با تبلیغات ارز دیجیتال در تلگرام کسب وکار خود را در دید هزاران کابر ایرانی قرار دهید با تبلیغات درست می توانید هزاران مخاطب واقعی جذب کنید. تبلیغات ارز دیجیتال در تلگرام مجموعه ای فوق تخصصی می باشد که در زمینه های ارزدیجیتال، بلاکچین و فناوری های مربوطه همکاری دارد. (دیگر نگران  کسب و کارت در تلگرام نباش ارتباط سریع تر 05191690541) تبلیغات ارز دیجیتال پروکسی مشتریانی که از سمت تبلیغات وارد کانال شما می شوند مشتریان هدفمند و صد درصد واقعی هستند. ارزهای دیجیتال دارای شاخه هایی می باشد مثل: ارزهای رمز پایه که امروزه در بین کاربران ایرانی بسیار رایج بوده با توجه به زیاد شدن معاملات در این حوزه خیلی بدنبال تبلیغات هستند. 

راه های ارتباطی

تبلیغات ارز دیجیتال در تلگرام:

ارزهای دیجیتال بازاری است که بروز و شما برای داشتن فعالیت باید همیشه در این حوزه بروز باشید. سعی کنید اخباری هایی که در این حوزه هستند را دنبال کنید ایم یکی از بهترین روش هاست. با تبلیغات کانال ارز دیجیتال تلگرام می توانید کسب و کار خود را بهتر کنید. می دانید که تبلیغات یک نوع سرمایه گذاری است. با تبلیغات ارز دیجیتال در تلگرام میتوانید کسب و کار خودتون را بهتر کتید. تبلیغات کانال های ارز با پروکسی یکی از بهترین تبلیغات است. در ادامه شما را با تبلیغات ارز های دیجیتال در تلگرام با روش پروکسی آشنا می کنیم.

تبلیغات | تبلیغات ارز

تبلیغات ارز دیجیتال با پروکسی:

پروکسی یک نوع تبلیغات است که تمامی مخاطبین این نوع تبلیغات اشخاص واقعی هستند و همه به اختیار خود وارد کانال می شوند. در حال حاضر تلگرام به بهترین بستر تبلیغات و کسب و کارتبدیل شده که تمامی افراد می توانند در این شبکه اجتماعی با راه اندازی کانال ارز کسب و کار خود را انجام دهید. با تبلیغات پروکسی تلگرام برای کانال های ارز دیجیتال شما هر هزینه ای که کرده اید مطمئن هستید، زیرا تمامی افرادی که وارد کانال شما می شوند واقعی هستند.

تبلیغات | ارز دیجیتال

تبلیغات پروکسی به این صورت است که کانال شما به عنوان اسپانسر تعریف می وشود و در بالای تلگرام قرار میگیرد هر شخصی که با پروکسی به تلگرام وصل شود کانال شما به این اشخاص نشون داده می شود. در این حالت کانال شما در دید هزاران کاربر قرار می گیرد، همه اشخاصی که وارد کانال شما می شوند ایرانی بوده و این نوع جذب ممبر ریزش ندارد. تبلیغات ارز دیجیتال علاوه بر پروکسی می توانید بصورت گسترده انجام دهید. در کانال هایتان می توانید نظرسنجی های زیادی برگزار کنید و یا خرید ممبر اجباری تلگرام را در نظر داشته باشید تا نظر کاربران را راجب محتوایتان بتوانید نظر سنجی کنید.

مشاوره رایگان جهت تبلیغات ارزدیجیتال

پیشنهاد می کنیم قبل از هر در خواستی برای تبلیغات چند دقیقه ای مشاوره رایگان بگیرید. یک دیدگاه ممکن است کسب و کار شما را متحول کند!

👈👈 فرم مربوطه را پر کنید تا رایگان از متخصصین دیجیتال مارکتینگ مشاوره بگیرید.

در کنار کانال کسب و کار می توانید گروه هم درست کنید تا همراه با تبلیغات کانالتان می توانید ممبر هم جذب گروهتون شود تا بتوانید با آنها تعامل برقرار کنید . پرسش و پاسخ انجام دهید. محموعه یافابرند یکی از بهترین شرکت های تبلیغاتی بوده که در حوزه های تبلیغات، فروش ممبر و تبلیغات گسترده فعالیت دارد.

 

تعرفه تبلیغات ارز دیجیتال در تلگرام:

اگر قصد تبلیغات بصورت پروکسی دارید می توانید بصورت آنلاین خدمات را سفارش دهید و تبلیغات شما ثبت می شود. مراحل ثبت تبلیغات بصورت آنی ثبت شده طی هماهنگی شما با کارشناسان تبلیغات کانال بصورت اسپانسر تعریف می شود.

 

انواع تبلیغات در تلگرام:

اگر نظر کارشناسی شده و تبلیغات هدفمند می خواهید بهترین نوع تبلیغات در تلگرام برای بازار های ارز دیجیتال و فروشگاهی تبلیغات پروکسی تلگرام است.

  1. بعد از پروکسی تبلیغات بازدیدی تلگرام است:

این روش برای کانال هار ارز دیجیتال مفید بوده و بازده دارد. جز تبلیغات گسترده بوده  و بازده خوبی به همراه دارد. نوع جذب ممبر گیری در این نوع تبلیغات بصورت بنری می باشد. بنر شما توسط گرافیک های حرفه با توجه به نوع کسب و کارتان طراحی می شود و در کانال های مربوطه تبلیغ می شود.و زیر 400 کا تبلیغ انجام نمی شود. وقتی میزان بازدید تبلیغ شما به عدد مشخص شده که از قبل با کارشناسان تبلیغات به توافق رسیده اید رسید تبلیغ شما از کانال حذف می شود.

افزایش اعضای کانال شما در تلگرام خودش نوعی تبلیغات به حساب می آید که پیشنها می کنم اگر کانال شما تازه تاسیس است و اول راه هستید کمی ممبر خریداری کنید و ممبر بزنید. ممبر اجباری تلگرام می تواند کانال شما را از حالت ساکن بودن خارج کند یعنی پست های شما بازدید می خورد و برای اعتبار سنجی بسیار عالی بوده البته خرید ممبر را از سایت های معتبر خریداری کنید.

سخن آخر:

خیلی از تبلیغات کردن میترسند اما خیلی ها با یک بار تبلیغ مشتری دائم آن تبلیغات شده اند و کسب و کار خود را به بهترین شکل و هوشمندانه در این بازار پر رقابت نجات داده اند حالا سوال من از شما این است که آیا تبلیغات می تواند ضرر به کسب و کار برند؟ جوابی که ما در این چندین سال گرفته این قطعا خیر است. بهتر است همیشه بروز باشید با خرید اکانت پریمیوم تلگرام کانال کسب و کار شما نسبت به رقباتون تمایز بیشتری دارد و بیشتر به چشم می آید. با تبلیغات کانال شما به میلیون ها شخص نشان داده می شود و در بین آنها هستند افرادی که شاید چند مدت بدنبال موضوعات کانال شما هستند. پس بهترین راه حل تبلیغات است. تبلیغات را دست کم نگیرید.

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت تبلیغاتی یافابرند ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو  ::

👈05191690541

دانلود تبلیغات ارز دیجیتال

دانلود pdf تبلیغات ارز دیجیتال

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *