داستان گسترده ی تبلیغاتی یافابرند

شروع ::

ما اولش یک کانال داشتیم که داخل کانالمون به مردم جاهایی که تخفیف می دادن رو معرفی می کردیم، ازونجایی که ما سایت داشتیم و طراحی سایت کار می کردیم، دیجیتال مارکتینگ هم حرفه ای کار کرده بودیم و می دونستیم چطوری برای کانال ها خوراک تولید کنیم، فروشگاه هایی که تخفیفات بالایی به مردم می دادن رو رایگان میذاشتیم تو کانالمون و استقبال خوبی ازمون شده بود و کلی طرفدار داشتیم، یادمه بیشتره مخاطبامون خانوما بودن که همش دنبال بودن جاهایی که تخفیف بالایی میدن رو بهشون معرفی کنیم. ما هر روز دو نفری (دو نفر بودیم صاحب کانال) دنبال جاهایی بودیم که تخفیف میدن و اینا رو به مخاطبای کانالمون معرفی کنیم تا بتونیم کیفیت کانالمون رو حفظ کنیم . کم کم با کانالای دیگه ی مشهد آشنا شدیم که اونا هم مخاطبای خوبی داشتن .

مجموعه هایی که به ما تبلیغ می دادن و ما روی کانالمون میذاشتیم همیشه از ما سوال داشتن کانال خوب دیگه ای هم می شناسین که ما بتونیم بازدهی بالاتری بگیریم ؟
اینجا بود که یاد سایتایی مثل ای نتوورک و یکتانت افتادیم (سایت هایی که تبلیغ بهشون میدی و روی سایت های پرتعدادی بنر تبلیغتون نمایش داده میشه). چقدر خوب می شد اگر این تبلیغات رو در بستر تلگرام هم می شد انجام داد . همین ایده کافی بود که ما شروع به رایزنی با کانال های دیگه شدیم و تبلیغات رنگ و بوی گسترده بودن به خودش گرفت و یا علی گفتیم و گسترده تلگرامی آغاز شد 😅… و شدیم اولین گسترده ی تبلیغات تلگرامی در کشور …

اکنون در یافابرند ::

سال ها ما روی تبلیغات کار کردیم و هر روز حرفه ای تر دنبال تبلیغات مدرن بودیم … اکنون ما برای تمام شهرهای بزرگ و پرجمعیت کشور در حال تبلیغات گسترده هستیم و افتخار خدمت رسانی به تمام هم وطنان کشورمون رو داریم . ما همیشه با کانال و پیج های معتبر کار می کنیم و مهمترین ارزش برای ما بازدهی مشتریانمون هست .
کپی رایتر های حرفه ای داریم و ادعا داریم که در مبحث کپی رایتینگ جزو بهترین های کشوری و حتی جهانی هستیم. مجموعه ها و سازمان های تبلیغاتی بزرگ کشوری از شهرداری ها، نمایندگان مجلس و فروشگاه های معتبر شهری و … از مشتریان ما در مبحث کپی رایتینگ هستند .

تبلیغات گسترده و البته حرفه ای در تلگرام و اینستاگرام از مهمترین فعالیت های ماست و هر روز به دنبال بهترین بسترهای تبلیغاتی و روش های مدرن تبلیغات هستیم.
به عبارت دیگر ما میدانیم شما هزینه می کنید که بازدهی بگیرید . ما سخت تلاش می کنیم تا بهترین بسترهای تبلیغاتی را برای شما مهیا کنیم . دنبال این هستیم که در این شرایط وخیم اقتصادی موجود در کشور با کمترین هزینه بهترین و بیشترین بازخورد رو بگیرید.

 

شعار ما در یافابرند :: ما می دانیم موفقت شما، موفقیت ماست ؛ پس برای موفقیت شما تلاش بیشتری می کنیم.

 

تخصص ما فروش و کسب و کار در اینترنت (دیجیتال مارکتینگ) هستش که عاشقش هستیم و دوست داریم این تخصص رو به اشتراک بگذاریم . برای اینکه با مارکتینگ ما آشنا بشین می تونید کلمه ی تبلیغات در مشهد رو سرچ کنین 😊☺️

 

👇👇 فلوچارت تبلیغاتی یافابرند در مشهد – در تلگرام 👇👇