تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در تلگرام :: امروزه با گسترش استفاده از گوشی های هوشمند افراد بیشتر روز به اینترنت دسترسی دارند. شبکه های اجتماعی جایگزین جراید شده اند و سرعت انتشار اخبار نسبت به گذشته افزایش یافته است. یکی از اپلیکیشن های محبوب کشور ما تلگرام است که حتی بعد از فیلترینگ نیز محبوبیت خود را دارد.
این مسنجر بسیار قوی با توجه به محبوبیتی که دارد ابزاری بسیار مناسب برای تبلیغ در کشور ما است. بنابراین تبلیغات در تلگرام با توجه به مخاطببین بالای آن میتواند معجزه کند. تبلیغات در تلگرام به پنج روش انجام می شود:
تبلیغات بازدیدی
تبلیغات کلیکی
تبلیغات ساعتی
تبلیغات با افزایش اعضای کانال
تبلیغات توسط افراد تاثیرگذار

تبلیغات بازدیدی

یکی از به صرفه ترین روش های تبلیغ در تلگرام است و روند به این صورت است که تبلیغ در کانال اکران می شود و در زیر پست تعداد افرادی که این تبلیغ را دیده اند در کنار آیکن چشم می بینید. با انتخاب مناسب کانال می توانید به نتیجه ای که میخواهید برسید


 

تبلیغات کلیکی

در این نوع از تبلیغ شما به ازای تعداد کلیکی که روی تبلیغ شما می خورد هزینه پرداخت می کنید. تبلیغ کلیکی برای وبسایت و یا معرفی یک اپلیکیشن مناسب است.

تبلیغات ساعتی

در این روش شما به میزان ساعاتی که تبلیغ در کانال قرار میگیرد هزینه پرداخت میکنید. انتخاب ساعات اکران بسیار تاثیرگذاردر نتیجه بخشی است. بنابراین پیش از شروع به تبلیغ به ساعاتی که مخاطبین موردنظر شما آنلاین هستند دقت کنید. به عنوان مثال اگر برای گروه سنی جوانان تبلیغ اکران میکنید بهترین زمان ساعات پایانی شب است.

افزایش اعضای کانال

چندان روش مناسبی برای تبلیغ نیست ولی اگر به دنبال افزایش مخاطب هستید و تصمیم تنها بر تولید محتوا کانال و افزایش ممبرهای کانال است در این صورت روش مناسبی است.

تبلیغات توسط افراد تاثیر گذار

روشی بسیار پرهزینه است و یکی از کلاسیک ترین روش های تبلیغ است که از چهره های مشهور برای تبلیغ استفاده می شود. برای برند های بزرگ که برای تبلیغات خود هزینه بالایی پرداخت میکنند مناسب است.

 

🔸 پیش از شروع تبلیغات نکات زیر رابررسی کنید:
بنر مناسب
محتوای قوی
انتخاب کانال مناسب براساس موضوع تبلیغ

 تبلیغات گسترده در تلگرام:

تبلیغات در تلگرام به سرعت در حال گسترش است و یکی از به صرفه ترین نوع آن تبلیغات گسترده است. تلگرام با جامعه آماری بالا بستر مناسبی برای معرفی کسب و کار شما است. در نگاه اول تبلیغات گسترده بسیار پرهزینه به نظر می آید اما با توجه به پوشش جامعه آماری بالا و هماهنگی در اکران بسیار به صرفه است. اگر شما شخصا به دنبال هماهنگی برای اکران تبلیغ خودتون باشید این روند با توجه به تعداد بالای کانال ها بسیار زمان گیر خواهد بود و با توجه به این که صاحبان برند تبلیغات گسترده هماهنگی لازم با کانال ها دارند قیمت بسیار پایین تر ی برای صاحبان برند وجود دارد پس با سپردن تبلیغات خود به تبلیغات گسترده هم در زمان و هم در هزینه می توانید صرفه جویی کنید.
نحوه کار به این صورت است که بعد از طراحی یک بنر با کیفیت و محتوی که به اندازه کافی برای مخاطب جالب باشد این پست به صورت هماهنگ و طی زمان خاصی در تعداد بالایی کانال اکران می شود و تعداد زیادی بازدید در طی زمان کوتاهی خواهد داشت. 

پکیج تبلیغات تلگرامی و پکیج تبلیغات در تلگرام :

یکی از پربازدیدترین تبلسغات در تلگرام است. می توانید کالا و خدمات خود را در پکیج های تبلیغات تلگرامی با ممیر های بالا و فعال با کمترین هزینه معرفی کنید. پکیج های تبلیغاتی شامل کانال های رسانه ای ، خبری با موضوعات مختلف و مخاطبین می باشد.

 

با یک بنر مناسب و جذاب توجه مخاطب را به محتوی تبلیغ جلب میکنید بنابراین اهمیت بسیار بالایی دارد. کانالی که تبلیغ در آن اکران می شود اگر هم موضوع با تبلیغ باشد درصد افزایش احتمال تاثیرگذاری تبلیغ را بالا می برد مثلا اگر یک تبلیغ مربوط به بانوان در کانال بانوان اکران شود نتیجه بهتری می دهد.

 

چرا یافا برند را برای تبلیغات انتخاب کنیم ؟

یافا برند با تجربه چندین ساله در عرصه تبلیغات و مهارت و دانش کافی در زمینه دیجیتال مارکتینگ می تواند بهترین طرح های تبلیغاتی را با توجه به کسب و کارتان به شما پیشنهاد نماید همچنین در زمینه مشاوره های تبلیغاتی جهت پیشرفت کسب و کارتان می توانید از یافا برند کمک بگیرید . 

در زمینه طراحی لوگو و طرح های گرافیکی و ساخت تیزر و … نیز این مجموعه یاری گر شما خواهد بود . 

 

دسترسی آسان 👇👇👇

کانال تبلیغات یافابرند ::
🅰️ https://t.me/ads_mashhad

قوانین و تعرفه تبلیغات ::
🅰️ https://t.me/mashhad_ads_tarefe
ادمین تبلیغات ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس ::

👈 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱ رحمانی
👈 ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸قدمیاری

پاسخی بگذارید