تبلیغات در مترو مشهد : چند سالیست که در اغلب کلان شهر های ایران مترو دایر شده و نقش بسیار زیادی در کاهش ترافیک شهر و حمل و نقل سریع و آسان مردم دارد و هر روز چندین میلیون نفر در ایران از مترو به عنوان یک وسیله نقلیه راحت و ارزان و سریع استفاده میکنند. شهر مشهد نیز به عنوان دومین کلان شهر ایران از این قاعده مستثنی نیست و همان طور که میدانید تعداد خطوط مترو نیز در مشهد رو به گسترش است تا بتواند همه مناطق یا حداقل بیشتر مناطق این شهر را پوشش دهد. ایستگاه های مترو نیز یک یا دو طبقه زیر زمین قرار دارند و به همین دلیل یک فضای اختصاصی، جدید و پر رفت و آمد در شهر به حساب می آیند. پس از احداث ایستگاه های مترو و شروع کار آن، یکی از بهترین و پر بازدید ترین فضا هایی که برای تبلیغات شناخته شده، مترو و ایستگاه های آن بود! پیش تر از این شاهد تبلیغات روی بدنه اتوبوس در مشهد بودیم اما تبلیغات در مترو نسل جدید تری نسبت به آن به حساب می آید!

در این مقاله به چگونگی این نوع تبلیغات و تاثیر آن بر کسب و کار ها به شما توضیح میدهیم و شما را با نوع نسبتا جدیدی از تبلیغات که در چند سال اخیر روی کار آمده آشنا میکنیم.

 

برای ارتباط با مشاوران یافابرند و کسب اطلاعات بیشتر راجع به انواع خدمات مجموعه یافابرند و مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد به روش های زیر با ما در ارتباط باشید :

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت یافا برند مشهد ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در مشهد و دیگر شهر ها ::

05191690541
تلگرام ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

 

تبلیغات در مترو چه مزایایی دارد ؟

 

اولین و مهم ترین مزیت آن که در ابتدای مقاله نیز تا حدودی عنوان شد این است که فضای ایستگاه های مترو فضایی شلوغ و پر رفت و آمد است. مترو مشهد روزانه جمعیتی چند هزار نفری را جا به جا میکند و یکی از مهم ترین ابزار های حمل و نقل در این کلان شهر به حساب می آید. پس ما میتوانیم شلوغی و استفاده زیاد و هر روزه ی مردم از این نوع حمل و نقل را فرصتی برای پیشرفت و گسترش کسب و کار هایمان به حساب آوریم و از این فضا اسفاده ی تبلیغاتی کنیم!

 

دومین مساله این است که ایستگاه های مترو به صورت زیر زمینی هستند. این مساله موجب شده تا زیر گذر ایستگاه های مترو به عنوان یک راه ایمن برای عدم رد شدن از خیابان های شلوغ و پر ترافیک و پر خطر شهر مشهد به حساب آیند! پس ایستگاه های مترو علاوه بر مترو سواران در معرض عبور و مرور بسیاری از افراد دیگر نیز هستند!

 

سومین قابلیتی که این فضا ها را به فضایی ایده آل برای تبلیغات تبدیل میکند این است که ما در ایستگاه های مترو محدود به یک روش تبلیغاتی نیستیم چرا که فضا های متفاوتی با ایعاد و قابلیت های متفاوت برای تبلیغات داریم. این مساله فضا را برای کسب و کار های مختلف با بودجه های تبلیغاتی متفاوت فراهم میسازد تا بتوانند بر حسب نوع کسب و کار و بودجه خود این نوع تبلیغات محیطی را عملی سازند.

از دیگر روش های بهتر دیده شده و معرفی شغل خود معرفی کردن با بنر و تابلو است. برای داشتن تابلو های نئونی، فلکسی و…. می توانید به صفحه ساخت تابلو مغازه در مشهد سر بزنید

 

انواع روش های موجود برای تبلیغات در مترو مشهد؟

 

همان طور که گفته شد ما در مترو فضا های گوناگونی با ابعاد متفاوت برای درج آگهی ها و بنر های تبلیغاتی داریم و در نتیجه قابلیت تبلیغات از طرق مختلف وجود دارد. در اینجا به برخی از این فضا ها اشاره میکنیم :

 

1 – فضاهای درون ایستگاهی :

 

این نوع فضا ها همان گونه که از نامش پیداست در داخل ایستگاه های مترو برای درج بنر های تبلیغاتی با ابعاد متفاوت تعبیه شده اند و میتوانید نمونه هایی از این نوع تبلیغات را در تصاویر زیر مشاهده نمایید.

 

در این سبک تبلیغات ایستگاهی فریم هایی در درون ایستگاه ها در قسمت زیر گذر تعبیه شده اند که بنر های تبلیغاتی بر روی آن ها نصب میشوند و در معرض دید عابران قرار میگرند. 👇🏻👇🏻👇🏻

 

تبلیغات در متروی مشهد

 

 

تبلیغات در مترو

 

برخی از این فریم ها نیز بر روی سکو ها و مقابل محل تردد قطار تعبیه شده اند. این فریم ها در معرض دید تمام عابران زیرگذر قرار نمیگیرند اما در عوض افراد داخل مترو نیز بر آن اشراف دارند و آن ها را میبینند. 👇🏻👇🏻👇🏻

 

تبلیغات در ایستگاه متروی مشهد

 

 

تبلیغات در ایستگاه مترو

 

2 – تبلیغات در گیت های ایستگاه مترو :

 

تبلیغات در گیت های مترو

 

3 – تبلیغات بر روی بدنه ی مترو :

 

تبلیغات بر روی بدنه مترو

 

4 – تبلیغات خلاقانه و با استفاده از استیکر در فضا های مختلف ایستگاه مترو :

 

میتوانید با کمک گرفتن از گرافیست های مجرب و افراد ایده پرداز و متخصص در زمینه تبلیغات استیکر ها، استند ها و ابزار های تبلیغاتی ای از این قبیل داشته باشید تا بتوانید به شیوه هایی جذاب و جدید تبلیغات محیطی انجام دهید. خلاقیت در زمینه تبلیغات بسیار مهم است و میزان اثر بخشی آن را به طرز چشم گیری افزایش میدهد.
اگر به دنبال ایده های جدید و خلاقانه و گرافیست های ماهری برای اجرای تبلیغات کسب و کار خود هستید ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد میتوانی در این زمینه به شما کمک کنیم. همچنین در زمینه طراحی کاتالوگ در مشهد نیز میتوانید به یافا برند مشهد مراجعه نمایید.

 

نمونه ای از تبلیغات خلاقانه شرکت دنت در ایستگاه مترو در مشهد 👇🏻👇🏻👇🏻

 

 

 

 

5 – تبلیغات در مانیتور های داخل مترو :

 

در داخل مترو نیز مانیتور هایی وجود دارد که با زمان بندی های متفاوت ویدئو هایی با موضوعات مختلف آموزشی و تبلیغاتی پخش میکنند. با وجود حجم جمعیتی که در مترو تردد میکنند، این مانیتور ها نیز میتوانند گزینه مناسبی برای تبلیغات باشند.

 

تبلیغات در مانیتورهای مترو

 

 

علاوه بر تبلیغات در مترو مشهد میتوانید برای اطلاع از شرایط و تعرفه های رزرو و اجاره استرابورد در مشهد نیز میتوانید به آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد مراجعه نمایید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *