با تبلیغات در تلگرام به راحتی محصولتو برند سازی کن. امروزه با گسترش استفاده از گوشی های هوشمند افراد بیشتری به اینترنت دسترسی دارند. امروزه بدلیل محدود شدن شبکه های اجتماعی خیلی ها با وجود فیلتر بودن تلگرام بازم به این پیام رسان اجتماعی روی اوردند. شبکه های اجتماعی جایگزین روزنامه ها شده اند و سرعت انتشار اخبار نسبت به گذشته افزایش یافته است. یکی از اپلیکیشن های محبوب کشور ما تلگرام است که حتی بعد از فیلترینگ نیز محبوبیت خود را دارد. تبلیغات یکی از مهم ترین مولفه های برندسازی یک کسب و کار است و در تمامی مراحل توسعه کاربرد دارد. (اگر بدنبال تبلیغات در تلگرام برای کسب و کارت هستی با ما تماس بگیر 05191690541). در سال های اخیر تبلیغات در شبکه های اجتماعی طرفداران بیشتری پیدا کرده است و اهمیت بیشتری نسبت به تبلیغات در مکان های فیزیکی دارد. تبلیغات تلگرام بخشی از بازاریابی شبکه های اجتماعی است که در این مقاله به طور کامل توضیح خواهیم داد. زمانی که تلگرام فیلتر شد، خیلی ها فکر می کردند عمر آن در ایران به پایان رسیده است، اما مردم ترجیح دادند به جای خروج از تلگرام از فیلترها و پراکسی ها استفاده کنند. پس از مدتی کاربران زیادی به تلگرام بازگشتند و از آن به عنوان پیام رسان و شبکه اجتماعی استفاده کردند. وفاداری افراد به پلتفرم یکی از مزایای بستر مناسب برای تبلیغات است.

تبلیغات در تلگرام:

اگر قصد تبلیغات در صفحات مجازی را دارید اما نمیدانید از کدام شبکه استفاده کنید پیشنهاد می کنم حتما در تلگرام تبلیغات را تجربه کنید. اگر نمی دانید چگونه تبلیغ و یا بازاریابی کنید در این مقاله با ما همراه باشید. در اینجا به خدمات تبلیغات، نحوه تبلیغات،قیمت تبلیغات، انواع و نکات تبلیغات می پردازیم. تبلیغات در تلگرام نوعی تبلیغات آنلاین است که در شبکه های مجازی علاوه بر تلگرام در اینستاگرامم می توانید تبلیغ کنید.می توانید کسب و کار خود را بصورت گسترده تبلیغ کنید و بیزینس خود را بدون سرمایه راه بندازید. تلگرام نوعی بازاریابی است که توسط پیام رسان انجام میشود. شما می توانید بدون داشتن مغازه به راحتی تبلیغ خود را به سراسر ایران نشان دهید و محصول خود را بفروشید و به کسب در آمد برسید. تبلیغات در کانال و در گروه های تلگرامی انجام پذیر است به مشتریان خود این امکان را می دهید که می توانند اول مقایسه کنند و بعد خرید انجام دهند. تلگرام با شرایط فیلتر شدن کمی افت کرد اما همانطور که گفتیم بازم خیلی از مردم راهی برای استفاده از این پیام رسان پیدا کردند. در کسب و کار و تبلیغات وجود رقبا را باید جدی گرفت نباید میدان را برای رقبا باز بگذارید می توانید تحلیل رایگان کانال تلگرام را از مجموعه یافابرند بخواهید.

 

گروه تبلیغات تلگرام:

خیلی از دوستان برای تبلیغات محصولات خود در فضای مجازی بدنبال گروه های از تبلیغات هستند که بتوانند محصول خود را بفروش برسند اما از اینکه بازده ای نگیرند ترس دارند و ترجیح می دهند رایگان تبلیغات انجام دهند. می توانید گروهی تبلیغاتی در تلگرام تشکیل دهید و برای گروه خود اسمی انتخاب کنید با عضو کردن مخاطبین در گروه می توانید محصولات خود را تبلیغ کنید و بعد کم کم گروه بصورت گسترده تبلیغات کنید. برای تبلیغات افراد در گروه می توانید گروه خود را به عنوان سوپر گروه تبلیغ کنید تا از تبلیغات بصورت رگباری بتوانید جلوگیری کنید.

انواع تبلیغات در تلگرام:

تبلیغات در تلگرام به چندین روش انجام میشود:

  1. بازدیدی
  2. بزرگ
  3. پروکسی

تبلیغات گسترده تلگرام:

تبلیغات گسترده توسط تیم تبلیغاتی انجام می شود. تبلیغات گسترده بنر شما در کانال های تبلیغاتی براساس بودجه و بازدید قرار گرفته می شود. تیم یافابرند تبلیغات در تلگرام شما را برعهده میگیرد و با توجه به بنر و کسب و کار شما در کانال های مرتبط با مشورت کارشناس تبلیغاتی تلگرام قرار گرفته می شود. در این روش دیگر شما با مسائلی مثل روش تبلیغاتی درگیر نیستید و می توانید در حین تبلیغات به کسب و کار خود بپردازید.

تبلیغات بازدیدی:

بازدیدی زیر مجموعه گسترده به این صورت است که بنر تبلیغاتی شما داخل کانال های تلگرام گذاشته می شود و براساس تعداد ویو هزینه را پرداخت می کنید. این روش از نظر هزینه به صرفه می باشد. هزینه این نوع تبلیغ را می توانید برای تبلیغات دیگر تقسیم کنید و یا تا چندین کا ویو بزنین. تعداد بازدید های بنر تبلیغاتی  از چشم کنار بنر قابل مشاهده است. با عددی که در کنار چشم نوشته شده آن عدد مقدار ویو شما می باشد.

تبلیغات ساعتی:

پلن اقتصادی تر بعد از بازدیدی تبلیغ بصورت ساعتی است. تبلیغ به صورت ساعتی به این صورت است که با مدیر تبلیغات ساعت خاصی را انتخاب می کنید تبلیغ شما در ساعت تعیین شده داخل کانال های تبلیغاتی قرار می گیرد این نوع تبلیغات معمولا به صورت 24 ساعته قرار می گیرد. سعی کنید ساعتی را انتخاب کنید که معمولا ممبرای شما آنلاین باشند تا تبلیغتان بصورت معرض در دید مشتریان قرار بگیرد. این موضوعات را می توان از روی سن، جنسیت، شغل کاربران، مورد شناسایی کرد. 

تبلیغات در تلگرام مشهد:

تبلیغات تلگرام در مشهد برای صاحبین کسب و کاری می باشد که علاوه بر فروش های آنلاین، فروش  حضوری هم دارند و یا کسب و کارشون مخصوص مشهدی های عزیز است. کارشناسان تیم تبلیغاتی یافابرند لیستی از کانال های تبلیغاتی تلگرام را برای شما ارسال می کنند و با انتخاب خودتون و مشورت با کارشناسان کانال های خود را براساس بودجه خود انتخاب کنید. در نهایت تبلیغات شما در کانال های تبلیغاتی انجام می شود. تیم یافابرند بیش از 55 کانال تبلیغاتی در مشهد دارد که بیش از مخاطبین کانال های مشهدی و واقعی می باشند. اگر چنین کسب و کاری دارید و مخاطبین شما افراد مشخص هستند بهترین تبلیغات برای کسب و کار شما تبلیغات تلگرام در مشهد است.

خرید تبلیغات پروکسی تلگرام:

تبلیغات پروکسی یا به عبارتی اسپانسری پروکسی نوعی تبلیغات است که کانال شما بصورت گسترده در معرض دید کاربران قرار می گیرد. این نوع تبلیغ تمامی مخاطبینی که وارد کانال شما می شوند کاملا واقعی و هدفمند بوده. هدفمند از این نظر که ممبر به میل و اختیار خود بعد از دیدین محتوا کانال شما عضو کانالتان می شود. برای اسپانسر شدن پروکسی نیاز به سرور دارید که به این صورت است با اجاره به صوت ساعتی می توانید بنر خود را در تلگرام تبلیغ کنید. بنر شما در بالای تلگرام پین می شود و مخاطب با توجه به نیازش عضو کانال شما می شود.

نکته: از زمان اجرای پروکسی باید روند پست گذاری بصورت مرتب بین 1 الی  2 دقیقه انجام شود. تا کانال شما در بین لیست کانال های مخاطبتان در بالای لیست قرار بگیرد.

تبلیغ | بهترین تبلیغ
تبلیغاتر| تبلیغات در تلگرام

نحوه تبلیغات در تلگرام:​

در بالاتر به روش های تبلیغات در تلگرام پرداختیم. حال به چگونگی نحوه تبلیغات در تلگرام می پردازیم: به این صورت است که شما بنر تبلیغاتی طراحی شده را به کارشناسان تبلیغات می دهید . و با توجه به نوع تبلیغی که مناسب کسب و کار شماست، کانال شما تبلیغ می شود. می توانید قبل از تبلیغات در تلگرام با کارشناسان مجموعه یافابرند جهت داشتن تبلیغاتی موثر و هدفمند بصورت رایگان مشاوره بگیرید.اگر می خوای کنار اکانت تلگرامت تیک آبی داشته باشی و یا استیکر های جذاب تری داشته باشی خرید اشتراک پریمیوم تلگرام از دست نده.

تبلیغات | انواع تبلیغات

تعرفه تبلیغات در تلگرام ارزان:

 با بهترین کیفیت می توانید تبلیغات ارزان در تلگرام را از تیم یافابرند تهیه کنید. تلگرام بستری آماده برای کسب در آمد است. فقط باید برای کانال های کسب و کار خود اعتبار جمع کنید. اعتبار هر کانالی از اعضای ممبر و تعداد ویو آن کانال سنجیده می شود. بعضی ها با ممبر اجباری تلگرام، ممبر فیک و یا پاپ آپ جهت اعتبار دادن به کانال ممبر را خریداری میکنند. در این مرحله برای تبلیغات مخاطب بیشتر به کانال شما اعتماد می کند و جذب می شود.

نکات تبلیغ در تلگرام:

برای تبلیغات در تلگرام ابتدا هدف و نوع تبلیغ خودتون معلوم کنید. و بنری جذاب و آماده داشته باشید. سعی کنید در طراحی بنر خلاقیت به خرج دهید. هزینه تبلیغ در تلگرام بسیار متفاوت است. مدیران کسب و کار هزینه ها را براساس تعداد ممبر و ساعت های درخواستی مشتری تعیین می کنند.

نکات | نکات تبلیغاتی

اگر تازه کانال کسب و کار راه انداخته اید برای بیشتر شدند ممبر کانالتون می توانین اول از همه خرید ممبر راه انجام دهید البته خرید ممبر واقعی به هیچ وجه سمت ممبر فیک تلگرام نروید ممبر فیک تمامی اعضا قیم هستند و برای کانال های فروشگاهی مناسب نیست. وقتی ممبر گیری شما تمام شد حال بهترین گزینه تبلیغات است.

قبل از سفارش هرنوع تبلیغی در تلگرام سعی کنید تعداد ممبر ها و پلن های کانال ها را مقایسه کنید. کانال های تلگران برا نمی توان براساس تعداد ممبر نظر سنجی کرد. باید تمامی پلن ها از جمله: ممبر، تعداد ویو بررسی کرد و چندین مدتم کانال ها را زیر نظر گرفت.

سفارش تبلیغات در تلگرام:

یافابرند ارائه تمامی خدمات تبلیغات پروکسی تلگرام است و آماده پذیرش تبلیغات تلگرامی، گسترده، مشهد است. برای اطلاع از تعرفه ها می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

05191690541
تلگرام ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

آژانس تبلیغات در تلگرام:

تبلیغات برای هر کسب و کاری مفید است و باعث می شود در روند کسب و کارهایتان پیشرفت کنید. سعی کنید تبلیغاتی که انجام می دهید کاملا فکر شده باشد تبلیغات تلگرام در مشهد در کانال های مشهدی قرار می گیرد و بصورت گسترده انجام می شود. یافابرند در تیم تبلیغاتی مشهد توانسته بستری مناسب برای ارائه تبلیغات آماده کند. تبلیغات در تلگرام در کانال های مشهد یکی از پربازده ترین نوع تبلیغات است. مجموعه یافابرند با بیش از 50 کانال تبلیغاتی بررسی شده آماده خدمات است.

تبلیغات | تبلیغات در مشهد

بهترین کانال های تلگرام

پس از راه اندازی این کانال در سرویس پیام رسان تلگرام، شاید حتی خوشبین ترین کاربران این اپلیکیشن هم فکر نمی کردند که کانال های تلگرامی به سطح محبوبیت برسند و به راهی ساده برای کسب درآمد تبدیل شوند. امروزه کانال ها جزئی جدانشدنی از زندگی مخاطبین تلگرام هستند و افراد هر روز برای مطالعه مطالب مختلف به آن مراجعه می کنند. در یافابرند بیش از 50 نوع کانال وجود دارد که متناسب با هر نوع کسب و کاری تبلیغ شمار ار در آن کانال ها میزنیم. تبلیغ هر کسب و کاری در کانال های مربوطه زده میشه.

تعرفه | خدمات یافابرند

در حال حاضر تلگرام بهترین بستر تبلیغاتی است. تبلیغات در تلگرام بصورت کلیکی، بازدیدی، بنر و بهتر و بهتر از همه تبلیغات پروکسی می باشد.

بله. تبلیغات در تلگرام در حاضر بهترین نوع تبلیغات است و صد درصد بازدهی عالی دارد.

مجموعه باتوجه به سابقه زیادی که در عرصه تبلیغات دارد و همینطور پشتیبانی 24 ساعته بدون اغراق از بهترین مجموعه ها در حوزه تبلیغات است. 

تعرفه تلگرام با توجه به نوغ تبلیغات و کانالی که قرار است تبلیغات شما انجام شود متفاوت می باشد. تبلیغات در کانال ها تلگرام با توجه بستگی به موضوع، تعداد اعضا و… دارد.

پکیج تبلیغات تلگرامی و پکیج تبلیغات در تلگرام:

یکی از پربازدیدترین نوع تبلیغ در تلگرام، تبلیغات در تلگرام است. انواع تبلیغ در تلگرام را می توانید از ما خواسته باشید. با پکیج تبلیغات در تلگرام هر نوع تبلیغی در هر کانالی که تقاضای شما باشد می توان تبلیغ کرد.

با یک بنر مناسب و جذاب توجه مخاطب را به محتوا تبلیغ جلب میکنید بنابراین اهمیت بسیار بالایی دارد. کانالی که تبلیغ در آن اکران می شود اگر هم موضوع با تبلیغ باشد درصد افزایش احتمال تاثیرگذاری تبلیغ را بالا می برد مثلا اگر یک تبلیغ مربوط به بانوان است تبلیغ شما در کانال بانوان اکران می شود و می توان نتیجه بهتری بدهد.

تبلیغات در تلگرام و اینستاگرام:

اینستاگرام و تلگرام دو شبکه اجتماعی جدا هستند. این دو شبکه برای تبلیغات لسیار عالی و پربازده بوده اما با وجود شرابط پیش آمده خیلی از کاربران و صاحبین کسب و کار به تلگرام روی آورده و در حال حاضر بهترین فرصت برای تبلیغات برای رشد و گرفتن مشتری جدید است. تبلیغات در تلگرام انواه های زیادی دارد اما بهترین نوع تبلیغات در تلگرام تبلیغات پروکسی می باشد. بدلیل اتسفاده ایرانیان از پروکسی هنگام اتصال به تلگرام تبلیغات شما در دید هزاران کاربر ایرانی به نمایش گذاشته می شود.

 

قوانین پذیرش تبلیغات تلگرام در یافابرند:

می توانید تمامی تبلیغات تلگرامی را در شهرهای مختلف را به ما بسپارید. یافابرند ارائه تمامی خدمات تبلیغاتی بصورت گسترده و در مشهد را دارد.  برای اطلاع از پکیج های تبلیغاتی تلگرام با کارشناسان تبلیغات یافابرند تماس بگیرید تا شما را در زمینه تبلیغات راهنمای کنند. قوانین تبلیغات در هر مجموعه ای متفاوت است. می توانید با ما بهترین نوع تبلیغات را تجربه کنید. تا تبلیغاتی هدفمند و پربازده داشته باشید.

برای ارتباط با مشاوران یافابرند و کسب اطلاعات بیشتر راجبه تبلیغ در تلگرام و تبلیغات مدرن به روش های زیر با ما در ارتباط باشید:

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت تبلیغ مدرن یافا برند:
https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در تبلیغات تلگرام و مشهد و دیگر شهر ها:

05191690541
تلگرام ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸