تولید محتوا در مشهد؟ این روز ها که کسب و کار ها همگی در تب و تاب مدرن شدن و اینترنتی شدن هستند ، میتوان گفت تقریبا هر کسب و کاری برای خود یک پیج اینستاگرام ، کانال تلگرام و در بسیاری از موارد یک سایت دارد چرا که امروزه بخش قابل توجهی از درآمد زایی میتواند از طریق فضای مجازی صورت میگیرد و بسیاری از مردم بر این نکته واقف هستند . اما در این بین فقط برخی از کسب و کار ها فروش و درآمد زایی و جذب مشتری بالایی دارند و بسیاری از آن ها معتقدند که هر چه تلاش میکنند قادر به کسب درآمد و توسعه تجارت خود از طریق فضای مجازی و شبکه های اجتماعی  نیستند . اگر صاحب کسب و کاری هستید که با این مشکل مواجهید و یا میخواهید بدانید که صاحبان این کسب و کار ها از چه اصلی بی خبرند باید به شما بگوییم که آن تولید محتواست ! یکی از بهترین و با تجربه ترین های تولید محتوا و مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد است . حال اگر به توضیحات بیشتری در مورد تولید محتوا نیاز دارید مقاله زیر را با دقت مطالعه کنید .

 

برای ارتباط با مشاوران یافابرند و کسب اطلاعات بیشتر راجع به انواع خدمات مجموعه یافابرند و  ساخت استوری موشن در مشهد به روش های زیر با ما در ارتباط باشید :

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت یافا برند مشهد ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در مشهد و دیگر شهر ها ::

👈 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
👈 ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

 

تولید محتوا در وب سایت ، اینستاگرام و در کل در فضای مجازی آن قدر حائز اهمیت است که با هیچ چیز دیگری قابل قیاس نیست . در واقع اگر شما برای کسب و کارتان یک وب سایت و یا یک پیج اینستاگرام دایر کرده باشید و تولید محتوای مناسبی نداشته باشید به هیچ عنوان نمیتوانید انتظار یک خروجی مناسب و دلخواه داشته باشید زیرا این به مثابه این است که شما یک فروشگاه دارید که در آن جنسی وجود ندارد و یا حتی اگر جنسی دارید ، کیفیت اجناس شما به قدری پایین است که کسی رغبت نمیکند وارد فروشگاه شما شود چه برسد به اینکه بخواهد از آن خرید هم نماید !

برای شروع کسب و کار در مشهد اولین کار مشاوره کسب و کار است در این صفحه شرایط مشاوره کسب و کار در مشهد را بررسی کنید

مشکل اینجاست که بسیاری از افراد نمیدانند که به طور مثال گوگل و یا اینستاگرام تا چه اندازه هوشمند عمل میکنند و تولید محتوای مناسب در وب سایت و پیج اینستاگرام چقدر میتواند آن ها را از سایر رقبایشان متمایز کند . مثلا گوگل به قدری هوشمند عمل میکند که هرگاه شما مقاله ای در سایت خود میگذارید اگر برای کاربران جذابیتی نداشته باشد و یا حتی بخش کوچکی از آن از سایت دیگری کپی شده باشد ، آن را تشخیص میدهد و این مساله را در رتبه بندی شما تاثیر میدهد و یا اگر دقت کرده باشید عملکرد اینستاگرام طوری است که به طور مثال اگر شما پست های مربوط به آشپزی را دنبال کنید به طور خودکار پس از مدت کوتاهی در قسمت اکسپلور مربوط به اکانت اینستاگرام خود پست های مربوط به غذا و آشپزی برایتان نمایش داده خواهد شد .

 

مثال هایی که اینجا برایتان آوردیم تنها بخش کوچک و ناچیزی از هوشمندی گوگل و اینستاگرام به حساب می آید پس این نکته واضح و روشن است که تا هنگاهی که شما تولید محتوای مناسب و مفیدی برای مخاطبان تان نداشته باشید حتی این دو شبکه نیز شما را برای بالا آمدن در رتبه بندی و کسب جایگاه بهتر و قرار گرفتن در معرض دید مخاطبان یاری نخواهند کرد .

 

تولید محتوا شاید کار آسانی به نظر بیاید اما همانند هر چیز دیگری علم و قواعد مخصوص به خود را دارد . به طور مثال وقتی میخواهید برای سایت تان مقاله بنویسید باید از نکاتی که باعث میشود شما مورد توجه مخاطبان قرار بگیرید و به تبع آن در رتبه بندی گوگل به سطح مورد نظر برسید آگاهی داشته باشید و آن ها را در مقاله خود لحاظ کنید زیرا مقالاتی که شما برای سایت تان مینویسید همگی توسط گوگل مورد ارزیابی قرار میگیرند و در نتیجه هر مقاله ای نمیتواند به سطح مطلوبی در رتبه بندی گوگل دست یابد .

 

 

تولید محتوا

 

 

از طرفی گرافیک سایت شما نیز مساله بسیار حائز اهمیتی است . وقتی کاربری وارد سایت شما میشود اگر سایت تان از گرافیک خوبی برخوردار باشد و تصاویر خوب و جذابی در آن باشد ، کاربران هم بیشتر به سوی شما هدایت خواهند شد و هم اینکه زمان بیشتری ر درسایت شما سپری خواهند کرد که این مساله نیز باز از چشمان تیزبین گوگل دور نخواهد ماند !

برای اول بودن در گوگل علاوه بر داشتن محتوای خوب تکنینک سئو ام بسیار موثر است

«اگر سایت هنگام جستجوی کلمه در صفحه‌ی اول گوگل می‌آید، به خاطر یک سری تکنیک است. اسم این تکنیک ها سئو است.» 

 

تولید محتوای اینستاگرام مقداری با تولید محتوای سایت متفاوت است ، زیرا تولید محتوا در این شبکه از نظر بصری باید در سطح بسیار خوبی قرار داشته باشد چرا که کارکرد این شبکه بر پایه تصاویر و ویدئوها ست . در نتیجه وقتی یک کاربر وارد پیج شما میشود ، اولین چیزی که توجه او را به خود جلب میکند گرافیک پیج شماست پس علاوه بر اینکه نیاز داریم مطالب مفیدی در یک پیج داشته باشیم نمای ظاهری پیج نیز باید از جذابیت کافی برخوردار باشد و در مخاطب کشش ایجاد کند . در این زمینه متخصصین اینستاگرام میتوانند کمک شایانی و کنند و پیج شما را به یک پیج جذاب و پر مخاطب تبدیل نمایند .

 

 

اگر در زمینه تولید محتوا تخصص و مهارت کافی ندارید و به دنبال تولید محتوای مناسب هستید برای این کار به افرادی با چند تخصص متفاوت از جمله مقاله نویسی ، گرافیک و … نیاز دارید و در صورتی که هر یک از این افراد به صورت جداگانه کار کند ، نیاز به هماهنگی بین آنها خواهید داشت . در نتیجه بهتر است کار را به دست یک تیم متخصص در این زمینه بسپارید . آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد مجموعه ای از متخصصین حوزه تولید محتوا را گرد هم آورده تا بهترین محتوا ها را برای کسب و کار شما تولید کنند و در نتیجه شما نتیجه مطلوبی از کسب و کار خود در فضای مجازی بگیرید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *