همان طور که می‌دانید از مهم‌ترین موجودیت‌های هر شبکه اجتماعی مخاطبان و فالوورهای موجود در آن است. با مخاطبان و فالوورها است که می‌شود کسب و کار خود را رونق بخشید. بیاید اهمیت فالوور را با ذکر یک مثال مورد بررسی قرار دهیم. فرض کنید شما در حال تاسیس یک مغازه کفش فروشی شیک و حرفه‌ای هستید و قصد راه اندازی این مغازه را در شلوغ‌ترین نقطه شهر دارید، پس از تاسیس آن می‌فهمید که به دلایلی مشخص مشتری پای خود را به دورن مغازه شما نمی‌گذارد، آیا با وجود نداشتن مشتری می‌توان گفت کسب و کار شما دارای رونق است؟ یا می‌شود گفت شما در حال سود بردن از فروش کفش هستید؟ بی شک جواب خیر است. داستان شبکه‌های اجتماعی هم به همین صورت است در صورت نداشتن فالوور شما هیچگونه سودی نخواهید کرد و احتمالا در حال آب در هاون کوفتن خواهید بود.

فالوور پاپ اپ برای اینستاگرام بهترین روش برای افزایش فالوور

همان طور که گفته شد ما برای موفقیت در فضای اینستاگرام به خصوص اگر مدیریت پیج اینستاگرام به عهده شما است نیاز به دیده شدن داریم، با فالوورها است که می‌توانید بگوییم در حال سود کردن هستیم، به همین خاطر مدیران کسب و کارهای اینستاگرامی به دنبال روشی‌های مناسبی برای افزایش تعداد فالوور هستند.

این که کدام روش فالوور گیری مناسب حال صفحه شما خواهد بود بیشتر بر می‌گردد به استراتژی صفحه شما. اگر به دنبال روشی سریع برای افزایش فالوور هستید و همچنین می‌خواهید فالوورهای جذب شده فالوور واقعی باشند بهتر است که حتما از پکیج خرید فالوور پاپ اپ برای اینستاگرام استفاده نمایید. اما فالوور پاپ آپ اینستاگرام چیست؟ و اگر به دنبال روشی‌های دیر بازده با صرف هزینه کمتر هستید می‌توانید استراتژی تولید محتوا را در پیش بگیرید،

آموزش | آموزش اینستاگرام

پاپ آپ اینستا چیست؟

اینستاگرام به خودی خود، بستری بسیار مناسب برای تبلیغات می باشد؛ اما در این روز ها اینستاگرام به قدری پیشرفت کرده است که تبلیغات پیج های درون آن در پلتفرم های دیگر هم انجام می شوند. حتما برای شما هم پیش آمده است که به وب سایت یا اپلیکیشنی مراجعه کنید و با تبلیغات اینستاگرام مواجه شوید؛ آن تبلیغات، در واقع تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام هستند.

معمولا تبلیغات پاپ آپ در پلتفرم هایی انجام می شوند که از تعداد مخاطبان بالایی برخورداند. تبلیغات پاپ آپ، جزو تبلیغاتی هستند که مخاطبان زیادی را برای پیج های اینستاگرام جذب می کنند.

آموزش پاپ آپ اینستاگرام:

شاید برای شما این اتفاق افتاده باشد که هنگام باز کردن یک اپلیکیشن، پنجره ای حاوی محتوای تبلیغاتی برای شما نشان بدهد و با زدن کلیک شما وارد پیج اینستاگرام می شوید. این یک نوع تبلیغات پاپ آپ است. که به همین صورت مخاطبینی که وارد پیج شما می شوند واقعی هستند. در این روش جذب کاربر کاملا بصورت اختیاری بوده و ریزش مساوی با صفر است. کاربرانی که عضو می شوند کاملا هدفمند و واقعی هستند.

آموزش تبلیغات پاپ آپ:

بهترین روش برای رفتن به اکسپلور تبلیغات پاپ آپ است. وقتی تبلیغات شما در اکسپلور دیده می شود مخاطب قابل توجهی وارد پیج شما می شوند. که علاوه بر مخاطب تعداد زیادی بازدید، لایک و کامنت پیدا خواهید کرد. با وجود این آمار بالا پست های شما در هشتگ ها بهتر شده و به مرور زمان شاهد پست های خود در اکسپلور اینستاگرام خواهید بود.

برای گرفتن مشاوره رایگان و سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر 👇 با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و خرید فالوور اینستاگرام ::

05191690541
تلگرام

۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *