ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد

ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد : بدانید و آگاه باشید که در عصری هستیم که ملت نه وقت خواندن متن های طولانی شما را دارند و نه حوصله ی آن را، اگر این طور نبود سرانه ی مطالعه در مملکت ما این چنین نبود!!! ما به جد به شما هشدار میدهیم که برای کسب و کار خود به سرعت اقدام به تولید ویدئو های تبلیغاتی کنید، مردم با ویدئو ارتباط بهتری پیدا می کنند و همچنین شما هم می توانید مفاهیم بیشتری را به مشتریان خود برسانید و قطعا در این زمینه تاثیر این نوع رسانه بیش از رسانه نوشتاری است ، تولید تیزر تبلیغاتی برای کسب و کارها می تواند آن ها را چندین گام به جلو ببرد و ما در مشهد این خدمت را برای مشتریان خود به وسیله ی تیم متخصص و توانمند خود انجام می دهیم ، فراموش نکنید که تخصص ما تبلیغات است و زمانی که تیزری برای شما ایجاد می کنیم قطعا تمام موارد و ملزوماتی که یک ویدئو تبلیغاتی نیاز دارد را هم با صنعت مدیا ترکیب می کنیم و اثرش قطعا تولید یک ویدئوی ماندگار در ذهن خواهد بود .

معرفی یافابرند :
یافابرند اولین شرکت تبلیغات گسترده در ایران می باشد که همیشه سعی در بروز بودن در زمینه تبلیغات و ارائه راه کار های خلاقانه و جدید برای بازدهی هر چه بهتر تبلیغات داشته است .
فعالیت این مجموعه در زمینه تبلیغات گسترده است و با شناخت مخاطب و توجه به نیاز مشتریان خدماتی از قبیل تبلیغات مجازی ، بیلبورد و استرابورد ، ساخت موشن گرافیک ، ساخت تیزر ، طراحی های گرافیکی ، افزایش ممبر و فالورر و … ارائه می دهد .

” ما در یافابرند بهترین ها را در کنار هم گرد آورده ایم و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهیم “

تفاوت های یافا برند با سایر مجموعه ها :

همیشه نکات و جزییاتی وجود دارد که برترین ها را از سایرین متمایز می کند . حال سوال این است که تفاوت یافا برند یا سایر مجموعه ها در چیست ؟!
تیم تولید تیزر و موشن گرافیک یافا برند مجوعه از افراد ماهر و با تجربه در این زمینه هستند که با بروز ترین امکانات و جذاب ترین سناریو ها و کمترین هزینه ها فرآیند ساخت تیزر را به انجام می رسانند .
همچنین این مجموعه گروهی از مجری های توانمند و حرفه ای را گرد هم آورده است که با دانش و مهارت کافی می توانند در تیزر شما یافای نقش کرده و خدمات شما را به بهترین نحو ممکن به مخاطبان ارائه دهند .

 

ساخت تیزر تبلیغاتی کار ساده ای نیست و به مهارت و دانش در این زمینه ، امکانات قوی و تیم اجرایی قدرتمند و با تجربه نیاز دارد . اگر شروط لازم برای ساخت تیزر فراهم باشد می توان با انتشار آن در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام و … و یا به روش های دیگر نتیجه بسیار خوبی از تبلیغات گرفت و به فراگیر شدن کسب و کار کمک شایانی کرد .

خدمات پس از ساخت تیزر تبلیغاتی :

ما علاوه بر تولید تیزر برای شما پخش آن را در شبکه های تلگرام و اینستاگرام به طور تخصصی انجام می دهیم، برای شما کمپین های تبلیغاتی می بندیم و بازخورد بالایی برای شما به ارمغان می آوریم .

پشتیبانی :

ما پس از ساخت تیزر پشتیبانی کامل آن را بر عهده میگیریم . بدین صورت که امکان ویرایش تیزر کاملا فراهم است و تیم ساخت تیزر یافا برند تغییرات مورد نظر شما را در هر بخشی از تیزر که نیازمند به تغییر باشد لحاظ خواهند کرد .

یکی از خدمات ما ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد می باشد که شما می توانید برای سفارش تیزر ها با ما در ارتباط باشید ::

ادمین سفارش در تلگرام ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس ::

👉 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
👉 ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

علاوه بر تیزر شما می توانید از خدمات دیگر یافا برند هم استفاده کنید . خدماتی از قبیل طراحی لوگو تبلیغاتی ، طراحی بنر تلگرام، طراحی بنر اینستاگرام و تبلیغ در مشهد .

تیم تبلیغاتی یافابرند مشهد علاوه بر دارا بودن تجهیزات برتر برای گرفتن بهترین تیزر تبلیغاتی از محصول و کسب و کار شما از قبیل دوربین های فوق حرفه ای ، هاشف ، پروژکتور و … دارای مجری های توانمند و مسلط و اینفلوئنسر های قوی و نیرو های با تجربه در زمینه تنظیم سناریو ، تدوین ، میکس ، صدا گذاری و … می باشد .

چند نمونه از تیزر های ساخته شده توسط مجموعه تبلیغاتی یافا برند مشهد 👇👇

 

 

تیزر تبلیغاتی کپسول اسپرسو 👆👆

 

 

 

تیزر تبلیغاتی لوازم خانگی هوکو در مشهد 👆👆

 

 

 

 

تیزر تبلیغاتی کلینیک دندانپزشکی 👆👆

 

 

 

 

تیزر تبلیغاتی دکتر زیبایی 👆👆

 

 

 

 

تیزر تبلیغاتی قصر مدرن کاشی در مشهد 👆👆

 

پاسخی بگذارید