5روش جذب فالوور اجباری اینستاگرام

فالوور اجباری اینستاگرام چیست ؟

فالوور اجباری اینستاگرام خیلی از ما هم به دنبال فالوور واقعی اینستاگرام برای پیج خود هستیم آن هم با بهترین قیمت فالوور اجباری یکی از سرویس های فالوور واقعی ایرانی و آنلاین ما است که قیمت مناسبی نیز دارد

در این روش کاربران هیچ اختیاری در فالو کردن شمال ندارند و به صورت اجباری پیج شما را نیز فالو می کنند مانند ممبر اجباری که برای کانال های تلگرام انجام می شود

این روش به خاطر همین خصوصیت , کمی ریزش چشم گیری ممکن است داشته باشد

ممکن است این سؤال برای شما به وجود آمده باشد که این پنل ها فالوورهای خود را از چه جایی به دست می‌آورند؟ فالوورهایی که از طریق ثبت سفارش در پنل‌ها وارد پیج شما می‌شوند از سه روش تأمین می‌شوند. روش اول که می‌توان آن را مرسوم‌ترین روش در میان پنل‌های ایرانی دانست؛ همان اپلیکیشن‌هایی هستند که به نام برنامه‌های فالوور بگیر شناخته می‌شوند. این برنامه‌ها در ازای لایک کردن و یا فالوور کردن پیج‌های اینستاگرامی مشخصی به کاربرانشان امتیاز می‌دهند و در مقابل آن‌ها با به دست آوردن امتیازهای بیشتر می‌توانند فالوورهای رایگان بیشتری برای پیج خودشان به دست بیاورند.

فالوور | فالوور اینستاگرام

خرید فالوور واقعی اجباری اینستاگرام چه فایده ای برای شما دارد ؟

همه ما در اینستاگرام فعالیت داریم و مهمترین دغدغه افراد فعال در اینستاگرام که فالوور است میدانیم شما با خرید فالوور اجباری با کمترین هزینه می‌توانید کاربران ایرانی و واقعی به پیج خود اضافه کنید و بیشتر تو چشم باشید از آنجایی که برخی قابلیت های اینستاگرام برای افرادی که فالوور آنها بالای ۱۰ هزار نفر است قابل اجرا می باشد

شما می‌توانید با خرید این محصول در کمترین زمان به آن رقم برسید و از کلیه امکانات اینستاگرام استفاده کنید این نوع فالوور برای انواع و اقسام پیج ها مخصوصاً فروشگاهی این شخص تولید محتوا مناسب است.

چرا ایرانی بودن سرویس فالوور واقعی و فعال اینستاگرام مهم می باشد ؟

خب بریم سر اصل مطلب . به نظر میرسد تمام افرادی که با سرچ گوگل به این صفحه رسیده اند توقع یک سرویس فالوور ایرانی را از فالونیک داشته باشند چرا که اصلا اسم این صفحه خرید فالوور ایرانی _____ و واقعی است! کلمه “ایرانی” به کار گرفته شده در عنوان صفحه کاملا به جا و مرتبط با سرویس های فالووری که ارائه میدهیم است. چه در پکیج الماسی و چه در پکیج طلایی فالوور هایی که نیاز مخاطبین فالوور ایرانی را پوشش میدهد همگی ملیت ایرانی دارند. به ویژه در پکیج الماسی که تمام فالوور های فوق باکیفیتی که دریافت میکنید کاربران گلچین شده از کسانی است که فعال اجتماعی و ایرانی هستند.

تفاوت فالوور ایرانی و خارجی در اینستاگرام

ما کاربران خریدار فالوور واقعی و فعال را ۲ دسته در نظر میگیریم

دسته اول : قصد افزایش فالوور واقعی، هدفمند و باکیفیت ایرانی دارند برای این افراد کیفیت و نوع فالوور (واقعی و ایرانی بودن) بسیار حائز اهمیت است. این نوع کاربر قصد دارد تا با تولید محتوی باکیفیت و افزایش فالوور ایرانی به رشد بسیار عالی در پیج خود برسد.

دسته دوم : تمایل به افزایش فالوور باکیفیت، ارزان و ایرانی در مقادیر انبوه اما با استاندارد های اولیه را دارند برای این نوع افراد نیز ایرانی بودن فالوور ها میتواند حائز اهمیت باشد چرا که هرچقدر هم که از کیفیت فالوور ها بخواهیم بگذریم ، کمتر کاربر اینستاگرام ایرانی دلش میخواهد به جای یک لیست فالوور ایرانی ، لیست فالوور خارجی را در پیج خود داشته باشد.

مزایای خرید فالوور واقعی و ایرانی اینستاگرام

به صورت کلی در رابطه با مزایای خرید فالوور واقعی و ارتباط آن با بهبود عملکرد پیج شما در اینستاگرام ، با خرید فالوور واقعی اینستاگرام جامعه مخاطبین شما بیشتر و بزرگتر خواهد شد و در نتیجه با فعالیت های بیشتر، فالوور های پیج شما محتوای شما را به کاربران بیشتری نمایش می دهند!

بهتر است بدانید که در شرایطی ک شما فالوورهای فعال تری داشته باشید، پیج اینستاگرام شما با ارزش تر می شود. و حتی امکان دارد پست های شما در صفحه اکسپلور نمایش داده شود.

اینستاگرام | فالوور اجباری

 

 

کیفیت فالوور اجباری اینستاگرام چگونه است ؟

این نوع فالوور ها به دلیل اجباری بودن آنها ممکن است بازدهی چشم گیری نداشته باشد اما کاربرانی که شما را فالو می‌کنند واقعی و ایرانی هستند.

 

برا گرفتن مشاوره رایگان و سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر 👇 با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و خرید فالوور اینستاگرام ::

05191690541
تلگرام

۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

پاسخی بگذارید