کسب درآمد از پروکسی تلگرام

آموزش کسب درآمد از تلگرام: تلگرام در ایران از بدو ورود بسیار موفق بود و میتوان آن را موفق ترین مسنجر تاریخ ایران تا به حال دانست. یکی از دلایل موفقیت های تلگرام در ایران، فرهنگ سازی از طرف رسانه ها برای کوچ مردم از لاین، وایبر و وی چت به سمت یک پیامرسان کم خطر تر بود.

در ابتدای ورود تلگرام، افرادی که قبلا در حوزه کسب درآمد از اینترنت فعالیت داشتند و با این فضا آشنا بودند، به خوبی فرصت ایجاد شده را شناسایی کردند و به سمت کسب درآمد از تلگرام رفتند.

پس از انتشار خبرهایی مبنی بر درآمد های میلیونی از تلگرام، افراد بسیاری به سمت کسب درآمد از تلگرام و کانال های تلگرامی رفتند اما پس از فیلترینگ تلگرام، درآمد بسیاری از این افراد به شدت کاهش یافت. مطمئنا ایرادات زیادی به فیلتر شدن تلگرام وارد است اما ما قصد داریم به جای انتقاد از این اتفاق، به فرصت های پیش آمده پس از فیلترینگ تلگرام، برای فعالان تلگرامی بپردازیم و در این مقاله شما را با ایده های کسب درآمد از تلگرام پس از فیلترینگ آشنا کنیم.

فیلتر تلگرام چه فرصت هایی را برای کسب درآمد ایجاد کرده است؟

متأسفانه در کشور ما بسیاری از افراد علاقه دارند تا پس از ایجاد یک مشکل سریعا به طبعات منفی آن بپردازند و بدترین نکات آن را استخراج کرده و از آنها به عنوان توجیهاتی برای ناموفق بودن خود استفاده کنند.

پس از فیلتر تلگرام نیز بسیاری از افراد کاهش درآمد خود را صرفا به این موضوع مربوط دانستند. جالب است بدانید که پس از فیلترینگ، تنها 25 درصد از بازدید پست ها در تلگرام کاهش یافت که آن را نیز میتوان مربوط به اکانت های نیمه فعال دانست.

همیشه در هر مسنجر و شبکه اجتماعی، افرادی وجود دارند که هر از گاهی زمان کوتاهی را به صرف زمان در آن اختصاص میدهند و در صورت از دسترس خارج شدن شبکه اجتماعی نیز تلاشی برای اتصال دوباره به آن نمیکنند، پس باتوجه به همین موضوع شاید بتوان گفت مخاطبان تلگرام کاهش نیافتند بلکه صرفا خالص تر شدند و مخاطبان نیمه فعال آن ریزش کردند.

همین موضوع باعث شد تا ما به فکر نوشتن این مقاله بیوفتیم و سعی کنیم روش های کسب درآمد از تلگرام بعد از فیلتر شدن را برای شما جمع آوری کنیم تا به شما نشان دهیم همچنان تلگرام یک محیط عالی برای کسب درآمد است. در ادامه به توضیح این روش ها میپردازیم:

 

کسب درآمد از کانال پروکسی در تلگرام چگونه است؟

یکی از بهترین روش های کسب درآمد از تلگرام در زمان حاضر، راه اندازی کانال های پروکسی است. میدانید که تلگرام قابلیتی را داراست که با استفاده از اتصال به پروکسی ها، بتوان فیلترینگ را دور زد و بدون نیاز به برنامه های گذر از فیلتر به آن متصل شد. در این زمان نیاز به کانال های ایجاد ممبر پروکسی تلگرام رایگان به شدت در این مسنجر حس میشود و شما میتوانید با راه اندازی کانال خود و ایجاد پروکسی های رایگان، به جذب مخاطب فعال بپردازید و پس از آن نیز از طریق تبلیغات کسب درآمد کنید.

در ضمن این نکته را بدانید که پروکسی هایی که شما به کاربران ارائه میکنید این قابلیت را به شما میدهند که از طریق آن ها تبلیغات پاپ آپ بر روی تلگرام کاربران خود باز کنید و این روش نیز راه دیگری برای کسب درآمد از تلگرام از طریق کانال پروکسی است.

اگر در مورد چگونگی ارئه پروکسی رایگان اطلاعی ندارید میتوانید در گوگل جستجو کنید و یا اگر واقعا قصد کسب درآمد از این روش را دارید در قسمت نظرات این موضوع را اعلام کنید تا به سرعت مقاله ای با همین موضوع برای شما تولید کنیم.

ممبر | ممبر پروکسی

کسب درآمد از کانال دایرکتوری تلگرامی

دایرکتوری های همیشه در سطح وب دارای مخاطبان زیادی بوده اند. دایرکتوری ها صفحاتی در اینترنت هستند که به معرفی سایت های دیگران در هر زمینه ای میپردازند و مخاطبان به جای گشت و صرف زمان جهت پیدا کردن مقصود خود در وب، به این دایرکتوری ها مراجعه میکنند.

پس از فیلتر تلگرام شاهد این بودیم که بسیاری از مدیران کانال ها، از ادامه فعالیت در کانال خود صرف نظر کردند و آن را به حال خود رها کردند. این کانال های بدون فعالیت باعث آزار کاربرانی است که محتوای مورد نیاز خود را از تلگرام جستجو میکنند و پس از برخورد با این کانال ها، با محتوای قدیمی روبرو میشوند.

در زمان حال جای خالی دایرکتوری های تلگرامی برای معرفی کانال ها، گروه ها و ربات ها در تلگرام به شدت احساس میشود. شما میتوانید با راه اندازی یک کانال تلگرامی به معرفی کانال ها، پیج ها و ربات های تلگرام در زمینه های مختلف از جمله :

 • سرگرمی
 • طنز
 • علمی
 • آشپزی
 • هنری
 • کاری
 • استخدامی
 • آموزشی

و… بپردازید. مطمئنا اگر به خوبی بتوانید کانال خود را مدیریت کنید و قوائد فعالیت در تلگرام را رعایت کنید به سرعت کانال شما مخاطبان خود را جذب میکند و باعث میشود تا شما در تلگرام به کسب درآمد برسید.

کسب درآمد از تلگرام همراه با اینستاگرام

میدانید که اینستاگرام و تلگرام در ایران همیشه دو رقیب بوده اند که هر کدام قدرتمندانه به فعالیت خود ادامه میدهند. پس از فیلتر تلگرام کمی از محبوبیت تلگرام کاسته شد و به محبوبیت اینستاگرام افزوده شد. اما به هیچ عنوان این موضوع باعث نمیشود که ما از کسب درآمد در تلگرام صرف نظر کنیم. یکی از روش های کسب درآمد در تلگرام، استفاده از آن در کنار اینستاگرام است.

به دلیل اینکه اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است، جذب مخاطب درآن بسیار راحت از تلگرام است. حتی کسب درآمد از اینستاگرام نیز بسیار بازده بیشتری نسبت به تلگرام دارد اما در این بین، تلگرام یک مزیت نسبت به اینستاگرام دارد و آن هم توانایی برقراری ارتباط راحت تر با مخاطب، نسبت به اینستاگرام است.

از آنجایی که تلگرام یک مسنجر پیامرسان است و پایه آن برای برقراری ارتباط است، در آن به راحتی میتوان با مخاطبان ارتباط برقرار کرد و نیاز آنها را برطرف کرد. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم که برای کسب درآمد، چه از طریق کانال محتوایی، چه فروشگاهی و چه آموزشی؛ تمرکز خود را بر اینستاگرام معطوف کنید و سپس با استفاده از روش های موجود، به ترغیب کاربران برای عضویت در کانال تلگرامی خود بپردازید.

کسب درآمد از ربات تلگرام

ربات یکی از بهترین روش های برای کسب درآمد از تلگرام هستند. بر خلاف اکثر افرادی که به ارائه ایده های کسب درآمد رایگان از تلگرام میپردازند، ما به هیچ عنوان کسب درآمد از ربات های فروشگاهی تلگرام را پیشنهاد  نمیکنیم (حداقل تا قبل از رونمایی از پول مجازی تلگرام). دلیل آن هم نبود اعتماد کافی در فضای تلگرام برای خرید و فروش محصول و خدمت است. علاوه بر کسب در آمد از ربات تلگرام تلگرام می توانید با کمک تبلیغات پروکسی تلگرام ممبر 100 درصد واقعی برای کانالتون جذب کنید برای اطلاع بیشتر از نحوه اجرای تبلیغات و قیمت روی تبلیغات پروکسی تلگرام کلیک کنید.

اما پیشنهاد ما، کسب درآمد از ربات های عضو گیر در تلگرام است. ربات های تلگرامی پتانسیل بسیار بالایی در جذب مخاطب به خود را دارند و تنها یک ایده ناب کافی است تا به جذب هزاران مخاطب تلگرامی و کسب درآمد از آنها ختم شود. نمونه های بسیار زیادی در این باره وجود دارند مانند:

 • ربات های پرسش و پاسخ سرگرمی
 • ربات های گِیم و بازی
 • ربات های دانلود آهنگ و ویدیو
 • ربات های کاربردی

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت تبلیغاتی یافابرند ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو  ::

05191690541
تلگرام

۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

برچسب ها :
دسته بندی :

پاسخی بگذارید