احتمالا برای شما اتفاق افتاده باشد که بدون اینکه اطلاعی داشته باشید ، در یک کانال تلگرامی عضو شده باشید و حتما پس از مواجه شدن با این وضعیت ، با خود پرسیده اید که چگونه این اتفاق افتاده است؟

آیا اکانت من هک شده است ؟ چرا تو کانالا خودکار عضو میشم؟ و…. به این کار روش جوین مستقیم یا اجباری یا پوش اد ممبر تلگرام می گویند. آسمونی در این مقاله به معرفی روش جوین مستقیم، اجباری یا پوش اد ممبر تلگرام و روش پیشگیری از آن می پردازد.

روش جوین مستقیم یا اجباری اد ممبر تلگرام چیست؟

روش جوین مستقیم یا اجباری یا پوش اد ممبر تلگرام یک نوع از اضافه شدن شما در کانال ها است که به واسطه برخی از تلگرام های غیر رسمی انجام می شود.

در روش جوین مستقیم یا اجباری یا پوش اد ممبر تلگرام ، بدون اینکه شما متوجه شوید داخل کانال های تلگرامی عضو می شوید و در برخی مواقع ،حتی می توانند اعلان (Notification) را بی صدا کنند تا به هیچ وجه متوجه نشوید.

روش جوین مستقیم یا اجباری یا پوش اد ممبر تلگرام چگونه انجام می گیرد؟

با توجه به پیشرفت هرچه بیشتر تلگرام و فراگیر شدن استفاده آن در ایران ، تلگرام های غیر رسمی بسیاری وارد عرصه رقابت شده اند. این تلگرام های غیر رسمی قابلیت های بسیاری به تگرام اصلی اضافه می کنند .

اما برخی از برنامه نویسان امکان روش جوین مستقیم یا ممبر اجباری تلگرام یا پوش اد ممبر تلگرام را هم به برنامه تلگرام خود اضافه کرده اند تا بتوانند شما را در کانال هایی که میخواهند عضو کنند.

در صورتی که بدون آنکه بخواهید ، در کانال های تلگرام عضو می شوید:

تلگرام غیر رسمی که استفاده می کنید را عوض کنید و یک تلگرام دیگر نصب کنید (پیشنهاد ما تلگراف ، موبوگرام و پلاس مسنجر می باشد)

امکانات مثال‌ زدنی اپلیکیشن تلگرام، نه تنها باعث شده این نرم‌ افزار به عنوان ابزار اصلی تماس و برقراری ارتباط ما ایرانیان تبدیل شود، بلکه محلی برای کسب درآمد و جذب مشتری شده است.

اگر یک کانال تلگرامی دارید، به احتمال زیاد مطلع هستید که افزایش ممبر تلگرام و جذب مخاطب در آن، کاری بسیار دشوار است که نیاز به صرف زمان برای تولید محتوا دارد. اما از سوی دیگر، کسب‌ و‌ کارهای بسیاری هستند که قصد دارند یک شبه راه صد ساله را طی کنند تا بتوانند در کوتاه‌ ترین زمان و با کم‌ ترین هزینه، محصولات خود را معرفی کنند.

همین بازار داغ تلگرام، سبب به وجود آمدن کسب‌ و کاری نو شده است؛ کسب‌ و‌ کاری که خرید و فروش اعضای تلگرام محور اصلی آن است. تقاضای ادمین کانال‌ ها برای افزایش ممبر اجباری تلگرام به حدی است که بسیاری از آژانس‌های تبلیغاتی نیز در ارائه این خدمات پیش قدم شده‌ اند.

چنانچه برای اولین بار است که عبارت افزایش ممبر تلگرام به گوشتان می‌ خورد، باید بگوییم در این روش هیچ نوع تبلیغ یا محتوایی بین کانال و کاربر رد و بدل نمی‌شود. چگونه؟

خب، در جواب باید گفت ممبرهای جدید از طریق برخی اپلیکیشن‌ های نصب شده بر روی تلفن همراه به کانال اضافه می‌ شوند.

ما نیز در سایت یافابرند  تلاش می‌ کنیم تا با استفاده از جدیدترین روش‌ های موجود، چنین خدماتی را به افراد علاقمند ارائه کنیم. هرچند که هیچ‌ وقت، چنین روش تبلیغاتی را به مشتریان خود پیشنهاد نمی‌ کنیم (در ادامه توضیح خواهیم داد!).

به همین دلیل، تصمیم گرفتیم در این مطلب، روش‌های موجود برای افزایش ممبر تلگرام را معرفی کنیم تا علاقمندان به این نوع خدمات، روش عملکرد آن را بشناسند.

ممبر | روش ممبر اجباری تلگرام

افزایش ممبر تلگرام به چه شکل است؟

بهتر است بدانید که افزایش ممبر تلگرام به چند روش مختلف انجام می‌شود. در ادامه این روش‌ها را بررسی می‌کنیم:

افزایش اختیاری ممبر تلگرام

در افزایش اختیاری ممبر تلگرام، لینک کانال به طور اوتوماتیک بر روی تلگرام کاربران نشان داده می‌ شود. به این ترتیب، کاربر با مشاهده موضوع کانال و تایید پیام عضویت، به اعضای کانال شما اضافه می‌ شود.

افزایش اجباری ممبر تلگرام

در این روش از افزایش ممبر، کاربرانی که بعضی از اپلیکیشن‌ های فارسی را بر روی موبایل خود نصب دارند (مثلا اپلیکیشن‌ های غیر رسمی تلگرام)، به شکل خودکار و بدون اجازه به عضویت اعضای کانال تلگرام شما در می‌ آیند.

در ادامه همین مقاله به شما توضیح می‌ دهیم که چرا این روش، تاثیرگذاری اندکی بر کسب‌ و‌ کار شما خواهد داشت.

افزایش ممبر به صورت فیک

در این روش از افزایش ممبر، کاربرانی که تلگرام آن‌ ها با شماره کشورهای مختلف ایجاد شده به لیست اعضای کانال شما اضافه می‌ شوند. همچنین در صورتی که تلگرام، متوجه غیر فعال بودن اعضای کانال شود، آن‌ ها را از فهرست شما پاک می‌ کند.

آیا افزایش ممبر تلگرام در فروش بیشتر محصولات تاثیر دارد؟

قطعاً پاسخ منفی است زیرا تاثیر این روش به قدری کم و کوتاه مدت است که نمی‌ تواند کسب و کار شما را دگرگون کند و معمولاً به شانس بستگی دارد.

اجازه دهید به این شکل توضیح دهیم. خود را به عنوان یک کاربر تلگرام تصور کنید که مرتباً پیغام‌ هایی برای عضویت در کانال‌ های مختلف دریافت می‌ کند. آیا همه این کانال‌ ها را با دقت و حوصله بررسی کرده و به عضویت آن‌ها در می‌ آیید؟ خیر! قطعاً پس از مدتی نه تنها این کانال‌ها را ترک می‌ کنید، بلکه از تعداد زیاد نوتیفیکیشن‌ ها اعصابتان خرد خواهد شد!

برا گرفتن مشاوره رایگان و سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر 👇 با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و خرید ممبر تلگرام ::

05191690541
تلگرام

۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *