچه مطالب دارای کیفیت باشد در انتها محصول تولید شده توجه بیشتری جلب می نماید.

نوشته ها باید کوتاه و مختصر باشد مطالب زیاد و خسته کننده یکی از رایج ترین اشتباهات در طراحی می باشد.

چیزی که باعث می شود کاتالوگ از بروشور متمایز شود تعداد کلمات نوشته شده می باشد در کاتالوگ نوشته ها کمتر از بروشور می باشد.

سعی کنید کاتالوگ شما همراه با عکس باشد و برای هر قسمت یک توضیح کلی و خلاصه اما دارای محتوا کافی می باشد.

هر سازمانی دارای رنگ سازمانی می باشد در طراحی و چاپ از رنگ های سازمانی استفاده کنید.

طراحی کاتالوگ تجاری برای تبلیغات باید بسیار فشرده، قابل حمل و قابل خواندن برای مشتری در سریع ترین زمان ممکن باشد. جزئیات کامل و توضیحات تکمیلی در رسانه های تبلیغاتی برای این مدل تاثیر منفی خواهد داشت.

سفارش طراحی کاتالوگ:

امروزه داشتن کاتالوگ یک امر ضروری است. می‌توانید سریع‌تر و در هر زمانی به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید. مزایای داشتن کاتالوگ باعث می شود خدمات خود را بهتر یه مخاطب برسانید. اگر کاتالوگ محصولتان را به یافابرند سفارش در انتهای کار کاتالوگی متفاوت و خیره کننده تحویل می گیرید. اگر برای کسب و کار خود بدنبال داشتن یک کاتالوگ خوب و حرفه ای هستید همین حالا با ما تماس بگیرید. هیچ مجموعه ای بدون تبلیغات نمی تواند در بازار رقابتی موفق شود. کاتالوگ یکی از نیاز های اساسی هر کسب و کاری می باشد. هر کاتالوگ باید مناسب با فعالیت های مختلف طراحی و چاپ شود تا پاسخگوی نیاز مشتریان او باشد.

طراحی کاتالوگ آنلاین:

گاهی اوقات سوال این نیست که چگونه یک کاتالوگ طراحی کنیم مشکل از اینجاست که چگونه کاتالوگ طراحی کنیم؟ با نرم افزاز های هوشمند شما می توانید با استفاده از قالب های آماده کاتالوگ خود را با تغییر ویژگی های رنگ، آپلود برند و بارگذاری محتوای خود کاتالوگ خود را آماده کنید.

 نرم افزارهای آنلاین طراحی کاتالوگ مجموعه ای از ابزارهای مفید را برای ایجاد و اشتراک گذاری قوی ترین کاتالوگ های محصولات به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از کاتالوگ ساز دیجیتال، به راحتی می توان از رقابت با محتوای خود پیشی گرفت!

هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ:

عوامل زیادی بر هزینه طراحی یک فهرست حرفه ای تاثیر می گذارد. از جمله این عوامل می توان به چاپ کاتالوگ، تعداد صفحات کاتالوگ، ضخامت صفحات داخلی، مدل صحافی و نوع جلد اشاره کرد. تیم ما با بسیاری از شرکت های بزرگ و موفق کار کرده است و مشتریان وفادار زیادی داریم. برای مشاهده نمونه کار بیشتر و استعلام قیمت طراحی کاتالوگ حرفه ای با تیم مشاوران مجرب ما با شماره زیر تماس بگیرید. 

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت تبلیغاتی یافابرند :
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو :

05191690541

دانلود پی دی اف طراحی کاتالوگ

pdf نمونه کاتالو 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *