رزرو و اجاره استرابورد در مشهد

رزرو و اجاره استرابورد در مشهد : شما چه در دنیای کسب و کار و تجارت باشید و چه نباشید قطعا متوجه این مساله هستید که چقدر این روز ها کسب و کار ها افزایش پیدا کرده اند و از هر کسب و کاری تعداد زیادی مشغول به کار هستند یا به بیان دیگر در دنیای امروز هر کسب و کاری به طور قطعی رقبایی دارد . در زمان های گذشته به طور مثال اگر شما نیاز به شستن فرش های منزل تان داشتید، یا آنقدر سرتان خلوت بود که خودتان این کار را میکردید و یا اگر به دلیل مشغله زیاد یا هر دلیل دیگری قادر به این کار نبودبد به طور متوسط یک یا دو قالیشویی در هر شهر وجود داشت که شما ناچار بودید شستن فرش های منزل تان را به آن ها بسپارید . اما ظرف چند سال گذشته تغییرات زیادی در زندگی مردم به وجود آمده است . امروزه مشغله مردم به قدری زیاد شده است که چه نیاز به کالا داشته باشند و چه خدمات ، در صدد تامین نیاز خود در بیرون از خانه برمی آیند . اما مساله اینجاست که همان قدر که نیاز مردم افزایش پیدا کرده ، کسب و کار ها و تنوع محصولات و خدمات هم افزایش پیدا کرده است.

 

اما در میان این ترافیک کسب و کار برای دیده شدن و متمایز شدن از بقیه باید چاره ای اندیشید و به فکر راهکار هایی بود. در دنیای کسب و کار منطقی ترین و رایج ترین شیوه برای مطرح شدن تبلیغات است .

 

به طور کلی تبلیغات به دو دسته مجازی و محیطی تقسیم میشوند. تبلیغات مجازی همان گونه که از نامش پیداست در فضای مجازی صورت میگیرد و آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد بزرگ ترین مجری تبلیغات اینترنتی در مشهد است اما تبلیغات محیطی کاملا نقطه مقابل تبلیغات مجازی است و در فضای اطراف ما به شکل های مختلف اجرا میشود . یکی از رایج ترین و امروزی ترین روش های تبلیغات محیطی تبلیغات با استفاده از استرابورد است که در این مقاله به توضیح آن میپردازیم . اگر میخواهید بدانید استرابورد چیست و چه تفاوتی با بیلبورد دارد این مقاله را دنبال کنید .

 

برای ارتباط با مشاوران یافابرند و کسب اطلاعات بیشتر راجع به انواع روش های تبلیغاتی و تولید محتوا در مشهد به روش های زیر با ما در ارتباط باشید :

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت یافا برند مشهد ::
https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در مشهد و دیگر شهر ها ::

05191690541
تلگرام ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

 

در چند سال گذشته بیلبورد ها در سطح شهر فراوان شدند و در مناطق زیادی به چشم میخورند. بیلبورد ها در واقه به مثابه تابلوهایی با ابعاد بزرگ و در مقیاس شهری هستند که در نبش چهارراه های بزرگ،جداره پل های هوایی و … نصب شده اند و بر روی آن ها نیز بنر های تبلیغاتی نصب میشود . بیلبورد ها را معمولا از شرکت های تبلیغاتی اجاره میکنند و برای مدت مشخصی با شرکت مورد نظر قرارداد میبندند و بنر تبلیغاتی خود را بر روی بیلبورد مورد نظر نصب میکنند و بنر برای مدتی که در قرارداد ذکر شده بر روی بیلبورد میماند.

 

نمونه بیلبورد 

 

رزرو بیلبورد در مشهد

 

 

کارآیی استرابورد نیز مانند بیلبورد است اما تفاوت هایی هم با آن دارد به همین دلیل برخی از افراد در مورد استرابورد نیز لفظ بیلبورد به کار میبرند. استرابورد ها نیز تابلوهایی هستند در مقیاس شهری که ابعاد آن ها از بیلبورد کوچک تر است و در کنار خیابان ها و بولوار ها بر روی پایه هایی نصب میشوند.

 

نمونه استرابورد 

 

رزرو استرابورد در مشهد

 

تفاوت بیلبورد و استرابورد در چیست؟

اصلی ترین تفاوت بیلبورد و استرابورد در ابعاد آنهاست. معمولا کوچک تر از بیلبورد ها هستند و به همین مساله تبدیل به یکفرصت برای استرابورد ها شده است. چرا که به دلیل کوچک تر بودن قابلیت نصب در حاشیه خیابان ها و بولوار ها را دارند و به خاطر همین مساله تعداد بیشتری استرابورد نسبت به بیلبورد در فضاهای شهر میبینیم.

فراوانی بیشتر استرابورد و همچنین کوچک تر بودن ابعاد آن سبب شده که قیمت استرابورد در مقایسه با بیلبورد پایین تر باشد. بنابراین استرابورد برای کسب و کار های نوپا یا کسب و کار هایی که بودجه کمتری برای تبلیغات دارند مناسب است چرا که شما میتوانید با هزینه رزرو و اجاره بیلبور در مشهد دو یا چند استرابورد اجاره کنید.

از دیگر روش های بهتر دیده شده و معرفی شغل خود معرفی کردن با بنر و تابلو است. برای داشتن تابلو های نئونی، فلکسی و…. می توانید به صفحه ساخت تابلو مغازه در مشهد سر بزنید

 

 

نمونه استرابورد 

اجاره استرابورد در مشهد

 

نکات مورد توجه درباره بیلبورد و استرابورد؟

بیلبورد ها و استرابورد ها تقریبا در همه مناطق شهر وجود دارند. یکی از مهم ترین نکات در رزرو و اجاره بیلبورد و استرابورد در مشهد این است که منطقه ای را که میخواهید در آن استرابورد و یا بیلبورد اجاره کنید به درستی انتخاب نمایید تا بازخورد لازم را از این نوع تبلیغات محیطی بگیرید. انتخاب منطقه بر اساس نوع کسب و کار و هدف از تبلیغات متفاوت است.

 

نکته دیگری که در این نوع تبلیغات حائز اهمیت است طراحی بنر است. نحوه طراحی بنر در بیلبورد و استرابورد مهم ترین عامل جذب مخاطب است. بنر به کار رفته در این نوع تبلیغات باید حاوی نوشته کمی باشد چرا که بیلبورد ها و استرابورد ها در خیابان قرار گرفته اند و باید طوری باشند که راننده و سرنشینان داخل اتومبیل ها بتوانند در کمترین زمان ممکن متوجه محتوای بنر بشوند .
در نتیجه طراحی بنری که قرار است برای بیلبورد و استرابورد مورد استفاده قرار گیرد باید مینیمال، حاوی کمترین میزان نوشته، خوانا و جذاب و رساننده مفهوم به مخاطب باشد و در زمینه طراحی بنر در مشهد نیز متخصصان و گرافیست های حرفه ای یافابرند مشهد میتوانند به شما بیشترین خدمات رسانی را داشته باشند.

 

نمونه بیلبورد 

 

رزرو و اجاره بیلبورد در مشهد

 

 

همچنین در زمینه طراحی کاتالوگ در مشهد نیز بافابرند میتواند بهترین طرح ها و ایده ها را با مناسب ترین قیمت ها به شما ارائه دهذ.

پاسخی بگذارید